Výsledky závodů

Sjezd v Brně + Přebor města Brna
2 SJEZD / počet hodnocených: 63
19.03.2022Kanoe Klub Spoj Brnoviz. závod č. 1    
Sjezd v Brně + Krajský přebor JM
1 SJEZD / počet hodnocených: 62
19.03.2022Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km    
Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku!
3 SJEZD / počet hodnocených: 36
26.03.2022TJ Bohemians Prahaviz pořad závodu    
Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova
7 SJEZD / počet hodnocených: 109
26.03.2022Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici    
Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova
8 SJEZD / počet hodnocených: 109
26.03.2022Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici.    
Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku!
4 SJEZD / počet hodnocených: 36
26.03.2022TJ Bohemians Prahaviz pořad závodu    
Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova
9 SJEZD / počet hodnocených: 100
27.03.2022Vodní sporty Desnáreka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici    
Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova
10 SJEZD / počet hodnocených: 91
27.03.2022Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici    
Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku
5 SJEZD / počet hodnocených: 28
27.03.2022TJ Bohemians Prahaviz pořad závodu    
Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku!
6 SJEZD / počet hodnocených: 27
27.03.2022TJ Bohemians Prahaviz pořad závodu    
Sjezd na Chrudimce
11 SJEZD / počet hodnocených: 79
31.03.2022TJ Syntesia PardubiceŘeka Chrudimka    
Slalom v Dolních Studénkách
16 SLALOM / z technických důvodů
02.04.2022Vodní sporty Desnářeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
Sprint v Dolních Studénkách
17 SLALOM / z technických důvodů
02.04.2022Vodní sporty Desnářeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
Jarní sjezd na Lužnici
12 SJEZD / málo přihlášených
02.04.2022TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Jarní sjezd na Lužnici
13 SJEZD / málo přihlášených
02.04.2022TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Stružnická peřej
20 SLALOM / počet hodnocených: 109
02.04.2022SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna    
Slalom v Dolních Studénkách
18 SLALOM / z technických důvodů
03.04.2022Vodní sporty Desnářeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
Sprint v Dolních Studénkách
19 SLALOM / z technických důvodů
03.04.2022Vodní sporty Desnářeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
Jarní sjezd na Lužnici
14 SJEZD / málo přihlášených
03.04.2022TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Jarní sjezd na Lužnici
15 SJEZD / málo přihlášených
03.04.2022TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Stružnická peřej
21 SLALOM / počet hodnocených: 108
03.04.2022SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile
22 SJEZD / počet hodnocených: 137
09.04.2022TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu    
MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
23 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
09.04.2022TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu    
Jarní slalom dolní trať České Vrbné
25 SLALOM / počet hodnocených: 166
09.04.2022SK Vodní slalom České BudějoviceAreál Lídy Polesné České Budějovice    
Jarní slalom horní trať České Vrbné
26 SLALOM / počet hodnocených: 57
09.04.2022SK Vodní slalom České BudějoviceAreál Lídy Polesné České Budějovice    
2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
24 SJEZD / počet hodnocených: 139
10.04.2022TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu    
Jarní slalom dolní trať České Vrbné
27 SLALOM / počet hodnocených: 166
10.04.2022SK Vodní slalom České BudějoviceAreál Lídy Polesné České Budějovice    
Jarní slalom horní trať České Vrbné
28 SLALOM / počet hodnocených: 48
10.04.2022SK Vodní slalom České BudějoviceAreál Lídy Polesné České Budějovice    
Sjezd na Chrudimce
29 SJEZD / počet hodnocených: 70
14.04.2022TJ Syntesia PardubiceŘeka Chrudimka    
Trutnovský slalom - 56. ročník
149 SLALOM / počet hodnocených: 187
15.04.2022Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov    
Sprint v Zábřehu
33 SPRINT / počet hodnocených: 67
16.04.2022Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh    
Slalom v Zábřehu
32 SLALOM / počet hodnocených: 135
16.04.2022Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh    
Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů
30 SLALOM / počet hodnocených: 212
16.04.2022Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov    
Slalom v Zábřehu
34 SLALOM / počet hodnocených: 127
17.04.2022Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh    
Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů
31 SLALOM / počet hodnocených: 180
17.04.2022Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov    
Podřipský slalom
37 SLALOM / počet hodnocených: 183
23.04.2022Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem    
3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
35 SJEZD / počet hodnocených: 70
23.04.2022TJ Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať    
Podřipský slalom
38 SLALOM / počet hodnocených: 167
24.04.2022Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem    
4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
36 SJEZD / počet hodnocených: 79
24.04.2022TJ Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať    
Sjezd na Chrudimce
39 SJEZD / počet hodnocených: 59
28.04.2022TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka    
5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně
40 SPRINT / počet hodnocených: 117
30.04.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikySobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem    
1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
42 SLALOM / počet hodnocených: 187
30.04.2022KK OpavaUSD OPAVA    
6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně
41 SJEZD / počet hodnocených: 75
01.05.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikySobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem    
2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
43 SLALOM / počet hodnocených: 189
01.05.2022KK OpavaUSD OPAVA    
Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ
45 SJEZD / počet hodnocených: 52
06.05.2022SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s    
1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod
46 SLALOM / počet hodnocených: 129
07.05.2022Sportovní klub Žižkov Praha z.s.USD Trnávka, Želiv    
Krumlovský sprint + KP JČ
44 SPRINT / počet hodnocených: 72
07.05.2022SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l    
Slalom o pracku krumlovského medvěda
48 SLALOM / počet hodnocených: 101
07.05.2022SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8    
2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod
47 SLALOM / počet hodnocených: 129
08.05.2022Sportovní klub Žižkov Praha z.s.USD Trnávka, Želiv    
Krumlovský slalom
49 SLALOM / počet hodnocených: 93
08.05.2022SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8    
Slalom v Olomouci + KP OL
50 SLALOM / počet hodnocených: 172
11.05.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyloděnice SKUP Olomouc    
Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM
150 SPRINT / počet hodnocených: 39
11.05.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyloděnice SKUP Olomouc    
Slalom v Ostravě
54 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
14.05.2022VK Tzunami OstravaŘeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory
Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů
56 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
14.05.2022Klub kanoistiky Železný Brod z.s.sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod
51 SLALOM / počet hodnocených: 136
14.05.2022Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Praha Troja    
Slalom v Ostravě
55 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
15.05.2022VK Tzunami OstravaŘeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory
Slalom na Paraplíčku
57 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
15.05.2022Klub kanoistiky Železný Brod z.s.sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
Nominační závod v CSLX - senioři, U23 a junioři v Troji
53 CSLX / výsledky nejsou k dispozici
15.05.2022Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Praha Troja
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod
52 SLALOM / počet hodnocených: 134
15.05.2022Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Praha Troja
Sjezd na Chrudimce
58 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.05.2022TJ Syntesia PardubiceŘeka Chrudimka
Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů
62 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.05.2022Klub vodních sportů Sušice z.s.Sušice nádraží u železničního mostu.
7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L.
59 SPRINT / plánovaný závod rozpis
21.05.2022Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
MČR dorostu družstev ve sprintu v Roudnici n.L.
60 SPRINT / plánovaný závod rozpis
21.05.2022Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
Slalom v Sušici
63 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.05.2022Klub vodních sportů Sušice z.s.Sušice nádraží u železničního mostu.
8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L.
61 SPRINT / plánovaný závod rozpis
22.05.2022Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném
64 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.05.2022SK Vodní slalom České BudějoviceAreál Lídy Polesné České Budějovice
2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném
65 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.05.2022SK Vodní slalom České BudějoviceAreál Lídy Polesné České Budějovice
Sjezd na Chrudimce
66 SJEZD / plánovaný závod rozpis
02.06.2022TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech
67 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.06.2022TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech
68 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.06.2022TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Světový pohár Praha Troja
69 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.06.2022-12.06.2022Univerzitní sportovní klub PrahaKanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja
Slalom v Dolních Kounicích
70 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.06.2022TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
Slalom v Dolních Kounicích
71 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.06.2022TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
Krumlovský slalom
72 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.06.2022SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8
Vysokomýtský slalom
73 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.06.2022SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
Slalom v Kroměříži
76 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.06.2022VK Kroměřížřeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži
Vysokomýtský sjezd
74 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.06.2022SKK Vysoké MýtoŘeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada
XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu
145 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.06.2022KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu
Vysokomýtský slalom
75 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.06.2022SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
Slalom v Kroměříži
77 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.06.2022VK Kroměřížřeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži
XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu
146 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.06.2022KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu
Krumlovský sjezd
78 SJEZD / plánovaný závod rozpis
21.06.2022SK Vltava Č. Krumlov z.s.Řeka Vltava. Start pod jezem ve Větřní (ř.km 288,1 ), Cíl nad jezem
Sjezd na Chrudimce
79 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.06.2022TJ Syntesia PardubiceŘeka Chrudimka
MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě
80 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.06.2022TJ Vodní Sporty Litovelřeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice).
MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu na Moravě
81 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.06.2022TJ Vodní Sporty Litovelřeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice).
MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě
82 SJEZD / plánovaný závod rozpis
26.06.2022TJ Vodní Sporty Litovelřeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice).
MČR družstev žáků v klasickém sjezdu na Moravě
83 SJEZD / plánovaný závod rozpis
26.06.2022TJ Vodní Sporty Litovelřeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice).
Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci
84 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.06.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci
85 SPRINT / plánovaný závod rozpis
29.06.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou
86 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.07.2022SK Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy
Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů
88 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.07.2022Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou
87 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.07.2022SK Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy
Slalom ve Strakonicích
89 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.07.2022Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků
90 SLALOM / plánovaný závod rozpis
09.07.2022TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýn
Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
91 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.07.2022TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýn
Slalom na voleji
92 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.07.2022TJ Syntesia Pardubice
Slalom na voleji
93 SLALOM / plánovaný závod rozpis
17.07.2022TJ Syntesia Pardubice
Sjezd v Třebechovicích
94 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.07.2022SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
95 SPRINT / plánovaný závod rozpis
23.07.2022SK Třebechovice
ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
148 SLALOM / plánovaný závod rozpis
23.07.2022-24.07.2022Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Sjezd v Třebechovicích
96 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.07.2022SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
97 SPRINT / plánovaný závod rozpis
24.07.2022SK Třebechovice
Letní slalom v Opavě
98 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.07.2022KK Opava
ICF World Ranking Race Praha
100 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.07.2022-31.07.2022Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom pod Borskou přehradou
101 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.07.2022TJ Loko Plzeň
Letní slalom v Opavě
99 SLALOM / plánovaný závod rozpis
31.07.2022KK Opava
Slalom pod Borskou přehradou
102 SLALOM / plánovaný závod rozpis
31.07.2022TJ Loko Plzeň
Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů
103 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.08.2022SK VS Benátky nad Jizerou
Slalom O cenu Tyrolitu
104 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.08.2022SK VS Benátky nad Jizerou
Mistrovství Evropy juniorů a U23 v Českých Budějovicích
105 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.08.2022-14.08.2022SK Vodní slalom České Budějovice
MČR družstev ve slalomu na Lipně
106 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.08.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých
107 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.08.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
109 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.08.2022SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
108 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.08.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
10. Český pohár ve sprintu na Lipně
110 SPRINT / plánovaný závod rozpis
21.08.2022SK Vltava Č. Krumlov z.s.
MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
111 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.08.2022Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
112 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.08.2022Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
113 SPRINT / plánovaný závod rozpis
28.08.2022Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
MČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
114 SPRINT / plánovaný závod rozpis
28.08.2022Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech
120 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.09.2022TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném
116 SJEZD / plánovaný závod rozpis
03.09.2022TJ Syntesia Pardubice
11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů
115 SPRINT / plánovaný závod rozpis
03.09.2022TJ Syntesia Pardubice
MČR družstev ve sprintu v Českém Vrbném
117 SPRINT / plánovaný závod rozpis
03.09.2022TJ Syntesia Pardubice
Východočeský vodácký maraton
147 SJEZD / plánovaný závod rozpis
03.09.2022TJ Syntesia Pardubice
Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech
121 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.09.2022TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném
118 SPRINT / plánovaný závod rozpis
04.09.2022TJ Syntesia Pardubice
12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23
119 SPRINT / plánovaný závod rozpis
04.09.2022TJ Syntesia Pardubice
MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
122 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.09.2022TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
MČR družstev dorostu ve slalomu ve Veltrusech
123 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.09.2022TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
MČR CSLX dospělých ve Veltrusech
124 CSLX / plánovaný závod rozpis
11.09.2022TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
MČR CSLX dorostu ve Veltrusech
125 CSLX / plánovaný závod rozpis
11.09.2022TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L.
126 SLALOM / plánovaný závod rozpis
17.09.2022Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Slalom v Táboře + KP JČ
128 SLALOM / plánovaný závod rozpis
17.09.2022VS Tábor
6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L.
127 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.09.2022Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Slalom v Táboře
129 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.09.2022VS Tábor
Krumlovský sjezd
130 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.09.2022SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Hanácký slalom
131 SLALOM / plánovaný závod rozpis
24.09.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů
133 SLALOM / plánovaný závod rozpis
24.09.2022SK Třebechovice
Hanácký slalom
132 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.09.2022SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Třebechovický slalom
134 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.09.2022SK Třebechovice
Klatovský slalom ve Strakonicích
136 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.10.2022Kanoistický klub Klatovy z.s.
Bobr Cup
135 SJEZD / plánovaný závod rozpis
01.10.2022TJ Vodní Sporty Litovel
Klatovský slalom ve Strakonicích
137 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.10.2022Kanoistický klub Klatovy z.s.
Krumlovský maraton
138 SJEZD / plánovaný závod rozpis
08.10.2022SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Sjezd na rozloučenou v Brně
139 SJEZD / plánovaný závod rozpis
15.10.2022Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd na rozloučenou v Brně
140 SJEZD / plánovaný závod rozpis
15.10.2022Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd na rozloučenou v Brně
141 SJEZD / plánovaný závod rozpis
16.10.2022Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd na rozloučenou v Brně
142 SJEZD / plánovaný závod rozpis
16.10.2022Kanoe Klub Spoj Brno
Podzimní sjezd na Lužnici
143 SJEZD / plánovaný závod rozpis
22.10.2022TJ Jiskra Bechyně
Podzimní sjezd na Lužnici
144 SJEZD / plánovaný závod rozpis
22.10.2022TJ Jiskra Bechyně

Statistika počtu hodnocených závodníků podle závodů a kategorií

 sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22
sj 3
26.03.22
sj 7
26.03.22
sj 8
26.03.22
sj 4
26.03.22
sj 9
27.03.22
sj 10
27.03.22
sj 5
27.03.22
sj 6
27.03.22
sj 11
31.03.22
sl 20
02.04.22
sl 21
03.04.22
sj 22
09.04.22
sl 25
09.04.22
sl 26
09.04.22
sj 24
10.04.22
sl 27
10.04.22
sl 28
10.04.22
sj 29
14.04.22
sl 149
15.04.22
sp 33
16.04.22
sl 32
16.04.22
sl 30
16.04.22
sl 34
17.04.22
sl 31
17.04.22
sl 37
23.04.22
sj 35
23.04.22
sl 38
24.04.22
sj 36
24.04.22
sj 39
28.04.22
sp 40
30.04.22
sl 42
30.04.22
sj 41
01.05.22
sl 43
01.05.22
sj 45
06.05.22
sl 46
07.05.22
sp 44
07.05.22
sl 48
07.05.22
sl 47
08.05.22
sl 49
08.05.22
sl 50
11.05.22
sp 150
11.05.22
sl 51
14.05.22
sl 52
15.05.22
C1M992222321918------20292731341128319194213244622433815321713254017418351022351929123737
C1W441212------1312------13------1015112141118314413417418410811311---20462072572222
C2M1124424233922151---171---7337---374---9---91237310123---------4---------
K1M34332946462941382322235354558236558827221003056114548887367839205188358824403339403755124140
K1W1515325243232122141919263472732911312129372633411139107213413341034131734173683635
PWK---------------------------------662------2------------8------8------------------4---5---------------------17---------
C2X------------------------------------------------------------34------5------------------5---5------5------5---5---------
PWC---------------------------------------------------------------1------1------------------2---2------9------8---1---------
Celkem63624810997361009128277910910813916655141166467018783130201132175187661767059128176871775215563841428017239136134
Oddíl

Typ závodu

Trať