XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů

01.06.2019   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZLANGER Filip 2009 USK Pha125.53 4 4.00 999 129.53 0
2.2/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha137.21 10 122.76 56 147.2117.68/13,60
3.5/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha206.47 108 152.19 56 208.1978.66/60,70
4.3/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV125.98 110 115.00 310 235.98106.45/82,20
5.4/PZHORÁK David 2009 USK Pha140.29 108 148.49 114 248.29118.76/91,70
6.6/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha103.74 310 127.62 304 413.74284.21/219,40
7.7/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.88.53 602 94.51 360 454.51324.98/250,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha114.32 8 100.98 6 106.98 39
2.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.114.16 6 104.94 6 110.943.96/3,734
3.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn125.17 6 110.38 4 114.387.40/6,929
4.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha106.39 8 106.33 10 114.397.41/6,924
5.3/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK113.00 2 115.08 4 115.008.02/7,519
6.3/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha116.25 6 119.89 56 122.2515.27/14,314
7.4/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 Frol126.76 12 146.37 8 138.7631.78/29,79
8.4/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha101.09 56 97.94 54 151.9444.96/42,04
9.5/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.142.69 14 130.84 108 156.6949.71/46,53
10.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov162.13 16 157.75 66 178.1371.15/66,52
11.5/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand122.08 152 177.00 60 237.00130.02/121,51

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK91.53 0 91.13 2 91.53 134
2. SUCHÝ Matěj 1986 3+ Dukla B.92.94 0 93.51 0 92.941.41/1,5129
3.1/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov93.72 56 91.23 4 95.233.70/4,0124
4.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha94.32 2 94.57 2 96.324.79/5,2119
5.1/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha100.85 4 97.86 0 97.866.33/6,9114
6.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB96.59 152 92.81 6 98.817.28/8,0109
7. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.100.19 2 100.03 2 102.0310.50/11,5104
8.2/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha96.44 6 97.66 8 102.4410.91/11,999
9.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK98.65 4 119.63 4 102.6511.12/12,194
10.4/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK101.64 6 100.76 2 102.7611.23/12,389
11. KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.123.06 52 96.92 6 102.9211.39/12,484
12.3/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha112.84 62 101.46 2 103.4611.93/13,079
13.2/VVĚTROVSKÝ Jiří   2 Zbraslav99.74 6 100.33 4 104.3312.80/14,074
14.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.107.84 0 102.34 2 104.3412.81/14,069
15.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB114.19 6 103.36 2 105.3613.83/15,164
16.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.76 4 101.76 4 105.7614.23/15,559
17.5/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha99.93 10 104.07 2 106.0714.54/15,954
18.4/VMILLER Jan 1968 2 Turnov119.70 0 104.87 4 108.8717.34/18,949
19.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor111.75 4 104.93 4 108.9317.40/19,044
20.1/U23MILLER Jan 1997 3 Turnov110.11 0 101.63 8 109.6318.10/19,839
21.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB113.80 0 107.73 2 109.7318.20/19,934
22.5/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn124.35 6 102.67 8 110.6719.14/20,929
23.5/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm108.81 2 109.80 6 110.8119.28/21,128
24.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.29 4 108.16 4 111.2919.76/21,627
25. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.110.12 4 103.30 8 111.3019.77/21,626
26.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov110.42 2 112.86 8 112.4220.89/22,825
27.6/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor109.57 4 112.94 4 113.5722.04/24,124
28.6/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.120.54 56 110.59 4 114.5923.06/25,223
29.7/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn110.29 8 110.83 4 114.8323.30/25,522
30.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB120.73 6 113.28 2 115.2823.75/25,921
31.7/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.115.27 50 113.58 4 117.5826.05/28,520
32.8/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol118.80 8 116.57 4 120.5729.04/31,719
33.9/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov123.22 2 114.86 6 120.8629.33/32,018
34.1/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand119.82 2 124.02 6 121.8230.29/33,117
35.2/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand137.87 60 123.07 2 125.0733.54/36,616
36. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník121.71 4 110.40 254 125.7134.18/37,315
37.2/U23RUFFER Matěj 1999 Pardub.164.90 2 118.11 8 126.1134.58/37,814
38.1/DSPROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B.128.15 56 116.68 10 126.6835.15/38,413
39.10/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha133.32 56 117.32 12 129.3237.79/41,312
40.8/DMVENC Štěpán 2004 Dukla B.111.38 52 118.67 12 130.6739.14/42,811
41.6/VŠERÝ Michal   3 Rožátov140.31 10 121.65 10 131.6540.12/43,810
42.3/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa129.73 4 142.89 6 133.7342.20/46,19
43.7/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.137.61 2 155.89 110 139.6148.08/52,58
44.3/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa147.37 4 4.00 999 151.3759.84/65,47
45.11/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.121.61 52 100.40 56 156.4064.87/70,96
46.6/VMŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.104.48 58 109.19 54 162.4870.95/77,55
47.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.154.54 66 125.78 52 177.7886.25/94,24
48.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov140.07 110 145.49 52 197.49105.96/115,83
49.4/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK166.58 56 190.39 8 198.39106.86/116,72
50.9/DMŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor140.46 62 195.45 160 202.46110.93/121,21
51.7/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek110.14 104 98.07 202 214.14122.61/134,00
52.4/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus161.95 252 127.84 104 231.84140.31/153,30
53.8/VMSMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus123.43 160 142.36 110 252.36160.83/175,70
  KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav   3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír   3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
100.96 6 97.38 2 99.38 59
2.1/DMKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
110.38 10 133.36 6 120.3821.00/21,149
3.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
120.72 14 113.02 8 121.0221.64/21,839
4. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
  3 Rakovník
Rakovník
125.89 8 120.02 2 122.0222.64/22,834
5.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
  2 Jablonec
SKVS ČB
120.30 6 118.79 4 122.7923.41/23,629
6.2/DMPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
125.93 114 121.54 4 125.5426.16/26,324
7.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
132.72 12 123.37 6 129.3729.99/30,219
8.1/ZSJIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
133.22 114 119.55 10 129.5530.17/30,414
9.3/DMŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
3 Pardub.
Pardub.
124.08 12 129.44 10 136.0836.70/36,99
10.4/DMNĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
157.48 60 138.73 12 150.7351.35/51,74
11.1/DSSAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
137.68 14 145.43 14 151.6852.30/52,63
12.2/VŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
156.01 10 140.68 52 166.0166.63/67,02
13.2/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004 Rakovník
Rakovník
163.70 20 169.29 120 183.7084.32/84,81
14. PODZIMEK Jan
VOLÁK Jaroslav
 
1990
1 Klášter.
Klášter.
154.37 60 160.27 104 214.37114.99/115,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha95.16 2 101.32 4 97.16 182
2.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.118.15 54 97.97 0 97.970.81/0,8177
3.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK112.31 4 98.49 0 98.491.33/1,4172
4.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy96.57 2 114.91 52 98.571.41/1,5167
5.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy99.51 10 95.09 4 99.091.93/2,0162
6.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV103.79 0 100.03 0 100.032.87/3,0157
7.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha102.51 2 99.06 2 101.063.90/4,0152
8.3/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha95.36 8 98.05 4 102.054.89/5,0147
9.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha96.38 8 94.85 10 104.387.22/7,4142
10.4/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy109.61 8 103.50 2 105.508.34/8,6137
11.3/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha105.55 0 107.03 6 105.558.39/8,6132
12.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn101.81 4 101.63 4 105.638.47/8,7127
13.4/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky111.03 10 102.43 4 106.439.27/9,5122
14.5/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn113.89 2 100.53 6 106.539.37/9,6117
15.5/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK104.66 2 101.19 6 106.669.50/9,8112
16.6/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus109.21 4 100.67 6 106.679.51/9,8107
17.7/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha103.31 104 102.70 4 106.709.54/9,8102
18.6/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha103.96 4 104.81 2 106.819.65/9,997
19. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor105.93 4 107.46 2 109.4612.30/12,792
20.3/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK111.03 4 109.05 2 111.0513.89/14,387
21.8/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol106.29 6 112.08 8 112.2915.13/15,682
22.2/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.27 8 112.50 0 112.5015.34/15,877
23.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice108.84 4 119.61 2 112.8415.68/16,172
24.4/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha105.73 8 113.39 6 113.7316.57/17,167
25.9/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice114.18 0 116.10 4 114.1817.02/17,562
26. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.115.63 4 110.81 4 114.8117.65/18,257
27.7/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz130.70 108 111.10 4 115.1017.94/18,552
28.10/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha111.56 4 115.08 6 115.5618.40/18,947
29.11/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice124.58 62 111.34 6 117.3420.18/20,842
30.3/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky118.67 4 109.85 8 117.8520.69/21,337
31.12/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand129.22 6 119.93 0 119.9322.77/23,432
32.8/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa114.16 8 118.36 54 122.1625.00/25,727
33.13/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha116.18 6 124.61 4 122.1825.02/25,822
34.9/DMKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha119.27 150 117.26 8 125.2628.10/28,921
35.10/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB135.48 212 117.84 8 125.8428.68/29,520
36.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk120.48 6 169.34 156 126.4829.32/30,219
37.11/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.114.53 12 131.80 6 126.5329.37/30,218
38.5/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.46 2 122.83 4 126.8329.67/30,517
39.4/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice132.94 4 126.99 2 128.9931.83/32,816
40.12/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice119.83 14 129.86 8 133.8336.67/37,715
41.13/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol129.28 6 125.48 112 135.2838.12/39,214
42.14/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy138.05 10 132.12 4 136.1238.96/40,113
43.1/VPODZIMKOVÁ Markéta   Klášter.145.89 6 133.58 4 137.5840.42/41,612
44.14/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz132.46 6 129.28 204 138.4641.30/42,511
45.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor134.96 4 137.56 10 138.9641.80/43,010
46.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník145.41 106 136.41 4 140.4143.25/44,59
47. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja138.10 6 108.55 352 144.1046.94/48,38
48.6/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy147.06 56 178.24 16 194.2497.08/99,97
49.15/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.131.13 256 147.68 62 209.68112.52/115,86
50.7/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha1.00 999 158.47 60 218.47121.31/124,95
51.8/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB120.66 106 1.00 999 226.66129.50/133,34
52.9/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika   3 Kralupy1.00 999 177.35 60 237.35140.19/144,33
53.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník187.51 108 147.07 108 255.07157.91/162,52
54.10/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy1.00 999 132.37 154 286.37189.21/194,71
55.11/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha119.40 208 121.19 208 327.40230.24/237,00
  KUHNOVÁ Anežka   Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKOVÁ Jana   3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.77.84 2 76.71 0 76.71 445
2.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz79.72 0 79.15 2 79.723.01/3,9435
3.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus83.46 4 83.09 0 83.096.38/8,3430
4.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.93.64 54 81.21 2 83.216.50/8,5425
5.2/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha82.33 2 83.15 50 84.337.62/9,9420
6.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus85.29 0 87.35 8 85.298.58/11,2415
7.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB86.50 0 85.46 0 85.468.75/11,4410
8.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB86.38 0 85.68 0 85.688.97/11,7405
9.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB99.67 56 83.89 2 85.899.18/12,0400
10. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.89.63 6 86.19 0 86.199.48/12,4395
11.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy91.74 0 86.78 0 86.7810.07/13,1390
12.5/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy84.10 4 85.01 2 87.0110.30/13,4385
13.1/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.87.77 56 85.14 2 87.1410.43/13,6380
14.2/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.87.20 0 92.65 50 87.2010.49/13,7375
15.3/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.82.13 6 82.51 52 88.1311.42/14,9370
16. PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa86.98 2 90.91 52 88.9812.27/16,0365
17.6/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec92.47 2 89.07 0 89.0712.36/16,1360
18. HEGER Kryštof   3+ Rakovník93.12 0 90.87 0 90.8714.16/18,5355
19.4/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec89.61 4 85.86 6 91.8615.15/19,7350
20.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy92.34 0 90.26 2 92.2615.55/20,3345
21.2/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.94.32 2 92.39 0 92.3915.68/20,4340
22.2/U23ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.91.28 4 92.94 0 92.9416.23/21,2335
23.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand93.08 0 93.75 2 93.0816.37/21,3330
24.3/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy87.41 6 88.93 8 93.4116.70/21,8325
25.4/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn103.72 104 91.91 2 93.9117.20/22,4320
26.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice91.85 4 91.99 2 93.9917.28/22,5315
27.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy97.59 0 94.09 0 94.0917.38/22,7310
28.5/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz92.10 2 93.33 6 94.1017.39/22,7305
29.5/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha95.19 0 97.14 2 95.1918.48/24,1300
30.6/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.99 4 95.59 0 95.5918.88/24,6295
31.6/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz103.07 0 95.97 0 95.9719.26/25,1290
32.3/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand100.41 2 92.93 4 96.9320.22/26,4285
33.5/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.97.10 4 95.12 2 97.1220.41/26,6280
34.4/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB97.13 0 95.73 2 97.1320.42/26,6275
35.7/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec97.15 0 93.18 6 97.1520.44/26,6270
36.5/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor92.20 8 95.19 2 97.1920.48/26,7265
37.6/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice93.46 54 93.56 4 97.5620.85/27,2260
38.7/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB93.78 4 97.99 6 97.7821.07/27,5255
39.8/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice97.93 0 100.27 4 97.9321.22/27,7250
40.6/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha94.01 4 96.62 2 98.0121.30/27,8245
40.9/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor110.02 8 94.01 4 98.0121.30/27,8240
42. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy92.09 6 94.39 10 98.0921.38/27,9235
42.7/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.109.27 6 98.09 0 98.0921.38/27,9230
44.7/DMSTEHNO Petr 2003 3+ Frol96.95 2 96.25 4 98.9522.24/29,0225
45.8/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha100.19 10 97.04 2 99.0422.33/29,1220
46.8/VVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha99.66 2 99.17 0 99.1722.46/29,3215
47.2/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.93.53 6 102.08 0 99.5322.82/29,7210
48.3/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.99.56 0 99.62 2 99.5622.85/29,8205
49.9/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk96.81 6 95.60 4 99.6022.89/29,8200
50. VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.95.81 4 96.29 4 99.8123.10/30,1195
51.10/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha111.36 6 95.91 4 99.9123.20/30,2190
52.11/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB95.30 6 94.26 6 100.2623.55/30,7185
53.10/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.100.30 0 100.72 4 100.3023.59/30,8180
54.4/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.97.57 4 96.98 4 100.9824.27/31,6175
55.12/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha99.72 66 97.11 4 101.1124.40/31,8170
56.8/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand99.94 2 99.72 2 101.7225.01/32,6165
56.9/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha99.72 2 96.98 6 101.7225.01/32,6160
58. HEGER Mikuláš   3+ Rakovník99.87 2 104.96 2 101.8725.16/32,8155
59.10/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice105.50 4 98.35 4 102.3525.64/33,4150
60.5/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa109.12 50 102.43 0 102.4325.72/33,5145
61.13/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice102.48 0 109.81 6 102.4825.77/33,6140
62.11/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand109.08 56 98.55 4 102.5525.84/33,7135
63.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor100.56 2 101.88 2 102.5625.85/33,7130
64.9/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.106.60 4 100.62 2 102.6225.91/33,8125
65.10/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz105.66 2 96.66 6 102.6625.95/33,8120
66.12/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov106.09 2 96.86 6 102.8626.15/34,1115
67.14/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha101.11 2 99.44 4 103.1126.40/34,4110
68.11/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec111.55 4 103.14 0 103.1426.43/34,5105
69.13/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.94.85 50 99.55 4 103.5526.84/35,0100
70.11/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.115.37 154 99.74 4 103.7427.03/35,295
71.14/DMPETR Lukáš 2004 3+ KK Brand120.75 6 102.09 2 104.0927.38/35,790
72.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice112.33 58 98.43 6 104.4327.72/36,185
73.15/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.103.28 6 100.60 4 104.6027.89/36,480
74.15/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha98.21 14 94.81 10 104.8128.10/36,679
75.16/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3+ KK Brand105.58 2 102.82 2 104.8228.11/36,678
76.7/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.105.84 58 100.99 4 104.9928.28/36,977
77.12/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň107.23 8 101.23 4 105.2328.52/37,276
78.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy117.20 2 105.57 0 105.5728.86/37,675
79.16/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice104.25 2 106.95 4 106.2529.54/38,574
80.17/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha115.01 6 102.92 4 106.9230.21/39,473
81.12/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.101.28 6 106.44 8 107.2830.57/39,972
82.3/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz99.37 54 99.38 8 107.3830.67/40,071
83.17/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha93.02 54 103.48 4 107.4830.77/40,170
84.18/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol104.06 8 105.73 2 107.7331.02/40,469
85.19/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand109.47 4 103.92 4 107.9231.21/40,768
86.13/VMHORÁK David 1976 2 Frol102.11 6 105.89 10 108.1131.40/40,967
87.20/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor105.70 4 110.27 4 109.7032.99/43,066
88.6/U23VEJVODA Vojtěch   2 Rakovník104.00 6 4.00 999 110.0033.29/43,465
89.4/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice110.05 0 115.20 64 110.0533.34/43,564
90.18/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand107.62 6 102.44 8 110.4433.73/44,063
91.5/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand111.68 8 106.96 4 110.9634.25/44,662
92.19/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily136.33 456 111.75 0 111.7535.04/45,761
93.8/DSPŠENIČKA Václav   3+ Rakovník106.33 6 116.09 12 112.3335.62/46,460
94.21/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol98.76 62 102.43 10 112.4335.72/46,659
95.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník110.63 2 117.69 6 112.6335.92/46,858
96.14/VMTREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha98.78 14 109.39 6 112.7836.07/47,057
97.6/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.114.78 10 111.41 4 115.4138.70/50,456
98.20/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec112.23 6 111.57 4 115.5738.86/50,755
99.7/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand114.09 50 111.78 4 115.7839.07/50,954
100.22/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha110.47 12 110.05 6 116.0539.34/51,353
101.23/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy116.52 4 114.36 2 116.3639.65/51,752
102.24/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor115.64 52 112.72 4 116.7240.01/52,251
103.13/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník150.59 4 115.00 2 117.0040.29/52,550
104.21/DMVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor109.87 56 115.03 2 117.0340.32/52,649
105.25/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha131.29 60 111.20 6 117.2040.49/52,848
106.26/ZSHADRABA Martin 2005 3+ Frol114.22 62 109.53 8 117.5340.82/53,247
107.27/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak114.08 4 116.05 4 118.0841.37/53,946
108.28/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol118.42 58 114.64 4 118.6441.93/54,745
109.8/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník116.73 2 133.60 58 118.7342.02/54,844
110.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.114.04 8 116.97 2 118.9742.26/55,143
111.29/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha113.97 6 117.19 252 119.9743.26/56,442
112.30/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand114.34 6 160.15 4 120.3443.63/56,941
113.22/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.111.39 104 115.00 6 121.0044.29/57,740
114.31/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB125.70 6 119.22 6 125.2248.51/63,239
115.9/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz128.54 8 122.26 4 126.2649.55/64,638
116.14/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk111.42 50 117.74 10 127.7451.03/66,537
117.6/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice115.89 12 105.35 52 127.8951.18/66,736
118.7/VSHEGER Miroslav   3 Rakovník137.05 56 126.03 2 128.0351.32/66,935
119.32/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB132.28 60 120.26 8 128.2651.55/67,234
120.15/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor130.52 10 116.30 12 128.3051.59/67,333
121.8/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz138.21 208 123.20 6 129.2052.49/68,432
122.33/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha129.18 4 123.40 10 133.1856.47/73,631
123.10/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK125.22 8 129.30 252 133.2256.51/73,730
124.9/VSKULHÁNEK Josef   3 Jablonec133.50 104 130.24 4 134.2457.53/75,029
125.34/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy127.39 10 134.98 104 137.3960.68/79,128
126.23/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor135.82 106 128.08 10 138.0861.37/80,027
127.10/VSSVOBODA Jan 1946 3 Hubertus130.36 8 130.42 54 138.3661.65/80,426
128.11/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy131.96 8 132.37 6 138.3761.66/80,425
129.12/ZMPLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha132.76 6 145.72 54 138.7662.05/80,924
130.13/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha137.35 2 141.15 50 139.3562.64/81,723
131.15/VJÁRA Leoš   3 Rakovník97.24 402 139.07 6 145.0768.36/89,122
132.14/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha143.01 64 134.54 14 148.5471.83/93,621
133.35/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice108.83 60 106.62 50 156.6279.91/104,220
134.15/ZMHRŇÁK Šimon   3 Kralupy152.61 8 139.55 110 160.6183.90/109,419
135.36/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB150.14 110 157.33 8 165.3388.62/115,518
136.16/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn155.12 260 157.96 8 165.9689.25/116,317
137.37/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand122.27 52 113.35 56 169.3592.64/120,816
138.24/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník104.91 210 108.52 62 170.5293.81/122,315
139.17/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK116.87 54 121.12 58 170.8794.16/122,714
140.25/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor119.69 58 146.36 204 177.69100.98/131,613
141.18/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha126.74 52 147.66 58 178.74102.03/133,012
142.26/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň115.13 158 117.91 62 179.91103.20/134,511
143.38/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak148.46 62 119.51 62 181.51104.80/136,610
144.27/DMWESTFAL Mattias   3 Kralupy138.32 166 122.78 62 184.78108.07/140,99
145.39/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk131.42 54 130.87 56 185.42108.71/141,78
146.40/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB151.10 54 180.55 8 188.55111.84/145,87
147.41/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol188.47 12 139.39 58 197.39120.68/157,36
148.16/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol1.00 999 143.56 64 207.56130.85/170,65
149.9/DSSKALICKÝ Aleš 2002 3+ Pardub.144.78 68 145.04 156 212.78136.07/177,44
150.19/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha131.08 110 121.64 102 223.64146.93/191,53
151.20/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.164.17 64 120.46 160 228.17151.46/197,42
152.21/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz144.60 108 158.01 110 252.60175.89/229,31
153.22/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.93.62 602 111.70 406 517.70440.99/574,90
  BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  SVOBODA Šimon 2008 3 Benátky1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Jan 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav   2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSDRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
136.10 8 119.32 4 123.32 32
2.1/DSFREISLEBENOVÁ Patricia
FRENCL Josef
2003
2002
1 USK Pha
USK Pha
118.73 64 120.99 10 130.997.67/6,222
3.2/ZSJIRAS Filip
PAVELKOVÁ Markéta
2005
2005
2 USK Pha
Benátky
121.89 10 133.44 12 131.898.57/6,917
4.1/DMBUNDOVÁ Simona
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
130.47 14 295.73 112 144.4721.15/17,212
5.1/U23KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
171.03 12 157.90 12 169.9046.58/37,87
6.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
144.03 64 154.43 108 208.0384.71/68,72
7.3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
1.00 999 176.89 56 232.89109.57/88,91
  ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl