Slalom pod Borskou přehradou

04.08.2018  
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně130.60 0 130.40 2 130.60 0
2.2/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz135.30 0 135.20 2 135.304.70/3,60
3.3/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha140.00 0 146.60 2 140.009.40/7,20
4.4/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha146.40 2 140.30 0 140.309.70/7,40
5.1/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor139.10 2 142.30 2 141.1010.50/8,00
6.5/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV141.70 0 141.30 0 141.3010.70/8,20
7.6/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak141.00 2 155.30 0 143.0012.40/9,50
8.7/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha135.30 50 143.40 0 143.4012.80/9,80
9.2/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha144.90 2 140.80 4 144.8014.20/10,90
10.8/PZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha146.30 4 145.40 0 145.4014.80/11,30
11.9/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor147.40 2 146.20 0 146.2015.60/11,90
12.10/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha149.80 0 151.00 4 149.8019.20/14,70
12.11/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha147.80 2 155.30 0 149.8019.20/14,70
14.3/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand160.70 0 154.30 2 156.3025.70/19,70
15.12/PZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn158.70 0 157.10 0 157.1026.50/20,30
16.13/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha158.80 4 157.50 2 159.5028.90/22,10
17.14/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha160.40 0 165.50 2 160.4029.80/22,80
18.4/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy173.40 0 160.30 4 164.3033.70/25,80
19.15/PZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha168.40 4 167.30 2 169.3038.70/29,60
20.17/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha168.00 4 171.20 6 172.0041.40/31,70
21.18/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně171.10 2 172.90 2 173.1042.50/32,50
22.19/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn182.10 4 171.20 6 177.2046.60/35,70
23.5/PZZPODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha181.20 4 171.70 8 179.7049.10/37,60
24.6/PZZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy194.10 6 178.70 4 182.7052.10/39,90
25.20/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor199.80 12 187.60 4 191.6061.00/46,70
26.21/PZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn193.30 0 181.90 10 191.9061.30/46,90

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV171.70 0 164.70 0 164.70 0
2.1/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand202.50 4 194.00 2 196.0031.30/19,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV134.50 0 134.40 0 134.40 10
1.1/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn137.30 0 134.40 0 134.40 10
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor129.80 50 137.60 0 137.603.20/2,45
4.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha142.60 2 143.30 0 143.308.90/6,64
5.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn145.40 2 148.40 0 147.4013.00/9,73
5.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor148.00 2 147.40 0 147.4013.00/9,73
7.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha155.30 2 150.10 2 152.1017.70/13,21
8.3/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand215.40 6 200.80 2 202.8068.40/50,90

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV135.70 4 128.70 0 128.70 86
2.2/VMBRTEK Tomáš 1981 3+ KKBeroun131.10 0 129.00 0 129.000.30/0,282
3.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor130.80 0 129.10 0 129.100.40/0,378
4.1/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn132.90 0 127.30 2 129.300.60/0,574
4.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně129.30 0 4.00 999 129.300.60/0,574
6.1/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn129.70 0 132.10 2 129.701.00/0,866
7. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy133.10 0 129.90 0 129.901.20/0,962
8.4/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV134.10 2 130.90 0 130.902.20/1,758
9. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor134.50 0 131.30 0 131.302.60/2,054
9.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor133.40 4 129.30 2 131.302.60/2,054
11.2/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha131.60 0 131.20 2 131.602.90/2,346
12.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor137.60 0 131.70 0 131.703.00/2,342
13.5/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn132.30 0 4.00 999 132.303.60/2,838
14.6/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek132.70 0 131.00 2 132.704.00/3,134
15.1/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn133.60 0 131.20 2 133.204.50/3,530
16. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník135.30 0 134.30 0 134.305.60/4,426
17.2/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn136.60 0 135.30 0 135.306.60/5,122
18.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor135.00 2 136.30 2 137.008.30/6,418
19.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice137.50 0 163.00 2 137.508.80/6,817
20.4/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus139.60 0 136.20 2 138.209.50/7,416
20.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor141.20 0 138.20 0 138.209.50/7,416
20. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy141.30 4 138.20 0 138.209.50/7,416
23.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor143.30 0 141.00 0 141.0012.30/9,613
24.3/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha140.10 2 139.80 2 141.8013.10/10,212
25.3/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov144.20 0 143.90 0 143.9015.20/11,811
26. OLŠAN Vítek 1986 3 Loko Plz146.00 4 146.80 0 146.8018.10/14,110
27.5/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV151.10 0 145.40 2 147.4018.70/14,59
28.2/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz148.90 0 151.70 0 148.9020.20/15,78
29.3/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha150.30 2 149.00 0 149.0020.30/15,87
30.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice153.20 0 151.20 0 151.2022.50/17,56
31.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy160.60 0 151.80 0 151.8023.10/17,95
32.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha150.90 2 158.90 10 152.9024.20/18,84
33. HABICH Karel 1994 2 VS Tábor157.30 56 146.40 8 154.4025.70/20,03
34.4/VKRÁL Jiří 1973 Loko Plz160.60 0 159.80 6 160.6031.90/24,82
35.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice170.50 6 170.60 2 172.6043.90/34,11
36.7/VSHABICH Bohumil 1961 VS Tábor188.60 4 1.00 999 192.6063.90/49,70
37.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň145.60 54 148.20 52 199.6070.90/55,10
  VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
127.80 0 128.20 4 127.80 37
2.1/DMHARTL Jakub
TÁBORSKÝ Jan
2004
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
137.30 2 137.30 6 139.3011.50/9,029
3.1/ZSJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
139.30 8 138.70 2 140.7012.90/10,125
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
171.30 50 139.70 2 141.7013.90/10,921
5. VÁCHA Viktor
JÍCHA Dušan
1985
1982
Rakovník
So Písek
141.80 0 141.80 4 141.8014.00/11,017
6.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
140.40 8 139.10 4 143.1015.30/12,013
7.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
146.00 6 144.50 0 144.5016.70/13,19
8.2/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
148.90 0 146.60 0 146.6018.80/14,75
9.3/VMPECHLÁT Hynek
NĚMEC Aleš
1971
1976
2 Sušice
Kadaň
140.10 8 139.90 8 147.9020.10/15,74
10.3/ZSČMEJREK Cyril
SAIDL František
2004
2006
3 USK Pha
USK Pha
147.50 2 147.20 2 149.2021.40/16,73
11.1/VSPOULA Jan
KUČERA Tomáš
1955
1950
Sláv.KV
Sláv.KV
154.40 2 153.60 0 153.6025.80/20,22
12.4/ZSNOVÁK Václav
VÁLEK Michal
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
158.50 6 153.50 2 155.5027.70/21,71
13.1/ZMPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
Loko Plz
Loko Plz
158.00 58 158.40 6 164.4036.60/28,60
14. HABICH Bohumil
HABICH Karel
1961
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
167.00 10 164.40 4 168.4040.60/31,80
15.1/PZUHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
Bechyně
Boh.Pha
177.00 2 171.70 2 173.7045.90/35,90
16.5/ZSPELIKÁN Václav
PELIKÁN Martin
2005
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
191.40 8 176.80 4 180.8053.00/41,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor123.60 2 122.70 0 122.70 66
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV124.30 0 125.10 2 124.301.60/1,362
3.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha126.80 2 124.90 2 126.904.20/3,458
4.1/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus127.60 0 127.50 2 127.604.90/4,054
5.1/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha129.30 0 132.70 6 129.306.60/5,450
6.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn128.40 2 131.20 4 130.407.70/6,346
7. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy129.20 2 128.70 2 130.708.00/6,542
8.3/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz133.20 2 131.50 0 131.508.80/7,238
9.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav131.80 0 131.80 0 131.809.10/7,434
9.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn132.10 2 131.80 0 131.809.10/7,434
11. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy132.20 0 131.90 0 131.909.20/7,526
12.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy133.40 2 133.70 0 133.7011.00/9,022
13.4/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy133.60 2 151.70 0 135.6012.90/10,518
14.1/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz134.60 2 135.90 0 135.9013.20/10,817
15.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz143.50 2 138.50 0 138.5015.80/12,916
16.4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor137.60 2 136.80 2 138.8016.10/13,115
17.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň139.10 2 138.00 2 140.0017.30/14,114
18.5/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha140.10 0 159.00 2 140.1017.40/14,213
19.5/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha140.40 0 140.30 0 140.3017.60/14,312
20. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha145.90 0 140.40 0 140.4017.70/14,411
21.6/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice137.00 4 139.80 8 141.0018.30/14,910
22. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja145.70 0 141.60 0 141.6018.90/15,49
23.6/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor140.80 4 139.70 2 141.7019.00/15,58
24.2/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus148.10 2 143.50 0 143.5020.80/17,07
25.4/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus142.50 2 150.10 0 144.5021.80/17,86
26.7/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand148.50 2 144.30 2 146.3023.60/19,25
27.8/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha146.70 4 151.90 4 150.7028.00/22,84
28. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz142.50 52 152.60 0 152.6029.90/24,43
29.9/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky155.40 8 158.20 2 160.2037.50/30,62
30.5/VMKOHOUTOVÁ Lenka 1974 Rakovník162.00 6 160.80 0 160.8038.10/31,11
31.10/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak166.40 52 166.60 2 168.6045.90/37,40
  HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně113.40 0 110.90 0 110.90 119
2.1/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn115.80 0 117.20 2 115.804.90/4,4115
3.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB117.70 0 116.20 0 116.205.30/4,8111
4.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus113.80 4 114.80 2 116.805.90/5,3107
5.1/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec113.60 4 116.50 4 117.606.70/6,0103
6.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz124.10 2 117.70 0 117.706.80/6,199
7.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz122.20 0 118.00 0 118.007.10/6,495
8.1/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus118.50 0 118.90 0 118.507.60/6,991
9.3/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV124.80 0 118.80 0 118.807.90/7,187
10.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha121.80 0 118.90 0 118.908.00/7,283
11.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice125.00 0 119.80 0 119.808.90/8,079
12.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB122.60 0 122.70 2 122.6011.70/10,675
13.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice126.20 0 123.00 0 123.0012.10/10,971
14.5/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň122.60 4 123.10 0 123.1012.20/11,067
15.1/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy123.50 0 124.90 4 123.5012.60/11,463
16.6/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha127.80 0 124.00 0 124.0013.10/11,859
17. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy126.30 2 126.10 0 126.1015.20/13,755
18.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz124.70 2 4.00 999 126.7015.80/14,251
19.2/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor125.30 4 126.80 0 126.8015.90/14,347
20.3/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha124.60 4 126.60 4 128.6017.70/16,043
21. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV130.20 0 129.10 0 129.1018.20/16,442
22.1/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha129.90 4 129.70 0 129.7018.80/17,041
23.2/U23KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz130.00 0 128.80 2 130.0019.10/17,240
24.4/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha131.30 0 128.40 2 130.4019.50/17,639
25.2/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz130.70 0 129.80 2 130.7019.80/17,938
26.5/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň132.40 0 130.20 2 132.2021.30/19,237
27. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV135.80 0 132.40 0 132.4021.50/19,436
28.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor133.20 0 132.80 0 132.8021.90/19,735
29.3/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor134.80 0 132.90 0 132.9022.00/19,834
30.5/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník133.10 0 135.50 0 133.1022.20/20,033
31.2/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz135.00 0 133.30 0 133.3022.40/20,232
32.4/ZMSAIDL František 2006 3+ USK Pha132.60 2 133.60 0 133.6022.70/20,531
33.6/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz131.90 2 4.00 999 133.9023.00/20,730
34.6/ZSENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha131.50 4 132.00 2 134.0023.10/20,829
35.9/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy127.30 8 134.10 0 134.1023.20/20,928
35.5/ZMPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha134.10 0 137.50 0 134.1023.20/20,927
37.7/ZSŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak130.90 4 131.70 4 134.9024.00/21,626
38.8/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha135.20 8 135.00 0 135.0024.10/21,725
39.9/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha136.00 0 136.50 0 136.0025.10/22,624
40.10/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice136.80 0 136.30 0 136.3025.40/22,923
41.3/DMBUDÁK David 2003 3 Kadaň132.40 4 144.90 14 136.4025.50/23,022
42.7/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky134.50 2 142.00 2 136.5025.60/23,121
43.6/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha132.00 50 136.90 0 136.9026.00/23,420
44.7/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav135.00 2 137.40 0 137.0026.10/23,519
45.3/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha138.60 0 137.20 0 137.2026.30/23,718
46.8/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha138.40 0 140.80 0 138.4027.50/24,817
47.11/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn137.30 2 135.70 6 139.3028.40/25,616
48.10/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy143.70 2 140.20 0 140.2029.30/26,415
49.4/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha140.60 2 138.40 2 140.4029.50/26,614
50.9/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha138.70 2 139.00 2 140.7029.80/26,913
51.10/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha139.10 4 139.60 2 141.6030.70/27,712
52.11/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak139.80 2 148.20 4 141.8030.90/27,911
53.12/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha149.90 0 142.70 0 142.7031.80/28,710
53. VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník140.70 2 4.00 999 142.7031.80/28,710
55.12/ZSKRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn144.20 6 143.50 0 143.5032.60/29,48
56.13/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice147.30 2 145.40 0 145.4034.50/31,17
57.14/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník146.00 0 152.60 0 146.0035.10/31,76
58.15/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz146.80 8 145.60 4 149.6038.70/34,95
59.16/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha155.40 0 150.70 0 150.7039.80/35,94
60.13/ZSSALÁK Petr 2004 Blovice154.50 2 149.80 2 151.8040.90/36,93
61.11/VMBABOUČEK Ondřej 1977 WWC157.00 6 150.60 6 156.6045.70/41,22
62.17/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec161.20 2 152.90 4 156.9046.00/41,51
63.18/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec159.30 0 160.50 0 159.3048.40/43,60
64.14/ZSMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň181.30 6 163.40 6 169.4058.50/52,80
  ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
136.40 0 136.60 0 136.40 17
2. MARTIN Václav
HOCHHEIM Kristýna
1971
1991
2 Boh.Pha
Boh.Pha
141.70 0 141.50 2 141.705.30/3,913
3. WENDL Miloslav
POLESNÁ Jitka
1978
1990
2 Horš.Týn
Loko Plz
146.80 0 148.90 2 146.8010.40/7,69
4.1/DMMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
144.80 4 148.10 2 148.8012.40/9,15
5.1/ZSKREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
177.00 2 154.30 0 154.3017.90/13,14
6.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
172.50 6 159.20 2 161.2024.80/18,23
7. BRTEK Tomáš
BRTKOVÁ Viktorie
1981
2010
KKBeroun
KKBeroun
185.80 0 164.50 2 166.5030.10/22,10
8. VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
3 Loko Plz
Klatovy
164.80 8 165.90 8 172.8036.40/26,72
9.1/U23PANZEROVÁ Kateřina
HABICH Tomáš
2003
1997
3 Loko Plz
VS Tábor
167.30 10 166.30 8 174.3037.90/27,81
Oddíl

Historie procházení