3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod

12.05.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno118.25 4 113.93 2 115.93 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc117.88 0 116.42 0 116.420.49/0,468
3. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.116.60 0 114.41 4 118.412.48/2,162
4. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha115.52 2 117.59 2 119.593.66/3,257
5.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.113.80 4 114.54 6 120.544.61/4,053
6.2/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha116.89 2 115.31 6 121.315.38/4,649
7.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc128.29 6 119.90 2 121.905.97/5,146
8.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn127.32 4 127.18 4 131.1815.25/13,243
9.2/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.113.17 2 112.87 52 164.8748.94/42,240
10.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.115.57 0 118.45 152 270.45154.52/133,337
11.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc131.64 6 133.17 2 135.1719.24/16,635
12.4/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha132.69 6 121.38 14 135.3819.45/16,833
13.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí135.07 12 180.67 8 147.0731.14/26,931
14.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava144.17 10 134.17 56 154.1738.24/33,029
15.5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno135.80 58 145.22 10 155.2239.29/33,927
16.5/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno151.32 56 145.80 10 155.8039.87/34,425
17.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha214.77 58 158.81 10 168.8152.88/45,623
18.6/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc176.10 58 154.83 14 168.8352.90/45,621
19.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava150.51 360 131.27 52 183.2767.34/58,119
20.7/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha172.47 158 149.66 62 211.6695.73/82,617

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha96.68 0 95.31 0 95.31 75
2.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha100.37 0 94.79 2 96.791.48/1,668
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.97.80 0 97.37 0 97.372.06/2,262
4.2/U23CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha97.91 2 95.45 2 97.452.14/2,257
5.3/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha97.19 0 97.93 0 97.932.62/2,753
6. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.97.68 0 97.23 2 99.233.92/4,149
7. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.100.23 0 99.50 0 99.504.19/4,446
8. JÁNĚ Jakub 1990 Dukla B.97.72 0 100.14 0 100.144.83/5,143
9.4/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB99.69 0 99.41 2 101.416.10/6,440
10.5/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha98.36 2 99.41 4 103.418.10/8,537
11.6/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.100.56 0 98.75 0 98.753.44/3,635
12. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha100.74 0 97.27 2 99.273.96/4,233
13.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha101.27 50 97.69 4 101.696.38/6,731
14.2/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha102.21 0 108.84 6 102.216.90/7,229
15.7/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.106.15 2 100.41 2 102.417.10/7,427
16.8/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha101.68 2 101.18 2 103.187.87/8,325
17. ŠINDLER Marek 1992 Dukla B.107.63 50 103.43 0 103.438.12/8,523
18.1/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc108.12 0 103.83 0 103.838.52/8,921
19.2/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.104.91 2 102.08 2 104.088.77/9,219
20. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha102.47 4 102.77 2 104.779.46/9,917
21.3/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha106.67 0 105.09 0 105.099.78/10,315
22.9/U23KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha108.64 2 103.75 2 105.7510.44/11,014
23.4/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus106.42 0 4.00 999 106.4211.11/11,713
24. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 Dukla B.105.42 4 107.04 0 107.0411.73/12,312
25.5/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja107.82 0 107.43 60 107.8212.51/13,111
26.6/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.108.05 2 104.38 4 108.3813.07/13,710
27.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.114.01 4 107.42 2 109.4214.11/14,89
28. KAŠPAR Jonáš 1991 Dukla B.115.38 4 110.79 0 110.7915.48/16,28
29.3/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.109.32 2 110.25 110 111.3216.01/16,87
30.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc111.63 0 113.41 2 111.6316.32/17,16
31.4/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn116.44 12 110.34 2 112.3417.03/17,95
32.3/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha116.57 4 108.75 4 112.7517.44/18,34
33.4/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha109.41 4 109.05 8 113.4118.10/19,03
34. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha113.45 0 114.47 108 113.4518.14/19,02
35.5/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk109.66 4 110.29 4 113.6618.35/19,31
36.6/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc122.25 0 113.67 2 115.6720.36/21,40
37. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha112.39 4 117.15 10 116.3921.08/22,10
38.5/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha117.21 10 116.35 4 120.3525.04/26,30
39. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy116.95 10 112.81 8 120.8125.50/26,80
40.6/DMULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava118.24 6 120.01 8 124.2428.93/30,40
41.7/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha124.94 0 121.31 6 124.9429.63/31,10
42.7/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc120.76 8 121.88 4 125.8830.57/32,10
  NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
102.90 2 100.82 0 100.82 75
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
109.14 2 104.64 0 104.643.82/3,868
3. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
105.89 2 102.81 2 104.813.99/4,062
4. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
118.14 2 116.87 2 118.8718.05/17,957
5.1/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
114.29 2 114.36 8 122.3621.54/21,453
6.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
122.20 8 119.04 6 125.0424.22/24,049
7. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
126.32 2 128.46 2 130.4629.64/29,446
8. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
2 Dukla B.
Č.Lípa
131.63 4 130.55 6 136.5535.73/35,443
9. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
136.14 6 128.21 10 138.2137.39/37,140
10. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
136.14 6 135.01 8 143.0142.19/41,837
11.2/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
123.81 0 123.49 54 177.4976.67/76,035
12.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
141.41 4 137.12 8 145.1244.30/43,933
13. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
143.61 8 141.56 14 151.6150.79/50,431
14.1/DMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
156.14 8 158.56 64 164.1463.32/62,829
15.2/DSFRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
163.38 110 158.53 8 166.5365.71/65,227
16.2/DMKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
258.64 214 243.33 64 307.33206.51/204,825

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha100.92 0 102.78 2 104.78 75
2.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha104.38 0 103.49 2 105.490.71/0,768
3. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.103.17 2 103.72 4 107.722.94/2,862
4.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice105.32 2 102.63 6 108.633.85/3,757
5.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha110.30 2 106.18 4 110.185.40/5,253
6.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec108.74 4 108.73 2 110.735.95/5,749
7.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.108.26 0 111.52 0 111.526.74/6,446
8.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha109.41 2 110.05 2 112.057.27/6,943
9. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha106.34 2 105.50 10 115.5010.72/10,240
10.4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.105.33 0 104.18 50 154.1849.40/47,137
11.5/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha113.81 2 100.88 0 100.88 35
13.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.110.30 6 4.00 999 116.3011.52/11,033
14.6/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha112.69 6 114.34 2 116.3411.56/11,031
15.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.108.92 8 110.93 56 116.9212.14/11,629
16. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.115.27 2 111.03 6 117.0312.25/11,727
17. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha117.11 0 4.00 999 117.1112.33/11,825
18.3/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha114.33 4 115.12 2 117.1212.34/11,823
19.4/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno113.36 4 116.63 4 117.3612.58/12,021
20.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy115.90 54 111.75 6 117.7512.97/12,419
21.4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc118.20 0 115.18 4 118.2013.42/12,817
22.5/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn114.21 4 117.49 6 118.2113.43/12,815
23. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.119.31 0 122.29 2 119.3114.53/13,914
24.5/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.124.76 6 116.71 4 120.7115.93/15,213
25.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor121.12 4 119.07 2 121.0716.29/15,512
26.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc121.38 0 131.95 2 121.3816.60/15,811
27.7/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno120.25 4 126.30 2 124.2519.47/18,610
28.6/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha124.88 2 123.38 2 125.3820.60/19,79
29.7/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy124.70 6 119.53 6 125.5320.75/19,88
30.7/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc119.99 8 127.61 6 127.9923.21/22,27
31.8/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava124.41 6 123.06 10 130.4125.63/24,56
32.9/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha131.15 2 133.42 4 133.1528.37/27,15
33.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV139.23 0 132.41 12 139.2334.45/32,94
34.10/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.130.47 10 120.54 54 140.4735.69/34,13

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha92.10 0 89.47 0 89.47 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha87.72 0 87.86 2 89.860.39/0,468
3. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha90.55 0 89.58 4 93.584.11/4,662
4.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha95.28 2 94.13 0 94.134.66/5,257
5.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice94.66 0 93.12 2 95.125.65/6,353
6.2/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.92.96 4 94.67 2 96.677.20/8,049
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha91.69 4 95.32 2 97.327.85/8,846
8.3/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha94.88 0 95.50 4 99.5010.03/11,243
9. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha90.92 0 90.19 52 142.1952.72/58,940
10.2/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha94.50 0 96.65 52 148.6559.18/66,137
11. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.94.02 4 90.92 2 92.923.45/3,935
12.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.95.05 52 94.42 0 94.424.95/5,533
13. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.95.88 2 92.57 2 94.575.10/5,731
14. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.99.56 4 94.67 2 96.677.20/8,029
15.3/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy100.42 4 97.67 0 97.678.20/9,227
16.4/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha98.69 2 97.70 0 97.708.23/9,225
17.5/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava97.93 0 97.03 4 97.938.46/9,523
18.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha100.81 0 118.59 54 100.8111.34/12,721
19. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha97.73 6 97.20 4 101.2011.73/13,119
20. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha98.70 6 97.33 4 101.3311.86/13,317
21. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky99.43 2 108.06 152 101.4311.96/13,415
22.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus95.72 6 97.65 54 101.7212.25/13,714
23.4/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha100.84 6 95.89 6 101.8912.42/13,913
24.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí102.31 0 99.89 4 102.3112.84/14,412
25. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha104.19 0 100.69 2 102.6913.22/14,811
26. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc100.80 2 98.74 8 102.8013.33/14,910
27.5/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc102.04 2 101.29 2 103.2913.82/15,49
28.7/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno103.64 0 99.62 4 103.6214.15/15,88
29. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava105.72 0 103.72 0 103.7214.25/15,97
30.6/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz102.51 2 105.66 4 104.5115.04/16,86
31.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky101.61 6 103.22 2 105.2215.75/17,65
32.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk105.46 6 102.17 4 106.1716.70/18,74
33. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice101.28 102 102.57 4 106.5717.10/19,13
34.9/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha107.02 4 104.91 2 106.9117.44/19,52
35. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.105.30 2 111.77 0 107.3017.83/19,91
36.7/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha113.32 104 107.38 0 107.3817.91/20,00
37.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava112.35 4 103.80 4 107.8018.33/20,50
38.8/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky106.55 4 102.29 6 108.2918.82/21,00
39.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc112.83 4 108.82 4 112.8223.35/26,10
40.4/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc109.35 4 108.51 58 113.3523.88/26,70
41.5/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky105.61 12 107.66 6 113.6624.19/27,00
42.6/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.95 4 113.90 4 113.9524.48/27,40

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23MATULKOVÁ Jana
MRŮZEK Vojta
1996
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
130.20 8 121.66 8 129.66 75
2.1/DMBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
166.34 6 154.00 10 164.0034.34/26,568
Oddíl