Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů

13.07.2019   Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno80.41 0 81.63 4 80.41 304
2.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk85.17 52 80.58 0 80.580.17/0,2299
3.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz84.60 2 82.20 2 84.203.79/4,7294
4.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB89.64 0 86.52 0 86.526.11/7,6289
5.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB85.76 4 85.90 2 87.907.49/9,3284
6.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz89.27 0 90.60 50 89.278.86/11,0279
7.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.09 6 89.42 0 89.429.01/11,2274
8.2/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB86.71 4 87.86 2 89.869.45/11,8269
9. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.97.92 0 90.25 0 90.259.84/12,2264
10.3/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.92.86 4 89.13 2 91.1310.72/13,3259
11. KUPLIN JULIUS 2002 9 GER LKV Sa-An.92.52 4 90.31 2 92.3111.90/14,80
12.2/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB92.35 0 92.74 2 92.3511.94/14,8254
13.3/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk93.41 2 92.67 0 92.6712.26/15,2249
14. TRÖDEL CEDRIC 2001 9 GER BSV Halle93.22 2 92.89 0 92.8912.48/15,50
15.4/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice89.30 4 93.43 50 93.3012.89/16,0244
16. SELL JAKOB 2002 9 GER LKV Sa-An.92.61 2 91.48 2 93.4813.07/16,30
17.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.101.03 2 91.50 2 93.5013.09/16,3239
18. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto97.49 2 94.79 0 94.7914.38/17,9234
19.5/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.79 4 92.83 2 94.8314.42/17,9229
20.2/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand101.50 0 95.43 0 95.4315.02/18,7224
21. MARKWORT NIKLAS 2004 9 GER LKV Sa-An.95.91 0 95.40 4 95.9115.50/19,30
22. SCHWARZ JULIAN 2002 9 GER LKV Sa-An.90.62 50 89.95 6 95.9515.54/19,30
23.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.78 0 96.63 0 96.6316.22/20,2219
24. MITTINGER MAX 2003 9 GER BSV Halle103.11 4 96.99 0 96.9916.58/20,60
25.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB97.13 0 97.84 2 97.1316.72/20,8214
26.4/DSTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB96.86 4 95.22 2 97.2216.81/20,9209
27.2/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk93.29 4 93.51 6 97.2916.88/21,0204
28.6/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB97.60 0 98.27 2 97.6017.19/21,4199
29.7/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov97.65 0 99.18 10 97.6517.24/21,4194
30.3/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB98.97 0 97.81 2 98.9718.56/23,1189
31. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa101.98 8 97.08 2 99.0818.67/23,2184
32.8/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk97.36 8 99.63 0 99.6319.22/23,9179
33.4/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz100.78 2 97.67 2 99.6719.26/24,0174
34.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha96.14 4 97.43 4 100.1419.73/24,5169
35.4/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor118.89 10 98.18 2 100.1819.77/24,6164
36.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor105.41 4 102.26 0 102.2621.85/27,2159
37. NICOLAS MORITZ 2005 9 GER LKV Sa-An.107.67 0 100.60 2 102.6022.19/27,60
38.5/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.96.61 6 4.00 999 102.6122.20/27,6154
39.9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.102.66 0 101.98 6 102.6622.25/27,7149
40.5/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.103.20 0 106.70 2 103.2022.79/28,3144
41.5/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol124.47 8 101.78 2 103.7823.37/29,1139
42.6/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha107.82 8 103.82 0 103.8223.41/29,1134
43.7/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor102.33 6 101.41 4 105.4125.00/31,1129
44.6/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.104.71 4 101.44 4 105.4425.03/31,1124
45.7/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice106.00 0 105.85 2 106.0025.59/31,8119
46.10/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB106.12 6 100.19 6 106.1925.78/32,1114
47.8/VDOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.104.78 2 102.78 6 106.7826.37/32,8109
48.2/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand105.72 2 107.33 0 107.3326.92/33,5104
49.11/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand101.56 6 103.78 4 107.5627.15/33,899
50.12/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB105.63 2 130.87 56 107.6327.22/33,994
51.9/VTESAŘ Robert 1972 SKVS ČB115.57 6 105.03 4 109.0328.62/35,689
52.13/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB107.27 2 4.00 999 109.2728.86/35,984
53.14/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand106.20 52 109.35 0 109.3528.94/36,079
54.3/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand109.49 0 124.30 8 109.4929.08/36,274
55.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.110.78 0 4.00 999 110.7830.37/37,869
56.8/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha104.85 6 107.64 52 110.8530.44/37,964
57.4/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK106.96 4 108.89 2 110.8930.48/37,959
58.9/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.111.20 0 107.73 8 111.2030.79/38,358
59.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice111.40 0 111.39 0 111.3930.98/38,557
60.15/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy117.27 2 107.52 4 111.5231.11/38,756
61.10/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol112.08 0 118.55 8 112.0831.67/39,455
62.11/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB110.57 2 129.42 4 112.5732.16/40,054
63.12/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha113.35 0 145.71 10 113.3532.94/41,053
64.13/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha112.43 8 107.40 6 113.4032.99/41,052
65.14/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor113.81 0 113.97 8 113.8133.40/41,551
66.6/VMTONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB131.11 8 110.51 4 114.5134.10/42,450
67.15/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.132.85 0 110.64 4 114.6434.23/42,649
68.10/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.112.24 6 110.87 4 114.8734.46/42,948
69.7/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň120.70 4 111.63 4 115.6335.22/43,847
70.16/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň117.05 0 128.69 4 117.0536.64/45,646
71. BONE ZACHARIAS 2007 9 GER LKV Sa-An.117.14 0 122.41 4 117.1436.73/45,70
72.5/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.114.20 4 115.72 6 118.2037.79/47,045
73.17/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk116.41 2 114.75 6 118.4138.00/47,344
74.18/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník108.83 206 110.66 8 118.6638.25/47,643
75.8/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor112.72 6 109.70 12 118.7238.31/47,642
76.19/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice114.73 8 114.79 4 118.7938.38/47,741
77.16/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB120.06 2 117.52 2 119.5239.11/48,640
78.2/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa113.04 8 123.51 0 121.0440.63/50,539
79.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice117.51 4 139.63 52 121.5141.10/51,138
80.6/ZMSVOBODA Šimon 2008 3 Benátky117.53 4 116.41 8 121.5341.12/51,137
81.11/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk119.65 2 118.39 4 121.6541.24/51,336
82.20/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná119.77 2 141.51 2 121.7741.36/51,435
83.12/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB124.25 2 119.25 4 123.2542.84/53,334
84.7/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz143.10 10 119.56 4 123.5643.15/53,733
85.17/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor134.02 4 114.77 10 124.7744.36/55,232
86.18/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto123.48 6 121.24 4 125.2444.83/55,831
87.8/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3+ Frol123.37 2 134.63 4 125.3744.96/55,930
88.21/DMMANAS Adam 2004 3+ Kadaň124.80 6 117.65 8 125.6545.24/56,329
89.9/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha125.35 56 117.99 8 125.9945.58/56,728
90.10/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha135.50 54 126.01 0 126.0145.60/56,727
91. JUNG TIM 2002 9 GER BSV Halle130.27 8 123.19 4 127.1946.78/58,20
92.13/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník126.84 2 127.67 0 127.6747.26/58,826
93.11/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha148.32 4 128.17 2 130.1749.76/61,925
94.6/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník126.53 8 122.21 8 130.2149.80/61,924
95.4/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz124.71 6 124.81 6 130.7150.30/62,623
96. KADYCK KJELL 2008 9 GER LKV Sa-An.127.08 4 147.62 8 131.0850.67/63,00
97.22/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor123.67 8 135.59 10 131.6751.26/63,722
98.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.125.76 6 131.25 8 131.7651.35/63,921
99.19/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk147.63 4 128.61 4 132.6152.20/64,920
100.12/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.133.01 2 130.03 4 134.0353.62/66,719
101.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník130.20 4 140.31 0 134.2053.79/66,918
102.7/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník146.72 6 130.51 4 134.5154.10/67,317
103.20/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.154.13 14 127.12 8 135.1254.71/68,016
104.21/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB137.58 2 145.78 6 139.5859.17/73,615
105.13/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice135.46 6 143.31 6 141.4661.05/75,914
106.22/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB137.21 52 134.77 8 142.7762.36/77,613
107.14/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand133.40 12 141.80 10 145.4064.99/80,812
108.15/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha145.89 0 154.43 4 145.8965.48/81,411
109.23/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor132.56 56 144.29 4 148.2967.88/84,410
110.16/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky144.72 6 139.11 62 150.7270.31/87,49
111.23/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha125.31 54 146.21 8 154.2173.80/91,88
112.24/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol168.26 10 151.45 4 155.4575.04/93,37
113.25/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB150.64 6 154.21 12 156.6476.23/94,86
114. BIELERT BENITO 2007 9 GER BSV Halle1.00 999 155.65 8 163.6583.24/103,50
115.17/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB174.79 104 154.11 18 172.1191.70/114,05
116.9/VMBABOUČEK Ondřej 1977 3 Frol173.78 4 171.04 16 177.7897.37/121,14
117.8/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.173.89 4 215.97 110 177.8997.48/121,23
118.18/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz170.65 8 145.04 100 178.6598.24/122,22
119.19/ZMKRÁL Ondřej 2008 USK Pha141.97 156 161.59 56 217.59137.18/170,61
120.10/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol173.41 60 167.30 56 223.30142.89/177,70
121.20/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto166.42 106 219.98 202 272.42192.01/238,80
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Petr 2003 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha118.22 2 119.87 0 119.87 0
2.2/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha125.18 2 134.89 2 127.187.31/6,10
3.3/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV128.95 8 126.46 8 134.4614.59/12,20
4.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk171.42 2 155.78 2 157.7837.91/31,60
5.4/PZMHORÁK David 2009 USK Pha185.63 58 161.36 6 167.3647.49/39,60
6.5/PZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha166.74 8 168.29 56 174.7454.87/45,80
7.6/PZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha4.00 999 156.05 60 216.0596.18/80,20
8.7/PZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha4.00 999 136.82 162 298.82178.95/149,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.96.17 2 98.23 2 98.17 45
2.1/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha104.74 4 100.37 6 106.378.20/8,435
3.1/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B.109.55 2 119.64 4 111.5513.38/13,630
4.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha113.16 4 114.23 2 116.2318.06/18,425
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK118.11 4 116.89 0 116.8918.72/19,120
6.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB113.82 4 116.69 2 117.8219.65/20,015
7.2/DMALTMAN MARCELLA 2004 9 USA PWRC114.77 6 113.23 8 120.7722.60/23,00
8.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc120.68 2 115.80 8 122.6824.51/25,010
9.3/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.139.87 6 135.36 2 137.3639.19/39,95
10.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB1.00 999 135.10 6 141.1042.93/43,74
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor119.20 100 143.99 0 143.9945.82/46,73
12.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk149.05 14 140.16 6 146.1647.99/48,92
13.4/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand178.47 0 149.10 2 151.1052.93/53,91
14.3/ZMALTMAN ISABELLA 2007 9 USA PWRC150.20 2 156.67 2 152.2054.03/55,00
15.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand156.69 2 177.57 4 158.6960.52/61,60
16. ESBACH JENNY 2006 9 GER LKV Sa-An.172.78 2 149.77 52 174.7876.61/78,00
  MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
1987
1985
2 USK Pha
USK Pha
104.84 2 100.12 2 102.12 51
2.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
113.80 0 115.82 2 113.8011.68/11,441
3.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
117.66 6 113.84 4 117.8415.72/15,436
4.1/VMBOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
118.59 2 114.88 8 120.5918.47/18,131
5.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
120.68 0 137.19 54 120.6818.56/18,226
6.3/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
144.73 8 115.04 6 121.0418.92/18,521
7. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
127.31 10 125.27 6 131.2729.15/28,516
8.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
146.58 8 138.70 2 140.7038.58/37,811
9.4/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
158.61 8 172.61 12 166.6164.49/63,26
  EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FRITSCHE LISA 1993 9 GER BSV Halle86.89 2 85.10 0 85.10 0
2.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha89.36 0 89.29 0 89.294.19/4,9157
3.2/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha91.31 2 92.46 0 92.467.36/8,6147
4.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB94.74 0 97.65 2 94.749.64/11,3142
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.95.14 0 97.99 0 95.1410.04/11,8137
6.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor97.51 4 96.45 0 96.4511.35/13,3132
7.2/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.94.76 2 96.87 0 96.7611.66/13,7127
8.1/DMALTMAN MARCELLA 2004 9 USA PWRC98.42 4 97.55 0 97.5512.45/14,60
9. FEINE CONSTANZE 1999 9 GER BSV Halle97.72 0 99.40 2 97.7212.62/14,80
10. JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B.103.11 2 99.78 0 99.7814.68/17,3122
11. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK100.14 0 100.95 2 100.1415.04/17,7117
12.3/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK101.43 0 112.88 6 101.4316.33/19,2112
13. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor104.97 0 103.63 0 103.6318.53/21,8107
14.1/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB105.70 0 124.62 8 105.7020.60/24,2102
15.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV105.84 0 106.56 2 105.8420.74/24,497
16.3/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha107.10 4 104.39 2 106.3921.29/25,092
17.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc105.31 2 108.64 2 107.3122.21/26,187
18. WILD CHARLOTTE 2005 9 GER LKV Sa-An.108.47 0 114.10 2 108.4723.37/27,50
19.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha110.93 2 109.65 0 109.6524.55/28,882
20.3/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha125.37 6 110.72 0 110.7225.62/30,177
21.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK118.55 2 111.86 0 111.8626.76/31,472
22.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha120.71 52 110.13 2 112.1327.03/31,867
23.4/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná111.00 2 113.62 4 113.0027.90/32,862
24.5/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha112.48 4 140.40 10 116.4831.38/36,957
25.6/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha116.45 8 113.78 6 119.7834.68/40,852
26. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.122.74 2 119.88 0 119.8834.78/40,947
27. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek119.91 2 118.93 2 120.9335.83/42,142
28.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB118.77 4 117.25 4 121.2536.15/42,537
29.4/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB119.74 2 120.63 6 121.7436.64/43,132
30.7/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand132.69 2 122.29 0 122.2937.19/43,727
31. SOHN EMMA 2008 9 GER LKV Sa-An.123.38 6 121.43 2 123.4338.33/45,00
32.5/VMSEHNALOVÁ Marie 1981 3+ USK Pha121.62 2 119.55 8 123.6238.52/45,322
33.2/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB126.67 0 122.72 2 124.7239.62/46,621
34.3/ZMALTMAN ISABELLA 2007 9 USA PWRC125.38 0 124.61 6 125.3840.28/47,30
35.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav126.10 0 126.20 0 126.1041.00/48,220
36.8/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha120.13 6 128.64 6 126.1341.03/48,219
37.6/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň150.23 6 126.46 0 126.4641.36/48,618
38.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand122.95 4 126.21 2 126.9541.85/49,217
39.9/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto126.67 2 133.84 2 128.6743.57/51,216
40. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja128.78 0 139.16 2 128.7843.68/51,315
41. ESBACH JENNY 2006 9 GER LKV Sa-An.128.92 0 128.00 4 128.9243.82/51,50
42.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk132.30 2 124.39 6 130.3945.29/53,214
43.5/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice125.50 6 137.21 4 131.5046.40/54,513
44.6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor142.88 10 122.30 12 134.3049.20/57,812
45. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz139.21 10 126.40 8 134.4049.30/57,911
46. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha132.41 2 136.21 6 134.4149.31/57,910
47.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník135.11 2 138.64 2 137.1152.01/61,19
48.2/VSPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky156.96 4 135.96 2 137.9652.86/62,18
49.5/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy138.24 0 155.18 0 138.2453.14/62,47
50.6/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand138.02 2 157.76 54 140.0254.92/64,56
51.7/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha146.18 2 140.72 4 144.7259.62/70,15
52.10/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.162.21 6 140.06 6 146.0660.96/71,64
53.7/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha148.32 4 143.56 4 147.5662.46/73,43
54.8/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav196.07 4 154.75 10 164.7579.65/93,62
55.8/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand184.32 62 158.81 16 174.8189.71/105,41
56.9/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.177.61 58 172.69 6 178.6993.59/110,00
57.10/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak171.30 60 164.56 52 216.56131.46/154,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.85.29 0 84.58 2 85.29 217
2. BRAUNE LEO 2000 9 GER BSV Halle89.10 0 88.03 0 88.032.74/3,20
3. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.90.29 2 92.49 2 92.297.00/8,2207
4. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha96.81 6 92.33 0 92.337.04/8,3202
5.1/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk89.45 4 96.71 156 93.458.16/9,6197
6.2/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn91.74 2 97.80 2 93.748.45/9,9192
7.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB94.07 10 92.37 2 94.379.08/10,6187
8.1/VKREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB94.97 0 95.16 0 94.979.68/11,3182
9. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha94.72 4 94.03 2 96.0310.74/12,6177
10.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV105.36 4 94.56 2 96.5611.27/13,2172
11. SEHNAL Štěpán 1985 2 USK Pha98.01 0 98.61 4 98.0112.72/14,9167
12.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB99.54 4 98.27 0 98.2712.98/15,2162
13.3/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha98.82 0 109.14 4 98.8213.53/15,9157
14.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha97.90 4 99.43 0 99.4314.14/16,6152
15.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha103.24 4 99.44 0 99.4414.15/16,6147
16.3/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB112.06 6 100.00 0 100.0014.71/17,2142
17.4/VMILLER Jan 1968 2 Turnov103.10 2 100.29 0 100.2915.00/17,6137
18. SELL JAKOB 2002 9 GER BSV Halle107.79 4 100.72 0 100.7215.43/18,10
19.1/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB100.73 0 100.82 2 100.7315.44/18,1132
20.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK102.41 0 98.99 2 100.9915.70/18,4127
21.4/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK101.75 6 102.38 0 102.3817.09/20,0122
22.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov108.18 2 100.65 2 102.6517.36/20,4117
23. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB103.66 0 106.61 2 103.6618.37/21,5112
24.5/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha103.77 0 104.85 2 103.7718.48/21,7107
25. BORRMANN BEN 2005 9 GER LKV Sa-An.101.82 2 104.42 4 103.8218.53/21,70
26.2/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor99.87 4 99.97 4 103.8718.58/21,8102
27.5/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha104.64 0 122.52 62 104.6419.35/22,797
28.6/ZSCAPALINI Daniel 2005 Dukla B.127.57 4 103.63 2 105.6320.34/23,892
29.5/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov111.58 4 105.67 0 105.6720.38/23,987
30.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB113.82 56 106.31 0 106.3121.02/24,682
31. KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.104.65 2 106.21 2 106.6521.36/25,077
32. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.104.75 2 105.59 4 106.7521.46/25,272
33.6/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn108.86 4 105.09 2 107.0921.80/25,667
34. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa114.37 6 107.19 0 107.1921.90/25,762
35.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB119.63 4 107.47 0 107.4722.18/26,057
36.6/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav108.06 0 105.67 2 107.6722.38/26,252
37.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor106.67 2 112.46 4 108.6723.38/27,447
38. ZBECZKA FELIX 2005 9 GER LKV Sa-An.111.48 4 105.89 4 109.8924.60/28,80
39. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor106.49 6 4.00 999 112.4927.20/31,942
40.7/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.109.30 6 110.87 2 112.8727.58/32,337
41. POIDA KONSTANTIN 2005 9 GER LKV Sa-An.116.06 8 109.86 4 113.8628.57/33,50
42.8/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav123.93 2 114.96 0 114.9629.67/34,832
43.6/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.08 8 112.07 6 115.0829.79/34,927
44.9/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.111.92 4 128.93 4 115.9230.63/35,926
45.3/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor128.33 4 114.09 2 116.0930.80/36,125
46. LIPPA ALWIN 2005 9 GER LKV Sa-An.126.76 6 115.66 2 117.6632.37/38,00
47.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB119.22 0 116.13 2 118.1332.84/38,524
48.1/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand118.70 2 118.21 6 120.7035.41/41,523
49.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov122.44 2 119.14 2 121.1435.85/42,022
50.7/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk120.66 2 125.58 2 122.6637.37/43,821
51. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor118.80 4 122.90 10 122.8037.51/44,020
52.7/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov122.12 4 112.85 10 122.8537.56/44,019
53.8/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB122.44 6 120.88 2 122.8837.59/44,118
54.9/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor123.77 0 126.93 4 123.7738.48/45,117
55.10/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.117.86 6 120.95 6 123.8638.57/45,216
56.11/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha120.13 4 125.03 8 124.1338.84/45,515
57.12/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol123.98 14 116.76 8 124.7639.47/46,314
58.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor135.52 2 126.44 0 126.4441.15/48,213
59.8/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.122.54 4 123.91 108 126.5441.25/48,412
60.13/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.128.86 54 123.77 4 127.7742.48/49,811
61.9/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB118.50 10 4.00 999 128.5043.21/50,710
62.2/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice134.02 4 129.50 2 131.5046.21/54,29
63.10/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov127.58 4 201.93 104 131.5846.29/54,38
64.11/VŠKRANC Jiří 1965 Kotva B.148.06 54 123.83 8 131.8346.54/54,67
65.12/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.143.95 6 130.08 2 132.0846.79/54,96
66. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB141.75 8 126.23 6 132.2346.94/55,05
67.4/VSKLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.131.79 2 4.00 999 133.7948.50/56,94
68.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand133.79 4 130.54 4 134.5449.25/57,73
69. BONE ZACHARIAS 2007 9 GER LKV Sa-An.132.85 2 130.52 6 134.8549.56/58,10
70.10/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník128.39 12 154.44 10 140.3955.10/64,62
71.5/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa138.45 6 149.19 2 144.4559.16/69,41
72. PAVLÍK Radek 1992 VSDK138.67 6 154.99 160 144.6759.38/69,60
73.11/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor177.87 8 144.58 10 154.5869.29/81,20
74. GALLER JANOS 2006 9 GER LKV Sa-An.158.93 6 154.26 52 164.9379.64/93,40
75.13/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov185.68 60 151.37 52 203.37118.08/138,40
  EGERT Luděk 1971 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAASCHEN LOUIS 2004 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV156.05 2 140.81 2 142.81 0
2.2/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha145.70 6 139.91 4 143.911.10/0,80

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FOUKAL Pavel
KARLÍKOVÁ Barbora
1987
2002
2 Dukla B.
Dukla B.
113.85 0 4.00 999 113.85 36
2.1/DMŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 117.00 8 125.0011.15/9,831
3.2/DMALTMAN MARCELLA
ROUČA Samuel
2004
2002
9 USA PWRC
Šumperk
126.81 8 126.08 4 130.0816.23/14,30
4. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
128.34 4 129.13 8 132.3418.49/16,226
5.3/DMBOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
136.14 12 137.45 2 139.4525.60/22,521
6.1/ZSNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
KK Brand
Dukla B.
147.56 12 143.70 4 147.7033.85/29,716
7.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
162.96 2 155.95 8 163.9550.10/44,011
8.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
KK Brand
KK Brand
171.22 10 179.38 10 181.2267.37/59,26
9.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
168.34 56 186.60 8 194.6080.75/70,91
10.1/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
201.85 10 4.00 999 211.8598.00/86,10
  PLACHTOVÁ Alexandra
NOVÁK Martin
1998
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl