Podzimní sjezd na Lužnici

20.10.2018  
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:36,40 8
2.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha22:14,2097.80/7,94
3.1/VMHÁŠA Michal 1981 3 Bechyně22:33,10116.70/9,43
4.1/ZSVANĚK Matěj 2004 VS Tábor22:59,80143.40/11,62
5.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor24:12,80216.40/17,51
6.1/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav24:44,70248.30/20,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav19:06,00 51
2.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.19:12,506.50/0,643
3.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha19:29,4023.40/2,039
4.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav19:39,5033.50/2,935
5.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor19:50,7044.70/3,931
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor20:12,2066.20/5,827
7.3/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz21:02,00116.00/10,123
8.2/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz21:04,30118.30/10,319
9.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:06,30120.30/10,515
10.4/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy21:30,20144.20/12,611
11.5/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav21:42,60156.60/13,77
12.3/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.22:08,00182.00/15,96
13.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy22:38,90212.90/18,65
14.6/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy22:48,80222.80/19,44
15.4/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK23:18,30252.30/22,03
16.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha23:21,90255.90/22,32
17.5/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK23:44,00278.00/24,31
18.1/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.23:53,90287.90/25,10
19.6/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK24:00,50294.50/25,70
20.2/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy24:24,20318.20/27,80
21.7/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy24:32,00326.00/28,40
  RIANTOVÁ Marie 2006 VS TáborDNS 0
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDKDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz15:52,20 57
2.1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:25,50153.30/16,153
3.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně18:35,60163.40/17,249
4.3/VMPAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně18:51,60179.40/18,845
5.4/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:03,30191.10/20,141
6.5/VMPRELL Pavel 1976 Kralupy19:56,40244.20/25,637
7.1/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor20:14,20262.00/27,533
8.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy20:15,50263.30/27,729
9.2/VKODET Marcel 1965 L.Žatec20:39,80287.60/30,225
10.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec20:40,30288.10/30,321
11.1/ZMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav20:52,20300.00/31,517
12.3/VPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně21:16,20324.00/34,016
13.3/ZSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice21:35,90343.70/36,115
14.1/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.21:38,50346.30/36,414
15.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:40,80348.60/36,613
16.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:48,30356.10/37,412
17.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:57,70365.50/38,411
18.4/ZSNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor22:13,20381.00/40,010
19.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:18,00385.80/40,59
19.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:18,00385.80/40,58
21.5/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy22:23,90391.70/41,17
22.2/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor22:27,10394.90/41,56
23.3/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.22:30,40398.20/41,85
24.2/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor22:47,30415.10/43,64
25.6/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha22:58,60426.40/44,83
26.4/ZMKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav23:00,90428.70/45,02
27.7/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy23:31,80459.60/48,31
28.5/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.24:06,70494.50/51,90
29.3/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor24:06,90494.70/52,00
30.6/ZMKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy24:24,70512.50/53,80
31.7/ZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor24:26,30514.10/54,00
32.8/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.24:48,00535.80/56,30
33.9/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy24:59,30547.10/57,50
34.10/ZMPROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.Pha25:35,00582.80/61,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.23:23,50 9
2. BAUEROVÁ Lenka 1984 RK Troja24:30,8067.30/4,85
3.1/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK25:45,70142.20/10,11
4.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK26:29,10185.60/13,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
21:49,50 9
2.2/VPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
22:11,3021.80/1,71
3.1/U23ZVOLÁNEK Jan
ZVOLÁNEK Filip
1995
1999
SKVS ČB
Bechyně
24:08,40138.90/10,60
4.1/DMČAPEK Vojtěch
VOLF Matěj
2002
2003
VS Tábor
VS Tábor
26:25,20275.70/21,10

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
NOVOSADOVÁ Kristina
2003
2004
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:19,20 2
2.2/DMBOČÁNKOVÁ Jana
KOLIHOVÁ Hana
2003
2003
Soběslav
Soběslav
22:19,900.70/0,11
3.1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2005
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
26:36,30257.10/19,20
Oddíl

Historie procházení