Slalom ve Veselí n.M.

04.08.2019   řeka Morava pod silničním mostem
ředitel: Michal Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žurková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc119.90 0 115.00 2 117.00 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc121.00 4 118.60 2 120.603.60/3,10
3.2/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk120.20 6 121.00 0 121.004.00/3,40
4.2/PZMHABARTA Tomáš 2009 SKVeselí141.10 2 136.70 2 138.7021.70/18,50
5.3/PZMHABARTA Jan 2009 SKVeselí151.20 8 146.20 4 150.2033.20/28,40
6.4/PZMJURÁSEK Matěj 2009 SKVeselí126.90 50 1.00 999 176.9059.90/51,20
7.5/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí189.00 6 4.00 999 195.0078.00/66,70
8.6/PZMNOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí172.70 52 197.20 2 199.2082.20/70,30
9.3/PZZHABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí158.50 58 173.60 54 216.5099.50/85,00

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc125.50 0 127.30 0 125.50 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc139.50 8 141.40 2 143.4017.90/14,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí94.60 2 96.30 4 96.60 39
2.2/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami104.90 0 102.40 0 102.405.80/6,035
3.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc103.00 2 105.40 0 105.008.40/8,731
4.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc107.70 2 105.40 0 105.408.80/9,127
5.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK107.40 0 109.90 0 107.4010.80/11,223
6.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK111.40 0 108.70 0 108.7012.10/12,519
7.2/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc112.40 0 112.80 0 112.4015.80/16,415
8.3/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc111.20 2 109.10 4 113.1016.50/17,111
9.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk120.90 2 112.20 4 116.2019.60/20,310
10.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc115.10 2 114.50 2 116.5019.90/20,69
11.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc117.00 2 114.70 2 116.7020.10/20,88
12.3/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná115.10 4 113.40 4 117.4020.80/21,57
13.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc129.60 6 117.00 4 121.0024.40/25,36
14.3/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava129.60 2 120.10 2 122.1025.50/26,45
15.4/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc125.70 2 116.30 6 122.3025.70/26,64
15.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc137.70 6 120.30 2 122.3025.70/26,63
17.7/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno124.10 6 121.70 2 123.7027.10/28,12
18.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc133.50 4 139.60 2 137.5040.90/42,31

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.84.30 0 83.60 0 83.60 29
2.1/DSIVÁNEK Roman 2002 3+ SKVeselí97.90 4 92.10 0 92.108.50/10,221
3. KOŠÍK Michal 1995 3+ SKVeselí91.80 2 4.00 999 93.8010.20/12,217
4.1/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc102.30 2 98.30 0 98.3014.70/17,613
5.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc101.70 2 103.00 0 103.0019.40/23,212
6.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc108.30 0 104.20 0 104.2020.60/24,611
7.2/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk111.00 4 104.90 2 106.9023.30/27,910
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 SKVeselí106.10 2 107.10 0 107.1023.50/28,19
9.2/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk108.70 4 102.20 6 108.2024.60/29,48
10.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc111.00 4 108.80 0 108.8025.20/30,17
11.3/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc108.10 2 109.70 2 110.1026.50/31,76
12.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí111.10 2 4.00 999 113.1029.50/35,35
13.4/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc117.60 0 119.10 0 117.6034.00/40,74
14.4/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc115.90 2 124.00 0 117.9034.30/41,03
15.5/ZMKUPKA Lukáš 2007 3 Tzunami120.10 8 122.70 2 124.7041.10/49,22
16.3/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc132.40 2 128.60 2 130.6047.00/56,21
17.6/ZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava135.00 4 146.70 0 139.0055.40/66,30
18.1/VHORÁK Jaroslav 1965 9 CIZINEC146.40 2 143.60 0 143.6060.00/71,80
19.7/ZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava165.30 10 169.20 6 175.2091.60/109,60
  BAAR Dominik 2007 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÝ Petr 1976 3+ VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
152.50 6 134.30 2 136.30 5
2.1/ZMANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
154.50 10 151.20 4 155.2018.90/13,91
3.2/ZMBAAR Dominik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
KK Opava
KK Opava
162.50 6 168.30 6 168.5032.20/23,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc92.40 0 88.70 0 88.70 50
2. MARTINKOVÁ Blanka 1994 2 Kroměříž97.30 4 93.50 2 95.506.80/7,746
3.1/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí91.60 6 98.70 4 97.608.90/10,042
4.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná99.20 2 98.10 0 98.109.40/10,638
5. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 9 CIZINEC98.20 0 98.40 2 98.209.50/10,70
6.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc101.00 0 101.10 0 101.0012.30/13,934
7.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK105.90 2 102.80 0 102.8014.10/15,930
8.2/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc103.50 50 103.00 0 103.0014.30/16,126
9.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc101.60 2 99.30 4 103.3014.60/16,522
10.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc104.70 0 103.60 0 103.6014.90/16,818
11.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc104.70 0 102.80 2 104.7016.00/18,014
12.3/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava105.40 0 104.90 0 104.9016.20/18,313
13.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk105.60 0 106.00 2 105.6016.90/19,112
14.4/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK108.10 4 106.90 0 106.9018.20/20,511
15.5/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc112.00 2 110.80 0 110.8022.10/24,910
16.4/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc109.10 2 109.70 2 111.1022.40/25,39
17.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc113.80 2 114.00 0 114.0025.30/28,58
18.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc112.60 2 118.60 0 114.6025.90/29,27
19.7/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno116.10 0 116.40 2 116.1027.40/30,96
20.6/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami117.80 2 118.90 0 118.9030.20/34,05
21.7/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami130.10 10 126.20 2 128.2039.50/44,54
22.1/VMATULÍKOVÁ Martina 1967 3 SKVeselí138.10 0 151.10 2 138.1049.40/55,73
23.5/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK133.30 52 141.60 8 149.6060.90/68,72
24.8/ZMJURÁSKOVÁ Karina 2008 SKVeselí182.60 10 174.10 8 182.1093.40/105,31
25.9/ZMMIŠURCOVÁ Simona 2007 SKVeselí182.90 10 181.60 10 191.60102.90/116,00
26.6/DMMINAŘÍKOVÁ Agáta 2004 SKVeselí133.00 268 171.40 252 401.00312.30/352,10
  NOVÁKOVÁ Nella 2008 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VMKABRHEL Václav 1983 2 Olomouc79.80 2 78.50 0 78.50 91
2. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí80.20 0 81.00 0 80.201.70/2,287
3.1/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí82.80 0 82.70 0 82.704.20/5,483
4.1/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno84.90 2 84.60 0 84.606.10/7,879
5.1/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk86.00 4 86.40 0 86.407.90/10,175
6.2/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí89.00 0 4.00 999 89.0010.50/13,471
7.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž91.40 0 89.20 0 89.2010.70/13,667
8. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž88.70 2 88.00 2 90.0011.50/14,663
9.2/VKOŠÍK Ivo 1969 SKVeselí92.00 0 90.20 0 90.2011.70/14,959
10.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno91.80 2 91.40 0 91.4012.90/16,455
10.2/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc91.40 0 94.40 2 91.4012.90/16,451
12.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí92.80 2 93.80 0 93.8015.30/19,547
13.2/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc95.40 0 94.50 0 94.5016.00/20,443
14.3/DMZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí94.60 4 94.90 0 94.9016.40/20,939
15.2/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc95.00 0 95.90 4 95.0016.50/21,035
16.3/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc97.30 0 97.00 0 97.0018.50/23,634
17.4/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc103.00 4 97.10 0 97.1018.60/23,733
18.3/VMPETR Lovecký 1777 9 CIZINEC101.10 2 95.20 2 97.2018.70/23,80
19.5/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí99.80 2 98.40 0 98.4019.90/25,432
20.4/ZMANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava100.70 0 98.60 0 98.6020.10/25,631
21.6/DMLOUN Matěj 2004 3+ Šumperk97.80 4 94.90 4 98.9020.40/26,030
22.2/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí100.30 6 97.80 2 99.8021.30/27,129
23.7/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná100.30 2 100.20 0 100.2021.70/27,628
24.3/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk101.50 0 102.50 2 101.5023.00/29,327
24.8/DMDOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí102.90 6 99.50 2 101.5023.00/29,326
26.9/DMSYSLO Jiří 2003 3+ Olomouc99.80 2 113.10 6 101.8023.30/29,725
27.5/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava104.90 0 100.00 2 102.0023.50/29,924
28.3/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc104.70 4 103.30 0 103.3024.80/31,623
29.4/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc105.80 2 104.40 0 104.4025.90/33,022
29.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí108.20 56 102.40 2 104.4025.90/33,021
31.5/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc115.60 0 106.60 0 106.6028.10/35,820
32.6/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava106.90 0 111.90 6 106.9028.40/36,219
33.6/ZSBLÁHA Vojtěch 2006 3+ Tzunami105.00 10 103.30 4 107.3028.80/36,718
34.7/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí101.40 6 101.60 6 107.4028.90/36,817
35.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc106.00 4 105.50 2 107.5029.00/36,916
36.9/ZSKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí105.20 4 104.10 4 108.1029.60/37,715
37.7/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc109.10 2 106.10 4 110.1031.60/40,314
38. MAREK Motyčka 1998 9 CIZINEC104.50 6 4.00 999 110.5032.00/40,80
39.10/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc109.90 4 104.60 6 110.6032.10/40,913
40.4/VMKUPKA Petr 1981 3 Tzunami109.30 10 111.50 2 113.5035.00/44,612
41.8/ZMOSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK115.10 2 107.60 6 113.6035.10/44,711
42.9/ZMKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava106.20 10 113.00 4 116.2037.70/48,010
43.11/DMVODIČKA Vojtěch 2004 3 Tzunami112.70 4 120.50 54 116.7038.20/48,79
44.10/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk114.50 4 117.10 4 118.5040.00/51,08
45.11/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc121.50 52 115.10 4 119.1040.60/51,77
46.10/ZMBAAR Dominik 2007 3 KK Opava123.00 4 117.30 2 119.3040.80/52,06
47.11/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava122.00 0 120.10 4 122.0043.50/55,45
48.12/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí125.20 6 119.20 4 123.2044.70/56,94
49.13/ZMBAAR Patrik 2007 3 KK Opava123.40 2 126.20 4 125.4046.90/59,73
50.14/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 3 SKVeselí128.40 4 123.50 4 127.5049.00/62,42
50.15/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava123.50 4 120.50 62 127.5049.00/62,41
52.16/ZMMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí148.00 56 143.60 6 149.6071.10/90,60
  ŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÝ Petr 1976 2 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. KOČÍŘOVÁ Valentýna
MALÁ Magdaléna
2008
2007
3 Olomouc
Olomouc
139.20 2 127.20 4 131.20 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMHANSGUTOVÁ Monika
MRÁKA Jan
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
124.00 6 125.20 0 125.20 8
2.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
139.10 2 129.30 2 131.306.10/4,94
3.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana
STŘÍLKA Richard
2004
2006
Olomouc
Olomouc
132.40 2 132.20 0 132.207.00/5,60
Oddíl

Historie procházení