Pardubický slalom na voleji

21.07.2019   řeka Chrudimka
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.139.30 4 135.90 2 137.90 4
2. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.151.30 2 148.10 0 148.1010.20/7,43
3.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto159.00 0 155.60 2 157.6019.70/14,32
4.1/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.182.70 6 180.70 4 184.7046.80/33,91

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.116.80 0 109.50 0 109.50 18
2.1/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov116.40 0 120.00 0 116.406.90/6,314
3.1/VLACINA Richard 1967 3+ Semily116.70 0 118.10 0 116.707.20/6,610
4.2/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily118.70 0 122.80 2 118.709.20/8,49
5.2/VZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.119.70 0 119.20 0 119.209.70/8,98
6.1/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov123.30 0 126.10 2 123.3013.80/12,67
7.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.126.80 0 128.70 2 126.8017.30/15,86
8.3/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.132.90 2 132.00 2 134.0024.50/22,45
9.4/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov139.80 0 144.10 0 139.8030.30/27,74
10. CINKO Radek 1993 Pardub.157.60 4 148.80 0 148.8039.30/35,93
11.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto164.30 0 170.20 0 164.3054.80/50,02
12.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto190.00 0 165.40 6 171.4061.90/56,51
13.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.179.90 2 177.30 52 181.9072.40/66,10
14.3/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto189.50 2 203.40 4 191.5082.00/74,90
15.4/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.204.00 2 202.80 2 204.8095.30/87,00
  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Jakub 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. LACINA Richard
LACINA Jakub
1967
2003
Semily
Semily
130.00 4 129.70 2 131.70 7
2.1/DSHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
147.60 4 130.50 2 132.500.80/0,63
3. KREJZA Filip
ZRZAVÝ Jakub
1989
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
155.40 4 148.00 2 150.0018.30/13,92
4. MÍL Jakub
MÍL Pavel
2003
1967
3 Trutnov
Trutnov
153.10 4 151.70 2 153.7022.00/16,71
5. BOCH Pavel
ZUNA Viilém
1951
2007
Semily
Semily
174.20 6 182.60 0 180.2048.50/36,80
6.1/ZMKVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
181.90 6 199.20 54 187.9056.20/42,70
7.2/ZMKONVALINKA Šťepán
KONVALINKA Ondřej
2009
2007
Pardub.
Pardub.
203.00 4 223.20 14 207.0075.30/57,20
  CINKO Radek
ŠŤASTNÝ Filip
1993
1994
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.118.40 0 118.00 0 118.00 18
2.1/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB122.70 0 121.90 0 121.903.90/3,314
3.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto122.10 0 124.30 2 122.104.10/3,510
4.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.124.00 0 123.30 0 123.305.30/4,59
5.1/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB134.70 0 132.40 0 132.4014.40/12,28
6.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.133.90 0 137.30 0 133.9015.90/13,57
7.2/ZSJANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.137.10 6 136.20 2 138.2020.20/17,16
8.3/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.144.50 0 142.40 0 142.4024.40/20,75
9.1/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov147.90 0 151.90 2 147.9029.90/25,34
10.2/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.148.60 2 148.50 0 148.5030.50/25,83
11.2/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov149.50 0 151.30 0 149.5031.50/26,72
12.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.150.10 0 155.90 0 150.1032.10/27,21
13.3/ZMHAINOVÁ Rosalie 2007 Dv.Král.194.70 4 176.40 2 178.4060.40/51,20
14.1/PZMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov227.90 4 217.30 8 225.30107.30/90,90
  ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky93.10 0 92.20 0 92.20 66
2.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.97.50 0 91.70 2 93.701.50/1,662
3.1/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.101.80 0 101.20 2 101.809.60/10,458
4.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB104.70 0 101.90 0 101.909.70/10,554
5.2/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.30 4 102.30 0 102.3010.10/11,050
5.2/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.115.50 2 102.30 0 102.3010.10/11,046
7.3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily105.10 2 98.50 4 102.5010.30/11,242
8.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.109.40 0 107.50 0 107.5015.30/16,638
9. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto115.00 4 108.10 0 108.1015.90/17,234
10.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.113.90 0 107.70 4 111.7019.50/21,130
11.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.116.00 2 111.80 0 111.8019.60/21,326
12.1/U23VESELÝ František 2000 Trutnov111.50 2 110.90 2 112.9020.70/22,522
13.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov117.30 2 115.10 0 115.1022.90/24,818
14.4/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště112.50 4 115.20 4 116.5024.30/26,414
15.2/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.113.80 4 4.00 999 117.8025.60/27,813
16. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.128.90 0 118.30 0 118.3026.10/28,312
17.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.125.60 0 120.40 0 120.4028.20/30,611
18.3/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.121.80 2 122.10 2 123.8031.60/34,310
19.1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto133.30 0 125.00 0 125.0032.80/35,69
20.4/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.138.00 6 125.90 0 125.9033.70/36,68
21.5/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub.128.90 0 130.80 2 128.9036.70/39,87
22.2/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště136.40 2 130.60 2 132.6040.40/43,86
23.2/VSBOCH Pavel 1951 Semily135.20 0 133.40 2 135.2043.00/46,65
24.3/ZSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.133.80 4 139.40 2 137.8045.60/49,54
25.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto157.90 0 143.40 0 143.4051.20/55,53
26.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.147.90 54 143.50 2 145.5053.30/57,80
27.3/ZMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto149.10 2 147.40 0 147.4055.20/59,92
28.4/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.156.10 2 154.50 0 154.5062.30/67,61
29.5/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.174.60 0 176.40 2 174.6082.40/89,40
30.2/PZJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto195.50 2 196.40 2 197.50105.30/114,20
31.6/ZMZUNA Viilém 2007 3 Semily228.60 4 206.80 8 214.80122.60/133,00
32.3/PZKUDĚJ Jan 2011 Trutnov248.90 8 237.10 8 245.10152.90/165,80
  PREISLER Tomáš 1992 Pardub.2040.00 4 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRANKOTA Matěj 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Jakub 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
133.80 0 135.20 0 133.80 14
2.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
132.40 2 134.20 0 134.200.40/0,310
3.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
147.30 0 151.50 2 147.3013.50/10,16
4.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
150.50 4 146.60 4 150.6016.80/12,62
5.2/VMVORLOVÁ Darina
MÍL Pavel
1984
1967
3 Pardub.
Trutnov
167.30 2 170.30 4 169.3035.50/26,51
6. MAREK Lukáš
MARKOVÁ Kristýna
1980
2009
Trutnov
Trutnov
183.70 2 173.30 4 177.3043.50/32,50
7.2/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana
HANUŠ Tomáš
2005
2005
Třebech.
Třebech.
187.30 2 186.70 6 189.3055.50/41,50
  BREBTOVÁ Rozálie
BREBTA Vladimír
2012
1972
Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard
LACINOVÁ Leona
1967
1974
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANDÍKOVÁ Martina
TATÍČEK Miroslav
1983
1985
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení