Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné

14.07.2019   Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk75.36 0 75.07 2 75.36 290
2. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno77.51 4 75.40 0 75.400.04/0,1285
3.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB79.37 4 79.05 0 79.053.69/4,9280
4.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB83.32 0 81.31 0 81.315.95/7,9275
5. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.85.09 6 81.44 0 81.446.08/8,1270
6.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB82.69 6 79.77 2 81.776.41/8,5265
7.2/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.82.30 50 80.18 2 82.186.82/9,0260
8.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz83.84 0 82.21 0 82.216.85/9,1255
9.3/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB81.02 2 82.38 2 83.027.66/10,2250
10.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz79.23 4 83.39 106 83.237.87/10,4245
11.4/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak83.90 56 81.47 2 83.478.11/10,8240
12.2/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk84.73 0 84.77 0 84.739.37/12,4235
13. TRÖDEL CEDRIC 2001 9 GER BSV Halle82.66 54 83.13 2 85.139.77/13,00
14.5/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice83.25 2 87.92 6 85.259.89/13,1230
15.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.83.34 2 84.10 2 85.349.98/13,2225
16.3/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB88.81 4 84.05 2 86.0510.69/14,2220
17.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice86.87 0 87.35 0 86.8711.51/15,3215
18.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha85.07 2 85.56 8 87.0711.71/15,5210
19.3/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB85.30 2 88.68 0 87.3011.94/15,8205
20. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto87.54 0 91.89 52 87.5412.18/16,2200
21. SELL JAKOB 2002 9 GER LKV Sa-An.86.10 2 87.90 0 87.9012.54/16,60
22.4/DSTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB86.12 2 91.39 0 88.1212.76/16,9195
23.3/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.87.61 2 86.22 2 88.2212.86/17,1190
24. NICOLAS MORITZ 2005 9 GER LKV Sa-An.92.34 2 88.60 0 88.6013.24/17,60
25. MARKWORT NIKLAS 2004 9 GER LKV Sa-An.88.73 6 88.67 0 88.6713.31/17,70
26.4/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk86.52 50 86.76 2 88.7613.40/17,8185
27.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB89.07 0 88.11 4 89.0713.71/18,2180
28.5/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB87.38 4 87.40 2 89.4014.04/18,6175
29. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa92.65 4 87.49 2 89.4914.13/18,8170
30.6/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov90.92 4 85.53 4 89.5314.17/18,8165
31.7/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.87.58 2 92.45 4 89.5814.22/18,9160
32.8/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB87.78 2 88.96 2 89.7814.42/19,1155
33.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand90.10 0 89.14 2 90.1014.74/19,6150
34.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor89.06 2 88.48 2 90.4815.12/20,1145
35.9/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB90.90 0 99.90 6 90.9015.54/20,6140
36.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor91.17 0 90.23 2 91.1715.81/21,0135
37.4/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.93.74 50 91.56 0 91.5616.20/21,5130
38.10/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk91.90 0 89.62 8 91.9016.54/21,9125
39.6/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor93.06 4 88.22 4 92.2216.86/22,4120
40.6/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 Dukla B.108.30 2 92.99 0 92.9917.63/23,4115
41.7/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol89.05 4 87.37 6 93.0517.69/23,5110
42.11/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy89.69 6 91.58 2 93.5818.22/24,2105
43.5/VDOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.91.59 2 92.89 2 93.5918.23/24,2100
44.6/VTESAŘ Robert 1972 SKVS ČB91.97 2 90.13 6 93.9718.61/24,795
45.2/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand94.41 0 101.36 6 94.4119.05/25,390
46.8/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha98.42 4 92.42 2 94.4219.06/25,385
47.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.105.93 2 94.65 0 94.6519.29/25,680
48.12/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB94.75 0 4.00 999 94.7519.39/25,775
49.9/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha102.96 6 95.03 0 95.0319.67/26,170
50.10/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha95.63 0 92.98 4 95.6320.27/26,965
51.13/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB98.04 6 95.98 0 95.9820.62/27,460
52.3/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK99.73 2 96.57 0 96.5721.21/28,159
53.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand99.65 2 96.66 0 96.6621.30/28,358
54.11/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.100.18 2 93.09 4 97.0921.73/28,857
55.5/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.97.77 0 100.84 6 97.7722.41/29,756
56.12/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor95.87 2 98.53 2 97.8722.51/29,955
56.14/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand95.87 2 95.31 6 97.8722.51/29,954
58.15/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník95.89 2 99.07 8 97.8922.53/29,953
59.16/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice98.08 4 96.47 2 98.4723.11/30,752
60.17/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand101.60 2 94.51 4 98.5123.15/30,751
61.8/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice95.02 4 97.16 4 99.0223.66/31,450
62.13/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.99.06 0 96.64 4 99.0623.70/31,449
63.7/VMTONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB96.82 4 95.63 4 99.6324.27/32,248
64.1/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa100.48 4 99.82 0 99.8224.46/32,547
65.14/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB98.16 2 101.18 2 100.1624.80/32,946
66.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice100.29 0 99.02 4 100.2924.93/33,145
67.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.102.46 6 101.42 0 101.4226.06/34,644
68.6/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz102.99 2 101.51 0 101.5126.15/34,743
69.8/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň100.38 2 95.75 6 101.7526.39/35,042
70.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice103.25 0 99.76 2 101.7626.40/35,041
71.6/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník103.14 2 100.73 2 102.7327.37/36,340
72.18/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk99.10 6 103.46 0 103.4628.10/37,339
73.15/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol97.67 10 99.87 4 103.8728.51/37,838
74.9/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor104.13 0 101.85 6 104.1328.77/38,237
75.9/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk107.58 6 104.28 0 104.2828.92/38,436
76.16/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak99.84 6 103.26 2 105.2629.90/39,735
77.4/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz111.44 4 105.29 0 105.2929.93/39,734
78.17/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor103.98 2 102.98 6 105.9830.62/40,633
79.7/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha112.03 2 103.55 4 107.5532.19/42,732
80.10/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník111.00 2 108.30 0 108.3032.94/43,731
81.19/DMMANAS Adam 2004 3+ Kadaň106.99 2 102.34 6 108.3432.98/43,830
82.18/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto106.36 2 121.49 4 108.3633.00/43,829
83. BONE ZACHARIAS 2007 9 GER LKV Sa-An.135.34 6 109.19 0 109.1933.83/44,90
84.8/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha110.14 0 107.41 2 109.4134.05/45,228
85.20/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor105.58 4 105.70 6 109.5834.22/45,427
86.19/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB106.35 4 119.71 4 110.3534.99/46,426
87.9/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky113.64 4 110.52 0 110.5235.16/46,725
88.11/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB108.64 4 107.19 4 111.1935.83/47,524
89.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník111.29 0 114.71 6 111.2935.93/47,723
90.21/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň119.28 2 107.82 4 111.8236.46/48,422
91. BIELERT BENITO 2007 9 GER BSV Halle132.76 4 107.90 4 111.9036.54/48,50
92.10/ZMŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak108.52 4 110.28 2 112.2836.92/49,021
93.20/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha114.75 2 106.58 6 112.5837.22/49,420
94.11/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3+ Frol110.64 2 114.17 6 112.6437.28/49,519
95.12/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha118.52 2 111.87 2 113.8738.51/51,118
96.22/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor110.00 6 131.62 12 116.0040.64/53,917
97.21/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak108.33 8 112.97 14 116.3340.97/54,416
98.13/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.114.57 2 113.27 4 116.5741.21/54,715
99.6/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník116.89 2 149.04 2 118.8943.53/57,814
100.22/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk116.53 4 127.76 2 120.5345.17/59,913
101.14/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz120.83 2 115.85 6 121.8546.49/61,712
102.15/ZMSVOBODA Šimon 2008 3 Benátky119.98 2 101.64 50 121.9846.62/61,911
103.16/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand130.62 56 117.27 6 123.2747.91/63,610
104.17/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha119.37 4 116.22 8 123.3748.01/63,79
105.18/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice124.34 0 120.32 6 124.3448.98/65,08
106.23/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB129.34 2 123.18 6 129.1853.82/71,47
107. KADYCK KJELL 2008 9 GER LKV Sa-An.124.17 6 1.00 999 130.1754.81/72,70
108.24/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol144.55 2 134.19 0 134.1958.83/78,16
109.19/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto131.27 4 133.24 2 135.2459.88/79,55
110.25/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB132.18 8 142.94 10 140.1864.82/86,04
111.20/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB144.50 4 137.84 6 143.8468.48/90,93
112.7/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.125.93 56 118.87 50 168.8793.51/124,12
113.10/VMBABOUČEK Ondřej 1977 3 Frol162.65 8 4.00 999 170.6595.29/126,41
114.21/ZMKRÁL Ondřej 2008 USK Pha135.33 56 144.79 52 191.33115.97/153,90
115.11/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol146.12 56 1.00 999 202.12126.76/168,20
  BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Petr 2003 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUPLIN JULIUS 2002 9 GER LKV Sa-An.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SCHWARZ JULIAN 2002 9 GER LKV Sa-An.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MITTINGER MAX 2003 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUNG TIM 2002 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV106.57 2 105.70 0 105.70 0
2.2/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha106.67 52 109.86 2 111.866.16/5,80
3.3/PZMHORÁK David 2009 USK Pha119.74 56 117.41 4 121.4115.71/14,90
4.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk123.88 2 122.63 0 122.6316.93/16,00
5.4/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha112.22 50 141.62 4 145.6239.92/37,80
6.5/PZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha169.25 60 142.64 4 146.6440.94/38,70
7.6/PZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha146.87 106 182.77 12 194.7789.07/84,30
8.7/PZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha114.60 108 113.10 104 217.10111.40/105,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.88.11 2 87.39 0 87.39 45
2.1/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha92.34 0 87.91 0 87.910.52/0,635
3. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK96.79 0 96.30 2 96.799.40/10,830
4.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc100.58 4 93.79 4 97.7910.40/11,925
5.2/DMALTMAN MARCELLA 2004 9 USA PWRC100.68 4 100.05 0 100.0512.66/14,50
6.2/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha99.25 2 114.06 4 101.2513.86/15,920
7.1/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B.97.70 4 99.91 6 101.7014.31/16,415
8.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB102.05 2 100.08 4 104.0516.66/19,110
9. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.93 0 111.18 6 112.9325.54/29,25
10.1/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk110.43 4 123.83 2 114.4327.04/30,94
11.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB117.91 0 118.51 4 117.9130.52/34,93
12.4/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand122.98 2 116.38 2 118.3830.99/35,52
13.3/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.139.47 6 117.70 4 121.7034.31/39,31
14.3/ZMALTMAN ISABELLA 2007 9 USA PWRC125.56 2 121.99 0 121.9934.60/39,60
15.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand130.67 0 127.93 6 130.6743.28/49,50
16. ESBACH JENNY 2006 9 GER LKV Sa-An.163.31 4 127.43 6 133.4346.04/52,70
  MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
1987
1985
2 USK Pha
USK Pha
95.02 0 92.22 0 92.22 51
2.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
101.47 4 101.10 0 101.108.88/9,641
3.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
105.01 2 106.97 4 107.0114.79/16,036
4.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
106.94 6 105.41 2 107.4115.19/16,531
5.3/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
105.35 4 109.86 12 109.3517.13/18,626
6. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 108.58 4 112.5820.36/22,121
7.1/VMBOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
107.79 8 4.00 999 115.7923.57/25,616
8.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
116.21 2 116.31 0 116.3124.09/26,111
9.4/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
126.61 8 125.82 54 134.6142.39/46,06
10.1/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
130.56 16 4.00 999 146.5654.34/58,91

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.85.75 0 84.93 0 84.93 147
2.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha83.90 2 84.51 2 85.900.97/1,1137
3.2/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha86.12 0 86.46 0 86.121.19/1,4132
4. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK87.40 2 87.43 0 87.432.50/2,9127
5.1/DMALTMAN MARCELLA 2004 9 USA PWRC90.16 2 87.62 0 87.622.69/3,20
6.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB87.91 0 88.05 50 87.912.98/3,5122
7.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor88.45 0 87.07 2 88.453.52/4,1117
8. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.4.00 999 88.97 0 88.974.04/4,8112
9.2/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha94.60 2 90.63 0 90.635.70/6,7107
10. FEINE CONSTANZE 1999 9 GER BSV Halle88.99 2 89.22 2 90.996.06/7,10
11. JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B.93.78 4 91.05 0 91.056.12/7,2102
12.3/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK94.03 0 89.53 2 91.536.60/7,897
13.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha93.67 2 93.48 0 93.488.55/10,192
14.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc93.28 2 95.99 0 95.2810.35/12,287
15. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor93.48 2 93.70 2 95.4810.55/12,482
16.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV95.67 0 96.17 2 95.6710.74/12,677
17.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha99.76 2 94.15 2 96.1511.22/13,272
18. WILD CHARLOTTE 2005 9 GER LKV Sa-An.97.39 4 96.65 0 96.6511.72/13,80
19.3/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha94.73 2 93.49 4 96.7311.80/13,967
20.3/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB96.94 0 96.33 2 96.9412.01/14,162
21.4/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha101.54 2 96.03 2 98.0313.10/15,457
22.4/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha97.60 2 96.66 2 98.6613.73/16,252
23.5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor102.49 4 100.71 0 100.7115.78/18,647
24.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK101.71 0 101.33 0 101.3316.40/19,342
25.6/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB102.70 0 114.16 6 102.7017.77/20,937
26.5/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha101.04 2 107.32 2 103.0418.11/21,332
27.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB103.56 0 102.46 6 103.5618.63/21,927
28.6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto107.29 4 104.10 0 104.1019.17/22,622
29.5/VMSEHNALOVÁ Marie 1981 3+ USK Pha105.27 0 4.00 999 105.2720.34/23,921
30. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek105.67 0 104.98 6 105.6720.74/24,420
31.7/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha104.32 6 103.92 2 105.9220.99/24,719
32.8/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand106.60 4 107.21 0 107.2122.28/26,218
33.2/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB108.37 0 126.51 8 108.3723.44/27,617
34.7/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice110.34 0 127.26 0 110.3425.41/29,916
35. SOHN EMMA 2008 9 GER LKV Sa-An.108.30 4 114.08 4 112.3027.37/32,20
36.6/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň114.88 6 108.40 4 112.4027.47/32,315
37. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha133.39 2 112.59 0 112.5927.66/32,614
38.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand108.61 4 115.63 6 112.6127.68/32,613
39. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja113.46 0 112.77 0 112.7727.84/32,812
40.1/VSPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky112.21 2 111.45 4 114.2129.28/34,511
41.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk110.29 4 115.68 6 114.2929.36/34,610
42.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand115.32 0 116.91 4 115.3230.39/35,89
43.8/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha128.22 2 115.71 0 115.7130.78/36,28
44.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník115.14 2 142.99 4 117.1432.21/37,97
45.5/ZMALTMAN ISABELLA 2007 9 USA PWRC114.25 4 123.98 2 118.2533.32/39,20
46. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz127.10 2 114.72 4 118.7233.79/39,86
47. ESBACH JENNY 2006 9 GER LKV Sa-An.115.89 4 115.71 4 119.7134.78/41,00
48.9/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.121.53 8 118.84 4 122.8437.91/44,65
49.6/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy146.81 4 121.62 2 123.6238.69/45,64
50.7/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha124.58 10 125.12 2 127.1242.19/49,73
51.8/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.136.97 0 128.54 2 130.5445.61/53,72
52.9/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand137.76 8 138.91 6 144.9159.98/70,61
53.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav121.14 56 174.26 52 177.1492.21/108,60
54.10/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak145.91 52 141.27 58 197.91112.98/133,00
  RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRITSCHE LISA 1993 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
2. PAASCHEN LOUIS 2004 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 8 8.00 0
2.1/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.75.74 0 77.74 8 75.7467.74/846,8213
3. BRAUNE LEO 2000 9 GER BSV Halle79.71 0 81.53 2 79.7171.71/896,40
4. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.79.80 0 81.07 0 79.8071.80/897,5203
5.2/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn83.32 2 81.21 0 81.2173.21/915,1198
6.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB81.69 0 83.15 0 81.6973.69/921,1193
7.2/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk82.32 0 78.42 52 82.3274.32/929,0188
8.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha85.48 0 86.56 2 85.4877.48/968,5183
9.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha87.91 0 85.65 0 85.6577.65/970,6178
10. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha83.77 2 84.24 2 85.7777.77/972,1173
11.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV86.06 0 86.75 2 86.0678.06/975,8168
12. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha86.69 0 89.25 0 86.6978.69/983,6163
13.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha87.43 0 89.26 0 87.4379.43/992,9158
14.2/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor89.24 0 88.15 0 88.1580.15/1.001,9153
15.3/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK88.25 0 90.87 2 88.2580.25/1.003,1148
16.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB88.51 2 88.58 0 88.5880.58/1.007,3143
17. SEHNAL Štěpán 1985 2 USK Pha88.68 0 92.00 4 88.6880.68/1.008,5138
18. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.88.76 0 92.22 2 88.7680.76/1.009,5133
19.3/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB88.49 4 89.12 0 89.1281.12/1.014,0128
20.4/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK90.55 0 90.36 0 90.3682.36/1.029,5123
21. SELL JAKOB 2002 9 GER BSV Halle107.75 4 90.62 0 90.6282.62/1.032,80
22. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB91.63 0 91.06 2 91.6383.63/1.045,4118
23.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.93.88 0 92.32 0 92.3284.32/1.054,0113
24. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor90.44 2 4.00 999 92.4484.44/1.055,5108
25.4/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov93.38 0 95.65 2 93.3885.38/1.067,3103
26.4/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn90.34 4 91.76 2 93.7685.76/1.072,098
27.1/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB95.30 2 92.80 2 94.8086.80/1.085,093
28. BORRMANN BEN 2005 9 GER LKV Sa-An.96.02 2 93.44 2 95.4487.44/1.093,00
29.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.72 2 95.58 0 95.5887.58/1.094,888
30.5/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.101.32 6 95.91 0 95.9187.91/1.098,983
31.6/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav96.15 0 93.81 4 96.1588.15/1.101,978
32.5/ZSCAPALINI Daniel 2005 Dukla B.94.70 2 94.40 2 96.4088.40/1.105,073
32.5/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov94.40 2 92.39 6 96.4088.40/1.105,068
34.3/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor100.37 4 96.52 0 96.5288.52/1.106,563
35.6/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha98.84 2 94.98 2 96.9888.98/1.112,358
36.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK96.70 2 97.06 0 97.0689.06/1.113,353
37.6/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha95.83 4 95.11 2 97.1189.11/1.113,948
38. ZBECZKA FELIX 2005 9 GER LKV Sa-An.95.30 2 101.03 2 97.3089.30/1.116,30
39. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa97.54 0 97.31 0 97.3189.31/1.116,443
40.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB97.20 4 95.43 2 97.4389.43/1.117,938
41.7/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor99.68 2 97.97 0 97.9789.97/1.124,633
42. KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.96.17 4 96.37 2 98.3790.37/1.129,628
43.8/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.98.53 0 105.98 10 98.5390.53/1.131,627
44. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor102.13 54 99.46 0 99.4691.46/1.143,326
45.9/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.99.94 0 97.63 2 99.6391.63/1.145,425
46.6/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor99.99 0 97.69 4 99.9991.99/1.149,924
47. POIDA KONSTANTIN 2005 9 GER LKV Sa-An.96.07 4 99.27 2 100.0792.07/1.150,90
48.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB100.88 0 100.24 2 100.8892.88/1.161,023
49.7/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk101.15 0 100.25 2 101.1593.15/1.164,422
50.7/VŠKRANC Jiří 1965 Kotva B.103.59 0 101.36 0 101.3693.36/1.167,021
51.10/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov99.87 2 107.60 4 101.8793.87/1.173,420
52.1/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand100.27 2 99.99 2 101.9993.99/1.174,919
53. LIPPA ALWIN 2005 9 GER LKV Sa-An.100.12 2 104.39 4 102.1294.12/1.176,50
54.11/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB102.17 0 104.40 0 102.1794.17/1.177,118
55.8/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB101.14 2 4.00 999 103.1495.14/1.189,317
56.12/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol103.61 2 94.68 50 105.6197.61/1.220,116
57.9/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.103.75 2 129.48 0 105.7597.75/1.221,915
58.2/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand101.85 4 103.88 2 105.8597.85/1.223,114
59. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB111.73 0 104.04 2 106.0498.04/1.225,513
60.13/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha102.33 4 102.39 4 106.3398.33/1.229,112
61.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor105.32 2 132.14 0 107.3299.32/1.241,511
62.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov118.79 4 103.78 4 107.7899.78/1.247,310
63.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.109.46 0 109.11 2 109.46101.46/1.268,39
64.9/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník136.82 6 111.16 0 111.16103.16/1.289,58
65. PAVLÍK Radek 1992 VSDK114.59 0 122.28 6 114.59106.59/1.332,47
66.3/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice113.01 2 119.14 0 115.01107.01/1.337,66
67.4/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa117.37 8 113.25 2 115.25107.25/1.340,65
68.10/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor120.74 2 113.86 2 115.86107.86/1.348,34
69. GALLER JANOS 2006 9 GER LKV Sa-An.148.75 60 119.40 6 125.40117.40/1.467,50
70.10/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov127.50 2 146.17 10 129.50121.50/1.518,83
71.11/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav127.81 2 126.50 4 129.81121.81/1.522,62
72.12/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov128.61 4 124.86 12 132.61124.61/1.557,61
73.5/VSKLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.115.08 56 112.56 52 164.56156.56/1.957,00
74.11/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník111.94 56 148.69 58 167.94159.94/1.999,30
  KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BONE ZACHARIAS 2007 9 GER LKV Sa-An.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha122.20 2 119.61 0 119.61 0
2.2/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV122.49 2 125.22 6 124.494.88/4,10

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FOUKAL Pavel
KARLÍKOVÁ Barbora
1987
2002
2 Dukla B.
Dukla B.
103.28 4 4.00 999 107.28 37
2.1/DMBOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
109.21 2 111.65 2 111.213.93/3,732
3.2/DMŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 109.82 4 113.826.54/6,127
4. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
130.19 2 115.19 0 115.197.91/7,422
5.3/DMALTMAN MARCELLA
ROUČA Samuel
2004
2002
9 USA PWRC
Šumperk
110.26 6 4.00 999 116.268.98/8,40
6. PLACHTOVÁ Alexandra
NOVÁK Martin
1998
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.51 4 129.54 999 125.5118.23/17,017
7.1/ZSNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
KK Brand
Dukla B.
141.21 60 122.40 4 126.4019.12/17,812
8.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
141.71 6 126.61 2 128.6121.33/19,97
9.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
KK Brand
KK Brand
131.28 4 127.97 8 135.2828.00/26,12
10.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
161.37 8 137.09 8 145.0937.81/35,21
11.1/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
169.73 6 4.00 999 175.7368.45/63,80
Oddíl