Výsledky závodů

Oceania Canoe Slalom Championships
0 SLALOM / počet hodnocených: 208
26.01.2024-28.01.2024
ICF CSL World Ranking - AUSTRALIAN OPEN
0 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
02.02.2024-04.02.2024
Sjezd na Chrudimce
3 SJEZD / plánovaný závod rozpis
21.03.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka
Sjezd v Brně závod č. 1
4 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.03.2024Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno.
Sjezd v Brně závod č. 2
5 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.03.2024Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno.
Sjezd na Sázavě
7 SJEZD / plánovaný závod rozpis
30.03.2024TJ Bohemians Praha
Sjezd na Sázavě
6 SJEZD / plánovaný závod rozpis
30.03.2024TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě
Sjezd na Sázavě
9 SJEZD / plánovaný závod rozpis
31.03.2024TJ Bohemians Praha
Sjezd na Sázavě
8 SJEZD / plánovaný závod rozpis
31.03.2024TJ Bohemians Praha
Sjezd na Chrudimce
10 SJEZD / plánovaný závod rozpis
04.04.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka
Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů
12 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.04.2024Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov
Sjezd v Hanušovicích
14 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.04.2024Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Možnost změny na Postřelmov-Leština
Sjezd v Hanušovicích
15 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.04.2024Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Možnost změny na Postřelmov-Leština
Jarní slalom v Českém Vrbném
18 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.04.2024SK Vodní slalom České Budějovice
Jarní slalom v Českém Vrbném
19 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.04.2024SK Vodní slalom České Budějovice
Sprint v Trutnově
11 SPRINT / plánovaný závod rozpis
06.04.2024Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov
Slalom v Trutnově - 58. ročník
13 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.04.2024Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov
Sjezd v Hanušovicích
16 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.04.2024Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Možnost změny na Postřelmov-Leština
Sjezd v Hanušovicích
17 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.04.2024Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Možnost změny na Postřelmov-Leština.
Jarní slalom v Českém Vrbném
20 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.04.2024SK Vodní slalom České Budějovice
Jarní slalom v Českém Vrbném
21 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.04.2024SK Vodní slalom České Budějovice
32.Podřipský slalom
25 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.04.2024Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
Stružnická peřej
27 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.04.2024SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.Stružnice u České Lípy
MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
23 SJEZD / plánovaný závod rozpis
13.04.2024TJ Loko PlzeňPodle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (vč
1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů
22 SJEZD / plánovaný závod rozpis
13.04.2024TJ Loko PlzeňPodle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (vč
32. Podřipský slalom
26 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.04.2024Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
Stružnická peřej
28 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.04.2024SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.Stružnice u České Lípy
2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
24 SJEZD / plánovaný závod rozpis
14.04.2024TJ Loko PlzeňPodle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (vč
Sjezd na Chrudimce
29 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.04.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka
1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23
30 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.04.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Slalom v Zábřehu
34 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.04.2024Vodní sporty Zábřeh
3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
32 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.04.2024TJ Bohemians Praha
2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá
31 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.04.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Slalom v Zábřehu
35 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.04.2024Vodní sporty Zábřeh
4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
33 SJEZD / plánovaný závod rozpis
21.04.2024TJ Bohemians Praha
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23
36 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.04.2024Univerzitní sportovní klub Praha
5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně
39 SPRINT / plánovaný závod rozpis
27.04.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23
37 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.04.2024Univerzitní sportovní klub Praha
6. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR v klasickém sjezdu
40 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.04.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1. Český pohár v Kayak cross - time trial
38 CSLX / plánovaný závod rozpis
28.04.2024Univerzitní sportovní klub Praha
Sjezd na Chrudimce
41 SJEZD / plánovaný závod rozpis
02.05.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka
1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
42 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.05.2024KK Opava
2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
43 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.05.2024KK Opava
Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ + MČR C2mix
44 SJEZD / plánovaný závod rozpis
10.05.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů
46 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.05.2024Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Slalom v Českém Krumlově " O pracku krumlovského medvěda"
48 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.05.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Krumlovský sprint + KP JČ
45 SPRINT / plánovaný závod rozpis
11.05.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů
47 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.05.2024Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Krumlovský slalom
49 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.05.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.
ECA Mistrovství Evropy
50 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.05.2024-19.05.2024
Krajský přebor ve sprintu v Olomouci
51 SPRINT / plánovaný závod rozpis
15.05.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Sjezd na Chrudimce
52 SJEZD / plánovaný závod rozpis
16.05.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka
Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů
56 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.05.2024Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR
53 SPRINT / plánovaný závod rozpis
18.05.2024TJ Bohemians Praha
MČR družstev dorostu ve sprintu ve Veltrusech
54 SPRINT / plánovaný závod rozpis
18.05.2024TJ Bohemians Praha
Slalom na Paraplíčku
57 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.05.2024Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech
55 SPRINT / plánovaný závod rozpis
19.05.2024TJ Bohemians Praha
Krajský přebor ve slalomu v Olomouci
58 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.05.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Slalom v Ostravě
59 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.05.2024VK Tzunami Ostrava
Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů
61 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.05.2024Klub vodních sportů Sušice z.s.
Slalom v Ostravě
60 SLALOM / plánovaný závod rozpis
26.05.2024VK Tzunami Ostrava
Slalom v Sušici
62 SLALOM / plánovaný závod rozpis
26.05.2024Klub vodních sportů Sušice z.s.
ICF Světový pohár #1
63 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.05.2024-02.06.2024
Sjezd na Chrudimce
64 SJEZD / plánovaný závod rozpis
30.05.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka
3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3. Český p
65 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.06.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Slalom v Kroměříži
67 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.06.2024VK Kroměříž
4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p
66 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.06.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Slalom v Kroměříži
68 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.06.2024VK Kroměříž
Krumlovský sjezd
69 SJEZD / plánovaný závod rozpis
04.06.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.
ICF Světový pohár #2
70 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.06.2024-09.06.2024
MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků v Litovl
71 SJEZD / plánovaný závod rozpis
08.06.2024TJ Vodní Sporty Litovel
MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu v Litovli
72 SJEZD / plánovaný závod rozpis
08.06.2024TJ Vodní Sporty Litovel
Nominační závod RD sjezd - kategorie C2 ženy
75 SJEZD / plánovaný závod rozpis
09.06.2024TJ Vodní Sporty Litovel
MČR družstev žáků v klasickém sjezdu v Litovli
74 SJEZD / plánovaný závod rozpis
09.06.2024TJ Vodní Sporty Litovel
MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků v Litovli
73 SJEZD / plánovaný závod rozpis
09.06.2024TJ Vodní Sporty Litovel
ICF Světový pohár #3
76 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.06.2024-16.06.2024
Sjezd na Chrudimce
77 SJEZD / plánovaný závod rozpis
13.06.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka
Slalom ve Veselí nad Moravou
78 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.06.2024SK Veselí nad Moravou
XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu
83 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.06.2024KK Rakovník
Vysokomýtský sjezd
80 SJEZD / plánovaný závod rozpis
15.06.2024SKK Vysoké Mýto
Slalom ve Veselí nad Moravou
79 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.06.2024SK Veselí nad Moravou
Vysokomýtský slalom
81 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.06.2024SKK Vysoké Mýto
Vysokomýtský slalom
82 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.06.2024SKK Vysoké Mýto
XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu
84 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.06.2024KK Rakovník
3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném
85 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.06.2024SK Vodní slalom České Budějovice
4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném
86 SLALOM / plánovaný závod rozpis
23.06.2024SK Vodní slalom České Budějovice
Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích
87 SLALOM / plánovaný závod rozpis
24.06.2024-28.06.2024SK Vodní slalom České Budějovice
Slalom v Dolních Kounicích
88 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.06.2024TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů
90 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.06.2024Otava Strakonice
Slalom v Dolních Kounicích
89 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.06.2024TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Slalom ve Strakonicích
91 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.06.2024Otava Strakonice
ICF Mistrovství světa juniorů a U23
92 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.07.2024-07.07.2024
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23
93 SJEZD / plánovaný závod rozpis
03.07.2024-06.07.2024
Slalom pod Borskou přehradou
158 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.07.2024TJ Loko Plzeň
Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů
94 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.07.2024TJ Loko Plzeň
Slalom pod Borskou přehradou
95 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.07.2024TJ Loko Plzeň
Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů
96 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.07.2024SK Vodní slalom České Budějovice
ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
98 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.07.2024Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Letní slalom v Českém Vrbném
97 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.07.2024SK Vodní slalom České Budějovice
ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
99 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.07.2024Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Letní slalom v Opavě
104 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.07.2024KK Opava
Sjezd v Třebechovicích
100 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.07.2024SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
101 SPRINT / plánovaný závod rozpis
27.07.2024SK Třebechovice
Letní slalom v Opavě
105 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.07.2024KK Opava
Sjezd v Třebechovicích
102 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.07.2024SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
103 SPRINT / plánovaný závod rozpis
28.07.2024SK Třebechovice
ICF WorldRanking Race Praha
106 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.08.2024-03.08.2024Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom na voleji v Pardubicích
109 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.08.2024TJ Syntesia Pardubice
Slalom na voleji v Pardubicích
110 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.08.2024TJ Syntesia Pardubice
MČR dospělých kayak cross + 2. Český pohár v kayak cross - time trial
107 CSLX / plánovaný závod rozpis
04.08.2024Univerzitní sportovní klub Praha
MČR dospělých kayak cross + 3. Český pohár v kayak cross - vyřazovací část
108 CSLX / plánovaný závod rozpis
04.08.2024Univerzitní sportovní klub Praha
5. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať
111 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.08.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať
112 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.08.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23
113 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.08.2024-18.08.2024
Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů
114 SLALOM / plánovaný závod rozpis
17.08.2024SK VS Benátky nad Jizerou
Slalom O cenu Tyrolitu
115 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.08.2024SK VS Benátky nad Jizerou
MČR družstev dospělých ve slalomu na Lipně
116 SLALOM / plánovaný závod rozpis
23.08.2024SK Vodní slalom České Budějovice
5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých
117 SLALOM / plánovaný závod rozpis
24.08.2024SK Vodní slalom České Budějovice
9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
119 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.08.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
118 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.08.2024SK Vodní slalom České Budějovice
10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
120 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.08.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech
126 SLALOM / plánovaný závod rozpis
31.08.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném
121 SJEZD / plánovaný závod rozpis
31.08.2024TJ Syntesia Pardubice
11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23
122 SPRINT / plánovaný závod rozpis
31.08.2024TJ Syntesia Pardubice
MČR družstev dospělých ve sprintu v Českém Vrbném
123 SPRINT / plánovaný závod rozpis
31.08.2024TJ Syntesia Pardubice
Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech
127 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.09.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném
124 SPRINT / plánovaný závod rozpis
01.09.2024TJ Syntesia Pardubice
12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR dospělých
125 SPRINT / plánovaný závod rozpis
01.09.2024TJ Syntesia Pardubice
MČR žáků v kombinaci slalom a sprint v Brandýse n.L.
130 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.09.2024-08.09.2024Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
129 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.09.2024Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu
128 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.09.2024Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. Český pohár žáků ve sjezdu
131 SPRINT / plánovaný závod rozpis
08.09.2024Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
132 SPRINT / plánovaný závod rozpis
08.09.2024Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
ICF Světový pohár #4
133 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.09.2024-15.09.2024
5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 6. Český pohár juniorů + Akademické MČR
134 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.09.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 7. Český pohár juniorů
135 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.09.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
ICF Světový pohár #5
136 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.09.2024-22.09.2024
MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
137 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2024SK Vodní slalom České Budějovice
MČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
138 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2024SK Vodní slalom České Budějovice
MČR dorostu v kombinaci slalom a kayak cross v Českém Vrbném
139 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2024-22.09.2024SK Vodní slalom České Budějovice
55. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje
142 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2024VS Tábor
55. ročník Slalomu o štít města Tábora
143 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.09.2024VS Tábor
4. Český pohár kayak cross - time trial v Českém Vrbném
140 CSLX / plánovaný závod rozpis
22.09.2024SK Vodní slalom České Budějovice
5. Český pohár kayak cross + MČR dorostu kayak cross v Českém Vrbném
141 CSLX / plánovaný závod rozpis
22.09.2024SK Vodní slalom České Budějovice
Slalom v Třebechovicích
144 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2024SK Třebechovice
Hanácký slalom
146 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Slalom v Třebechovicích
145 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2024SK Třebechovice
Hanácký slalom
147 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Klatovský slalom ve Strakonicích
149 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.10.2024Kanoistický klub Klatovy z.s.
Bobr Cup
148 SJEZD / plánovaný závod rozpis
05.10.2024TJ Vodní Sporty Litovel
Klatovský slalom ve Strakonicích
150 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.10.2024Kanoistický klub Klatovy z.s.
Krumlovský maraton
151 SJEZD / plánovaný závod rozpis
12.10.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Podzimní sjezd na Lužnici
152 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2024TJ Jiskra Bechyně
Podzimní sjezd na Lužnici
153 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2024TJ Jiskra Bechyně
Sjezd na rozloučenou v Brně
155 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2024Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd na rozloučenou v Brně
154 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2024Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd na rozloučenou v Brně
157 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.10.2024Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd na rozloučenou v Brně
156 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.10.2024Kanoe Klub Spoj Brno

Statistika počtu hodnocených závodníků podle závodů a kategorií

 sl 0
26.01.24
sl 0
26.01.24
C1M30---
C1W25---
K1M5740
K1W2927
Celkem14167
Oddíl

Typ závodu

Trať