1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

05.05.2018   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.122.90 6 111.73 4 115.73 75
2. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha123.08 2 123.45 0 123.457.72/6,768
3.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno120.29 58 123.02 4 127.0211.29/9,862
4.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.131.18 56 123.39 10 133.3917.66/15,357
5.2/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha127.22 2 135.11 0 135.1119.38/16,753
6. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.124.08 0 129.27 6 135.2719.54/16,949
7.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.127.03 2 132.28 4 136.2820.55/17,846
8.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc140.06 0 134.30 4 138.3022.57/19,543
9.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn143.13 56 146.41 10 156.4140.68/35,240
10.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno165.24 14 152.20 60 212.2096.47/83,437
11.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc145.83 58 140.49 2 142.4926.76/23,135
12.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno211.32 64 154.00 18 172.0056.27/48,633
13.5/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha139.25 60 143.64 56 199.2583.52/72,231
14.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava143.77 164 150.59 114 264.59148.86/128,629
15.5/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí153.33 218 154.90 218 371.33255.60/220,927

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha103.62 2 100.96 0 100.96 75
2. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.106.59 0 101.13 2 103.132.17/2,168
3.2/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha105.19 0 101.50 2 103.502.54/2,562
4. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.104.81 0 104.61 0 104.613.65/3,657
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha107.03 0 104.39 2 106.395.43/5,453
6.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.105.49 2 105.95 2 107.956.99/6,949
7.3/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.107.71 0 107.25 4 111.2510.29/10,246
8.4/U23CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha106.04 2 105.63 6 111.6310.67/10,643
9. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha102.56 0 102.61 54 156.6155.65/55,140
10.5/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB106.68 0 113.02 62 175.0274.06/73,437
11.6/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha108.96 0 102.49 0 102.491.53/1,535
12. JÁNĚ Jakub 1990 Dukla B.105.96 8 105.12 0 105.124.16/4,133
13.2/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc114.08 0 107.53 0 107.536.57/6,531
14.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha107.25 2 109.50 2 109.258.29/8,229
15.2/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha107.62 4 107.53 2 109.538.57/8,527
16.7/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha108.89 8 105.71 4 109.718.75/8,725
17. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.108.15 2 106.47 4 110.159.19/9,123
18.8/U23KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha112.86 0 108.31 6 112.8611.90/11,821
19.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.114.45 4 111.33 2 113.3312.37/12,319
20.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.111.36 2 116.00 104 113.3612.40/12,317
21. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha107.38 6 114.02 2 113.3812.42/12,315
22.3/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn113.94 2 112.54 2 114.5413.58/13,514
23.9/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.107.71 8 113.25 6 115.7114.75/14,613
24.4/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha113.93 10 113.92 2 115.9214.96/14,812
25.2/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha115.09 2 115.93 0 115.9314.97/14,811
26.5/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja115.43 6 116.61 2 118.6117.65/17,510
27. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha119.17 6 117.71 2 119.7118.75/18,69
28.6/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus118.76 4 117.75 2 119.7518.79/18,68
29.10/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc117.25 4 121.31 54 121.2520.29/20,17
30. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy124.93 8 121.66 2 123.6622.70/22,56
31.3/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha122.46 10 118.37 6 124.3723.41/23,25
32.4/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc129.63 58 119.85 6 125.8524.89/24,74
33. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha132.63 6 119.95 6 125.9524.99/24,83
34.4/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.116.59 10 117.09 204 126.5925.63/25,42
35.5/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc136.91 4 133.05 4 137.0536.09/35,71
36.5/DMULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava118.48 110 130.79 10 140.7939.83/39,50
37.6/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha130.42 12 149.06 6 142.4241.46/41,10
38.6/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha134.73 10 136.79 56 144.7343.77/43,40
39.7/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk0.00 999 122.76 58 180.7679.80/79,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
108.87 4 105.70 2 107.70 75
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
110.56 2 107.77 0 107.770.07/0,168
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
119.18 0 117.15 4 121.1513.45/12,562
4.1/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
119.88 4 117.91 6 123.9116.21/15,157
5. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
130.32 2 132.47 0 132.4724.77/23,053
6. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
136.88 6 141.57 10 151.5743.87/40,749
7.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
130.66 108 146.58 8 154.5846.88/43,546
8.2/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
136.34 56 151.96 10 161.9654.26/50,443

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha109.46 0 106.04 2 108.04 75
2. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.113.45 4 110.04 0 110.042.00/1,968
3.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.114.09 4 110.96 2 112.964.92/4,662
4.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha113.95 4 111.08 2 113.085.04/4,757
5. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha112.93 2 111.14 4 115.147.10/6,653
6.2/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha110.55 0 113.89 2 115.897.85/7,349
7.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice115.59 4 112.54 4 116.548.50/7,946
8.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno119.23 4 119.56 0 119.5611.52/10,743
9.3/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha120.59 2 128.89 2 130.8922.85/21,140
10.4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.114.18 0 106.53 100 206.5398.49/91,237
11.5/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.123.73 2 115.61 0 115.617.57/7,035
12. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.115.79 56 113.04 4 117.049.00/8,333
13.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec136.09 202 117.63 0 117.639.59/8,931
14.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy129.01 12 120.90 2 122.9014.86/13,829
15.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.125.81 54 118.93 4 122.9314.89/13,827
16.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy128.43 158 117.86 6 123.8615.82/14,625
17.3/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha123.09 4 122.79 2 124.7916.75/15,523
18.4/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha119.26 6 118.22 54 125.2617.22/15,921
19.7/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha117.74 52 119.96 6 125.9617.92/16,619
20.4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc133.73 2 126.48 2 128.4820.44/18,917
21.5/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.139.83 4 121.29 8 129.2921.25/19,715
22.5/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn134.48 2 148.22 6 136.4828.44/26,314
23.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc136.39 2 141.31 4 138.3930.35/28,113
24.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc137.76 2 167.21 104 139.7631.72/29,412
25.7/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava138.64 2 138.66 54 140.6432.60/30,211
26.8/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.144.58 14 134.01 8 142.0133.97/31,410
27.9/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha137.13 6 139.69 6 143.1335.09/32,59
28.10/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha147.18 108 134.01 10 144.0135.97/33,38
29.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor150.56 54 146.59 10 156.5948.55/44,97
30.7/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno141.21 52 136.09 60 193.2185.17/78,86

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha93.68 2 95.36 0 95.36 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha96.63 0 93.41 2 95.410.05/0,168
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.44 2 95.78 0 95.780.42/0,462
4. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.98.08 4 96.43 0 96.431.07/1,157
5.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.99.71 0 97.30 0 97.301.94/2,053
6.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha101.04 2 102.09 0 102.096.73/7,149
7.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice100.75 0 99.89 4 103.898.53/8,946
8.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.47 0 107.05 2 109.0513.69/14,443
9. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha96.57 2 98.26 52 150.2654.90/57,640
10.2/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha96.61 0 104.50 152 256.50161.14/169,037
11. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha101.77 2 93.89 2 95.890.53/0,635
12. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha105.75 8 98.92 0 98.923.56/3,733
13. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha96.86 50 97.06 2 99.063.70/3,931
14.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.99.54 8 97.60 2 99.604.24/4,429
15. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha106.75 2 101.49 0 101.496.13/6,427
16. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.99.83 4 104.11 150 103.838.47/8,925
17.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.68 2 104.67 0 104.679.31/9,823
18. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha106.95 0 111.07 2 106.9511.59/12,221
19.2/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha107.59 2 107.54 0 107.5412.18/12,819
20.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky108.34 0 109.71 2 108.3412.98/13,617
21.4/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha104.33 8 108.97 0 108.9713.61/14,315
22.4/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy106.98 2 105.26 6 108.9813.62/14,314
23.5/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno109.16 0 109.54 0 109.1613.80/14,513
24. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky111.91 4 110.62 0 110.6215.26/16,012
25.6/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha117.92 4 109.02 2 111.0215.66/16,411
26. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc109.83 2 108.28 56 111.8316.47/17,310
27.7/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava107.98 6 113.04 2 113.9818.62/19,59
28.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk111.40 4 112.99 4 115.4020.04/21,08
29.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc114.45 4 113.50 2 115.5020.14/21,17
30.5/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha113.76 2 105.72 356 115.7620.40/21,46
31.6/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz115.21 6 112.64 4 116.6421.28/22,35
32.7/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc113.12 8 109.61 8 117.6122.25/23,34
33. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.117.85 0 111.57 52 117.8522.49/23,63
34.4/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky116.27 4 123.24 8 120.2724.91/26,12
35.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky117.35 4 110.88 10 120.8825.52/26,81
36.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava119.41 56 115.20 6 121.2025.84/27,10
37.5/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno126.56 52 119.29 4 123.2927.93/29,30
38.6/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc115.63 8 125.41 4 123.6328.27/29,60
39.9/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha102.91 50 99.10 56 152.9157.55/60,40
40.8/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha109.08 104 107.08 104 211.08115.72/121,40

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. MATULKOVÁ Jana
MRŮZEK Vojta
1996
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
150.53 8 136.23 8 144.23 75
Oddíl