vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých

10.06.2017   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.114.91 2 114.14 2 116.14 75video   video   video   video   
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno148.34 100 116.07 2 118.071.93/1,768video   
3.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha122.28 4 116.39 2 118.392.25/1,962video   video   video   
4.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc142.03 4 125.07 0 125.078.93/7,757video   video   video   video   
5.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.118.24 0 132.49 0 132.4916.35/14,153video   video   video   video   
6.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn128.43 2 138.82 4 142.8226.68/23,049video   video   
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc166.87 8 155.66 6 161.6645.52/39,246
8.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.137.83 2 114.95 56 170.9554.81/47,243video   video   video   
9.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno120.81 2 118.29 54 172.2956.15/48,340video   video   video   
10.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava183.42 10 188.25 8 196.2580.11/69,037video   video   video   
11.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha167.46 104 171.99 10 181.9965.85/56,735
12.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno189.70 66 174.46 20 194.4678.32/67,433video   video   video   video   
13.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava182.94 114 172.10 66 238.10121.96/105,031
14.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc169.38 114 206.64 66 272.64156.50/134,829video   video   video   video   video   video   
15.4/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec165.43 162 252.22 68 320.22204.08/175,727

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha94.94 0 91.15 0 91.15 75video   video   
2.2/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc96.56 0 92.40 0 92.401.25/1,468video   video   video   
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha95.56 0 92.54 0 92.541.39/1,562video   video   
4. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.94.98 0 93.56 0 93.562.41/2,657video   video   
5. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.96.97 0 92.23 2 94.233.08/3,453video   video   
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.76 2 95.76 0 95.764.61/5,149video   video   
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha97.49 4 94.35 2 96.355.20/5,746
8.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha97.96 2 95.62 2 97.626.47/7,143video   
9. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.97.90 0 94.06 6 100.068.91/9,840video   video   video   
10.3/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.95.93 0 97.01 4 101.019.86/10,837video   video   
11.4/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.101.57 2 95.85 0 95.854.70/5,235video   video   
12. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.105.75 0 101.18 0 101.1810.03/11,033
13. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha102.06 0 97.65 4 101.6510.50/11,531video   video   
13.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.105.52 54 99.65 2 101.6510.50/11,529video   video   
15.5/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB98.34 4 100.51 254 354.51263.36/288,927video   
16.6/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha95.28 8 96.62 6 102.6211.47/12,625video   video   
17.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha98.82 4 104.37 2 106.3715.22/16,723video   video   
18.3/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha102.07 2 104.04 2 106.0414.89/16,321video   video   
19.7/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha105.14 8 104.63 0 104.6313.48/14,819video   video   
20.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.105.66 2 105.24 4 109.2418.09/19,817video   video   
21. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja107.54 4 104.65 4 108.6517.50/19,215
22.2/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha104.64 102 104.81 4 108.8117.66/19,414video   video   
23.3/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn108.58 10 108.95 0 108.9517.80/19,513video   video   
24.8/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc103.70 6 108.58 108 216.58125.43/137,612video   video   
25.4/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc108.22 2 115.56 10 125.5634.41/37,811video   video   
26.9/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava110.34 8 105.65 6 111.6520.50/22,510
27.5/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK122.71 8 108.60 4 112.6021.45/23,59video   video   
28.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha111.43 4 114.98 6 120.9829.83/32,78video   video   video   
29.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice114.35 2 113.46 12 125.4634.31/37,67video   video   video   
30.6/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV113.90 4 111.75 12 123.7532.60/35,86
31.2/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha114.17 104 109.97 8 117.9726.82/29,45video   video   
32.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja122.44 2 117.01 8 125.0133.86/37,14video   video   video   
33.3/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc131.85 10 118.19 10 128.1937.04/40,63video   video   video   
34.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc122.94 6 131.43 8 139.4348.28/53,02video   video   
35.4/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc134.61 8 124.75 6 130.7539.60/43,41video   video   video   
36.5/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha97.64 50 100.71 106 206.71115.56/126,80video   video   
37.10/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha100.74 52 115.22 356 471.22380.07/417,00video   video   
38.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha161.62 106 144.86 8 152.8661.71/67,70video   video   
39.11/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha106.30 58 107.14 58 165.1473.99/81,20video   video   video   
  MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha110.38 54 4.00 999 999.00 0video   
41.5/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk113.45 58 116.40 160 276.40185.25/203,20video   video   video   video   
42.6/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava121.56 58 137.92 216 353.92262.77/288,30video   video   

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
104.33 4 101.00 2 103.00 75video   video   
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
104.76 0 103.89 2 105.892.89/2,868video   video   
3.1/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
109.70 4 110.21 2 112.219.21/8,962video   video   
4.1/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
121.79 6 114.75 4 118.7515.75/15,357
5.2/U23HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
118.11 2 115.76 4 119.7616.76/16,353video   video   
6.3/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
122.32 2 118.71 6 124.7121.71/21,149video   video   
7. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
124.43 6 123.97 4 127.9724.97/24,246video   video   
8.2/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
123.60 10 120.40 10 130.4027.40/26,643video   video   video   
9. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
100.95 4 99.34 52 151.3448.34/46,940video   video   
10. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
138.31 12 141.28 24 165.2862.28/60,537
11.4/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
129.21 58 117.29 12 129.2926.29/25,535video   video   video   
12. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
148.50 6 124.35 6 130.3527.35/26,633video   video   
13. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
148.31 12 144.69 78 222.69119.69/116,231video   video   
14.5/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
152.60 112 151.79 12 163.7960.79/59,029video   video   
15.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
198.03 18 192.77 72 264.77161.77/157,127
  MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
2 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice102.28 0 94.57 4 98.57 75video   
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha97.97 0 96.37 4 100.371.80/1,868video   video   
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha103.23 2 102.04 0 102.043.47/3,562video   video   
4.2/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha102.20 2 102.14 2 104.145.57/5,757video   video   video   
5.3/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha109.57 0 105.25 2 107.258.68/8,853video   video   
6. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.108.99 2 103.36 4 107.368.79/8,949video   video   video   
7.4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.107.80 0 101.68 52 153.6855.11/55,946video   video   
8.5/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.101.58 2 105.83 50 155.8357.26/58,143video   video   
9.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.101.08 2 104.13 54 158.1359.56/60,440video   video   
10.6/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha103.86 0 101.49 104 205.49106.92/108,537video   video   
11.1/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava126.47 8 108.34 4 112.3413.77/14,035video   video   
12.2/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice109.04 4 121.46 52 173.4674.89/76,033video   video   
13.1/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn109.18 4 120.91 8 128.9130.34/30,831video   video   
14.3/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec109.46 4 108.84 6 114.8416.27/16,529video   video   
15.4/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava110.77 4 113.28 2 115.2816.71/17,027video   video   
16.5/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno115.86 0 114.06 6 120.0621.49/21,825video   video   
17.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha111.85 6 108.46 8 116.4617.89/18,123video   video   
18.7/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno114.46 56 114.13 6 120.1321.56/21,921video   video   
19.3/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha120.78 0 128.26 6 134.2635.69/36,219video   video   video   
20.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc119.32 2 122.16 0 122.1623.59/23,917video   video   
21.4/DSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc119.68 6 117.70 6 123.7025.13/25,515
22.8/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy122.44 2 122.16 6 128.1629.59/30,014video   video   
23.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc125.75 6 126.69 158 284.69186.12/188,813video   video   
24.6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor134.06 4 146.61 10 156.6158.04/58,912video   video   video   
25.7/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha128.27 10 163.73 10 173.7375.16/76,311video   video   
26.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV131.65 8 130.99 8 138.9940.42/41,010
27.6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno139.22 6 152.93 60 212.93114.36/116,09video   video   video   
28.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc139.71 8 147.00 54 201.00102.43/103,98

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha85.22 4 82.44 0 82.44 75video   video   
2. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha86.10 0 82.70 0 82.700.26/0,368video   video   
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.87.05 0 84.04 0 84.041.60/1,962video   video   
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha86.52 0 84.53 0 84.532.09/2,557video   video   
5. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha87.60 0 85.52 0 85.523.08/3,753video   video   
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.77 0 91.87 0 91.879.43/11,449video   video   
7. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.85.61 2 86.73 6 92.7310.29/12,546video   video   
8.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice93.11 0 89.75 4 93.7511.31/13,743video   video   video   
9.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.91.31 0 91.88 2 93.8811.44/13,940video   video   
10. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha86.78 0 88.58 50 138.5856.14/68,137video   video   
11. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.91.15 50 90.14 0 90.147.70/9,335video   video   
12.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB96.67 0 90.57 0 90.578.13/9,933video   video   
13.2/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha93.16 0 94.53 4 98.5316.09/19,531video   video   
14.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí94.15 0 90.71 158 248.71166.27/201,729video   video   
15.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha94.81 0 97.89 8 105.8923.45/28,427video   video   
16. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice94.89 0 90.24 6 96.2413.80/16,725video   video   
17.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus93.22 2 94.32 8 102.3219.88/24,123video   video   
18.4/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha95.68 0 87.68 50 137.6855.24/67,021video   video   
19.5/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha96.44 0 95.71 2 97.7115.27/18,519video   video   
20.6/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha94.56 2 96.25 4 100.2517.81/21,617video   video   
21.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha94.69 2 93.51 4 97.5115.07/18,315video   video   
22.7/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB97.02 0 117.21 72 189.21106.77/129,514video   video   
23. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha95.43 2 92.56 54 146.5664.12/77,813video   video   video   
24. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky97.46 0 98.90 52 150.9068.46/83,012video   video   
25.3/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha95.54 2 105.94 56 161.9479.50/96,411video   video   
26.4/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy96.36 56 95.93 2 97.9315.49/18,810video   video   
27.8/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava93.74 6 99.62 8 107.6225.18/30,59video   video   
28.5/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha98.47 4 95.89 4 99.8917.45/21,28video   video   
29. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc96.00 6 97.45 4 101.4519.01/23,17
30.9/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.99.87 2 104.65 8 112.6530.21/36,66video   video   
31.10/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha99.90 2 100.80 4 104.8022.36/27,15video   video   
32. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava100.27 2 94.26 54 148.2665.82/79,84
33.6/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky100.57 4 101.88 6 107.8825.44/30,93video   video   
34. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice105.18 4 102.71 4 106.7124.27/29,42video   video   
35.7/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha104.51 4 103.69 50 153.6971.25/86,41video   video   
36.8/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz104.19 6 104.26 6 110.2627.82/33,70video   video   
37.9/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky102.64 10 100.78 54 154.7872.34/87,70video   video   
38.11/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha118.76 2 106.71 8 114.7132.27/39,10video   video   
39.2/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha110.24 106 115.17 2 117.1734.73/42,10video   video   
40.10/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy100.65 154 93.66 52 145.6663.22/76,70video   video   
41.11/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha95.28 104 97.20 56 153.2070.76/85,80video   video   

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
115.68 6 111.69 2 113.69 75video   video   
2. VOJTOVÁ Veronika
MAŠEK Jan
1990
1978
USK Pha
USK Pha
120.89 2 117.20 2 119.205.51/4,868video   video   
3. FOLTYSOVÁ Sabina
VRZÁŇ Jakub
1996
1987
MT USK Pha
USK Pha
123.05 8 124.38 4 128.3814.69/12,962video   
4.1/U23LERCH Adam
MATULKOVÁ Jana
1998
1996
Dukla B.
Dukla B.
135.25 14 131.67 54 185.6771.98/63,357video   video   
5. RAK Tomáš
VALÍKOVÁ Barbora
1989
1994
Dukla B.
Dukla B.
132.75 6 170.41 62 232.41118.72/104,453
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3