Slalom přebor Jm kraje

28.07.2019   viz. sobota
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava122.60 0 130.40 4 122.60 0
2.2/PZMROUSEK David 2010 KK Opava122.20 8 121.40 2 123.400.80/0,70
3.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk127.70 4 124.60 2 126.604.00/3,30
4.3/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc126.60 8 126.50 2 128.505.90/4,80
5.4/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno142.40 8 134.00 6 140.0017.40/14,20
6.5/PZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno147.20 6 151.70 58 153.2030.60/25,00
7.6/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí193.20 16 204.00 14 209.2086.60/70,60
8.7/PZMNOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí223.40 58 201.80 58 259.80137.20/111,90
9.2/PZZGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno223.90 66 284.80 60 289.90167.30/136,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno94.90 0 96.00 2 94.90 24
2.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí105.30 2 104.70 4 107.3012.40/13,116
3.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc116.90 2 114.60 2 116.6021.70/22,912
4.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK128.50 6 120.70 0 120.7025.80/27,28
5.2/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc121.30 2 119.80 2 121.8026.90/28,37
6.1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno125.80 2 123.60 0 123.6028.70/30,26
6.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk119.60 4 122.40 6 123.6028.70/30,25
8.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc124.30 2 125.90 0 125.9031.00/32,74
9.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK134.80 4 125.80 4 129.8034.90/36,83
10.2/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava130.50 2 128.00 2 130.0035.10/37,02
11.5/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno134.10 4 132.90 0 132.9038.00/40,01
12.3/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc144.70 6 134.80 0 134.8039.90/42,00

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk94.80 4 94.10 2 96.10 17
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK102.60 0 99.50 0 99.503.40/3,513
3. KOŠÍK Michal 1995 3+ SKVeselí4.00 999 102.40 0 102.406.30/6,612
4. RYGEL Marek 1989 3+ KK Brno100.80 2 100.70 2 102.706.60/6,911
5.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc119.60 0 115.50 0 115.5019.40/20,210
6.2/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk116.00 0 113.90 2 115.9019.80/20,69
7.2/DMLOUN Matěj 2004 Šumperk114.90 4 118.70 0 118.7022.60/23,58
8.3/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno120.10 0 124.40 2 120.1024.00/25,07
9.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno117.30 4 120.00 2 121.3025.20/26,26
10.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí126.90 2 124.30 2 126.3030.20/31,45
11.2/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc127.50 0 128.50 0 127.5031.40/32,74
12.4/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc123.90 4 125.80 4 127.9031.80/33,13
13.5/ZSDZIADEK Marek 2005 KK Brno132.20 2 129.00 0 129.0032.90/34,22
14.3/ZMANTL Tomáš 2008 KK Opava141.00 0 139.40 2 141.0044.90/46,71
15.4/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava150.80 6 141.10 2 143.1047.00/48,90
16.6/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava152.60 2 156.00 4 154.6058.50/60,90
17.1/PZKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava174.70 8 176.30 4 180.3084.20/87,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMGABRLÍK Jakub
URBAN Jaroslav
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
131.90 2 147.30 54 133.90 5
2.1/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
162.60 62 150.10 16 166.1032.20/24,01
3.2/ZMBAAR Patrik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
KK Opava
KK Opava
187.00 14 176.10 8 184.1050.20/37,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí99.50 6 104.00 8 105.50 25
2.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava108.80 0 106.40 0 106.400.90/0,921
3.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc109.00 2 109.90 0 109.904.40/4,217
4.1/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava112.10 0 111.10 0 111.105.60/5,313
5.2/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK112.20 2 112.50 0 112.507.00/6,69
6.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno112.20 2 114.00 0 114.008.50/8,18
7.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk113.70 2 112.20 2 114.208.70/8,27
8.1/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK117.20 2 114.30 0 114.308.80/8,36
9.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc113.90 4 112.00 6 117.9012.40/11,85
10.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc117.00 2 119.90 0 119.0013.50/12,84
11.2/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno119.20 2 124.00 2 121.2015.70/14,93
12.3/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc124.30 6 120.00 8 128.0022.50/21,32
13.5/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno124.60 4 126.80 4 128.6023.10/21,91
14.6/ZMNOVÁKOVÁ Nella 2008 SKVeselí250.40 120 207.10 106 313.10207.60/196,80
  RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí93.40 0 91.40 0 91.40 74
2. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí92.00 2 91.50 0 91.500.10/0,170
3.1/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno95.20 2 92.80 0 92.801.40/1,566
4.1/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk94.30 0 94.10 4 94.302.90/3,262
5.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž102.90 0 99.30 0 99.307.90/8,658
6.2/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc98.80 2 98.50 4 100.809.40/10,354
7.1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK100.90 0 4.00 999 100.909.50/10,450
8.3/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk94.30 8 93.60 8 101.6010.20/11,246
9.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž104.80 0 103.10 0 103.1011.70/12,842
10.2/VŠAMÁNEK Pavel 1972 3+ KK Brno105.70 0 104.30 0 104.3012.90/14,138
10.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí103.30 4 102.30 2 104.3012.90/14,134
12.4/DMZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí104.60 0 103.30 4 104.6013.20/14,433
13.2/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno105.00 0 103.00 4 105.0013.60/14,932
14.5/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk102.80 4 103.50 2 105.5014.10/15,431
15.3/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava108.90 0 105.90 0 105.9014.50/15,930
16.4/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno109.80 2 106.80 0 106.8015.40/16,829
17.3/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava108.60 4 106.90 0 106.9015.50/17,028
18.4/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno108.50 4 107.70 0 107.7016.30/17,827
19.6/DMDOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí112.20 4 107.20 2 109.2017.80/19,526
20.2/ZMANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava105.80 4 108.20 2 109.8018.40/20,125
21.7/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí108.30 4 108.10 2 110.1018.70/20,524
22.8/DMBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno109.80 4 109.10 2 111.1019.70/21,623
23.3/ZMOSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK118.60 4 112.90 0 112.9021.50/23,522
24.4/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava111.80 4 111.20 2 113.2021.80/23,921
25.5/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava109.30 4 110.70 6 113.3021.90/24,020
26.5/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk113.80 0 112.60 8 113.8022.40/24,519
27.5/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc116.30 0 113.90 0 113.9022.50/24,618
28.6/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí112.50 2 111.80 8 114.5023.10/25,317
29.6/ZMKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava117.00 0 114.70 0 114.7023.30/25,516
30.9/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc119.70 8 113.50 2 115.5024.10/26,415
31.7/ZSKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí119.80 4 113.80 2 115.8024.40/26,714
32.2/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí114.00 8 108.20 8 116.2024.80/27,113
33.8/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk118.00 2 116.30 0 116.3024.90/27,212
34.7/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc115.40 6 115.80 2 117.8026.40/28,911
35.8/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava116.90 2 115.20 8 118.9027.50/30,110
36.9/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí118.70 6 116.20 4 120.2028.80/31,59
37.9/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc118.00 6 123.50 6 124.0032.60/35,78
38.10/ZMBAAR Dominik 2007 3 KK Opava125.00 0 124.10 8 125.0033.60/36,87
39.11/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava126.40 2 125.30 2 127.3035.90/39,36
39.12/ZMJEŽEK Jakub 2008 3 KK Brno129.80 6 127.30 0 127.3035.90/39,35
41.13/ZMBAAR Patrik 2007 KK Opava132.70 6 126.30 4 130.3038.90/42,64
42.14/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 3 VSDK135.80 2 128.40 2 130.4039.00/42,73
43.15/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava123.70 8 126.30 10 131.7040.30/44,12
44.16/ZMVÍTEK David 2007 3 KK Brno130.30 4 128.10 4 132.1040.70/44,51
45.17/ZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno140.80 8 142.00 6 148.0056.60/61,90
46.10/ZSGROSS Benedikt 2005 KK Brno152.30 118 176.90 66 242.90151.50/165,80
  RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna
MALÁ Magdaléna
2008
2007
3 Olomouc
Olomouc
135.80 6 132.60 4 136.60 5
2.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
141.10 8 136.30 6 142.305.70/4,21
3.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
BERGMANNOVÁ Sandra
2008
2008
Šumperk
KK Brno
144.30 18 146.30 20 162.3025.70/18,80
Oddíl

Historie procházení