Slalom pod Borskou přehradou

03.08.2019   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Tomáš Habich
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně144.10 0 119.90 2 121.90 0
2.2/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha125.40 2 125.10 0 125.103.20/2,60
3.3/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV129.00 2 129.50 2 131.009.10/7,50
4.4/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha131.20 0 151.00 0 131.209.30/7,60
5.5/PZMHORÁK David 2009 USK Pha133.70 6 132.30 0 132.3010.40/8,50
6.6/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak131.90 8 130.50 2 132.5010.60/8,70
7.7/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha135.10 4 134.00 4 138.0016.10/13,20
8.8/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice149.60 0 141.30 0 141.3019.40/15,90
9.9/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice149.20 2 139.90 4 143.9022.00/18,00
10.10/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor144.10 2 144.20 0 144.2022.30/18,30
11.11/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha144.40 0 146.80 0 144.4022.50/18,50
12.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice148.40 0 144.80 0 144.8022.90/18,80
13.12/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha146.80 8 139.30 8 147.3025.40/20,80
14.13/PZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha146.20 2 149.10 0 148.2026.30/21,60
15.14/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy148.60 0 150.20 0 148.6026.70/21,90
16.15/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn150.60 2 150.10 0 150.1028.20/23,10
17.16/PZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn153.70 0 156.50 0 153.7031.80/26,10
18.2/PZZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy156.70 2 154.40 0 154.4032.50/26,70
19.3/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand160.40 0 151.80 6 157.8035.90/29,50
20.4/PZZPODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha158.00 2 159.80 2 160.0038.10/31,30
21.17/PZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha164.40 2 175.80 8 166.4044.50/36,50
22.5/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand170.00 2 165.00 4 169.0047.10/38,60
23.18/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň157.90 12 163.40 6 169.4047.50/39,00
24.6/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand165.80 18 158.50 12 170.5048.60/39,90
25.7/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand170.80 2 167.80 4 171.8049.90/40,90
26.19/PZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň175.00 8 164.50 10 174.5052.60/43,20
27.20/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója183.00 6 174.60 4 178.6056.70/46,50
28.21/PZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha191.50 6 182.90 8 190.9069.00/56,60
29.22/PZMPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha190.30 60 191.90 8 199.9078.00/64,00
30.8/PZZHATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand222.00 106 207.10 58 265.10143.20/117,50
31.23/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor251.60 260 215.10 60 275.10153.20/125,70

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně144.10 0 119.90 2 121.90 0
2.2/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha125.40 2 125.10 0 125.103.20/2,60
3.3/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV129.00 2 129.50 2 131.009.10/7,50
4.4/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha131.20 0 151.00 0 131.209.30/7,60
5.5/PZMHORÁK David 2009 USK Pha133.70 6 132.30 0 132.3010.40/8,50
6.6/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak131.90 8 130.50 2 132.5010.60/8,70
7.7/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha135.10 4 134.00 4 138.0016.10/13,20
8.8/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice149.60 0 141.30 0 141.3019.40/15,90
9.9/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice149.20 2 139.90 4 143.9022.00/18,00
10.10/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor144.10 2 144.20 0 144.2022.30/18,30
11.11/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha144.40 0 146.80 0 144.4022.50/18,50
12.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice148.40 0 144.80 0 144.8022.90/18,80
13.12/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha146.80 8 139.30 8 147.3025.40/20,80
14.13/PZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha146.20 2 149.10 0 148.2026.30/21,60
15.14/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy148.60 0 150.20 0 148.6026.70/21,90
16.15/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn150.60 2 150.10 0 150.1028.20/23,10
17.16/PZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn153.70 0 156.50 0 153.7031.80/26,10
18.2/PZZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy156.70 2 154.40 0 154.4032.50/26,70
19.3/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand160.40 0 151.80 6 157.8035.90/29,50
20.4/PZZPODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha158.00 2 159.80 2 160.0038.10/31,30
21.17/PZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha164.40 2 175.80 8 166.4044.50/36,50
22.5/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand170.00 2 165.00 4 169.0047.10/38,60
23.18/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň157.90 12 163.40 6 169.4047.50/39,00
24.6/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand165.80 18 158.50 12 170.5048.60/39,90
25.7/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand170.80 2 167.80 4 171.8049.90/40,90
26.19/PZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň175.00 8 164.50 10 174.5052.60/43,20
27.20/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója183.00 6 174.60 4 178.6056.70/46,50
28.21/PZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha191.50 6 182.90 8 190.9069.00/56,60
29.22/PZMPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha190.30 60 191.90 8 199.9078.00/64,00
30.8/PZZHATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand222.00 106 207.10 58 265.10143.20/117,50
31.23/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor251.60 260 215.10 60 275.10153.20/125,70

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha136.80 0 140.60 0 136.80 0
2.2/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV144.20 0 142.50 4 144.207.40/5,40
3.3/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha229.70 8 210.50 2 212.5075.70/55,30

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha136.80 0 140.60 0 136.80 0
2.2/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV144.20 0 142.50 4 144.207.40/5,40
3.3/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha229.70 8 210.50 2 212.5075.70/55,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV127.40 0 130.00 0 127.40 6
2.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand150.80 2 144.10 4 148.1020.70/16,22
3.1/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz148.70 0 150.00 2 148.7021.30/16,71
4.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand148.50 4 142.80 6 148.8021.40/16,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV127.40 0 130.00 0 127.40 6
2.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand150.80 2 144.10 4 148.1020.70/16,22
3.1/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz148.70 0 150.00 2 148.7021.30/16,71
4.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand148.50 4 142.80 6 148.8021.40/16,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV118.60 0 118.60 0 118.60 36
2. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor118.30 2 4.00 999 120.301.70/1,432
3.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor121.90 0 120.40 0 120.401.80/1,528
4.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB120.50 0 121.60 0 120.501.90/1,624
5.3/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3+ Sláv.KV121.20 2 124.10 2 123.204.60/3,920
6.1/VPECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice125.60 0 124.60 0 124.606.00/5,116
7.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz125.60 2 122.70 2 124.706.10/5,112
8.4/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek130.20 0 127.10 0 127.108.50/7,211
9. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník128.10 0 127.60 0 127.609.00/7,610
9.1/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand127.60 0 129.50 6 127.609.00/7,69
11.2/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz129.30 0 127.20 2 129.2010.60/8,98
12.1/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice133.00 0 131.00 0 131.0012.40/10,57
13. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor130.80 4 128.70 4 132.7014.10/11,96
14.1/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus134.90 2 135.30 0 135.3016.70/14,15
15.2/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV138.80 0 137.10 0 137.1018.50/15,64
16.2/VŠRÁMEK Jiří 1966 Rakovník139.60 0 141.50 0 139.6021.00/17,73
17. OLŠAN Vítek 1986 3 Loko Plz140.20 0 140.60 2 140.2021.60/18,22
18.3/ZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz143.70 0 140.40 2 142.4023.80/20,11
19.4/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně144.00 0 141.20 2 143.2024.60/20,70
20.5/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor144.90 0 143.70 4 144.9026.30/22,20
21.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice159.20 2 162.00 2 161.2042.60/35,90
  KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV118.60 0 118.60 0 118.60 36
2. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor118.30 2 4.00 999 120.301.70/1,432
3.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor121.90 0 120.40 0 120.401.80/1,528
4.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB120.50 0 121.60 0 120.501.90/1,624
5.3/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3+ Sláv.KV121.20 2 124.10 2 123.204.60/3,920
6.1/VPECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice125.60 0 124.60 0 124.606.00/5,116
7.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz125.60 2 122.70 2 124.706.10/5,112
8.4/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek130.20 0 127.10 0 127.108.50/7,211
9. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník128.10 0 127.60 0 127.609.00/7,610
9.1/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand127.60 0 129.50 6 127.609.00/7,69
11.2/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz129.30 0 127.20 2 129.2010.60/8,98
12.1/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice133.00 0 131.00 0 131.0012.40/10,57
13. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor130.80 4 128.70 4 132.7014.10/11,96
14.1/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus134.90 2 135.30 0 135.3016.70/14,15
15.2/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV138.80 0 137.10 0 137.1018.50/15,64
16.2/VŠRÁMEK Jiří 1966 Rakovník139.60 0 141.50 0 139.6021.00/17,73
17. OLŠAN Vítek 1986 3 Loko Plz140.20 0 140.60 2 140.2021.60/18,22
18.3/ZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz143.70 0 140.40 2 142.4023.80/20,11
19.4/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně144.00 0 141.20 2 143.2024.60/20,70
20.5/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor144.90 0 143.70 4 144.9026.30/22,20
21.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice159.20 2 162.00 2 161.2042.60/35,90
  KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. DOLEŽAL Vít
DOLEŽAL Tomáš
2011
1976
Kralupy
Kralupy
136.70 2 136.90 0 136.90 0
2. VÁCHA Viktor
JÍCHA Dušan
1985
1982
3 Rakovník
So Písek
4.00 999 139.50 2 141.504.60/3,413
3.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
144.40 0 141.60 0 141.604.70/3,49
4.1/VMLEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
144.90 0 4.00 999 144.908.00/5,85
5. HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
141.00 4 139.20 6 145.008.10/5,94
6.1/ZMHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
3 Loko Plz
Loko Plz
143.90 2 143.90 2 145.909.00/6,63
7.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
145.00 4 143.80 6 149.0012.10/8,82
8.3/VMFOHL Ondřej
HRON Robin
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
164.00 2 160.60 4 164.6027.70/20,21
9.1/ZSTESAŘ Petr
VEVERKA Čeněk
2006
2007
Loko Plz
Loko Plz
167.70 8 162.80 10 172.8035.90/26,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. DOLEŽAL Vít
DOLEŽAL Tomáš
2011
1976
Kralupy
Kralupy
136.70 2 136.90 0 136.90 0
2. VÁCHA Viktor
JÍCHA Dušan
1985
1982
3 Rakovník
So Písek
4.00 999 139.50 2 141.504.60/3,413
3.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
144.40 0 141.60 0 141.604.70/3,49
4.1/VMLEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
144.90 0 4.00 999 144.908.00/5,85
5. HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
141.00 4 139.20 6 145.008.10/5,94
6.1/ZMHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
3 Loko Plz
Loko Plz
143.90 2 143.90 2 145.909.00/6,63
7.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
145.00 4 143.80 6 149.0012.10/8,82
8.3/VMFOHL Ondřej
HRON Robin
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
164.00 2 160.60 4 164.6027.70/20,21
9.1/ZSTESAŘ Petr
VEVERKA Čeněk
2006
2007
Loko Plz
Loko Plz
167.70 8 162.80 10 172.8035.90/26,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha116.10 0 114.80 0 114.80 40
2.1/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus116.30 2 116.80 0 116.802.00/1,736
3.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV118.20 0 117.50 0 117.502.70/2,432
4.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice124.40 0 125.60 0 124.409.60/8,428
5.1/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz122.30 4 123.70 2 125.7010.90/9,524
6.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3 Klášter.130.60 2 127.00 0 127.0012.20/10,620
7.2/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor131.00 0 128.90 0 128.9014.10/12,316
8.2/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice129.20 2 129.20 0 129.2014.40/12,515
9.3/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand130.10 0 134.40 4 130.1015.30/13,314
10.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň136.50 0 131.00 0 131.0016.20/14,113
11. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz131.10 0 130.40 2 131.1016.30/14,212
12.2/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor133.90 2 130.80 2 132.8018.00/15,711
13.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz132.70 2 131.00 2 133.0018.20/15,910
14.4/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand131.80 2 131.50 4 133.8019.00/16,69
15.5/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha132.30 2 134.00 4 134.3019.50/17,08
16. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja136.50 0 136.00 0 136.0021.20/18,57
17. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha145.80 4 139.30 0 139.3024.50/21,36
18.6/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha138.00 4 141.40 4 142.0027.20/23,75
19.7/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.142.80 0 143.70 4 142.8028.00/24,44
20.2/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor139.10 6 139.30 4 143.3028.50/24,83
21.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz142.70 2 141.30 6 144.7029.90/26,02
22.8/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň150.60 6 146.30 8 154.3039.50/34,41
23.4/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz151.80 4 152.70 8 155.8041.00/35,70
24.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Anna 2005 Loko Plz218.60 8 193.60 12 205.6090.80/79,10
  APOLÍNOVÁ Nela 2007 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha116.10 0 114.80 0 114.80 40
2.1/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus116.30 2 116.80 0 116.802.00/1,736
3.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV118.20 0 117.50 0 117.502.70/2,432
4.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice124.40 0 125.60 0 124.409.60/8,428
5.1/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz122.30 4 123.70 2 125.7010.90/9,524
6.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3 Klášter.130.60 2 127.00 0 127.0012.20/10,620
7.2/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor131.00 0 128.90 0 128.9014.10/12,316
8.2/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice129.20 2 129.20 0 129.2014.40/12,515
9.3/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand130.10 0 134.40 4 130.1015.30/13,314
10.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň136.50 0 131.00 0 131.0016.20/14,113
11. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz131.10 0 130.40 2 131.1016.30/14,212
12.2/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor133.90 2 130.80 2 132.8018.00/15,711
13.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz132.70 2 131.00 2 133.0018.20/15,910
14.4/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand131.80 2 131.50 4 133.8019.00/16,69
15.5/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha132.30 2 134.00 4 134.3019.50/17,08
16. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja136.50 0 136.00 0 136.0021.20/18,57
17. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha145.80 4 139.30 0 139.3024.50/21,36
18.6/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha138.00 4 141.40 4 142.0027.20/23,75
19.7/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.142.80 0 143.70 4 142.8028.00/24,44
20.2/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor139.10 6 139.30 4 143.3028.50/24,83
21.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz142.70 2 141.30 6 144.7029.90/26,02
22.8/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň150.60 6 146.30 8 154.3039.50/34,41
23.4/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz151.80 4 152.70 8 155.8041.00/35,70
24.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Anna 2005 Loko Plz218.60 8 193.60 12 205.6090.80/79,10
  APOLÍNOVÁ Nela 2007 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus101.10 2 100.40 0 100.40 96
2. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.60 0 102.80 0 102.802.40/2,492
3.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus105.00 2 106.40 0 106.406.00/6,088
4.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB105.10 2 106.90 0 106.906.50/6,584
5.1/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn111.50 0 107.20 0 107.206.80/6,880
6.3/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice106.60 2 106.90 2 108.608.20/8,276
7.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice112.40 0 110.40 0 110.4010.00/10,072
8.4/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3+ Sláv.KV115.60 0 112.20 0 112.2011.80/11,868
9.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz118.30 0 113.00 0 113.0012.60/12,564
10.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz117.80 4 113.70 0 113.7013.30/13,260
11.5/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB114.00 0 113.80 0 113.8013.40/13,356
12.4/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.70 0 114.70 0 114.7014.30/14,252
13.1/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha110.50 6 111.90 52 116.5016.10/16,048
14.1/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand122.50 2 118.90 0 118.9018.50/18,444
15.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně117.70 4 117.10 2 119.1018.70/18,640
16.3/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz117.60 4 117.60 2 119.6019.20/19,136
17.2/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol117.40 4 116.40 4 120.4020.00/19,932
18.2/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice119.00 2 120.70 4 121.0020.60/20,531
19.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus120.10 2 122.20 2 122.1021.70/21,630
20.6/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň128.00 2 123.40 0 123.4023.00/22,929
21.5/VŠŤASTNÝ Michal 1965 Boh.Pha124.50 0 123.00 2 124.5024.10/24,028
22.4/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha130.00 0 125.20 0 125.2024.80/24,727
23.7/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor126.30 2 123.80 2 125.8025.40/25,326
23.6/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn125.90 4 125.80 0 125.8025.40/25,325
25.8/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy122.90 4 122.60 4 126.6026.20/26,124
26.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice126.90 4 122.70 4 126.7026.30/26,223
27. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV128.50 0 130.20 2 128.5028.10/28,022
28.9/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor134.90 4 126.60 2 128.6028.20/28,121
29.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz126.00 4 125.20 4 129.2028.80/28,720
30.7/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz131.00 0 129.50 0 129.5029.10/29,019
31.6/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha129.90 0 129.80 2 129.9029.50/29,418
32. VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník132.10 0 4.00 999 132.1031.70/31,617
33.3/ZSPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha130.00 4 130.20 2 132.2031.80/31,716
34.10/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója129.30 6 132.90 0 132.9032.50/32,415
35.3/DMSALÁK Petr 2004 3 Blovice130.50 52 130.30 4 134.3033.90/33,814
36.11/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy137.40 0 134.40 0 134.4034.00/33,913
37.7/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn155.30 0 130.70 4 134.7034.30/34,212
38.8/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice135.90 0 135.00 0 135.0034.60/34,511
39.3/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha137.50 0 133.60 2 135.6035.20/35,110
40.8/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky140.10 0 134.00 2 136.0035.60/35,59
41.4/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand132.60 4 133.10 4 136.6036.20/36,18
42.9/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz135.60 2 144.00 2 137.6037.20/37,17
43.4/DMWESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy129.50 999 132.70 6 138.7038.30/38,16
44.10/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor141.40 0 139.90 0 139.9039.50/39,35
45.11/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand140.70 8 141.10 0 141.1040.70/40,54
46.5/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz144.40 2 140.20 2 142.2041.80/41,63
47.5/DMMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň142.50 2 154.60 6 144.5044.10/43,92
48.12/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn148.20 4 147.00 2 149.0048.60/48,41
49.13/ZMPLUTA Adam 2008 Boh.Pha144.00 6 147.80 2 149.8049.40/49,20
50.12/VMHOŘENÍ Petr 1975 Kadaň148.30 8 144.30 6 150.3049.90/49,70
51.14/ZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand150.00 8 149.30 2 151.3050.90/50,70
52.6/ZSLUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň173.50 8 180.30 60 181.5081.10/80,80
  ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus101.10 2 100.40 0 100.40 96
2. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.60 0 102.80 0 102.802.40/2,492
3.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus105.00 2 106.40 0 106.406.00/6,088
4.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB105.10 2 106.90 0 106.906.50/6,584
5.1/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn111.50 0 107.20 0 107.206.80/6,880
6.3/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice106.60 2 106.90 2 108.608.20/8,276
7.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice112.40 0 110.40 0 110.4010.00/10,072
8.4/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3+ Sláv.KV115.60 0 112.20 0 112.2011.80/11,868
9.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz118.30 0 113.00 0 113.0012.60/12,564
10.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz117.80 4 113.70 0 113.7013.30/13,260
11.5/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB114.00 0 113.80 0 113.8013.40/13,356
12.4/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.70 0 114.70 0 114.7014.30/14,252
13.1/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha110.50 6 111.90 52 116.5016.10/16,048
14.1/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand122.50 2 118.90 0 118.9018.50/18,444
15.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně117.70 4 117.10 2 119.1018.70/18,640
16.3/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz117.60 4 117.60 2 119.6019.20/19,136
17.2/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol117.40 4 116.40 4 120.4020.00/19,932
18.2/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice119.00 2 120.70 4 121.0020.60/20,531
19.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus120.10 2 122.20 2 122.1021.70/21,630
20.6/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň128.00 2 123.40 0 123.4023.00/22,929
21.5/VŠŤASTNÝ Michal 1965 Boh.Pha124.50 0 123.00 2 124.5024.10/24,028
22.4/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha130.00 0 125.20 0 125.2024.80/24,727
23.7/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor126.30 2 123.80 2 125.8025.40/25,326
23.6/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn125.90 4 125.80 0 125.8025.40/25,325
25.8/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy122.90 4 122.60 4 126.6026.20/26,124
26.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice126.90 4 122.70 4 126.7026.30/26,223
27. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV128.50 0 130.20 2 128.5028.10/28,022
28.9/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor134.90 4 126.60 2 128.6028.20/28,121
29.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz126.00 4 125.20 4 129.2028.80/28,720
30.7/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz131.00 0 129.50 0 129.5029.10/29,019
31.6/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha129.90 0 129.80 2 129.9029.50/29,418
32. VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník132.10 0 4.00 999 132.1031.70/31,617
33.3/ZSPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha130.00 4 130.20 2 132.2031.80/31,716
34.10/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója129.30 6 132.90 0 132.9032.50/32,415
35.3/DMSALÁK Petr 2004 3 Blovice130.50 52 130.30 4 134.3033.90/33,814
36.11/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy137.40 0 134.40 0 134.4034.00/33,913
37.7/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn155.30 0 130.70 4 134.7034.30/34,212
38.8/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice135.90 0 135.00 0 135.0034.60/34,511
39.3/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha137.50 0 133.60 2 135.6035.20/35,110
40.8/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky140.10 0 134.00 2 136.0035.60/35,59
41.4/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand132.60 4 133.10 4 136.6036.20/36,18
42.9/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz135.60 2 144.00 2 137.6037.20/37,17
43.4/DMWESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy129.50 999 132.70 6 138.7038.30/38,16
44.10/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor141.40 0 139.90 0 139.9039.50/39,35
45.11/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand140.70 8 141.10 0 141.1040.70/40,54
46.5/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz144.40 2 140.20 2 142.2041.80/41,63
47.5/DMMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň142.50 2 154.60 6 144.5044.10/43,92
48.12/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn148.20 4 147.00 2 149.0048.60/48,41
49.13/ZMPLUTA Adam 2008 Boh.Pha144.00 6 147.80 2 149.8049.40/49,20
50.12/VMHOŘENÍ Petr 1975 Kadaň148.30 8 144.30 6 150.3049.90/49,70
51.14/ZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand150.00 8 149.30 2 151.3050.90/50,70
52.6/ZSLUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň173.50 8 180.30 60 181.5081.10/80,80
  ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMDOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
1976
1980
Kralupy
Kralupy
128.30 4 134.20 2 132.30 15
2.1/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠINDELÁŘ Jan
2003
2002
2 Loko Plz
Loko Plz
145.80 54 142.00 2 144.0011.70/8,811
3.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
146.10 0 147.60 2 146.1013.80/10,47
4. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
HABICH Karel
1990
1994
2 Loko Plz
VS Tábor
150.70 0 4.00 999 150.7018.40/13,93
5.2/VMPODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
164.40 4 164.40 2 166.4034.10/25,82
6. BROTÁNKOVÁ Petra
HABICH Bohumil
2001
1991
2 Loko Plz
VS Tábor
166.20 4 4.00 999 170.2037.90/28,61
7. HRON Robin
HRONOVÁ Šárka
1979
2009
3 Kralupy
Kralupy
173.60 4 167.00 6 173.0040.70/30,80
8.1/DMPANZEROVÁ Kateřina
SLÁDKOVÁ Linda
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
207.10 12 188.20 6 194.2061.90/46,80

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMDOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
1976
1980
Kralupy
Kralupy
128.30 4 134.20 2 132.30 15
2.1/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠINDELÁŘ Jan
2003
2002
2 Loko Plz
Loko Plz
145.80 54 142.00 2 144.0011.70/8,811
3.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
146.10 0 147.60 2 146.1013.80/10,47
4. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
HABICH Karel
1990
1994
2 Loko Plz
VS Tábor
150.70 0 4.00 999 150.7018.40/13,93
5.2/VMPODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
164.40 4 164.40 2 166.4034.10/25,82
6. BROTÁNKOVÁ Petra
HABICH Bohumil
2001
1991
2 Loko Plz
VS Tábor
166.20 4 4.00 999 170.2037.90/28,61
7. HRON Robin
HRONOVÁ Šárka
1979
2009
3 Kralupy
Kralupy
173.60 4 167.00 6 173.0040.70/30,80
8.1/DMPANZEROVÁ Kateřina
SLÁDKOVÁ Linda
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
207.10 12 188.20 6 194.2061.90/46,80
Oddíl

Historie procházení