Sjezd v Třebechovicích

28.07.2019   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:50,50 21
2. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto16:42,4051.90/5,513
3.1/VLACINA Richard 1967 Semily18:59,80189.30/19,95
4.1/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov19:18,10207.60/21,84
5.1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto19:53,10242.60/25,53
6.2/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov20:16,10265.60/27,92
7.1/VSNEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.20:16,20265.70/28,01
8. NOVOSAD Lukáš 1993 Olomouc21:44,90354.40/37,30
9.3/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště21:46,80356.30/37,50
  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.MýtoDNS 0
  KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.MýtoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto16:23,70 17
2.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.17:31,5067.80/6,913
3.1/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily18:07,00103.30/10,59
4.3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.18:50,80147.10/15,05
5.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc19:23,30179.60/18,34
6. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště19:23,40179.70/18,33
7.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.19:37,10193.40/19,72
8.2/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov20:14,00230.30/23,41
9.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.20:21,60237.90/24,20
10.5/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.21:02,10278.40/28,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily13:39,60 50
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto14:36,2056.60/6,942
3. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto14:48,2068.60/8,438
4.2/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily15:24,90105.30/12,830
5.3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště15:31,80112.20/13,726
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.15:43,20123.60/15,122
7.1/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov15:49,70130.10/15,918
8.2/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.16:18,90159.30/19,434
9.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.16:21,30161.70/19,714
10.2/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště17:25,50225.90/27,613
11.2/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.17:28,20228.60/27,912
12.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto17:35,60236.00/28,811
13.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.18:04,80265.20/32,410
14.4/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily18:05,10265.50/32,49
15.5/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily18:13,50273.90/33,48
16.4/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily18:30,80291.20/35,57
17.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.18:37,90298.30/36,46
18.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.18:47,20307.60/37,55
19.5/DMFLORIÁN Heřman 2003 3 Trutnov19:09,70330.10/40,34
20.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov19:13,20333.60/40,73
21.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.19:41,30361.70/44,10
22.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto19:46,90367.30/44,82
23.3/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto20:51,00431.40/52,61
24.4/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.20:58,20438.60/53,50
25.2/PZZUNA Jáchym 2010 Semily21:00,50440.90/53,80
26.6/ZSHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.22:11,70512.10/62,50
27.5/ZMZUNA Viilém 2007 Semily22:29,50529.90/64,70
28.6/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.26:33,00773.40/94,40
  VENIGER Jan 2000 2 Vys.MýtoDNS 0
  BERÁNEK Tomáš 2006 TýništěDNS 0
  FLORIÁN Michal 2011 TrutnovDNS 0
  MAREK Matyáš 2003 Třebech.DNS 0
  KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.DNS 0
  PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
1 Vys.Mýto
Trutnov
18:18,30 14
2.1/ZSBEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
2005
2006
2 Trutnov
Trutnov
18:47,8029.50/2,76
3.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
19:16,9058.60/5,32
4.1/DMBEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
19:56,4098.10/8,91
5.2/DMMÍL Jakub
FLORIÁN Heřman
2003
2003
Trutnov
Trutnov
20:30,00131.70/12,00
6.1/ZMVOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:11,10172.80/15,70
Oddíl

Historie procházení