Hradec Matěj, 2003

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 25. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc 125.10 4 125.60 0 125.6024.30/24,012
K1M 23. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 116.10 2 105.80 2 107.8016.50/18,169
C2X 3. 1/ZSRETKOVÁ Anna
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
134.70 0 130.40 4 134.4014.10/11,712
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 32. 7/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc 146.90 10 130.60 6 136.6031.40/29,85
K1M 14. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 101.20 0 104.00 2 101.209.10/9,9101
C2X 4. 2/ZSRETKOVÁ Anna
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
129.80 4 131.70 6 133.8015.70/13,38
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 78. 12/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 119.54 4 121.34 6 123.5436.89/42,60
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 46. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 152.96 60 131.07 4 135.0727.56/25,61
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 12. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:39,74 - 00:53,05 - 00:39,744.20/11,8-
C2M 10. 1/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:48,16 - 00:47,27 - 00:47,275.93/14,3-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 37. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 116.65 4 108.12 2 110.1223.20/26,7-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 15. 13/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 111.84 14 108.68 8 116.6814.94/14,7-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 22. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 01:01,4912.06/24,423/0/30
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 19. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 11:51,2692.80/15,025/0/42
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 2. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 04:48,025.17/1,833
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 36. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 00:53,085.92/12,610/0/39
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M    HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 54.01 0 51.72 0 00:51.72 37
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 46. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 00:55,868.84/18,80/0/16
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
C2M 2. 1/ZSKRATOCHVÍL Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
137.70 8 143.00 14 145.7025.00/20,77
K1M 9. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 104.00 4 102.80 0 102.8012.30/13,632
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 4. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 105.99 0 111.37 4 105.993.06/3,0146
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 9. 9/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 109.24 0 107.69 2 109.244.83/4,6127
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 4. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:47,38 - 00:46,99 - 00:46,992.36/5,321
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C2M 2. 1/ZSHRADEC Matěj
NOVÁK Matyáš
2003
2005
2 Olomouc
Olomouc
121.52 0 125.56 2 127.5616.47/14,811
K1M 10. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 82.94 2 82.13 4 86.1317.86/26,252
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 4. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:49,44 - 00:48,16 - 00:48,164.35/9,927
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C2M 3. 2/ZSHRADEC Matěj
NOVÁK Matyáš
2003
2005
2 Olomouc
Olomouc
128.88 4 141.09 18 159.0951.03/47,27
K1M 14. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 92.49 8 85.75 4 89.7517.51/24,237
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 15. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 09:39,9970.76/13,975/33/73
C2M 21. 8/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 15:08,36298.93/49,133/19/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 20. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 18:11,23158.45/17,068/25/69
C2M 12. 3/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 21:43,69209.60/19,262/35/6
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 11. 10/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 102.70 6 100.84 2 102.846.58/6,8113
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 16. 14/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 119.72 6 118.03 56 125.729.38/8,193
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 1. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:31,21 - 00:32,19 - 00:31,21 43
C2M 2. 2/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:39,14 - 00:40,53 - 00:39,141.24/3,36
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 88. 12/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 153.04 20 144.68 14 158.6859.74/60,40
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 90. 14/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 148.92 118 154.59 4 158.5967.76/74,60
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 25. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:52,28 - 00:51,24 - 00:51,247.95/18,412/0/46
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 21. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 01:15,72 - 00:49,18 - 00:49,186.23/14,517/0/58
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 2. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:41,30 - 59:59,99 - 00:41,302.00/5,132
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 8. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 104.00 0 102.80 2 104.0016.90/19,438
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
C2M 3. 1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
159.80 8 202.50 4 167.8012.50/8,08
K1M 11. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 118.00 6 113.00 2 115.0013.00/12,727
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
C2M 1. 1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
149.00 108 142.20 6 148.20 12
K1M 9. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 103.00 4 101.20 2 103.209.80/10,536
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 33. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 09:45,2378.90/15,63/0/30
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 31. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 01:13,13 - 01:13,12 - 01:13,1210.21/16,24/0/30
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 24. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 23:45,00381.60/36,612/0/6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 24. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 23:45,10388.20/37,412/0/6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 10. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 15:51,50150.40/18,833
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 11. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 18:52,30173.90/18,128
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 10. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 15:18,20135.50/17,337
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 11. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 18:02,50156.80/16,932
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 12.  HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 16:02,10168.30/21,235
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 18.  HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 16:06,50185.50/23,811
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 17.  HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 16:06,80181.30/23,116
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 16. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 16:04,90179.30/22,816
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C2M 12. 3/ZSHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
148.60 2 175.50 6 150.6022.40/17,511
K1M 33. 8/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 122.70 4 120.70 0 120.7024.60/25,648
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C2M 8. 1/ZSHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
157.60 6 159.60 0 159.6022.50/16,422
K1M 54. 9/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 139.90 4 136.10 2 138.1030.60/28,534
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 17.  PROCHÁZKA Vojtěch
HRADEC Matěj
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993546.28/6.602,6-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 24. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 01:00,359.41/18,512/0/21
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1M 4. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:54,04 - 00:55,16 - 00:54,044.37/8,8-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
K1M 6. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 06:21,13 - 00:00,00 - 06:21,1341.82/12,3-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 40. 8/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,2412.07/23,60/0/2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C2M 5. 4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:07,74 - 00:00,00 - 01:07,7410.08/17,5-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C2M 5. 4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
08:14,94 - 00:00,00 - 08:14,94103.30/26,4-
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M    HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 28. 7/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 02:19,4428.21/25,48
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C2M 7. 4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:36,82 - 01:34,98 - 01:34,9814.56/18,1-
K1M 4. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 01:13,64 - 01:13,52 - 01:13,527.91/12,1-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C2M 8. 6/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
174.68 22 207.54 18 196.6839.37/25,0-
K1M 20. 17/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 133.18 12 119.68 2 121.6829.35/31,8-
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 14. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc 110.10 6 115.90 0 115.9025.80/28,62
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 13. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,608.60/17,98
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M    HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 22. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc 124.70 4 126.10 2 128.1029.40/29,81
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 14. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:04,009.00/16,49
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 24. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 100.70 2 104.80 2 102.7020.50/24,932
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 17. 15/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 102.81 2 4.00 999 104.8119.85/23,458
C2M    HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M    HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2M    HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M    HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
C2M    HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 16. 5/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 10:32,7987.70/16,1-
C2M 11. 4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 12:27,53133.15/21,7-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 20. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 18:42,45195.01/21,0-
C2M 12. 3/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 22:07,69272.16/25,8-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 90. 15/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 166.49 4 142.16 6 148.1656.59/61,80
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 97. 19/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 208.51 56 158.48 4 162.4873.24/82,10
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 13. 13/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 123.16 2 121.89 0 121.8925.65/26,753
C2M 5. 5/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
189.19 12 184.87 58 201.1930.58/17,94
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 24. 20/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 98.25 0 107.68 0 98.2517.45/21,642
C2M 6. 6/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
143.53 10 136.68 6 142.6830.10/26,74
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 36. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 10:45.53 0/0/14
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 37. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 01:19,0113.31/20,30/0/7
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 15. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 26:48,90569.80/54,827/0/1
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 16. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 54:09,202211.10/213,025/0/1
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 14. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 106.90 0 110.20 0 106.9013.50/14,524
C2M 3. 1/ZSKRATOCHVÍL Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
133.60 4 131.20 0 131.203.80/3,010
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 14. 7/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 110.80 2 110.20 0 110.2018.00/19,525
C2M 2. 1/ZSKRATOCHVÍL Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
132.80 2 133.00 6 134.802.50/1,914
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 12. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 15:46,90154.70/19,522
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 13. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 18:54,70203.40/21,818
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 13. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 16:13,90169.50/21,126
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 14. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 18:44,30191.70/20,622
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 20.  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 17:17,04276.97/36,43
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 27.  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 17:32,06293.04/38,61
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 28.  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 22:30,06356.97/35,97
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 35. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc 152.70 2 140.20 6 146.2036.20/32,90
C2M 11. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
139.60 2 139.50 4 141.6021.30/17,79
K1M 40. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 121.70 0 121.10 4 121.7026.60/28,037
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 31. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc 142.00 2 149.00 2 144.0035.80/33,14
C2M 10. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.10 2 158.40 2 149.1015.00/11,29
K1M 48. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 126.40 4 130.70 2 130.4032.10/32,733
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 32. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:58,13 - 01:05,45 - 00:58,1317.34/42,5-
C2M 14. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:03,60 - 00:59,90 - 00:59,9015.57/35,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 67. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 129.40 56 194.31 160 185.4098.02/112,2-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 10. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:48,30 - 00:51,44 - 00:48,303.69/8,3-
C2M 8. 2/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:57,46 - 00:57,23 - 00:57,236.51/12,8-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
K1M 50. 17/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 126.47 108 142.95 8 150.9553.33/54,6-
C2M 6. 2/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
159.32 16 158.34 506 175.3233.41/23,5-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
C2M 4. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
136.66 2 177.77 110 138.6611.15/8,71
K1M 15. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 103.74 0 105.49 2 103.7425.35/32,314
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
C2M 4. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
138.55 8 145.30 56 146.5522.77/18,41
K1M 18. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 105.66 2 109.36 2 107.6632.10/42,510
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 6. 2/ZMMRÁKA Jan
HRADEC Matěj
2004
2003
3 Olomouc
Olomouc
177.84 4 174.48 10 181.8434.24/23,21
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 4.  HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 05:28,5725.58/8,40
K1M 12.  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 04:43,5439.52/16,214
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 42. 11/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 144.41 6 131.28 2 133.2824.87/22,931
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 4. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:05,83 - 01:08,65 - 01:05,834.63/7,60
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 7. 2/ZMMRÁKA Jan
HRADEC Matěj
2004
2003
3 Olomouc
Olomouc
217.87 4 183.96 4 187.9635.34/23,21
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 18. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:56,61 - 00:57,84 - 00:56,6112.31/27,80
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 35. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 134.42 6 136.55 2 138.5524.68/21,737
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 9. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 123.00 0 123.50 0 123.0020.00/19,425
C2M 5. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
145.30 4 151.90 2 149.3016.90/12,88
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 16. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 124.00 2 125.40 6 126.0021.80/20,9-
C2M 6. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
145.20 4 146.20 6 149.2015.00/11,2-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 5. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 04:35,9015.60/6,00
K1M 9. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 03:49,8025.10/12,317
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 10. 4/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
200.15 62 202.31 10 212.3187.13/69,60
K1M 26. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 109.65 2 112.84 0 111.6518.38/19,747
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 5. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:43,74 - 00:41,39 - 00:41,392.12/5,40
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 8. 2/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
158.45 16 151.36 10 161.3633.39/26,13
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 11. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:34,86 - 00:36,50 - 00:34,863.29/10,418
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 23. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 103.31 0 101.56 4 103.3118.69/22,153
14.06.2015 Sprint v Kroměříži
C2M 2. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
Olomouc
Olomouc
- - - - 01:29,603.00/3,50
14.06.2015 Slalom v Kroměříži
C2M 6. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
174.40 4 189.50 4 178.4039.30/28,30
14.06.2015 Sprint v Kroměříži
K1M 10. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 01:07,1015.60/30,39
14.06.2015 Slalom v Kroměříži
K1M 18. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 110.70 0 111.00 0 110.7019.70/21,615
13.06.2015 Sprint v Kroměříži
C2M 3. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
Olomouc
Olomouc
01:42,10 - 01:44,00 - 01:42,1031.60/44,80
13.06.2015 Slalom v Kromeříži
C2M 6. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
165.60 62 164.20 10 174.2049.20/39,40
13.06.2015 Sprint v Kroměříži
K1M 12. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 01:18,70 - 01:14,30 - 01:14,3018.60/33,47
13.06.2015 Slalom v Kromeříži
K1M 21. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 123.30 4 119.20 2 121.2024.20/24,911
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 57. 10/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 120.50 8 111.67 6 117.6735.48/43,227
C2M 10. 3/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
166.52 14 153.51 22 175.5158.84/50,41
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 33. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 103.80 0 105.60 10 103.8027.13/35,451
C2M 8. 2/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
154.28 24 146.55 12 158.5534.70/28,04
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 32. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 12:21,76189.15/34,2-
C2M 12. 1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 13:38,68184.52/29,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M    HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - DNS-A -
C2M    RUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - DNS-A -
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 6. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 01:56,60 - 01:58,10 - 01:56,6013.20/12,88
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 21. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 119.80 2 118.60 8 121.8026.10/27,39
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 8. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 01:56,80 - 01:57,90 - 01:56,8010.90/10,39
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 20. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 121.90 4 128.30 6 125.9029.80/31,015
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C2M 1. 1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
02:06,90 - 00:55,00 - 00:55,00 1
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 3. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
145.15 8 150.90 56 153.1539.65/34,97
C2M    HRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
1.00 999 4.00 999 999.00 0
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 11. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:52,70 - 00:52,90 - 00:52,7013.70/35,111
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 10. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 122.00 2 128.50 8 124.0032.80/36,012
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
C1M    HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
C2M 2. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
166.90 4 169.60 12 170.9026.50/18,41
K1M 6. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 130.70 0 132.40 4 130.7019.30/17,310
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
C1M    HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
C2M 2. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
166.00 6 163.60 4 167.6031.80/23,41
K1M 7. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 127.30 0 130.00 2 127.3017.90/16,49
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 36. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 11:43,79184.37/35,50/0/4
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 39. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 01:26,38 - 01:27,63 - 01:26,3823.49/37,40/0/4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 25. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 19:15,30256.50/28,59
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 26. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 16:29,20218.40/28,38
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 25. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 19:42,40258.30/28,011
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 27. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 16:54,30219.90/27,710
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 34. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 201.73 102 182.89 104 286.89173.54/153,10
C2M 19. 4/ZMHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
Olomouc
Olomouc
207.54 8 211.25 10 215.54101.00/88,20
K1M 52. 7/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 122.69 52 145.65 4 149.6558.97/65,010
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 40. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 152.87 152 205.41 2 207.41100.91/94,80
C2M 20. 3/ZMHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
Olomouc
Olomouc
561.59 208 202.40 6 208.4089.79/75,70
K1M 50. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 138.07 2 140.09 0 140.0749.72/55,020
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 31. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 00:45,67 - 00:43,17 - 00:43,179.34/27,6-
C2M 10. 2/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:48,14 - 00:58,93 - 00:48,149.92/26,0-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 79.  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 134.03 4 131.19 6 137.1948.78/55,2-
C2M 14.  HRADEC Matěj
HALA Jiří
3
2
Olomouc
Olomouc
233.40 16 182.07 106 249.40130.32/109,4-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 96. 22/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 176.96 118 152.96 114 266.96181.42/212,19
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 95. 24/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 141.72 14 168.21 4 155.7272.25/86,68
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 27. 9/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc - - - - 10:07,50136.50/29,03
C2M 6. 1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 11:58,00161.30/29,01
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 23. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 146.43 6 167.94 6 152.4369.53/83,90
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 36. 13/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 01:08,80 - 01:08,50 - 01:08,5022.30/48,30
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 54. 21/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 114.45 4 126.61 4 118.4541.09/53,118
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 22. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 0.00 999 156.47 4 160.4773.97/85,50
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 35. 12/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 01:08,04 - 01:07,24 - 01:07,2422.20/49,30
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 61. 23/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 127.72 2 125.54 6 129.7251.25/65,311
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
C1M 7. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 189.20 2 192.90 4 191.2062.20/48,20
K1M 11. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 160.30 4 149.00 2 151.0026.10/20,93
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
C1M 7. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 190.80 158 202.90 6 208.9071.40/51,90
K1M 9. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 146.00 4 167.80 4 150.0023.80/18,95
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M    HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - DNS 0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 37. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 18:13,30335.90/44,32
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 10. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 181.90 4 170.20 2 172.2072.70/73,10
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 17. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 02:12,20 - 02:14,60 - 02:12,2027.90/26,72
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 33. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 146.00 0 211.60 56 146.0064.00/78,03
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 10. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 151.10 4 121.00 4 125.0055.00/78,60
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 19. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 02:01,10 - 02:02,30 - 02:01,1036.30/42,80
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 32. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 110.90 6 107.80 0 107.8053.20/97,43
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 9. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 210.60 8 191.10 2 193.1090.90/88,90
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 15. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 00:00,00 - 00:58,80 - 00:57,7019.30/50,31
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 19. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 159.00 6 154.00 2 156.0063.80/69,21
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M 12. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 184.30 2 178.80 6 184.8086.30/87,60
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 21. 7/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 02:14,20 - 02:15,00 - 02:14,2039.40/41,61
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 32. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 131.80 0 137.10 0 131.8050.70/62,53
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
C1M 12. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 203.30 154 269.60 4 273.60174.60/176,40
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
K1M 20. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 02:09,10 - 02:10,80 - 02:09,1037.30/40,63
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1M 30. 7/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 157.50 2 125.50 0 125.5041.70/49,85
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 53.  HRADEC Matěj 2003 Olomouc 01:51,13 - 01:52,32 - 01:51,1340.15/56,60/0/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 49. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 23:29,51473.50/50,60/0/2
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 35.  HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 16:30,20330.90/50,20
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 37. 7/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 24:42,30484.80/48,60
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 40. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 24:41,90509.70/52,40
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 40. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 16:56,80357.90/54,30
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
6. 4/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 211.40 6 169.80 6 175.8044.80/34,20
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
9. 5/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 155.08 52 164.90 6 170.9043.50/34,10
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M
předžáci
8. 5/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 128.50 158 124.20 52 176.2049.10/38,60
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1M
předžáci
11. 6/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 137.80 160 170.90 162 297.80174.40/141,30
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M
předžáci
7. 3/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 172.88 12 201.00 14 184.8840.38/27,90
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M
předžáci
6. 3/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 296.70 68 145.60 404 364.70208.50/133,50
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M
předžáci
7. 4/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 197.10 108 251.70 152 305.10146.60/92,50
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
18.  HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 207.80 8 198.10 6 204.1080.70/65,40
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
19.  HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 169.50 10 174.90 2 176.9060.20/51,60
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 28. 5/PZHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 212.20 110 252.80 10 262.80168.70/179,30
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hradec MatějUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.15 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.06.14 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.09.11 inserted RVP

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
63.K1M 4/4 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.K1M 3/3 310
Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.C1M 2/2 17
12.C2M
Kratochvíl Lukáš
2/2 20
14.C2M
Novák Matyáš
2/2 18
27.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 7
6.C2X
Retková Anna
2/2 20
11.K1M 5/10 428
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Rudorfer Martin
2/2 95
14.K1M 7/12 224
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Rudorfer Martin
2/2 54
34.K1M 5/13 91
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C2M
Rudorfer Martin
3/3 12
15.K1M 5/24 289

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Procházka Vojtěch
2/2 0
300.K1M 2/2 58
Slalom: Oblastní žebříček Morava
67.C1M 2/2 3
7.C2M
Kratochvíl Martin
4/4 57
35.C2M
Procházka Vojtěch
2/2 8
33.K1M 5/8 209
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 4/8 64
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
92.K1M 5/11 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/13 109

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C2M
Mráka Jan
5/6 10
159.K1M 5/6 219
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 4/4 4
7.C2M
Kratochvíl Martin
5/7 34
40.C2M
Mráka Jan
4/4 2
43.K1M 5/12 125
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rudorfer Martin
4/4 0
51.K1M 5/6 49
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Rudorfer Martin
1/1 1
 C2M
Mráka Jan
2/2 0
39.K1M 5/11 50

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
357.K1M 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Procházka Vojtěch
2/2 0
82.K1M 5/11 64
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Rudorfer Martin
1/1 1
113.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
77.K1M 5/13 9

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí8.6.14.
odstup %25,023,5109,4
% poražených soupeřů53,354,5---
pořadí201420152016celkem
průměr14.06.08.09.3
medián14688
modus14686
počet závodů1113

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí37.15.20.67.50.79.
odstup %26,714,731,8112,254,655,2
% poražených soupeřů68,786,377,417,545,616,1
pořadí2014201520162017celkem
průměr79.058.520.026.044.7
medián7950201537
modus7950201515
počet závodů12126

NKZ slalom

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
pořadí78.46.88.90.90.97.
odstup %42,625,660,474,661,882,1
% poražených soupeřů32,563,719,420,517,611,9
pořadí20162017celkem
průměr93.575.581.5
medián907888
modus904690
počet závodů246

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí6.7.10.8.10.8.
odstup %23,223,269,626,150,428,0
% poražených soupeřů16,714,3---36,425,050,0
pořadí2015celkem
průměr8.28.2
medián88
modus88
počet závodů66

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí4.9.17.42.35.26.23.57.33.96.95.
odstup %3,04,623,422,921,719,722,143,235,4212,186,6
% poražených soupeřů96,691,180,059,066,369,574,741,766,315,216,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr95.536.017.06.539.7
medián953317433
modus95231744
počet závodů261211

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Hradec Matějsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí25.32.14.22.35.31.34.40.23.22.7.7.10.10.9.12.12.
odstup %24,029,828,629,832,933,1153,194,883,985,548,251,973,178,688,987,6176,4
% poražených soupeřů44,226,218,812,512,823,1------12,016,0------------27,3------
pořadí2014201520162017celkem
průměr16.933.018.028.520.3
medián1231142522
modus73114257
počet závodů1122217

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
pořadí2.2.3.3.1.12.8.5.6.3.2.11.10.4.4.5.6.6.3.2.2.19.20.
odstup %20,714,847,28,00,017,516,417,926,73,01,917,711,28,718,412,828,339,434,918,423,488,275,7
% poražených soupeřů80,085,771,466,7100,064,576,760,054,575,085,754,559,1------73,3------71,4---50,05,39,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr19.55.36.02.26.0
medián194524
modus192222
počet závodů2106523

Kategorie C2X

Hradec Matějsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí3.4.
odstup %11,713,3
% poražených soupeřů77,866,7
pořadí2017celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí23.14.9.10.14.11.16.8.11.9.33.54.24.13.24.14.14.40.48.15.18.9.18.21.21.20.10.6.7.52.50.54.61.11.9.33.32.19.32.30.6.9.8.11.7.6.7.18.19.28.
odstup %18,19,913,626,224,26,88,119,412,710,525,628,524,926,721,614,519,528,032,732,342,519,421,624,927,331,036,017,316,465,055,053,165,320,918,978,097,469,262,549,834,234,138,6141,327,9133,592,565,451,6179,3
% poražených soupeřů73,284,372,480,071,190,685,883,376,781,866,045,963,584,470,171,171,153,648,458,848,580,559,551,242,954,865,475,070,027,137,239,135,541,252,928,927,928,032,638,381,569,236,428,650,058,353,819,018,212,9
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr21.77.734.819.425.112.520.7
medián1973218241115
modus18632181499
počet závodů37111271050

Ostatní slalom

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí6.7.
odstup %23,223,2
% poražených soupeřů16,714,3
pořadí2015celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů22

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 75
19.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí17.42.35.
odstup %23,422,921,7
% poražených soupeřů80,059,066,3
pořadí20152016celkem
průměr38.517.031.3
medián351735
modus351717
počet závodů213

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Hradec Matějsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí21.12.
odstup %49,119,2
% poražených soupeřů4,852,2
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1212
modus1212
počet závodů22

Kategorie K1M

Hradec Matějsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí22.19.36.46.15.20.24.24.24.28.36.37.15.16.36.49.
odstup %24,415,012,618,813,917,036,637,418,525,40,020,354,8213,035,550,6
% poražených soupeřů22,235,740,725,081,377,1------45,2---32,732,1------16,72,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr49.036.026.025.827.9
medián4936242224
modus4936152424
počet závodů116816

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Hradec Matějsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí11.12.12.6.
odstup %21,725,829,129,0
% poražených soupeřů37,535,331,328,6
pořadí201420152016celkem
průměr6.012.011.510.3
medián6121111
modus6121112
počet závodů1124

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
pořadí19.36.16.20.32.27.37.
odstup %15,012,616,121,034,229,044,3
% poražených soupeřů35,740,774,668,335,425,718,2
pořadí2014201520162017celkem
průměr32.032.018.027.526.7
medián2732161927
modus2732161916
počet závodů21227

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Hradec Matějsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí21.12.4.5.6.
odstup %49,119,28,46,029,0
% poražených soupeřů4,852,2---20,028,6
pořadí201420152017celkem
průměr6.04.516.59.6
medián64126
modus64124
počet závodů1225

Kategorie K1M

Hradec Matějsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
pořadí22.19.2.36.46.15.20.33.24.24.24.28.36.37.15.16.20.27.28.12.9.36.27.37.49.
odstup %24,415,01,812,618,813,917,015,636,637,418,525,40,020,354,8213,036,438,635,916,212,335,529,044,350,6
% poražených soupeřů22,235,796,940,725,081,377,142,9------45,2---32,732,1------13,63,720,663,372,416,725,718,22,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr37.719.025.724.125.7
medián3712272224
modus279282424
počet závodů3391025

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Hradec Matějsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
14.06.15
pořadí21.12.2.
odstup %49,119,23,5
% poražených soupeřů4,852,2---
pořadí20152017celkem
průměr2.016.511.7
medián21212
modus2122
počet závodů123

Kategorie K1M

Hradec Matějsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí22.19.36.46.15.20.33.24.24.10.11.11.10.18.12.16.17.24.28.36.37.15.16.12.13.13.14.10.36.26.25.27.25.49.37.35.40.40.
odstup %24,415,012,618,813,917,015,636,637,418,818,116,917,323,821,222,823,118,525,40,020,354,8213,019,521,821,120,630,335,528,328,527,728,050,648,650,252,454,3
% poražených soupeřů22,235,740,725,081,377,142,9------75,070,675,078,048,563,348,344,845,2---32,732,1------63,360,067,664,952,616,728,631,433,335,12,012,217,19,311,4
pořadí2014201520162017celkem
průměr40.224.820.820.223.7
medián4025151822
modus4025131010
počet závodů56101738

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Hradec Matějsp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí5.5.
odstup %26,417,5
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2016celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí25.21.31.6.4.40.39.53.
odstup %18,414,516,212,38,823,637,456,6
% poražených soupeřů47,858,341,280,888,54,913,61,9
pořadí2014201520162017celkem
průměr53.039.016.725.727.4
medián533962525
modus53394214
počet závodů11338

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí10.17.7.14.8.10.
odstup %14,36.602,618,135,112,826,0
% poražených soupeřů55,0---25,0---22,218,2
pořadí2014201520162017celkem
průměr10.011.012.010.011.0
medián10871010
modus10871010
počet závodů12216

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí12.4.32.10.31.
odstup %11,812,142,58,327,6
% poražených soupeřů78,890,618,480,926,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr31.021.04.012.017.8
medián311041212
modus31104124
počet závodů12115

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Hradec Matějsj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí4.5.
odstup %7,65,4
% poražených soupeřů25,020,0
pořadí2015celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí25.21.31.40.18.11.39.53.
odstup %18,414,516,223,627,810,437,456,6
% poražených soupeřů47,858,341,24,955,371,413,61,9
pořadí2014201520162017celkem
průměr53.022.740.025.729.8
medián5318402525
modus5311402111
počet závodů13138

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Hradec Matějsj 74
03.06.17
sj 70
13.06.15
sj 46
13.05.15
pořadí2.3.1.
odstup %3,344,80,0
% poražených soupeřů91,7---100,0
pořadí20152017celkem
průměr2.02.02.0
medián122
modus121
počet závodů213

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí4.4.1.25.21.2.31.40.13.14.12.6.8.11.39.36.35.17.19.15.21.20.53.
odstup %5,39,90,018,414,55,116,223,617,916,433,412,810,335,137,448,349,326,742,850,341,640,656,6
% poražených soupeřů84,288,0100,047,858,397,141,24,952,051,950,066,763,263,013,620,524,442,925,030,037,538,71,9
pořadí2014201520162017celkem
průměr27.015.222.312.619.4
medián201114417
modus1561344
počet závodů853723