vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Hradec Matěj, 2003    vybrat

UP Olomouc
výsledky závodníka    historie závodníka    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3   C2: 2  sjezd K1: 2   C1:   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 25. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc 125.10 4 125.60 0 125.6024.30/24,012
K1M 23. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 116.10 2 105.80 2 107.8016.50/18,169
C2X 3. 1/ZSRETKOVÁ Anna
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
134.70 0 130.40 4 134.4014.10/11,712
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 32. 7/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc 146.90 10 130.60 6 136.6031.40/29,85
K1M 14. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 101.20 0 104.00 2 101.209.10/9,9101
C2X 4. 2/ZSRETKOVÁ Anna
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
129.80 4 131.70 6 133.8015.70/13,38
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 78. 12/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 119.54 4 121.34 6 123.5436.89/42,60
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 46. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 152.96 60 131.07 4 135.0727.56/25,61
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 12. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:39,74 - 00:53,05 - 00:39,744.20/11,8-
C2M 10. 1/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:48,16 - 00:47,27 - 00:47,275.93/14,3-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 37. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 116.65 4 108.12 2 110.1223.20/26,7-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 15. 13/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 111.84 14 108.68 8 116.6814.94/14,7-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 22. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 01:01,4912.06/24,423/0/30
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 19. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 11:51,2692.80/15,025/0/42
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 2. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 04:48,025.17/1,833
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 36. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 00:53,085.92/12,610/0/39
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M    HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 54.01 0 51.72 0 00:51.72 37
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 46. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 00:55,868.84/18,80/0/16
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
C2M 2. 1/ZSKRATOCHVÍL Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
137.70 8 143.00 14 145.7025.00/20,77
K1M 9. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 104.00 4 102.80 0 102.8012.30/13,632
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 4. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 105.99 0 111.37 4 105.993.06/3,0146
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 9. 9/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 109.24 0 107.69 2 109.244.83/4,6127
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 4. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:47,38 - 00:46,99 - 00:46,992.36/5,321
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C2M 2. 1/ZSHRADEC Matěj
NOVÁK Matyáš
2003
2005
2 Olomouc
Olomouc
121.52 0 125.56 2 127.5616.47/14,811
K1M 10. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 82.94 2 82.13 4 86.1317.86/26,252
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 4. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:49,44 - 00:48,16 - 00:48,164.35/9,927
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C2M 3. 2/ZSHRADEC Matěj
NOVÁK Matyáš
2003
2005
2 Olomouc
Olomouc
128.88 4 141.09 18 159.0951.03/47,27
K1M 14. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 92.49 8 85.75 4 89.7517.51/24,237
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 15. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 09:39,9970.76/13,975/33/73
C2M 21. 8/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 15:08,36298.93/49,133/19/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 20. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 18:11,23158.45/17,068/25/69
C2M 12. 3/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 21:43,69209.60/19,262/35/6
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 11. 10/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 102.70 6 100.84 2 102.846.58/6,8113
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 16. 14/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 119.72 6 118.03 56 125.729.38/8,193
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 1. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:31,21 - 00:32,19 - 00:31,21 43
C2M 2. 2/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:39,14 - 00:40,53 - 00:39,141.24/3,36
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 88. 12/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 153.04 20 144.68 14 158.6859.74/60,40
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 90. 14/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 148.92 118 154.59 4 158.5967.76/74,60
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 25. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:52,28 - 00:51,24 - 00:51,247.95/18,412/0/46
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 21. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 01:15,72 - 00:49,18 - 00:49,186.23/14,517/0/58
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 2. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 00:41,30 - 59:59,99 - 00:41,302.00/5,132
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 8. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 104.00 0 102.80 2 104.0016.90/19,438
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
C2M 3. 1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
159.80 8 202.50 4 167.8012.50/8,08
K1M 11. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 118.00 6 113.00 2 115.0013.00/12,727
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
C2M 1. 1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
149.00 108 142.20 6 148.20 12
K1M 9. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 103.00 4 101.20 2 103.209.80/10,536
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 33. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 09:45,2378.90/15,63/0/30
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 31. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc 01:13,13 - 01:13,12 - 01:13,1210.21/16,24/0/30
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 24. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 23:45,00381.60/36,612/0/6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 24. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 23:45,10388.20/37,412/0/6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 10. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 15:51,50150.40/18,833
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 11. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 18:52,30173.90/18,128
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 10. 1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 15:18,20135.50/17,337
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 11. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 18:02,50156.80/16,932
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 12.  HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 16:02,10168.30/21,235
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 18.  HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 16:06,50185.50/23,811
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 17.  HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 16:06,80181.30/23,116
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 16. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc - - - - 16:04,90179.30/22,816
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C2M 12. 3/ZSHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
148.60 2 175.50 6 150.6022.40/17,511
K1M 33. 8/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 122.70 4 120.70 0 120.7024.60/25,648
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C2M 8. 1/ZSHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
157.60 6 159.60 0 159.6022.50/16,422
K1M 54. 9/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 139.90 4 136.10 2 138.1030.60/28,534
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 17.  PROCHÁZKA Vojtěch
HRADEC Matěj
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993546.28/6.602,6-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 24. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 01:00,359.41/18,512/0/21
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1M 4. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:54,04 - 00:55,16 - 00:54,044.37/8,8-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
K1M 6. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 06:21,13 - 00:00,00 - 06:21,1341.82/12,3-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 40. 8/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,2412.07/23,60/0/2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C2M 5. 4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:07,74 - 00:00,00 - 01:07,7410.08/17,5-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C2M 5. 4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
08:14,94 - 00:00,00 - 08:14,94103.30/26,4-
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M    HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 28. 7/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 02:19,4428.21/25,48
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C2M 7. 4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:36,82 - 01:34,98 - 01:34,9814.56/18,1-
K1M 4. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 01:13,64 - 01:13,52 - 01:13,527.91/12,1-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C2M 8. 6/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
174.68 22 207.54 18 196.6839.37/25,0-
K1M 20. 17/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 133.18 12 119.68 2 121.6829.35/31,8-
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 14. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc 110.10 6 115.90 0 115.9025.80/28,62
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 13. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,608.60/17,98
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M    HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 22. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc 124.70 4 126.10 2 128.1029.40/29,81
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 14. 2/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:04,009.00/16,49
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 24. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 100.70 2 104.80 2 102.7020.50/24,932
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 17. 15/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 102.81 2 4.00 999 104.8119.85/23,458
C2M    HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M    HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2M    HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M    HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
C2M    HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 16. 5/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 10:32,7987.70/16,1-
C2M 11. 4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 12:27,53133.15/21,7-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 20. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 18:42,45195.01/21,0-
C2M 12. 3/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 22:07,69272.16/25,8-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 90. 15/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 166.49 4 142.16 6 148.1656.59/61,80
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 97. 19/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 208.51 56 158.48 4 162.4873.24/82,10
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 13. 13/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 123.16 2 121.89 0 121.8925.65/26,753
C2M 5. 5/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
189.19 12 184.87 58 201.1930.58/17,94
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 24. 20/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 98.25 0 107.68 0 98.2517.45/21,642
C2M 6. 6/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
143.53 10 136.68 6 142.6830.10/26,74
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 36. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 10:45.53 0/0/14
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 37. 4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 01:19,0113.31/20,30/0/7
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 15. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 26:48,90569.80/54,827/0/1
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 16. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 54:09,202211.10/213,025/0/1
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 14. 6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 106.90 0 110.20 0 106.9013.50/14,524
C2M 3. 1/ZSKRATOCHVÍL Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
133.60 4 131.20 0 131.203.80/3,010
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 14. 7/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 110.80 2 110.20 0 110.2018.00/19,525
C2M 2. 1/ZSKRATOCHVÍL Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
132.80 2 133.00 6 134.802.50/1,914
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 12. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 15:46,90154.70/19,522
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 13. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 18:54,70203.40/21,818
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 13. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 16:13,90169.50/21,126
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 14. 3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 18:44,30191.70/20,622
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 20.  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 17:17,04276.97/36,43
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 27.  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 17:32,06293.04/38,61
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 28.  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 22:30,06356.97/35,97
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 35. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc 152.70 2 140.20 6 146.2036.20/32,90
C2M 11. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
139.60 2 139.50 4 141.6021.30/17,79
K1M 40. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 121.70 0 121.10 4 121.7026.60/28,037
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 31. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc 142.00 2 149.00 2 144.0035.80/33,14
C2M 10. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.10 2 158.40 2 149.1015.00/11,29
K1M 48. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 126.40 4 130.70 2 130.4032.10/32,733
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 32. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:58,13 - 01:05,45 - 00:58,1317.34/42,5-
C2M 14. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:03,60 - 00:59,90 - 00:59,9015.57/35,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 67. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 129.40 56 194.31 160 185.4098.02/112,2-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 10. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:48,30 - 00:51,44 - 00:48,303.69/8,3-
C2M 8. 2/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:57,46 - 00:57,23 - 00:57,236.51/12,8-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
K1M 50. 17/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 126.47 108 142.95 8 150.9553.33/54,6-
C2M 6. 2/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
159.32 16 158.34 506 175.3233.41/23,5-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
C2M 4. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
136.66 2 177.77 110 138.6611.15/8,71
K1M 15. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 103.74 0 105.49 2 103.7425.35/32,314
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
C2M 4. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
138.55 8 145.30 56 146.5522.77/18,41
K1M 18. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 105.66 2 109.36 2 107.6632.10/42,510
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 6. 2/ZMMRÁKA Jan
HRADEC Matěj
2004
2003
3 Olomouc
Olomouc
177.84 4 174.48 10 181.8434.24/23,21
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 4.  HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 05:28,5725.58/8,40
K1M 12.  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 04:43,5439.52/16,214
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 42. 11/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 144.41 6 131.28 2 133.2824.87/22,931
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 4. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:05,83 - 01:08,65 - 01:05,834.63/7,60
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 7. 2/ZMMRÁKA Jan
HRADEC Matěj
2004
2003
3 Olomouc
Olomouc
217.87 4 183.96 4 187.9635.34/23,21
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 18. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:56,61 - 00:57,84 - 00:56,6112.31/27,80
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 35. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 134.42 6 136.55 2 138.5524.68/21,737
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 9. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 123.00 0 123.50 0 123.0020.00/19,425
C2M 5. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
145.30 4 151.90 2 149.3016.90/12,88
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 16. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 124.00 2 125.40 6 126.0021.80/20,9-
C2M 6. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
145.20 4 146.20 6 149.2015.00/11,2-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 5. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 04:35,9015.60/6,00
K1M 9. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 03:49,8025.10/12,317
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 10. 4/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
200.15 62 202.31 10 212.3187.13/69,60
K1M 26. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 109.65 2 112.84 0 111.6518.38/19,747
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 5. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:43,74 - 00:41,39 - 00:41,392.12/5,40
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 8. 2/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
158.45 16 151.36 10 161.3633.39/26,13
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 11. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:34,86 - 00:36,50 - 00:34,863.29/10,418
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 23. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 103.31 0 101.56 4 103.3118.69/22,153
14.06.2015 Sprint v Kroměříži
C2M 2. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
Olomouc
Olomouc
- - - - 01:29,603.00/3,50
14.06.2015 Slalom v Kroměříži
C2M 6. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
174.40 4 189.50 4 178.4039.30/28,30
14.06.2015 Sprint v Kroměříži
K1M 10. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 01:07,1015.60/30,39
14.06.2015 Slalom v Kroměříži
K1M 18. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 110.70 0 111.00 0 110.7019.70/21,615
13.06.2015 Sprint v Kroměříži
C2M 3. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
Olomouc
Olomouc
01:42,10 - 01:44,00 - 01:42,1031.60/44,80
13.06.2015 Slalom v Kromeříži
C2M 6. 1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
165.60 62 164.20 10 174.2049.20/39,40
13.06.2015 Sprint v Kroměříži
K1M 12. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 01:18,70 - 01:14,30 - 01:14,3018.60/33,47
13.06.2015 Slalom v Kromeříži
K1M 21. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 123.30 4 119.20 2 121.2024.20/24,911
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 57. 10/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 120.50 8 111.67 6 117.6735.48/43,227
C2M 10. 3/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
166.52 14 153.51 22 175.5158.84/50,41
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 33. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 103.80 0 105.60 10 103.8027.13/35,451
C2M 8. 2/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
154.28 24 146.55 12 158.5534.70/28,04
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 32. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 12:21,76189.15/34,2-
C2M 12. 1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 13:38,68184.52/29,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M    HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - DNS-A -
C2M    RUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - DNS-A -
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 6. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 01:56,60 - 01:58,10 - 01:56,6013.20/12,88
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 21. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 119.80 2 118.60 8 121.8026.10/27,39
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 8. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 01:56,80 - 01:57,90 - 01:56,8010.90/10,39
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 20. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 121.90 4 128.30 6 125.9029.80/31,015
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C2M 1. 1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
02:06,90 - 00:55,00 - 00:55,00 1
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 3. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
145.15 8 150.90 56 153.1539.65/34,97
C2M    HRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
1.00 999 4.00 999 999.00 0
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 11. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 00:52,70 - 00:52,90 - 00:52,7013.70/35,111
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 10. 3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 122.00 2 128.50 8 124.0032.80/36,012
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
C1M    HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
C2M 2. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
166.90 4 169.60 12 170.9026.50/18,41
K1M 6. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 130.70 0 132.40 4 130.7019.30/17,310
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
C1M    HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
C2M 2. 1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
166.00 6 163.60 4 167.6031.80/23,41
K1M 7. 2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 127.30 0 130.00 2 127.3017.90/16,49
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 36. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 11:43,79184.37/35,50/0/4
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 39. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 01:26,38 - 01:27,63 - 01:26,3823.49/37,40/0/4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 25. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 19:15,30256.50/28,59
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 26. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 16:29,20218.40/28,38
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 25. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 19:42,40258.30/28,011
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 27. 1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc - - - - 16:54,30219.90/27,710
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 34. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 201.73 102 182.89 104 286.89173.54/153,10
C2M 19. 4/ZMHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
Olomouc
Olomouc
207.54 8 211.25 10 215.54101.00/88,20
K1M 52. 7/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 122.69 52 145.65 4 149.6558.97/65,010
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 40. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 152.87 152 205.41 2 207.41100.91/94,80
C2M 20. 3/ZMHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
Olomouc
Olomouc
561.59 208 202.40 6 208.4089.79/75,70
K1M 50. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 138.07 2 140.09 0 140.0749.72/55,020
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 31. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 00:45,67 - 00:43,17 - 00:43,179.34/27,6-
C2M 10. 2/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:48,14 - 00:58,93 - 00:48,149.92/26,0-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 79.  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 134.03 4 131.19 6 137.1948.78/55,2-
C2M 14.  HRADEC Matěj
HALA Jiří
3
2
Olomouc
Olomouc
233.40 16 182.07 106 249.40130.32/109,4-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 96. 22/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 176.96 118 152.96 114 266.96181.42/212,19
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 95. 24/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 141.72 14 168.21 4 155.7272.25/86,68
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 27. 9/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc - - - - 10:07,50136.50/29,03
C2M 6. 1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 11:58,00161.30/29,01
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 23. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 146.43 6 167.94 6 152.4369.53/83,90
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 36. 13/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 01:08,80 - 01:08,50 - 01:08,5022.30/48,30
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 54. 21/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 114.45 4 126.61 4 118.4541.09/53,118
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 22. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 0.00 999 156.47 4 160.4773.97/85,50
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 35. 12/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 01:08,04 - 01:07,24 - 01:07,2422.20/49,30
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 61. 23/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc 127.72 2 125.54 6 129.7251.25/65,311
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
C1M 7. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 189.20 2 192.90 4 191.2062.20/48,20
K1M 11. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 160.30 4 149.00 2 151.0026.10/20,93
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
C1M 7. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 190.80 158 202.90 6 208.9071.40/51,90
K1M 9. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 146.00 4 167.80 4 150.0023.80/18,95
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M    HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - DNS 0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 37. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 18:13,30335.90/44,32
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 10. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 181.90 4 170.20 2 172.2072.70/73,10
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 17. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 02:12,20 - 02:14,60 - 02:12,2027.90/26,72
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 33. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 146.00 0 211.60 56 146.0064.00/78,03
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 10. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 151.10 4 121.00 4 125.0055.00/78,60
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 19. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 02:01,10 - 02:02,30 - 02:01,1036.30/42,80
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 32. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 110.90 6 107.80 0 107.8053.20/97,43
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 9. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 210.60 8 191.10 2 193.1090.90/88,90
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 15. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 00:00,00 - 00:58,80 - 00:57,7019.30/50,31
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 19. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 159.00 6 154.00 2 156.0063.80/69,21
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M 12. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 184.30 2 178.80 6 184.8086.30/87,60
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 21. 7/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 02:14,20 - 02:15,00 - 02:14,2039.40/41,61
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 32. 8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 131.80 0 137.10 0 131.8050.70/62,53
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
C1M 12. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 203.30 154 269.60 4 273.60174.60/176,40
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
K1M 20. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 02:09,10 - 02:10,80 - 02:09,1037.30/40,63
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1M 30. 7/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 157.50 2 125.50 0 125.5041.70/49,85
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 53.  HRADEC Matěj 2003 Olomouc 01:51,13 - 01:52,32 - 01:51,1340.15/56,60/0/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 49. 4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 23:29,51473.50/50,60/0/2
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 35.  HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 16:30,20330.90/50,20
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 37. 7/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 24:42,30484.80/48,60
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 40. 6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 24:41,90509.70/52,40
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 40. 5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc - - - - 16:56,80357.90/54,30
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
6. 4/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 211.40 6 169.80 6 175.8044.80/34,20
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
9. 5/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 155.08 52 164.90 6 170.9043.50/34,10
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M
předžáci
8. 5/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 128.50 158 124.20 52 176.2049.10/38,60
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1M
předžáci
11. 6/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 137.80 160 170.90 162 297.80174.40/141,30
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M
předžáci
7. 3/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 172.88 12 201.00 14 184.8840.38/27,90
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M
předžáci
6. 3/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 296.70 68 145.60 404 364.70208.50/133,50
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M
předžáci
7. 4/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 197.10 108 251.70 152 305.10146.60/92,50
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
18.  HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 207.80 8 198.10 6 204.1080.70/65,40
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
19.  HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 169.50 10 174.90 2 176.9060.20/51,60
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 28. 5/PZHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc 212.20 110 252.80 10 262.80168.70/179,30

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3