Slalom ve Vysokém Mýtě

29.06.2019   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.137.60 0 132.80 2 134.80 0
2.2/PZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.147.10 2 151.80 2 149.1014.30/10,60
3.3/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily153.40 2 159.80 2 155.4020.60/15,30
4.4/PZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto185.00 6 180.80 4 184.8050.00/37,10
5.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK178.00 8 189.40 2 186.0051.20/38,00
6.2/PZZELIÁŠOVÁ Anneli 2010 Trutnov185.70 20 192.00 10 202.0067.20/49,90
7.5/PZMKUTĚJ Jan 2011 Trutnov198.80 16 196.60 8 204.6069.80/51,80
8.3/PZZZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov196.70 8 208.20 4 204.7069.90/51,90
8.4/PZZMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov198.70 6 201.00 56 204.7069.90/51,90

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK216.60 8 218.70 6 224.60 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.137.40 2 134.40 6 139.40 5
2.1/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK142.70 0 139.00 2 141.001.60/1,14
3.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto143.80 0 147.50 2 143.804.40/3,23
4.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK158.60 4 145.00 0 145.005.60/4,02
5.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK155.30 0 1.00 999 155.3015.90/11,41
6.1/ZMJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha181.10 4 170.70 2 172.7033.30/23,90
7.1/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.182.10 0 178.00 0 178.0038.60/27,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.115.50 2 114.50 2 116.50 21
2. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto115.70 2 117.50 0 117.501.00/0,917
3.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.118.10 0 120.30 4 118.101.60/1,413
4.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.119.40 0 118.30 2 119.402.90/2,59
5.2/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.117.90 2 120.20 0 119.903.40/2,98
6.1/VMMICKA Jakub 1983 Vys.Mýto126.60 2 124.50 0 124.508.00/6,97
7.3/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.130.80 0 127.30 0 127.3010.80/9,36
8. JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto135.50 0 130.50 0 130.5014.00/12,05
9. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto134.70 0 131.80 0 131.8015.30/13,14
10.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK133.10 2 136.10 0 135.1018.60/16,03
11.2/ZMSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov151.20 0 151.10 0 151.1034.60/29,72
12.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto155.60 0 152.40 2 154.4037.90/32,51
13.3/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.164.60 0 167.00 0 164.6048.10/41,30
14.3/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto181.00 2 186.90 4 183.0066.50/57,10
15.4/ZMZUNA Vilém 2007 Semily186.30 2 189.10 2 188.3071.80/61,60
16.5/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto186.70 6 4.00 999 192.7076.20/65,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
125.30 4 125.30 2 127.30 11
2.1/U23KOBLÍŽEK Daniel
STEHLÍK Alexander
2000
2002
Trutnov
Trutnov
150.70 14 140.60 4 144.6017.30/13,67
3.1/DMŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
156.80 4 151.30 2 153.3026.00/20,43
4.1/ZSNOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
Semily
Semily
159.20 0 165.20 2 159.2031.90/25,12
5.1/VVOREL Zdeněk
ŠŤASTNÝ Jan
1974
1970
2 Pardub.
Pardub.
161.60 4 156.10 8 164.1036.80/28,91
6.1/ZMKVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
183.00 60 184.10 10 194.1066.80/52,50
7.2/ZMZUNA Jáchym
PLEŠTIL Šimon
2010
2007
Semily
Semily
224.70 108 227.40 8 235.40108.10/84,90
8.2/ZSSEDLÁK Jakub
SEDLÁK Václav
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
215.40 62 243.00 60 277.40150.10/117,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.123.50 2 122.50 0 122.50 13
2.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto124.10 0 125.30 0 124.101.60/1,312
3.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK124.40 0 125.50 0 124.401.90/1,611
4.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily128.80 0 128.60 0 128.606.10/5,010
5.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK128.70 0 126.90 2 128.706.20/5,19
6.4/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.130.20 6 129.50 0 129.507.00/5,78
7.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK136.50 4 138.50 2 140.5018.00/14,77
8.6/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.144.00 4 144.70 0 144.7022.20/18,16
9.1/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov146.20 0 143.60 6 146.2023.70/19,35
10.2/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.152.40 0 147.00 0 147.0024.50/20,04
11.7/ZSJINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha154.00 6 151.40 0 151.4028.90/23,63
12.1/ZMJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha152.80 4 151.30 2 153.3030.80/25,12
13.2/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov157.10 0 155.50 2 157.1034.60/28,21
14.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.161.70 6 158.00 0 158.0035.50/29,00
15.4/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov166.10 4 176.80 8 170.1047.60/38,90
16.8/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov213.60 4 193.60 12 205.6083.10/67,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště103.10 0 102.20 2 103.10 46
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto107.40 0 104.80 0 104.801.70/1,642
3.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov111.60 0 108.80 0 108.805.70/5,538
4. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto111.30 0 109.90 0 109.906.80/6,634
5.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov113.80 2 110.10 0 110.107.00/6,830
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.115.40 2 112.70 0 112.709.60/9,329
7.2/VMKUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto116.20 0 113.20 0 113.2010.10/9,828
8. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto115.00 0 115.10 0 115.0011.90/11,527
9.1/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště116.50 4 113.60 4 117.6014.50/14,126
10.2/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha117.80 0 117.60 4 117.8014.70/14,325
11.2/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily115.00 4 114.00 4 118.0014.90/14,524
12.1/VSKŘIŠŤAN Martin 1964 3+ Týniště120.40 2 119.70 0 119.7016.60/16,123
13.3/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.120.70 0 123.40 4 120.7017.60/17,122
14.1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto121.10 0 121.20 0 121.1018.00/17,521
15.3/U23VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto125.80 0 121.40 2 123.4020.30/19,720
16.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily122.70 2 125.00 2 124.7021.60/21,019
17.3/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily126.90 6 125.40 0 125.4022.30/21,618
18. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.126.60 4 124.00 4 128.0024.90/24,217
19.4/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily127.30 2 129.50 2 129.3026.20/25,416
20.4/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov129.60 0 128.70 2 129.6026.50/25,715
21.5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště129.10 6 128.20 2 130.2027.10/26,314
22.6/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.128.90 2 131.50 4 130.9027.80/27,013
23.3/VMMICKA Jakub 1983 Vys.Mýto134.80 0 130.90 4 134.8031.70/30,712
24.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK134.70 4 132.30 4 136.3033.20/32,211
25.3/VKVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov138.80 4 137.80 0 137.8034.70/33,710
26.2/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily140.90 2 136.40 2 138.4035.30/34,29
27.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.40 0 138.80 0 138.8035.70/34,68
28.3/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto137.10 2 139.60 0 139.1036.00/34,97
29.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK139.20 0 141.30 0 139.2036.10/35,06
30.4/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto139.60 4 140.10 4 143.6040.50/39,35
31.5/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.147.80 6 145.80 0 145.8042.70/41,44
32. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov160.90 2 146.60 2 148.6045.50/44,13
33.5/DMŠVAGR Robin 2004 Týniště144.30 6 147.10 10 150.3047.20/45,82
34.6/ZMZUNA Vilém 2007 Semily152.70 0 153.00 4 152.7049.60/48,11
35.7/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto144.90 10 149.60 6 154.9051.80/50,20
36.8/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto166.00 2 183.70 6 168.0064.90/62,90
37.7/ZSMUK Jan 2005 Turnov171.30 8 172.20 8 179.3076.20/73,90
38.9/ZMMUK Matěj 2007 Turnov178.10 10 175.50 8 183.5080.40/78,00
39.10/ZMSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto175.60 8 168.90 52 183.6080.50/78,10
40.11/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov210.90 0 178.70 8 186.7083.60/81,10
41.12/ZMLHOTÁK Jakub 2007 Turnov176.00 12 180.60 10 188.0084.90/82,30
42.8/ZSSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto191.30 10 193.80 2 195.8092.70/89,90
43.13/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto196.40 6 193.60 4 197.6094.50/91,70
  HLOBIL Josef 2001 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
115.10 2 135.80 0 117.10 17
2. ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
2 Vys.Mýto
Trutnov
144.60 0 145.90 4 144.6027.50/23,513
3. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
143.50 4 147.40 0 147.4030.30/25,99
4. TATÍČEK Miroslav
JANDÍKOVÁ Martina
1985
1983
3 Pardub.
Pardub.
145.60 2 149.30 2 147.6030.50/26,05
5.1/DMŠŤASTNÝ Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
151.30 4 146.80 4 150.8033.70/28,84
6.1/ZSINDRUCH Tomáš
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2008
2006
3 KVS HK
KVS HK
147.40 4 156.50 2 151.4034.30/29,33
7.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
155.70 4 159.60 4 159.7042.60/36,42
8.2/DMNĚMEC Radek
ŽĎÁRSKÁ Laura
2004
2006
3 Pardub.
Pardub.
167.30 4 154.20 6 160.2043.10/36,81
9.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
169.40 0 167.00 0 167.0049.90/42,60
10. MICKA Jakub
VENIGEROVÁ Hana
1983
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
176.00 104 174.20 10 184.2067.10/57,30
Oddíl

Historie procházení