Slalom na Chrudimce

21.07.2018  
ředitel: Jindřich Outrata   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 Dv.Král.156.20 0 157.70 0 156.20 2
2.1/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.216.40 2 197.00 0 197.0040.80/26,11
3. VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.203.30 2 200.00 0 200.0043.80/28,00
4.1/DMVESELÁ Veronika 2002 Pardub.249.40 54 266.00 4 270.00113.80/72,90
5.1/PZBRTKOVÁ Viktorie 2010 KKBeroun400.90 508 394.70 552 908.90 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.122.20 0 117.10 0 117.10 17
2.1/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.124.00 0 127.80 0 124.006.90/5,913
3.2/VMBRTEK Tomáš 1981 3+ KKBeroun129.90 0 127.90 0 127.9010.80/9,29
4.3/VMZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král.130.20 0 135.00 200 130.2013.10/11,28
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto132.70 0 136.60 0 132.7015.60/13,37
6.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.134.50 0 133.80 0 133.8016.70/14,36
7.1/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov134.10 2 140.80 2 136.1019.00/16,25
8.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.139.90 0 144.50 0 139.9022.80/19,54
9. ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.146.80 4 142.80 2 144.8027.70/23,73
10.2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.150.60 6 148.10 0 148.1031.00/26,52
11.3/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov150.30 0 153.70 0 150.3033.20/28,41
12.3/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště170.80 0 161.80 0 161.8044.70/38,20
13.1/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště180.50 4 180.40 0 180.4063.30/54,10
14.2/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště247.70 0 237.10 0 237.10120.00/102,50
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
128.10 2 130.10 2 130.10 8
2.1/DMMAREK Matyáš
HANUŠ Jiří
2003
2002
3 Třebech.
Třebech.
144.00 2 154.40 10 146.0015.90/12,24
3.2/DMSKALICKÝ Aleš
JIŘÍK Matěj
2002
2005
3 Pardub.
Pardub.
161.80 12 174.40 12 173.8043.70/33,63
4. MÍL Pavel
MÍL Jakub
1967
2003
3 Trutnov
Trutnov
1.00 999 164.40 10 174.4044.30/34,12
5.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
180.20 4 170.80 4 174.8044.70/34,41
6.2/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
176.10 6 175.60 2 177.6047.50/36,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZMBARTOŠOVÁ Lucia 2003 Slovensko120.80 4 119.20 2 121.20 0
2. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.128.90 0 132.80 0 128.907.70/6,411
3.1/ZSHURBANOVÁ Gabriela 2004 Slovensko133.60 4 133.10 0 133.1011.90/9,80
4.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto140.50 0 139.00 0 139.0017.80/14,77
5.3/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.139.90 0 141.70 0 139.9018.70/15,46
6.1/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.147.40 0 151.50 0 147.4026.20/21,65
7. VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.169.40 0 167.60 0 167.6046.40/38,34
8.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.174.00 0 169.90 0 169.9048.70/40,23
9.4/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.173.20 2 168.10 2 170.1048.90/40,32
10.2/DMJANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.190.20 4 173.70 0 173.7052.50/43,31
11.3/DMVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.190.90 2 185.50 2 187.5066.30/54,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHEBORT Samuel 2004 Slovensko105.70 4 107.00 0 107.00 0
2.1/DMBAKO David 2002 Slovensko105.80 2 107.10 0 107.100.10/0,10
3.1/DSBOBÁK Filip 2000 Slovensko106.00 2 107.50 0 107.500.50/0,50
4.2/DMKUBINEC Filip 2002 Slovensko109.70 0 110.10 0 109.702.70/2,50
5.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.112.30 2 112.30 0 112.305.30/5,039
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 3+ Vys.Mýto115.50 0 114.30 2 115.508.50/7,935
7.1/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.117.20 50 115.80 0 115.808.80/8,231
8.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov122.40 16 120.00 0 120.0013.00/12,127
9.4/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.119.60 2 123.30 0 121.6014.60/13,623
10.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.116.10 6 119.70 2 121.7014.70/13,719
11.5/DMHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.119.10 4 124.80 2 123.1016.10/15,015
12.2/ZSBARTOŠ Simon 2005 Slovensko125.80 0 128.40 2 125.8018.80/17,60
13.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště132.20 0 125.90 0 125.9018.90/17,711
14.3/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.130.40 0 137.50 2 130.4023.40/21,910
15.3/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště130.50 0 132.50 0 130.5023.50/22,09
16.4/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.131.00 2 134.60 0 133.0026.00/24,38
17.2/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.141.40 52 133.70 0 133.7026.70/25,07
18.6/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.132.40 8 133.30 4 137.3030.30/28,36
19.1/ZMBEK Matyáš 2006 3 Týniště147.50 6 143.90 0 143.9036.90/34,55
20.2/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště152.40 0 152.60 0 152.4045.40/42,44
21.4/VMAREK Pavel 1972 3 Třebech.157.70 2 155.00 2 157.0050.00/46,73
22.5/ZSŠVAGR Robin 2004 Týniště181.40 0 182.10 6 181.4074.40/69,52
23.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.183.00 4 194.90 58 187.0080.00/74,80
24.3/ZMMAREK Jan 2007 Třebech.190.60 10 196.50 8 200.6093.60/87,51
25.4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto189.10 14 213.70 4 203.1096.10/89,80
26.2/PZKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.207.30 0 217.90 0 207.30100.30/93,70
27.3/PZJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto263.00 100 250.20 2 252.20145.20/135,70
28.5/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.213.50 158 203.20 58 261.20154.20/144,10
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMOUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
3 Pardub.
Pardub.
151.30 4 150.80 2 152.80 9
2.1/VŠŤASTNÝ Jan
ŠŤASTNÁ Marta
1970
1973
Pardub.
Pardub.
159.50 2 155.80 0 155.803.00/2,05
3. VOREL Zdeněk
VORLOVÁ Darina
1974
1984
2 Pardub.
Pardub.
160.00 0 156.90 4 160.007.20/4,74
4. ZÁRUBOVÁ Michaela
MÍL Pavel
1986
1967
3 Dv.Král.
Trutnov
161.20 2 167.30 8 163.2010.40/6,83
5.1/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
172.80 6 168.50 2 170.5017.70/11,62
6.1/DMMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
3 Třebech.
Třebech.
168.20 6 167.00 4 171.0018.20/11,91
7. BRTEK Tomáš
BRTKOVÁ Viktorie
1981
2010
KKBeroun
KKBeroun
192.80 50 174.00 0 174.0021.20/13,90
8.2/DMVESELÁ Veronika
VESELÝ Ondřej
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
211.50 52 210.80 56 263.50110.70/72,40
Oddíl

Historie procházení