Slalom v Dolních Kounicích

29.06.2019   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Petr Veselý   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno88.40 0 86.00 0 86.00 100
2. SATKE Adam 1994 2 KK Brno89.50 0 90.20 0 89.503.50/4,196
3. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí92.80 0 91.60 0 91.605.60/6,592
4.1/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno96.90 4 96.00 0 96.0010.00/11,688
5.2/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí92.40 4 95.20 52 96.4010.40/12,184
6.3/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk92.90 4 95.70 2 96.9010.90/12,780
7.2/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk98.10 2 96.90 4 100.1014.10/16,476
7.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno96.10 4 97.90 4 100.1014.10/16,472
7.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí100.10 0 4.00 999 100.1014.10/16,468
10.1/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk96.50 4 96.70 4 100.5014.50/16,964
11.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž102.30 0 104.30 2 102.3016.30/19,060
12.2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK103.40 0 105.10 8 103.4017.40/20,256
13.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc102.60 2 104.70 2 104.6018.60/21,652
14.2/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc105.30 0 105.10 0 105.1019.10/22,248
15.2/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno107.10 0 106.80 0 106.8020.80/24,244
16.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž107.50 0 109.50 0 107.5021.50/25,040
17.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí103.50 54 104.00 4 108.0022.00/25,636
18.3/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno108.00 6 106.40 2 108.4022.40/26,035
19.2/VŠAMÁNEK Pavel 1972 3+ KK Brno107.80 2 108.60 0 108.6022.60/26,334
20. RYGEL Marek 1989 KK Brno103.20 6 102.80 6 108.8022.80/26,533
21.3/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava108.70 2 109.10 0 109.1023.10/26,932
22.3/DMZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí108.50 4 107.30 2 109.3023.30/27,131
23.4/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava108.00 2 110.70 4 110.0024.00/27,930
24. LIGURSKÝ Ivo 1990 3+ Kroměříž109.50 4 110.40 0 110.4024.40/28,429
24.4/ZMANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava111.90 2 110.40 0 110.4024.40/28,428
26.4/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí109.30 2 118.00 8 111.3025.30/29,427
27. BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami114.90 4 109.50 2 111.5025.50/29,726
28.4/VSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 111.80 0 111.8025.80/30,025
29.5/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc112.80 4 109.90 2 111.9025.90/30,124
30.5/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník115.50 0 114.80 0 114.8028.80/33,523
31.4/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk115.50 2 115.30 0 115.3029.30/34,122
32.6/DMDOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí115.50 4 113.60 2 115.6029.60/34,421
32.6/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno121.90 2 115.60 0 115.6029.60/34,420
34.7/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk115.80 0 112.90 4 115.8029.80/34,719
35.5/ZMKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava113.30 6 117.40 8 119.3033.30/38,718
36.7/DMBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno119.70 0 120.70 4 119.7033.70/39,217
37.5/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc116.40 4 116.80 6 120.4034.40/40,016
38.6/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí119.10 2 117.90 6 121.1035.10/40,815
39.6/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí121.70 0 122.90 2 121.7035.70/41,514
40.7/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava126.60 8 118.20 4 122.2036.20/42,113
41.8/ZMBRÁZDA Šimon 2007 3 VSDK123.70 0 129.00 2 123.7037.70/43,812
42.5/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí120.80 6 119.10 6 125.1039.10/45,511
43.9/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava121.40 4 121.20 8 125.4039.40/45,810
44.7/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk125.90 0 125.50 6 125.9039.90/46,49
45.3/VMKUPKA Petr 1981 3 Tzunami129.10 4 124.60 2 126.6040.60/47,28
46.10/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava119.40 54 120.20 8 128.2042.20/49,17
47.11/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava133.00 2 126.60 2 128.6042.60/49,56
48.8/ZSČAMEK David 2006 3 Litovel128.00 8 127.40 2 129.4043.40/50,55
49.12/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 3 VSDK133.20 6 134.40 2 136.4050.40/58,64
50.13/ZMJEŽEK Jakub 2008 3 KK Brno134.40 10 135.80 4 139.8053.80/62,63
51.14/ZMVÍTEK David 2007 3 KK Brno140.00 6 136.10 6 142.1056.10/65,22
52.15/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 KK Opava134.60 10 157.90 102 144.6058.60/68,11
53.16/ZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno148.10 4 143.90 2 145.9059.90/69,70
54.17/ZMMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí180.70 2 164.10 12 176.1090.10/104,80
55. GROSS Benedikt 1995 KK Brno251.30 60 4.00 999 311.30225.30/262,00
  JAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno108.45 2 105.60 0 105.60 35
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno106.40 2 108.30 0 108.302.70/2,631
3.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí112.40 2 108.10 2 110.104.50/4,327
4.3/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami115.70 0 113.90 8 115.7010.10/9,623
5.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava118.00 2 120.40 0 120.0014.40/13,619
6.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK118.40 2 118.60 2 120.4014.80/14,015
7.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK121.80 6 124.80 0 124.8019.20/18,211
8.1/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk131.10 4 129.80 0 129.8024.20/22,97
9.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc127.90 2 129.00 2 129.9024.30/23,06
10.3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno129.70 2 130.50 0 130.5024.90/23,65
11.3/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava132.90 0 133.50 0 132.9027.30/25,94
12.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc135.20 0 133.70 0 133.7028.10/26,63
13.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno138.30 0 136.90 0 136.9031.30/29,62
14.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc150.50 4 152.60 2 154.5048.90/46,31

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSHEŘMANSKÝ Jan
HOLÍNEK Svatopluk
2005
2001
3 Šumperk
Šumperk
120.70 4 119.20 8 124.70 7
2.1/U23KRISTEK Václav
WALTER Jakub
1996
1998
2 Olomouc
Olomouc
120.10 6 125.70 52 126.101.40/1,13
3. ŠMOLDAS Michal
PAVLÍK Radek
1998
1992
Litovel
VSDK
137.50 8 133.80 4 137.8013.10/10,52
4.1/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
KK Opava
KK Opava
168.10 14 171.60 8 179.6054.90/44,01
5.2/ZMANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
175.50 16 179.70 10 189.7065.00/52,10

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Olomouc
Olomouc
126.80 0 126.10 2 126.80 9
2. PROCHÁZKOVÁ Pavla
WALTER Jakub
1983
1998
2 KK Brno
Olomouc
128.90 12 135.70 10 140.9014.10/11,15
3. MARTINKOVÁ Blanka
LIGURSKÝ Ivo
1994
1990
Kroměříž
Kroměříž
141.10 12 139.40 2 141.4014.60/11,51
4.1/DMNOVOSADOVÁ Eliška
STŘÍLKOVÁ Jana
2005
2004
Olomouc
Olomouc
164.00 2 167.60 12 166.0039.20/30,90

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava120.60 0 122.40 4 120.60 0
2.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk124.70 0 127.40 4 124.704.10/3,40
3.2/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava133.70 2 138.20 4 135.7015.10/12,50
4.3/PZMČAMEK Petr 2009 Litovel150.70 4 154.10 4 154.7034.10/28,30
5.4/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno166.50 0 153.90 2 155.9035.30/29,30
6.5/PZMHABARTA Tomáš 2009 SKVeselí158.10 2 150.10 6 156.1035.50/29,40
7.2/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava172.00 0 160.90 4 164.9044.30/36,70
8.6/PZMHABARTA Jan 2009 SKVeselí175.50 0 167.60 4 171.6051.00/42,30
9.7/PZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno175.50 6 174.40 6 180.4059.80/49,60
10.3/PZZBÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník177.60 4 192.90 6 181.6061.00/50,60
11.4/PZZHABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí184.30 54 188.90 4 192.9072.30/60,00
12.8/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí202.90 54 196.90 4 200.9080.30/66,60
13.9/PZMVALENTA Josef 2010 Olomouc4.00 999 275.60 14 289.60169.00/140,10
14.10/PZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc289.00 62 264.40 58 322.40201.80/167,30
15.11/PZMNOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí280.20 58 4.00 999 338.20217.60/180,40
16.12/PZMSTEKLÝ Pavel 2010 Olomouc4.00 999 335.30 116 451.30330.70/274,20
17.5/PZZSOCHŮRKOVÁ Sarah 2009 Lipník436.40 60 412.30 210 496.40375.80/311,60
18.13/PZMBOXAN Šimom 2012 Olomouc505.70 260 4.00 999 765.70645.10/534,90
  SMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 2 Olomouc103.50 0 103.90 0 103.50 27
2. RYGEL Marek 1989 KK Brno108.20 2 104.40 0 104.400.90/0,923
3. KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí105.00 0 104.70 4 105.001.50/1,419
3.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK105.00 0 110.50 0 105.001.50/1,415
5.1/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk109.30 0 110.20 4 109.305.80/5,611
6.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc114.20 6 111.60 0 111.608.10/7,810
7.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc117.10 2 115.00 2 117.0013.50/13,09
8.1/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3+ Šumperk114.20 6 116.50 2 118.5015.00/14,58
9.3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel116.70 2 135.80 104 118.7015.20/14,77
10.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc122.20 0 119.50 2 121.5018.00/17,46
11.1/ZSPAPULA Jan 2005 3+ Litovel125.30 2 121.70 0 121.7018.20/17,65
12.2/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk127.70 2 123.30 4 127.3023.80/23,04
13. PAVLÍK Radek 1992 VSDK132.00 4 4.00 999 136.0032.50/31,43
14.3/ZSKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava154.90 0 147.20 0 147.2043.70/42,22
15.3/ZMKUPKA Lukáš 2007 3 Tzunami146.10 4 144.60 6 150.1046.60/45,01
16.4/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava162.40 6 159.10 4 163.1059.60/57,60
17.5/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava182.10 2 184.10 6 184.1080.60/77,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí98.50 0 100.50 2 98.50 52
2.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava105.90 2 106.70 0 106.708.20/8,348
3.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno109.70 0 105.20 2 107.208.70/8,844
4.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno106.80 2 108.30 0 108.309.80/9,940
5.1/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník110.60 0 110.80 0 110.6012.10/12,336
6. MARTINKOVÁ Blanka 1994 2 Kroměříž112.40 4 107.70 4 111.7013.20/13,432
7.2/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava111.80 2 109.80 2 111.8013.30/13,528
8.2/U23HOROVÁ Klára 1998 3+ Olomouc112.80 2 112.00 0 112.0013.50/13,724
9.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK113.20 0 112.10 0 112.1013.60/13,820
10.3/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava112.60 0 113.40 0 112.6014.10/14,316
11.2/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava113.20 0 113.80 4 113.2014.70/14,912
12.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc119.80 0 115.40 0 115.4016.90/17,211
13.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK116.20 4 118.40 2 120.2021.70/22,010
14.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno120.30 0 119.20 2 120.3021.80/22,19
15.3/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc116.90 4 119.30 6 120.9022.40/22,78
16.3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno126.20 0 128.90 0 126.2027.70/28,17
17.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc127.60 0 127.20 0 127.2028.70/29,16
18.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk128.20 0 123.40 6 128.2029.70/30,25
19.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno130.00 2 128.10 2 130.1031.60/32,14
20.4/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK129.50 2 128.20 52 131.5033.00/33,53
21.5/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK143.80 6 131.90 0 131.9033.40/33,92
22.4/ZMMIŠURCOVÁ Simona 2007 SKVeselí202.50 12 186.90 62 214.50116.00/117,81
23.5/ZMHAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK223.00 12 225.10 8 233.10134.60/136,60
24.6/ZMNOVÁKOVÁ Nella 2008 SKVeselí360.10 206 4.00 999 566.10467.60/474,70

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava176.60 10 174.50 4 178.50 0
2.2/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava204.50 6 180.90 0 180.902.40/1,30
3.1/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava262.50 8 292.80 8 270.5092.00/51,50
Oddíl

Historie procházení