Slalom v Kroměříži

01.06.2019   řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
ředitel: Roman Plachý   vrchní rozhodčí: Ladislav Jordán
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc125.60 2 120.00 0 120.00 0
2.2/PZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc131.80 4 129.70 2 131.7011.70/9,80
3.3/PZMROUSEK David 2010 KK Opava133.10 12 134.60 4 138.6018.60/15,50
4.4/PZMFABIAN František 2009 Tzunami181.30 4 140.80 0 140.8020.80/17,30
5.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami151.10 6 146.30 2 148.3028.30/23,60
6.5/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava218.80 2 151.10 0 151.1031.10/25,90
7.6/PZMKÁPKA Lukáš 2009 Tzunami159.30 6 165.00 4 165.3045.30/37,80
8.2/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc190.20 352 144.10 56 200.1080.10/66,80
9.7/PZMHABARTA Tomáš 2009 SKVeselí157.10 60 125.20 256 217.1097.10/80,90
10.8/PZMČAMEK Petr   Litovel232.00 70 193.10 210 302.00182.00/151,70
11.9/PZMŠLACHTA Jan 2009 Tzunami212.20 106 1.00 999 318.20198.20/165,20
12.10/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno188.70 456 221.10 202 423.10303.10/252,60
13.11/PZMHABARTA Jan 2009 SKVeselí117.80 312 153.80 306 429.80309.80/258,20
14.12/PZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno226.70 512 242.00 308 550.00430.00/358,30
15.3/PZMNOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí95.10 750 145.90 756 845.10725.10/604,30
  KONEČNÝ Matouš 2008 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc145.80 2 148.70 0 147.80 0
2.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc169.00 0 164.80 52 169.0021.20/14,30
3.2/PZMFABIAN František 2009 Tzunami186.80 10 187.80 4 191.8044.00/29,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc121.30 10 116.10 2 118.10 34
2.1/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami161.20 102 122.30 0 122.304.20/3,630
3.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava136.20 0 127.00 4 131.0012.90/10,926
4.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc135.70 6 129.30 2 131.3013.20/11,222
5.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 3+ Tzunami135.60 6 134.70 2 136.7018.60/15,718
5.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc139.50 6 136.70 0 136.7018.60/15,714
7.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc141.00 6 133.30 4 137.3019.20/16,313
8.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc151.50 4 136.50 2 138.5020.40/17,312
9.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc151.10 4 137.00 2 139.0020.90/17,711
10.5/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc146.70 2 136.80 4 140.8022.70/19,210
11.3/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná1.00 999 141.80 2 143.8025.70/21,89
12.3/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK140.20 4 127.80 52 144.2026.10/22,18
13.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc155.10 6 140.40 4 144.4026.30/22,37
14.5/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK148.30 6 142.10 4 146.1028.00/23,76
15.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc153.80 10 146.70 6 152.7034.60/29,35
16.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno148.90 4 119.40 52 152.9034.80/29,54
17.4/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava168.70 0 220.10 8 168.7050.60/42,83
18.7/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc199.60 8 169.30 12 181.3063.20/53,52
19.7/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno189.50 54 309.60 4 243.50125.40/106,21

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VHRIC Vítězslav 1974 2 Olomouc114.50 2 114.20 0 114.20 22
2.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc118.00 2 120.90 2 120.005.80/5,118
3.1/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc120.10 2 117.80 4 121.807.60/6,714
4.1/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc125.50 0 130.60 2 125.5011.30/9,913
5.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc128.60 2 128.00 0 128.0013.80/12,112
6.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc128.30 2 137.30 2 130.3016.10/14,111
7.2/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc130.30 2 145.10 2 132.3018.10/15,810
8.2/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž135.00 0 135.50 0 135.0020.80/18,29
9.3/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná156.60 2 139.80 0 139.8025.60/22,48
10.3/ZSSTRATIL Filip 2006 Litovel172.80 60 141.70 0 141.7027.50/24,17
11.4/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc142.80 6 144.10 0 144.1029.90/26,26
12.3/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc142.50 6 145.80 12 148.5034.30/30,05
13.4/DMVITOUL Tomáš   3 Litovel170.50 12 151.70 2 153.7039.50/34,64
14.4/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí150.10 6 4.00 999 156.1041.90/36,73
15.5/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel166.60 6 166.40 2 168.4054.20/47,52
16.5/ZMDRAGON Jakub 2007 KK Opava1.00 999 315.30 60 375.30261.10/228,61
17.6/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava221.50 452 4.00 999 673.50559.30/489,80
  BAAR Dominik 2007 KK Opava1.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEPRT David 2005 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠMAKAL Petr 2003 3+ Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁTEK Vítězslav 2003 3+ Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTOLFA Filip 2006 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUPKA Lukáš 2007 3 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAPULA Jan   3+ Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
137.20 12 140.10 2 142.10 11
2.2/DMKOSÍK Dan
MALÝ Vojtěch
2004
2006
3 Olomouc
Olomouc
155.60 10 151.30 4 155.3013.20/9,37
3.1/ZSŠOTEK Adam
POMAJBÍK Filip
2005
2006
2 Olomouc
Olomouc
173.00 16 168.80 20 188.8046.70/32,93
4.2/ZSKÁPKA Kryštof
ŠTOLFA Filip
2007
2006
3 Tzunami
Tzunami
210.70 14 126.20 358 224.7082.60/58,12
5.1/ZMANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
271.20 68 4.00 999 339.20197.10/138,71
6.2/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
KK Opava
KK Opava
187.00 406 4.00 999 593.00450.90/317,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc104.40 0 102.40 0 102.40 59
2.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava108.70 0 106.20 0 106.203.80/3,755
3.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc112.00 2 109.00 0 109.006.60/6,451
4.4/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná109.20 2 114.20 2 111.208.80/8,647
5.1/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc117.50 52 111.90 0 111.909.50/9,343
6.1/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami118.00 4 113.00 2 115.0012.60/12,339
7.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc115.20 4 118.70 2 119.2016.80/16,435
8.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc125.30 0 119.50 0 119.5017.10/16,731
9.2/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK120.60 0 120.30 0 120.3017.90/17,527
10.3/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava122.50 0 121.00 2 122.5020.10/19,623
11.1/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník125.90 2 121.00 2 123.0020.60/20,122
12.4/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc122.00 2 124.00 2 124.0021.60/21,121
13.5/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami118.50 6 131.00 4 124.5022.10/21,620
14.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc125.20 0 125.80 0 125.2022.80/22,319
15.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc134.00 4 125.00 2 127.0024.60/24,018
16.6/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK130.90 2 123.50 4 127.5025.10/24,517
17.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc135.30 4 129.40 0 129.4027.00/26,416
18.5/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná128.70 6 125.00 6 131.0028.60/27,915
19.6/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc132.00 2 133.50 4 134.0031.60/30,914
20.7/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná134.90 2 134.80 0 134.8032.40/31,613
21.8/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno136.50 0 191.50 0 136.5034.10/33,312
22.7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno136.50 4 132.40 6 138.4036.00/35,211
23.8/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami139.80 2 142.20 4 141.8039.40/38,510
24.6/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc184.20 54 146.00 0 146.0043.60/42,69
25.9/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc136.30 54 144.30 4 148.3045.90/44,88
26.1/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc162.40 54 145.10 4 149.1046.70/45,67
27.10/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná133.80 50 152.00 4 156.0053.60/52,36
28.9/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami181.00 2 161.20 0 161.2058.80/57,45
29.10/ZSKONEČNÁ Eliška 2006 3 Zábřeh163.30 6 165.80 54 169.3066.90/65,34
30.11/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Tzunami206.40 106 175.00 106 281.00178.60/174,43
31.7/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK152.00 156 156.80 158 308.00205.60/200,82
32.8/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK215.10 358 238.20 108 346.20243.80/238,11

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava88.80 4 91.00 0 91.00 107
2.1/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh97.10 52 92.90 0 92.901.90/2,1103
3.2/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami90.60 50 91.30 4 95.304.30/4,799
4.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno98.10 2 96.80 4 100.109.10/10,095
5.2/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno104.00 4 97.00 4 101.0010.00/11,091
6.3/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava110.10 8 99.10 4 103.1012.10/13,387
7.1/VMAIKRANZ Petr 1967 3+ Tzunami102.70 2 103.60 0 103.6012.60/13,883
8.1/VMCHUDĚJ Zdeněk 1975 3+ Lipník110.80 0 104.40 0 104.4013.40/14,779
9.4/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc103.70 4 102.70 2 104.7013.70/15,175
10.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc102.30 4 100.80 4 104.8013.80/15,271
11.1/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc106.60 0 104.90 0 104.9013.90/15,367
12.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná109.60 10 104.02 2 106.0215.02/16,563
13.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3+ SKVeselí111.70 2 104.30 2 106.3015.30/16,859
14.2/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc110.50 4 107.50 0 107.5016.50/18,155
15.2/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc118.10 0 107.60 0 107.6016.60/18,251
16.3/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc112.20 8 108.60 0 108.6017.60/19,350
17.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž107.00 2 110.20 0 109.0018.00/19,849
18.1/DSPLACHÝ Vojtěch 2001 2 Kroměříž138.80 2 110.50 0 110.5019.50/21,448
19.7/DMPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná115.10 6 110.60 0 110.6019.60/21,547
20.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž113.20 0 113.60 0 113.2022.20/24,446
21.8/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná113.50 0 120.50 0 113.5022.50/24,745
22.9/DMZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí115.00 4 113.10 2 115.1024.10/26,544
23.3/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava124.20 4 115.60 0 115.6024.60/27,043
24.3/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník116.90 0 117.30 4 116.9025.90/28,542
25. LIGURSKÝ Ivo 1990 3+ Kroměříž112.30 6 119.70 8 118.3027.30/30,041
26.4/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc116.00 4 118.60 0 118.6027.60/30,340
27.10/DMŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž124.80 0 121.10 0 121.1030.10/33,139
28.11/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc119.80 12 118.00 4 122.0031.00/34,138
29.2/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí125.70 2 120.30 2 122.3031.30/34,437
30.5/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno120.00 6 116.40 6 122.4031.40/34,536
31.4/ZMANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava123.70 2 116.60 6 122.6031.60/34,735
32.6/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno118.40 6 120.70 2 122.7031.70/34,834
33.12/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc130.60 6 120.10 4 124.1033.10/36,433
34.13/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc129.30 4 123.10 2 125.1034.10/37,532
35.7/ZSŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami129.60 10 123.20 2 125.2034.20/37,631
36.14/DMRIFLER Petr 2004 3 Zábřeh151.20 62 123.60 2 125.6034.60/38,030
37.15/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí129.10 8 122.70 4 126.7035.70/39,229
38.16/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí123.10 6 171.40 4 129.1038.10/41,928
39.5/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc134.10 4 127.40 2 129.4038.40/42,227
40.8/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc135.00 6 129.50 2 131.5040.50/44,526
41.9/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc144.50 4 125.20 8 133.2042.20/46,425
42.10/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc136.10 8 127.70 6 133.7042.70/46,924
43.2/VMVÍCHA Lubomír 1982 3 Lipník140.20 6 128.30 8 136.3045.30/49,823
43.11/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel149.10 54 132.30 4 136.3045.30/49,822
45.17/DMBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno129.90 8 132.80 4 136.8045.80/50,321
46.6/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava228.70 10 133.00 4 137.0046.00/50,520
47.7/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí138.30 8 133.40 4 137.4046.40/51,019
48.8/ZMKÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami137.80 8 136.60 2 138.6047.60/52,318
49.9/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava136.80 2 134.30 8 138.8047.80/52,517
50.10/ZMOSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK141.40 56 135.30 4 139.3048.30/53,116
51.11/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava140.70 4 137.50 4 141.5050.50/55,515
52.12/ZMKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava135.00 8 156.30 56 143.0052.00/57,114
53.12/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí140.80 10 135.40 8 143.4052.40/57,613
54.13/ZSČAMEK David   3 Litovel165.20 8 142.80 6 148.8057.80/63,512
55.13/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 3 SKVeselí173.70 4 147.40 2 149.4058.40/64,211
56.2/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí130.90 58 140.70 12 152.7061.70/67,810
57.3/VMKUPKA Petr 1981 3 Tzunami157.60 16 142.10 16 158.1067.10/73,79
58.14/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK193.10 62 159.80 0 159.8068.80/75,68
59.15/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava210.60 158 156.70 8 164.7073.70/81,07
60.16/ZMFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh160.10 16 276.50 6 176.1085.10/93,56
61.18/DMVODIČKA Vojtěch 2004 3 Tzunami155.80 110 176.80 12 188.8097.80/107,55
62.1/ZMKONEČNÝ Matouš 2008 Zábřeh183.60 22 1.00 999 205.60114.60/125,94
63.17/ZMBAAR Dominik 2007 3 KK Opava205.00 8 189.30 104 213.00122.00/134,13
64.3/DSBERKA Štěpán   Litovel161.70 112 154.00 64 218.00127.00/139,62
65.18/ZMJEŽEK Jakub 2008 KK Brno173.40 168 157.10 106 263.10172.10/189,11
66.19/ZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno286.10 362 215.70 60 275.70184.70/203,00
67.20/ZMVÍTEK David 2007 3 KK Brno200.80 364 177.90 108 285.90194.90/214,20
68.21/ZMBAAR Patrik 2007 KK Opava193.20 110 192.60 312 303.20212.20/233,20
69.22/ZMMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí139.60 458 156.80 266 422.80331.80/364,60
70.14/ZSPROTIVÁNEK Jan   Litovel163.60 416 149.60 412 561.60470.60/517,10
71.23/ZMTRNKA Tobiáš   Litovel110.30 556 112.80 454 566.80475.80/522,90
  ŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRÁZDA Šimon   3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela
PROCHÁZKOVÁ Pavla
 
1983
Olomouc
KK Brno
144.60 6 144.30 2 146.30 3
2.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna
MALÁ Magdaléna
2008
2007
3 Olomouc
Olomouc
175.70 8 180.70 4 183.7037.40/25,62
3.1/ZSSRPOVÁ Lada
SRPOVÁ Stela
2006
2006
Tzunami
Tzunami
292.30 114 280.20 14 294.20147.90/101,11
4.2/ZMPAVELKOVÁ Eva
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
3 VS Desná
VS Desná
337.90 118 245.40 64 309.40163.10/111,50

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina
HRIC Vítězslav
1984
1974
Olomouc
Olomouc
131.80 4 140.40 4 135.80 5
2.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana
STŘÍLKA Richard
2004
2006
Olomouc
Olomouc
149.00 4 153.00 4 153.0017.20/12,74
3.1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
161.70 14 150.50 4 154.5018.70/13,83
4.1/ZMKUTÍN Filip
VRBOVÁ Marie
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
155.20 8 152.60 4 156.6020.80/15,32
5.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
3 Olomouc
Olomouc
163.50 6 207.30 8 169.5033.70/24,81
6.2/DMKÖKÖRČIN Matěj
JURAJDOVÁ Veronika
2003
2007
3 VS Desná
VS Desná
175.10 6 182.50 4 181.1045.30/33,40
Oddíl

Historie procházení