ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.

22.08.2018  
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:48,20 00:47,37 00:47,37 -
2.1/U23CADET GUILLAUME 1997 9 FRA00:48,00 00:47,55 00:47,550.18/0,4-
3.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:49,82 00:48,24 00:48,240.87/1,8-
4.1/U18JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:48,87 00:50,08 00:50,082.71/5,7-
5.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:49,65 00:50,51 00:50,513.14/6,6-
6.2/U18FERRION CHARLES 2000 9 FRA00:50,73 00:50,87 00:50,873.50/7,4-
7.3/U18PASSERNIG LOUIS 2001 9 FRA/APACH00:56,72 00:51,21 00:51,213.84/8,1-
8.1/U14BEIER Matouš 2004 2 Trutnov00:53,10 00:56,83 00:56,839.46/20,0-
9.4/U18HELLE MAXIME 2002 9 FRA/STRASBOURG00:54,48 00:58,36 00:58,3610.99/23,2-
10.2/U14SALAJ František 2004 2 Litovel00:57,41 00:58,68 00:58,6811.31/23,9-
11.5/U18ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel01:04,78 01:03,27 01:03,2715.90/33,6-
12.3/U14VODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:05,97 01:04,84 01:04,8417.47/36,9-
13. OŠTRBENK Maj 2002 9 Slovenia00:56,21 00:00,00 59:59,993552.62/7.499,7-
14. PAPULA Jan 2005 3 Litovel01:05,28 00:00,00 59:59,993552.62/7.499,7-
15. SPASIK LJUBOMIR 1987 9 MCD00:00,00 00:00,00 59:59,993552.62/7.499,7-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.00:48,61 00:48,75 00:48,75 -
2.1/U18DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:51,91 00:50,18 00:50,181.43/2,9-
3.2/U23DREIER VALENTINA 1997 9 AUT00:53,17 00:50,77 00:50,772.02/4,1-
4.2/U18VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:51,39 00:51,22 00:51,222.47/5,1-
5.3/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc01:04,75 00:51,38 00:51,382.63/5,4-
6.3/U18PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:56,33 00:51,40 00:51,402.65/5,4-
7.4/U18DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:50,17 00:51,57 00:51,572.83/5,8-
8.4/U23VINET Lise 1995 9 France00:50,96 00:51,84 00:51,843.09/6,3-
9.5/U23VALDENAIRE MATHILDE 1998 9 FRA/GERARDMER00:51,67 00:52,30 00:52,303.55/7,3-
10.6/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:51,37 00:52,57 00:52,573.83/7,9-
11.5/U18HUSSON COLINE 2002 9 FRA/GERARDMER00:54,94 00:53,92 00:53,925.17/10,6-
12.6/U18DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:58,11 00:54,20 00:54,205.45/11,2-
13.7/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Boh.Pha00:53,71 00:54,60 00:54,605.85/12,0-
14.7/U18KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav00:53,19 00:54,88 00:54,886.13/12,6-
15.8/U18JANČAR ŽIVA 2002 9 SLO01:07,02 00:55,71 00:55,716.96/14,3-
16.9/U18VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:55,20 00:57,64 00:57,648.89/18,2-
17.1/U14NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:57,97 00:58,01 00:58,019.26/19,0-
18.10/U18KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:56,68 00:58,35 00:58,359.60/19,7-
19.11/U18ŠTEBLAJ ANA 2002 9 SLO01:00,87 00:59,73 00:59,7310.98/22,5-
20.2/U14KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:59,78 01:02,28 01:02,2813.54/27,8-
21.12/U18BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:04,62 01:03,66 01:03,6614.91/30,6-
22.3/U14ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:59,19 01:12,11 01:12,1123.36/47,9-
23. COLLIN GEORGINA 1997 9 AUS00:00,00 00:00,00 59:59,993551.24/7.284,6-
24. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993551.24/7.284,6-
25. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993551.24/7.284,6-
26. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993551.24/7.284,6-
27. NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993551.24/7.284,6-
28. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 59:59,993551.24/7.284,6-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23LERICHE CYPRIEN 1998 9 FRA00:44,59 00:42,97 00:42,97 -
4.2/U23LAGUETTE LOUIS 1997 9 FRA00:45,07 00:45,36 00:45,362.39/5,6-
5. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc00:46,42 00:45,53 00:45,532.56/6,0-
6.2/U18KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:46,38 00:45,63 00:45,632.66/6,2-
7.3/U23CARREAUD ANTOINE 1996 9 FRA/STRASBOURG00:47,68 00:45,81 00:45,812.84/6,6-
8. FRANČEŠKIN MAKS 1992 9 SLO00:45,25 00:45,88 00:45,882.91/6,8-
9.4/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:46,24 00:45,90 00:45,902.93/6,8-
10.3/U18ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,26 00:45,97 00:45,973.00/7,0-
11. FAGET MARCEAU 1993 9 FRA/MARSAC00:45,21 00:46,33 00:46,333.36/7,8-
12.5/U23GODEL ROBIN 1999 9 FRA/STRASBOURG00:46,78 00:46,95 00:46,953.98/9,3-
13. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:45,18 00:47,25 00:47,254.28/10,0-
14.4/U18JOVIC MARKO 2002 9 SRB00:49,20 00:48,13 00:48,135.16/12,0-
15.5/U18BARONE LUCAS 2000 9 FRA00:46,91 00:53,65 00:53,6510.68/24,9-
16.6/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:46,71 00:47,40 00:47,404.43/10,3-
17.7/U23CAILLARD CLEMENT 1999 9 FRA00:47,34 00:47,60 00:47,604.63/10,8-
18.6/U18LUNEL GUILLAUME 2001 9 FRA00:51,63 00:48,21 00:48,215.24/12,2-
19.7/U18VEIZOVIC MATIJA 2001 9 SRB00:49,01 00:48,23 00:48,235.26/12,2-
21.8/U18NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:50,00 00:48,55 00:48,555.58/13,0-
22.9/U18ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:50,04 00:48,79 00:48,795.82/13,5-
23.10/U18KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:47,28 00:48,89 00:48,895.92/13,8-
24.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:50,31 00:49,03 00:49,036.06/14,1-
25. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:48,55 00:49,36 00:49,366.39/14,9-
26. SPASIK LJUBOMIR 1987 9 MCD00:51,21 00:49,73 00:49,736.76/15,7-
27.9/U23PERANOVIČ OGNJEN 1999 9 SRB/ČAČAK00:49,28 00:49,85 00:49,856.88/16,0-
28.11/U18ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:50,27 00:51,11 00:51,118.14/18,9-
29.12/U18VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:52,55 00:51,84 00:51,848.87/20,6-
30.13/U18AIXNER LUCAS 2002 9 AUT00:51,03 00:52,05 00:52,059.08/21,1-
31.14/U18GUYOT SIMEN 2002 9 FRA00:52,14 00:52,24 00:52,249.27/21,6-
32.15/U18PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:51,98 00:52,31 00:52,319.34/21,7-
33.16/U18LACINA Jakub 2003 2 Semily00:50,76 00:52,66 00:52,669.69/22,6-
34.1/U14VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:51,26 00:52,72 00:52,729.75/22,7-
35.17/U18NEDVĚD Matěj 2001 2 Boh.Pha00:54,03 00:52,96 00:52,969.99/23,2-
36.2/U14CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:55,10 00:55,02 00:55,0212.05/28,0-
37.18/U18ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:53,02 00:55,81 00:55,8112.84/29,9-
38.19/U18OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:59,08 00:58,55 00:58,5515.58/36,3-
39.20/U18ČOVIČ VIDAK 2002 9 SRB/MEDICINAR01:08,49 00:59,71 00:59,7116.74/39,0-
40.3/U14BEIER Alva 2005 2 Trutnov01:08,50 01:00,40 01:00,4017.43/40,6-
41.4/U14VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:59,45 01:00,65 01:00,6517.68/41,1-
42.5/U14FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.00:58,61 01:01,10 01:01,1018.13/42,2-
43.21/U18HELY BRUNO 2000 9 FRA00:46,56 01:04,05 01:04,0521.08/49,1-
44.6/U14ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:03,73 01:08,23 01:08,2325.26/58,8-
45. SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993557.02/8.277,9-
46. IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993557.02/8.277,9-
47. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993557.02/8.277,9-
48. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993557.02/8.277,9-
49. BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993557.02/8.277,9-
50. BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993557.02/8.277,9-
51. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.02/8.277,9-
52. HOSTENS QUENTIN   9 FRA00:00,00 00:00,00 59:59,993557.02/8.277,9-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:52,64 00:51,98 00:51,98 -
2.1/U18RAGUENES HELENE 2000 9 FRA00:53,31 00:53,27 00:53,271.29/2,5-
3.2/U18BEZIAT MARGOT 2001 9 FRA/VENERQUE00:58,04 00:54,63 00:54,632.65/5,1-
4.3/U18PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:57,83 00:59,87 00:59,877.89/15,2-
5.4/U18ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:41,39 01:03,18 01:03,1811.20/21,5-
6.1/U14NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:04,17 01:03,21 01:03,2111.23/21,6-
7.5/U18MEAVE Martin 2000 9 IRL01:04,95 01:03,28 01:03,2811.31/21,8-
8.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:13,68 01:09,17 01:09,1717.19/33,1-
9.6/U18KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:05,15 01:12,02 01:12,0220.04/38,6-
10. LAZAREVIČ OLJA 1998 9 SRB/MEDICINAR00:00,00 00:00,00 59:59,993548.01/6.825,7-
11. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993548.01/6.825,7-
12. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993548.01/6.825,7-
13. NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993548.01/6.825,7-
14. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 59:59,993548.01/6.825,7-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U18KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:52,03 00:49,69 00:49,69 -
2.2/U18OŠTRBENK Maj
OŠTRBENK Vid
2002
2001
9 Slovenia
Slovenia
00:56,86 00:52,40 00:52,402.71/5,5-
3.1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠMAKAL Petr
1998
2003
1 Litovel
Litovel
00:53,56 00:53,36 00:53,363.67/7,4-
4.1/U14BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
00:58,39 00:57,89 00:57,898.20/16,5-
5.2/U14SALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
01:03,17 01:04,38 01:04,3814.69/29,6-
6.3/U18FERRION CHARLES
HELY BRUNO
2000
2000
9 FRA
FRA
00:49,17 01:05,35 01:05,3515.66/31,5-
Oddíl