Slalom - přebor Brna

27.07.2019   řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava127.20 2 134.00 54 129.20 0
2.2/PZMROUSEK David 2010 KK Opava121.50 12 119.80 10 129.800.60/0,50
3.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk131.70 2 128.30 2 130.301.10/0,90
4.3/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc134.70 6 130.00 6 136.006.80/5,30
5.4/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno143.10 6 137.80 6 143.8014.60/11,30
6.5/PZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno157.90 14 152.70 10 162.7033.50/25,90
7.6/PZMNOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí239.50 6 224.40 60 245.50116.30/90,00
8.7/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí235.10 12 253.10 14 247.10117.90/91,30
9.2/PZZGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno300.40 70 322.40 120 370.40241.20/186,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí106.00 4 104.90 0 104.90 12
2.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc127.20 2 116.40 4 120.4015.50/14,88
3.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk120.70 0 122.30 4 120.7015.80/15,17
4.1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno122.20 0 122.50 2 122.2017.30/16,56
5.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc127.50 2 124.20 0 124.2019.30/18,45
6.1/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava126.60 0 123.40 4 126.6021.70/20,74
7.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc125.30 2 125.20 2 127.2022.30/21,33
8.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná130.40 6 129.20 0 129.2024.30/23,22
9.5/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno141.80 2 134.60 4 138.6033.70/32,11
10.2/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc156.00 6 138.10 10 148.1043.20/41,20
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk97.10 6 97.30 4 101.30 16
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK106.60 0 103.20 0 103.201.90/1,912
3. KOŠÍK Michal 1995 3+ SKVeselí4.00 999 101.80 2 103.802.50/2,511
4.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno118.20 2 112.40 0 112.4011.10/11,010
5.1/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk119.20 4 111.30 2 113.3012.00/11,89
6.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc116.20 2 118.60 0 118.2016.90/16,78
7.3/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno124.60 2 125.30 4 126.6025.30/25,07
8.3/DMLOUN Matěj 2004 Šumperk120.80 8 122.80 6 128.8027.50/27,16
9.4/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc138.40 54 126.70 4 130.7029.40/29,05
10.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí127.60 4 131.60 6 131.6030.30/29,94
10.2/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc129.70 8 127.60 4 131.6030.30/29,93
12.5/ZSDZIADEK Marek 2005 KK Brno127.90 8 129.70 6 135.7034.40/34,02
13.6/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava144.70 2 139.30 0 139.3038.00/37,51
14.3/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava152.20 4 138.20 2 140.2038.90/38,40
15.4/ZMANTL Tomáš 2008 KK Opava154.90 10 143.60 4 147.6046.30/45,70
16.1/PZKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava167.00 2 171.50 4 169.0067.70/66,80
  RYGEL Marek 1989 3+ KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMGABRLÍK Jakub
URBAN Jaroslav
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
130.90 2 137.70 8 132.90 5
2.1/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
224.80 16 164.20 10 174.2041.30/31,11
3.2/ZMBAAR Patrik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
KK Opava
KK Opava
185.30 20 189.60 16 205.3072.40/54,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí101.70 2 99.80 4 103.70 24
2.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava110.10 0 106.30 0 106.302.60/2,520
3.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc112.30 2 110.50 0 110.506.80/6,616
4.1/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná110.60 2 110.00 6 112.608.90/8,612
5.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc114.60 0 114.20 4 114.6010.90/10,58
6.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno119.70 2 115.10 0 115.1011.40/11,07
7.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk115.20 6 113.90 2 115.9012.20/11,86
8.1/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava115.00 4 111.80 6 117.8014.10/13,65
9.2/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc116.10 4 121.10 8 120.1016.40/15,84
10.2/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno121.60 0 123.20 0 121.6017.90/17,33
11.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc118.70 6 120.10 6 124.7021.00/20,32
12.5/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno128.80 2 128.60 6 130.8027.10/26,11
13.6/ZMNOVÁKOVÁ Nella 2008 SKVeselí1.00 999 263.30 162 425.30321.60/310,10
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno84.30 2 86.40 2 86.30 78
2. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí91.90 2 90.40 0 90.404.10/4,874
3.1/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí93.40 0 93.90 0 93.407.10/8,270
4.1/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno95.30 0 93.80 2 95.309.00/10,466
5.1/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk95.10 2 95.70 4 97.1010.80/12,562
6.2/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk92.80 6 89.80 8 97.8011.50/13,358
7.3/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc97.80 8 99.40 2 101.4015.10/17,554
8.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž103.50 4 100.30 2 102.3016.00/18,550
9.2/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno104.30 0 102.40 4 104.3018.00/20,946
10.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž106.70 2 103.00 2 105.0018.70/21,742
11.1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK107.30 2 101.80 4 105.8019.50/22,638
12.2/VŠAMÁNEK Pavel 1972 3+ KK Brno110.30 0 105.90 0 105.9019.60/22,734
13.3/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno109.70 0 106.00 0 106.0019.70/22,833
14.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí116.00 6 103.30 4 107.3021.00/24,332
15.4/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava106.30 4 107.40 0 107.4021.10/24,431
16.4/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk104.20 12 105.70 2 107.7021.40/24,830
17.3/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava107.40 2 106.10 2 108.1021.80/25,329
18.5/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná111.20 2 106.40 2 108.4022.10/25,628
19.6/DMZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí108.70 2 106.80 2 108.8022.50/26,127
20.2/ZMANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava111.30 4 108.20 2 110.2023.90/27,726
21.4/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno112.50 0 109.00 2 111.0024.70/28,625
22.7/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí113.70 2 111.20 0 111.2024.90/28,924
23.8/DMBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno109.70 4 110.00 6 113.7027.40/31,723
24.5/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk115.40 2 112.50 2 114.5028.20/32,722
25.2/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí112.40 6 111.20 4 115.2028.90/33,521
26.3/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava115.70 8 113.40 2 115.4029.10/33,720
27.9/DMDOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí116.90 2 111.80 4 115.8029.50/34,219
28.4/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava118.50 4 113.10 4 117.1030.80/35,718
29.10/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc115.90 2 116.50 6 117.9031.60/36,617
30.5/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava114.60 4 114.50 10 118.6032.30/37,416
31.6/ZMKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava119.90 4 117.40 2 119.4033.10/38,415
32.5/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí124.30 2 118.60 4 122.6036.30/42,114
33.7/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí119.80 4 120.60 6 123.8037.50/43,513
34.6/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk124.80 0 120.20 4 124.2037.90/43,912
35.7/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc122.40 2 121.90 4 124.4038.10/44,111
36.8/ZMOSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK124.00 2 116.50 8 124.5038.20/44,310
37.9/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc120.10 6 119.70 8 126.1039.80/46,19
37.8/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc126.10 0 120.70 8 126.1039.80/46,18
39.10/ZMJEŽEK Jakub 2008 3 KK Brno126.30 0 125.80 2 126.3040.00/46,37
40.11/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 3 VSDK138.90 4 129.10 0 129.1042.80/49,66
41.12/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava123.20 6 127.50 8 129.2042.90/49,75
42.13/ZMBAAR Dominik 2007 3 KK Opava128.10 12 127.00 4 131.0044.70/51,84
43.14/ZMVÍTEK David 2007 3 KK Brno128.20 10 128.60 6 134.6048.30/56,03
44.15/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava129.60 8 135.80 6 137.6051.30/59,42
45.16/ZMBAAR Patrik 2007 KK Opava133.30 64 133.50 12 145.5059.20/68,61
46.9/ZSGROSS Benedikt 2005 KK Brno156.90 20 155.70 20 175.7089.40/103,60
  DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
144.60 2 139.10 6 145.10 5
2.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna
MALÁ Magdaléna
2008
2007
3 Olomouc
Olomouc
148.70 4 143.40 8 151.406.30/4,31
3.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta
BERGMANNOVÁ Sandra
2008
2008
Šumperk
KK Brno
163.50 64 147.40 22 169.4024.30/16,70
Oddíl

Historie procházení