Výsledky závodů

Oceania Canoe Slalom Championships
0 SLALOM / počet hodnocených: 208
26.01.2024-28.01.2024
ICF CSL World Ranking - AUSTRALIAN OPEN
0 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
02.02.2024-04.02.2024    
Sjezd na Chrudimce
3 SJEZD / počet hodnocených: 95
21.03.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka    
Sjezd v Brně závod č. 1
4 SJEZD / počet hodnocených: 62
23.03.2024Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno.    
Sjezd v Brně závod č. 2
5 SJEZD / počet hodnocených: 64
23.03.2024Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno.    
Sjezd na Sázavě
7 SJEZD / počet hodnocených: 72
30.03.2024TJ Bohemians Praha    
Sjezd na Sázavě
6 SJEZD / počet hodnocených: 75
30.03.2024TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě    
Sjezd na Sázavě
9 SJEZD / počet hodnocených: 51
31.03.2024TJ Bohemians Praha    
Sjezd na Sázavě
8 SJEZD / počet hodnocených: 52
31.03.2024TJ Bohemians Praha    
Sjezd na Chrudimce
10 SJEZD / počet hodnocených: 83
04.04.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka    
Sjezd v Hanušovicích
15 SJEZD / počet hodnocených: 84
06.04.2024Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici    
Sjezd v Hanušovicích
14 SJEZD / počet hodnocených: 85
06.04.2024Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici    
Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať
18 SLALOM / počet hodnocených: 200
06.04.2024SK Vodní slalom České BudějoviceAreál Lídy Polesné České Budějovice        
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
19 SLALOM / počet hodnocených: 134
06.04.2024SK Vodní slalom České Budějoviceviz závod 18        
Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů
12 SLALOM / počet hodnocených: 96
06.04.2024Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov        
Sprint v Trutnově
11 SPRINT / počet hodnocených: 44
06.04.2024Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov        
Sjezd v Hanušovicích
16 SJEZD / počet hodnocených: 80
07.04.2024Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici    
Sjezd v Hanušovicích
17 SJEZD / počet hodnocených: 78
07.04.2024Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici    
Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať
20 SLALOM / počet hodnocených: 197
07.04.2024SK Vodní slalom České Budějoviceviz závod 18        
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
21 SLALOM / počet hodnocených: 137
07.04.2024SK Vodní slalom České Budějoviceviz závod 18        
Slalom v Trutnově - 58. ročník
13 SLALOM / počet hodnocených: 91
07.04.2024Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov        
1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů
22 SJEZD / počet hodnocených: 172
13.04.2024TJ Loko PlzeňŘeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu    
Stružnická peřej
27 SLALOM / počet hodnocených: 175
13.04.2024SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.Stružnice u České Lípy    
MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
23 SJEZD /
13.04.2024TJ Loko PlzeňŘeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu    
2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
24 SJEZD / počet hodnocených: 180
14.04.2024TJ Loko PlzeňŘeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu    
Stružnická peřej
28 SLALOM / počet hodnocených: 166
14.04.2024SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.Stružnice u České Lípy    
Sjezd na Chrudimce
29 SJEZD / počet hodnocených: 99
18.04.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka    
3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
32 SJEZD / počet hodnocených: 55
20.04.2024TJ Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať    
1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23
30 SLALOM / počet hodnocených: 145
20.04.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy    
Slalom v Zábřehu
34 SLALOM / počet hodnocených: 145
20.04.2024Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh    
4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí
33 SJEZD / počet hodnocených: 47
21.04.2024TJ Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať    
2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá
31 SLALOM / počet hodnocených: 144
21.04.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy    
Slalom v Zábřehu
35 SLALOM / počet hodnocených: 142
21.04.2024Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh    
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23
36 SLALOM / počet hodnocených: 143
27.04.2024Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Praha Troja    
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23
37 SLALOM / počet hodnocených: 143
28.04.2024Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Praha Troja    
1. Český pohár v Kayak cross - time trial
38 CSLX / počet hodnocených: 56
28.04.2024Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Praha Troja    
Sjezd na Chrudimce
41 SJEZD / počet hodnocených: 76
02.05.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka    
1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
42 SLALOM / počet hodnocených: 206
04.05.2024KK OpavaUSD Opava    
2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
43 SLALOM / počet hodnocených: 204
05.05.2024KK OpavaUSD Opava    
Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix
44 SJEZD / počet hodnocených: 58
10.05.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s    
1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů
46 SLALOM / počet hodnocených: 240
11.05.2024Sportovní klub Žižkov Praha z.s.USD Trnávka    
Slalom o pracku Krumlovského medvěda
48 SLALOM / počet hodnocených: 113
11.05.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8    
Krumlovský sprint
45 SPRINT / počet hodnocených: 78
11.05.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě    
2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů
47 SLALOM / počet hodnocených: 239
12.05.2024Sportovní klub Žižkov Praha z.s.USD Trnávka    
Krumlovský slalom
49 SLALOM / počet hodnocených: 96
12.05.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8    
ECA Mistrovství Evropy
50 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
15.05.2024-19.05.2024
Krajský přebor ve sprintu v Olomouci
51 SPRINT / počet hodnocených: 67
15.05.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyOlomouc - loděnice SKUP    
Sjezd na Chrudimce
52 SJEZD / počet hodnocených: 89
16.05.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka    
MČR družstev dorostu ve sprintu ve Veltrusech
54 SPRINT / výsledky nejsou k dispozici
18.05.2024TJ Bohemians PrahaUSD Veltrusy    
7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR
53 SPRINT / počet hodnocených: 185
18.05.2024TJ Bohemians PrahaUSD Veltrusy    
Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů
56 SLALOM / počet hodnocených: 337
18.05.2024Klub kanoistiky Železný Brod z.s.sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu    
8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech
55 SPRINT / počet hodnocených: 182
19.05.2024TJ Bohemians PrahaUSD Veltrusy    
Slalom na Paraplíčku
57 SLALOM / počet hodnocených: 319
19.05.2024Klub kanoistiky Železný Brod z.s.sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu    
Krajský přebor ve slalomu v Olomouci
58 SLALOM / počet hodnocených: 130
22.05.2024Sk VS Slávia Hradec KrálovéOlomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok    
76. International Tatra Canoe Slalom
0 SLALOM / počet hodnocených: 249
24.05.2024-26.05.2024
Slalom v Ostravě
59 SLALOM / počet hodnocených: 147
25.05.2024VK Tzunami OstravaOstrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu    
Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů
61 SLALOM / počet hodnocených: 450
25.05.2024Klub vodních sportů Sušice z.s.Sušice nádraží u železničního mostu.    
Slalom v Ostravě
60 SLALOM / počet hodnocených: 154
26.05.2024VK Tzunami OstravaOstrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu    
Slalom v Sušici
62 SLALOM / počet hodnocených: 405
26.05.2024Klub vodních sportů Sušice z.s.Sušice nádraží u železničního mostu.    
ICF Světový pohár #1
63 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
30.05.2024-02.06.2024
Sjezd na Chrudimce
64 SJEZD / počet hodnocených: 87
30.05.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka    
Slalom v Kroměříži
67 SLALOM / VK Kroměříž nejsou schopni závody uspořádat
01.06.2024VK Kroměříž
3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po
65 SLALOM / počet hodnocených: 250
01.06.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyLiptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA    
Slalom v Kroměříži
68 SLALOM / VK Kroměříž nejsou schopni závody uspořádat
02.06.2024VK Kroměříž
4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p
66 SLALOM / počet hodnocených: 244
02.06.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyLiptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA    
Egonův sjezd
69 SJEZD / počet hodnocených: 38
04.06.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod jezem ve Spolí, cíl pod jezem U Liry u domku Egona Schieleho:    
ICF Světový pohár #2
70 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
06.06.2024-09.06.2024Univerzitní sportovní klub Praha
MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu na Labi pod Dvorem Králové
72 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
08.06.2024Loko Trutnovřeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu    
MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La
71 SJEZD / počet hodnocených: 209
08.06.2024Loko Trutnovřeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu    
Nominační závod RD sjezd - kategorie C2 ženy
75 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
09.06.2024Loko Trutnovřeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu    
MČR družstev žáků v klasickém sjezdu na Labi pod Dvorem Králové
74 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
09.06.2024Loko Trutnovřeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu    
MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če
73 SJEZD / počet hodnocených: 222
09.06.2024Loko Trutnovřeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu    
ICF Světový pohár #3
76 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
13.06.2024-16.06.2024
Sjezd na Chrudimce
77 SJEZD / počet hodnocených: 54
13.06.2024TJ Syntesia PardubicePardubice, řeka Chrudimka    
Slalom ve Veselí nad Moravou
78 SLALOM / počet hodnocených: 107
15.06.2024SK Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Morava    
Vysokomýtský sjezd
80 SJEZD / počet hodnocených: 46
15.06.2024SKK Vysoké MýtoŘeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada    
Vysokomýtský slalom
81 SLALOM / počet hodnocených: 174
15.06.2024SKK Vysoké MýtoŘeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou    
XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu
83 SLALOM / počet hodnocených: 213
15.06.2024KK RakovníkUSD Roztoky    
Vysokomýtský slalom
82 SLALOM / počet hodnocených: 177
16.06.2024SKK Vysoké MýtoŘeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou    
XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu
84 SLALOM / počet hodnocených: 194
16.06.2024KK RakovníkUSD Roztoky    
Slalom ve Veselí nad Moravou
79 SLALOM / počet hodnocených: 103
16.06.2024SK Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Morava    
3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném
85 SLALOM / počet hodnocených: 264
22.06.2024SK Vodní slalom České BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať    
4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném
86 SLALOM / počet hodnocených: 260
23.06.2024SK Vodní slalom České BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať    
Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích
87 SLALOM / počet hodnocených: 477
24.06.2024-28.06.2024SK Vodní slalom České BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať
Slalom v Dolních Kounicích
88 SLALOM / počet hodnocených: 105
29.06.2024TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi    
Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků
90 SLALOM / počet hodnocených: 408
29.06.2024Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu    
Slalom v Dolních Kounicích
89 SLALOM / počet hodnocených: 105
30.06.2024TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi    
Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků
91 SLALOM / počet hodnocených: 354
30.06.2024Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu    
ICF Mistrovství světa juniorů a U23
92 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
02.07.2024-07.07.2024
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23
93 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
03.07.2024-06.07.2024    
Slalom pod Borskou přehradou
158 SLALOM / počet hodnocených: 70
05.07.2024TJ Loko PlzeňŘeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni    
Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků
94 SLALOM / počet hodnocených: 168
06.07.2024TJ Loko PlzeňŘeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni    
Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků
95 SLALOM / počet hodnocených: 131
07.07.2024TJ Loko PlzeňŘeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni    
32. Podřipský slalom
26 SLALOM / počet hodnocených: 95
13.07.2024Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem        
Slalom na voleji v Pardubicích
109 SLALOM / počet hodnocených: 108
13.07.2024TJ Syntesia PardubiceŘeka Chrudimka    
32.Podřipský slalom
25 SLALOM / počet hodnocených: 98
14.07.2024Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem        
Slalom na voleji v Pardubicích
110 SLALOM / počet hodnocených: 100
14.07.2024TJ Syntesia PardubiceŘeka Chrudimka - slalomová dráha u loděnice    
Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů
96 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
20.07.2024SK Vodní slalom České BudějoviceSlalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok
ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
98 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
20.07.2024Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
Letní slalom v Českém Vrbném
97 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
21.07.2024SK Vodní slalom České BudějoviceSlalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok
ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
99 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
21.07.2024Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
Letní slalom v Opavě
104 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.07.2024KK OpavaUSD Opava
Sjezd v Třebechovicích
100 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.07.2024SK Třebechovicesjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice
Sprint v Třebechovicích
101 SPRINT / plánovaný závod rozpis
27.07.2024SK Třebechovicesjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice
Letní slalom v Opavě
105 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.07.2024KK OpavaUSD Opava
Sjezd v Třebechovicích
102 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.07.2024SK Třebechovicesjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice
Sprint v Třebechovicích
103 SPRINT / plánovaný závod rozpis
28.07.2024SK Třebechovicesjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice
ICF WorldRanking Race Praha
106 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.08.2024-03.08.2024Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja
MČR dospělých kayak cross + 2. Český pohár v kayak cross - time trial
107 CSLX / plánovaný závod rozpis
04.08.2024Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja
MČR dospělých kayak cross + 3. Český pohár v kayak cross - vyřazovací část
108 CSLX / plánovaný závod rozpis
04.08.2024Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja
5. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať
111 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.08.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy (horní část tratě)
6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať
112 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.08.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy (horní část tratě)
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23
113 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.08.2024-18.08.2024
Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů
114 SLALOM / plánovaný závod rozpis
17.08.2024SK VS Benátky nad JizerouŘeka Jizera, jez v Obodři
Slalom O cenu Tyrolitu
115 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.08.2024SK VS Benátky nad JizerouŘeka Jizera, jez v Obodři.
MČR družstev dospělých ve slalomu na Lipně
116 SLALOM / plánovaný závod rozpis
23.08.2024SK Vodní slalom České Budějovice
5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých
117 SLALOM / plánovaný závod rozpis
24.08.2024SK Vodní slalom České Budějovice
9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
119 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.08.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start závodu cca 300 m pod slalomovou tratí u jízku
6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
118 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.08.2024SK Vodní slalom České Budějovice
10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
120 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.08.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start závodu cca 300 m pod slalomovou tratí u jízku
4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném
124 SPRINT / plánovaný závod rozpis
30.08.2024TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech
126 SLALOM / plánovaný závod rozpis
31.08.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném
121 SJEZD / plánovaný závod rozpis
31.08.2024TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ICF Ranking race + MČR veteránů + MČR U23
122 SPRINT / plánovaný závod rozpis
31.08.2024TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
MČR družstev dospělých ve sprintu v Českém Vrbném
123 SPRINT / plánovaný závod rozpis
31.08.2024TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech
127 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.09.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ICF Ranking racev + MČR dospělých
125 SPRINT / plánovaný závod rozpis
01.09.2024TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
MČR žáků v kombinaci slalom a sprint v Brandýse n.L.
130 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.09.2024-08.09.2024Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
129 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.09.2024Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu
128 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.09.2024Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. Český pohár žáků ve sjezdu
131 SPRINT / plánovaný závod rozpis
08.09.2024Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
132 SPRINT / plánovaný závod rozpis
08.09.2024Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
ICF Světový pohár #4
133 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.09.2024-15.09.2024
5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 6. Český pohár juniorů + Akademické MČR
134 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.09.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 7. Český pohár juniorů
135 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.09.2024TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
ICF Světový pohár #5
136 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.09.2024-22.09.2024
MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
137 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2024SK Vodní slalom České Budějovice
MČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
138 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2024SK Vodní slalom České Budějovice
MČR dorostu v kombinaci slalom a kayak cross v Českém Vrbném
139 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2024-22.09.2024SK Vodní slalom České Budějovice
55. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje
142 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2024VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
55. ročník Slalomu o štít města Tábora
143 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.09.2024VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
4. Český pohár kayak cross - time trial v Českém Vrbném
140 CSLX / plánovaný závod rozpis
22.09.2024SK Vodní slalom České Budějovice
5. Český pohár kayak cross + MČR dorostu kayak cross v Českém Vrbném
141 CSLX / plánovaný závod rozpis
22.09.2024SK Vodní slalom České Budějovice
Slalom v Třebechovicích
144 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2024SK TřebechoviceŘeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem
Hanácký slalom
146 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Slalom v Třebechovicích
145 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2024SK Třebechovice
Hanácký slalom
147 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2024SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Klatovský slalom ve Strakonicích
149 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.10.2024Kanoistický klub Klatovy z.s.
Bobr Cup
148 SJEZD / plánovaný závod rozpis
05.10.2024TJ Vodní Sporty Litovel
Klatovský slalom ve Strakonicích
150 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.10.2024Kanoistický klub Klatovy z.s.
Krumlovský maraton
151 SJEZD / plánovaný závod rozpis
12.10.2024SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Podzimní sjezd na Lužnici
152 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2024TJ Jiskra Bechyně
Podzimní sjezd na Lužnici
153 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2024TJ Jiskra Bechyně
Sjezd na rozloučenou v Brně
155 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2024Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd na rozloučenou v Brně
154 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2024Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd na rozloučenou v Brně
157 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.10.2024Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd na rozloučenou v Brně
156 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.10.2024Kanoe Klub Spoj Brno

Statistika počtu hodnocených závodníků podle závodů a kategorií

 sl 0
26.01.24
sl 0
26.01.24
sj 3
21.03.24
sj 4
23.03.24
sj 5
23.03.24
sj 7
30.03.24
sj 6
30.03.24
sj 9
31.03.24
sj 8
31.03.24
sj 10
04.04.24
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24
sl 18
06.04.24
sl 19
06.04.24
sl 12
06.04.24
sp 11
06.04.24
sj 16
07.04.24
sj 17
07.04.24
sl 20
07.04.24
sl 21
07.04.24
sl 13
07.04.24
sj 22
13.04.24
sl 27
13.04.24
sj 24
14.04.24
sl 28
14.04.24
sj 29
18.04.24
sj 32
20.04.24
sl 30
20.04.24
sl 34
20.04.24
sj 33
21.04.24
sl 31
21.04.24
sl 35
21.04.24
sl 36
27.04.24
sl 37
28.04.24
sx 38
28.04.24
sj 41
02.05.24
sl 42
04.05.24
sl 43
05.05.24
sj 44
10.05.24
sl 46
11.05.24
sl 48
11.05.24
sp 45
11.05.24
sl 47
12.05.24
sl 49
12.05.24
sp 51
15.05.24
sj 52
16.05.24
sp 53
18.05.24
sl 56
18.05.24
sp 55
19.05.24
sl 57
19.05.24
sl 58
22.05.24
sl 0
24.05.24
sl 59
25.05.24
sl 61
25.05.24
sl 60
26.05.24
sl 62
26.05.24
sj 64
30.05.24
sl 65
01.06.24
sl 66
02.06.24
sj 69
04.06.24
sj 71
08.06.24
sj 73
09.06.24
sj 77
13.06.24
sl 78
15.06.24
sj 80
15.06.24
sl 81
15.06.24
sl 83
15.06.24
sl 82
16.06.24
sl 84
16.06.24
sl 79
16.06.24
sl 85
22.06.24
sl 86
23.06.24
sl 87
24.06.24
sl 87
24.06.24
sl 87
24.06.24
sl 87
24.06.24
sl 87
24.06.24
sl 87
24.06.24
sl 88
29.06.24
sl 90
29.06.24
sl 89
30.06.24
sl 91
30.06.24
sl 158
05.07.24
sl 94
06.07.24
sl 95
07.07.24
sl 26
13.07.24
sl 109
13.07.24
sl 25
14.07.24
sl 110
14.07.24
C1M30---24111213157920172137362111201637381939324028281439271339274040---20474811542013541515264369436524461610117892259579434414191333313526186460112119---------1289117413402714191418
C1W25---13562222966201252441912511816101222615225172424---72726---19113191112617281728132919361930326246212031131220121811404181715---------123412303875656
K1M574030262640422929293030100574924292910257457182737829254053214048383835208279271174739116402130731477314139784420948203311121131385871643226411164104389596102222---------261862616525554061366434
K1W292716181810109916252442281572222382913293229311484030540294141211742428502013491816152960295524403586378315535063943132242245224023555471818---------2379247111201715161516
C2M------12227643964106---5710622322396------6---------------8------12610---4---382062051---5155011------421238492---102---------------------------4846---558---6---
C2W------------------------------01------------01---------------------7---------------------------4---------------------------43---------------------------5------------5---------------------------------------------------------------------------------
C2X------------------------------------------------3------------3---2---------------------------------------------5------5---------9---7---4---3---0------------------------181---911------160------------12---8---3767---7---
PWC---------------------------------------------------------------1---2------6------7---------------------------4------3---------4---3---8---9---9------------------------34------44---22------------------8---8---2662---2---
PWK---------------------------------------------------------------14---12------14------14------------------89------------------------14---15---17---19---19------------------------822------218---87------------------20---20---13272314---11---
FOR------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1------------------------------------------------------------3---------3---------------------------------------------------------------
MX1---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------40---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WX1---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------16---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C1S------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------10722172016---------------------------------
K1S------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------11822182218---------------------------------
K1X------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------22192318---------------------------------------
Celkem1416795626472755152838486200133964483791971368819015719615099751451256814412114314356762062045825510868251846789212310207294130249150447154405872502443820922254114851342071802039126426095112141534234117396113346701681311267712474
Oddíl

Typ závodu

Trať

Historie procházení