Výsledky závodů

Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje
2 SJEZD / zrušeno, Covid 19
21.03.2020Kanoe Klub Spoj Brnoviz. závod č. 1
Sjezd na Svitavě - přebor Brno
1 SJEZD / zrušeno, Covid 19
21.03.2020Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
Sjezd v Hanušovicích 1
7 SJEZD / zrušeno, Covid 19
28.03.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
Sjezd v Hanušovicích 2
8 SJEZD / zrušeno, Covid 19
28.03.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
Sjezd na Sázavě
3 SJEZD / zrušeno, Covid 19
28.03.2020TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu.
Sjezd na Sázavě
4 SJEZD / zrušeno, Covid 19
28.03.2020TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu.
Sjezd v Hanušovicích 4
10 SJEZD / zrušeno, Covid 19
29.03.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
Sjezd v Hanušovicích 3
9 SJEZD / zrušeno, Covid 19
29.03.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
Sjezd na Sázavě
6 SJEZD / zrušeno, Covid 19
29.03.2020TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu.
Sjezd na Sázavě
5 SJEZD / zrušeno, Covid 19
29.03.2020TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu.
Sjezd na Chrudimce
11 SJEZD / zrušeno, Covid 19
02.04.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
Jarní slalom v Českém Vrbném dolní trať
16 SLALOM / zrušeno, Covid 19
04.04.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, dolní trať
Jarní slalomy v Českém Vrbném horní trať
17 SLALOM / zrušeno, Covid 19
04.04.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, horní trať
41. ročník Stružnická peřej
14 SLALOM / zrušeno, Covid 19
04.04.2020SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
1. Český pohár ve sprintu v Hanušovicích
12 SJEZD / zrušeno, Covid 19
04.04.2020UP Olomoucřeka Morava v úseku okolo fotbalového hřiště v Hanušovicích
Jarní slalom v Českém Vrbném dolní trať
18 SLALOM / zrušeno, Covid 19
05.04.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, dolní trať
Jarní slalom v Českém Vrbném horní trať
19 SLALOM / zrušeno, Covid 19
05.04.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, horní trať
41. ročník Stružnická peřej
15 SLALOM / zrušeno, Covid 19
05.04.2020SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
2. Český pohár v klasickém sjezdu v Hanušovicích
13 SJEZD / zrušeno, Covid 19
05.04.2020UP Olomoucřeka Morava v úseku od fotbalového hřiště v Hanušovicích po vodočet v Raškově. Po projetí cílem násl
Podřipský slalom
23 SLALOM / zrušeno, Covid 19
11.04.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
3. Český pohár v klasickém sjezdu+ MČR U23 + veteránů na Čeňkově Pile
20 SJEZD / zrušeno, Covid 19
11.04.2020TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
21 SJEZD / zrušeno, Covid 19
11.04.2020TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
Podřipský slalom
24 SLALOM / zrušeno, Covid 19
12.04.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Čeňkově Pile
22 SJEZD / zrušeno, Covid 19
12.04.2020TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. ČPV
29 SLALOM / zrušeno, Covid 19
18.04.2020Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí
Slalom v Zábřehu
27 SLALOM / zrušeno, Covid 19
18.04.2020Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
Jarní sjezd na Lužnici
32 SJEZD / zrušeno, Covid 19
18.04.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Jarní sjezd na Lužnici
31 SJEZD / zrušeno, Covid 19
18.04.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. ČPV - zrušen
29 SLALOM / zrušeno, Covid 19
18.04.2020Loko Trutnov
Trutnovský slalom + MČR veteránů
30 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
19.04.2020Loko Trutnov
Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů
30 SLALOM / zrušeno, Covid 19
19.04.2020Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí
Slalom v Zábřehu
28 SLALOM / zrušeno, Covid 19
19.04.2020Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
Jarní sjezd na Lužnici
33 SJEZD / zrušeno, Covid 19
19.04.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Jarní sjezd na Lužnici
34 SJEZD / zrušeno, Covid 19
19.04.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Sjezd na Chrudimce
35 SJEZD / zrušeno, Covid 19
23.04.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
Spálovský slalom na Kamenici
36 SLALOM / zrušeno, Covid 19
25.04.2020Delfín JablonecKamenice nad soutokem s Vošmendou
Trénink na Kamenici
0 SJEZD / zrušeno, Covid 19
25.04.2020-26.04.2020TJ Bohemians Praha
Spálovský slalom na Kamenici
37 SLALOM / zrušeno, Covid 19
26.04.2020Delfín JablonecKamenice nad soutokem s Vošmendou
1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
40 SLALOM / zrušeno, Covid 19
02.05.2020KK OpavaUSD Opava Jaselská 24
2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
41 SLALOM / zrušeno, Covid 19
03.05.2020KK OpavaUSD Opava Jaselská 24
Sprint v Českém Krumlově
42 SJEZD / zrušeno, Covid 19
05.05.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Sjezd na Chrudimce
44 SJEZD / zrušeno, Covid 19
07.05.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
Slalom v Ostravě
51 SLALOM / zrušeno, Covid 19
09.05.2020VK Tzunami OstravaOstrava - řeka Ostravice u mostu Miloše Sýkory
Sprint ve Dvoře Králové
47 SJEZD / zrušeno, Covid 19
09.05.2020TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
Sprint ve Dvoře Králové
48 SJEZD / zrušeno, Covid 19
09.05.2020TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku u loděnice
Slalom v Ostravě
52 SLALOM / zrušeno, Covid 19
10.05.2020VK Tzunami OstravaOstrava - řeka Ostravice u mostu Miloše Sýkory
Sjezd ve Dvoře Králové
49 SJEZD / zrušeno, Covid 19
10.05.2020TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
Sjezd ve Dvoře Králové
50 SJEZD / zrušeno, Covid 19
10.05.2020TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje
53 SJEZD / zrušeno, Covid 19
13.05.2020UP Olomouc
Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů
54 SLALOM / zrušeno, Covid 19
16.05.2020TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Slalomy na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů
64 SLALOM / zrušeno, Covid 19
16.05.2020TJ Klub kanoistiky Železný Brodpeřej Paraplíčko
Slalom na Paraplíčku
55 SLALOM / zrušeno, Covid 19
17.05.2020TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Slalomy na Paraplíčku
65 SLALOM / zrušeno, Covid 19
17.05.2020TJ Klub kanoistiky Železný Brodpeřej Paraplíčko
Sjezd na Chrudimce
58 SJEZD / zrušeno, Covid 19
21.05.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech
61 SLALOM / zrušeno, Covid 19
23.05.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
63 SJEZD / zrušeno, Covid 19
23.05.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech
62 SLALOM / zrušeno, Covid 19
24.05.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
43 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.05.2020UP OlomoucMlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc
Sušický slalom
66 SLALOM / zrušeno rozpis
30.05.2020Klub vodních sportů Sušice z.s.
Slalom v Kroměříži
64 SLALOM / zrušeno rozpis
30.05.2020VK Kroměříž
Sušický slalom
67 SLALOM / zrušeno rozpis
31.05.2020Klub vodních sportů Sušice z.s.
Slalom v Kroměříži
65 SLALOM / zrušeno rozpis
31.05.2020VK Kroměříž
Sjezd na Vltavě
68 SJEZD / plánovaný závod rozpis
02.06.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Sjezd na Chrudimce
69 SJEZD / plánovaný závod rozpis
04.06.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
1. Český pohár ve sprintu v Roudnici
56 SJEZD / zrušeno, Covid 19 rozpis
06.06.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
2. Český pohár ve sprintu v Roudnici
57 SJEZD / zrušeno, Covid 19 rozpis
07.06.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
Křivoklátský slalom + MČR veteránů
72 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.06.2020KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu
MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd
74 SJEZD / plánovaný závod rozpis
13.06.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov-Leština
MČR družstev dorostu ve sjezdu v Postřelmově
75 SJEZD / plánovaný závod rozpis
13.06.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Lesnice most-Leština
Křivoklátský slalom
73 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.06.2020KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu
MČR družstev žáků ve sjezdu v Postřelmově
76 SJEZD / plánovaný závod rozpis
14.06.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Lesnice most-Leština
MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd
77 SJEZD / plánovaný závod rozpis
14.06.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov-Leština
1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách
78 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.06.2020SK VS Karbo BenátkyŘeka Jizera, jez v Obodři.
2. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách
79 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.06.2020SK VS Karbo BenátkyŘeka Jizera, jez v Obodři.
Akademické MČR ve slalomu v Olomouci
81 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.06.2020UP Olomouc
Sjezd na Chrudimce
80 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.06.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
Akademické MČR ve sprintu v Olomouci
82 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.06.2020UP Olomouc
Vysokomýtský slalom
88 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.06.2020SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
3. Český pohár žáků ve Strakonicích
86 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.06.2020Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
Slalom v Dolních Kounicích
84 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.06.2020TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
Vysokomýtský sjezd
83 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.06.2020SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
Vysokomýtský slalom
89 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.06.2020SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
4. Český pohár žáků ve Strakonicích
87 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.06.2020Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
Slalom v Dolních Kounicích
85 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.06.2020TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
70 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.07.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, dolní trať
Slalom v Kadani
90 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.07.2020TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýn
2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
71 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.07.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, dolní trať
Slalom v Kadani
91 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.07.2020TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýn
Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů
94 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.07.2020TJ Syntesia Pardubice
3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
127 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.07.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Slalom na voleji
95 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.07.2020TJ Syntesia Pardubice
4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
128 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.07.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů
96 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.07.2020SK VS Č. Budějovice
Letní slalom - Pohár Lídy Polesné
97 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.07.2020SK VS Č. Budějovice
Sjezd v Třebechovicích
98 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.07.2020SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
99 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.07.2020SK Třebechovice
1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
25 SLALOM / zrušeno, Covid 19 rozpis
25.07.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Sjezd v Třebechovicích
100 SJEZD / plánovaný závod rozpis
26.07.2020SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
101 SJEZD / plánovaný závod rozpis
26.07.2020SK Třebechovice
2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
26 SLALOM / zrušeno, Covid 19 rozpis
26.07.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
ICF World Ranking Race Praha 2020
104 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.08.2020-02.08.2020Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom pod Borskou přehradou
102 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.08.2020TJ Loko Plzeň
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
38 SLALOM / zrušeno, Covid 19 rozpis
01.08.2020Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja
Slalom pod Borskou přehradou
103 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.08.2020TJ Loko Plzeň
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
39 SLALOM / zrušeno, Covid 19 rozpis
02.08.2020Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
105 SLALOM / plánovaný závod rozpis
08.08.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném
107 SJEZD / plánovaný závod rozpis
08.08.2020TJ Syntesia Pardubice
3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů
108 SJEZD / plánovaný závod rozpis
08.08.2020TJ Syntesia Pardubice
MČR družstev ve sprintu v Českém Vrbném
109 SJEZD / plánovaný závod rozpis
08.08.2020TJ Syntesia Pardubice
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
106 SLALOM / plánovaný závod rozpis
09.08.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném
110 SJEZD / plánovaný závod rozpis
09.08.2020TJ Syntesia Pardubice
4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném
111 SJEZD / plánovaný závod rozpis
09.08.2020TJ Syntesia Pardubice
Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů
114 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.08.2020SK VS Karbo Benátky
ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
116 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.08.2020-16.08.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Slalom v Brně
112 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.08.2020Kanoe Klub Spoj Brno
Slalom O štít města Benátek
115 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.08.2020SK VS Karbo Benátky
Slalom v Brně
113 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.08.2020Kanoe Klub Spoj Brno
Mistrovství ČR žáků ve slalomu družstev na Křivoklátu
117 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.08.2020KK Rakovník
Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu
118 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.08.2020KK Rakovník
Mistrovství ČR žáků ve sprintu družstev na Křivoklátu
119 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.08.2020KK Rakovník
Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu
120 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.08.2020KK Rakovník
Mistrovství ČR družstev ve slalomu na Lipně
121 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.08.2020SK VS Č. Budějovice
5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23
122 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.08.2020SK VS Č. Budějovice
5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR
124 SJEZD / plánovaný závod rozpis
29.08.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně
123 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.08.2020SK VS Č. Budějovice
6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
125 SJEZD / plánovaný závod rozpis
30.08.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Slalom ve Veselí n.M.
92 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.09.2020SK Veselí nad Moravou
Východočeský vodácký maraton
126 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.09.2020TJ Syntesia Pardubice
Slalom ve Veselí n.M.
93 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.09.2020SK Veselí nad Moravou
Mistrovství ČR dorostu družstev ve slalomu ve Veltrusech
129 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.09.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
130 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.09.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Mistrovství ČR dorostu družstev ve sprintu ve Veltrusech
131 SJEZD / plánovaný závod rozpis
13.09.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
132 SJEZD / plánovaný závod rozpis
13.09.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2020 ICF Světový pohár ve vodním slalomu v Praze-Troji
133 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.09.2020-20.09.2020Univerzitní sportovní klub Praha
51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje
45 SLALOM / zrušeno, Covid 19 rozpis
19.09.2020VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
51. ročník Slalomu o štít města Tábora
46 SLALOM / zrušeno, Covid 19 rozpis
20.09.2020VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
Hanácký slalom
136 SLALOM / plánovaný závod rozpis
26.09.2020UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
134 SLALOM / plánovaný závod rozpis
26.09.2020SK Třebechovice
Hanácký slalom
137 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.09.2020UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
135 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.09.2020SK Třebechovice
Klatovský slalom ve Strakonicích
138 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.10.2020Kanoistický klub Klatovy z.s.
BOBR CUP
140 SJEZD / plánovaný závod rozpis
03.10.2020TJ Vodní Sporty Litovel
Klatovský slalom ve Strakonicích
139 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.10.2020Kanoistický klub Klatovy z.s.
Krumlovský maraton
141 SJEZD / plánovaný závod rozpis
10.10.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Podzimní sjezd na Lužnici
143 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.10.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Podzimní sjezd na Lužnici
142 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.10.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Typ závodu

Trať