vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

JménoOddílRočníkpočet
výsledků
srovnání
Cabrnochová Eva UP Olomouc1949119101 0vybrat
CACCHIONI Giordano ITA0000000 0vybrat
CADENO Alberto Diez ESP2000000000 2vybrat
CADET Thomas CKHI1995000000 2vybrat
CAESAR Heather GBR0000000 1vybrat
CAFFREY Neil IRL0000000 3vybrat
Cailhol Alice FRA1993000000 8vybrat
CAILHOL Elsa Rodez club canoë kayak, FRA1998000000 1vybrat
CAILHOL Elza mjc Rodez club canoe kayak1997000000 1vybrat
Cailhol Hugo FRA1991000000 8vybrat
Cailhol Marc FRA1964000000 1vybrat
Cajthaml Kryštof SK Vltava Č. Krumlov2002024057 0vybrat
CAMPANA Gianni ITA1962000000 1vybrat
CAMPORESI Pietro ITA0000000 8vybrat
Camrdová Jana KK Opava1979121011 0vybrat
Capalini Daniel DUKLA Brandýs2005012061 109vybrat
Capalini Nicola DUKLA Brandýs2002012052 93vybrat
cappa vittoria Cuneo canoa, ITA1996000000 3vybrat
CARDOSELLI Stella Boh.Pha2009000000 2vybrat
Cardoselli Tomáš Bohemians Praha2005001106 42vybrat
CARDOZO Marcelo URU0000000 1vybrat
Carolin Schaller AKV, GER1997000000 2vybrat
CARREAUD ANTOINE FRA/STRASBOURG96000000 4vybrat
CARTWRIGHT James CAN0000000 4vybrat
CARVALHO Jose POR0000000 1vybrat
CASPAR Alexis Selestat1991000000 2vybrat
Cassin Pierre GESN1992000000 1vybrat
CASTILLA Hector VEN0000000 1vybrat
CAUDRY Nick Australia1985000000 1vybrat
CAVEY Bevin NZL0000000 1vybrat
CAVO Francesco ITA0000000 2vybrat
CECCON Paolo ITA0000000 1vybrat
CEDRIC Joly FRANCIE1995000000 3vybrat
Cejhonová Helena TJ Ohře Klášterec1946048054 0vybrat
CELE Master RSA0000000 1vybrat
CELE Siboniso RSA0000000 2vybrat
CELMINS Ritvars LAT2000000000 4vybrat
Celner Lumír SK VS Karbo Benátky1937010083 0vybrat
Celnerová Jana SK VS Karbo Benátky1944010077 0vybrat
CEN Nanqin CHN0000000 3vybrat
CEN Nanquin CHN2000000000 2vybrat
Cepek Marek USK Praha1994009005 210vybrat
Cepek Matěj SK VS Č. Budějovice1998023035 168vybrat
Cepek Miroslav KVS Písek1967082009 0vybrat
Cerina Michal Kanoistický klub Klatovy o.s.1979036003 0vybrat
CIAN Clarke WWKC Dublin1998000000 2vybrat
CIBÁK Michal SVK0000000 1vybrat
CIBÁK Peter SVK0000000 6vybrat
Cigánek Martin UP Olomouc2002119160 1vybrat
Cila Zdeněk SK Jihlava1944081072 0vybrat
Cinko Radek TJ Syntesia Pardubice1993057065 29vybrat
CIOARA Lucian ROM0000000 1vybrat
Cipra Jaroslav KV Viking Ml.Boleslav1971089010 0vybrat
Cipressi Stefano ITA0000000 10vybrat
Cír Libor KK Rakovník1979017013 0vybrat
Cír Libor KK Rakovník1979017054 0vybrat
Cirmanová Kateřina Bohemians Praha2005001118 0vybrat
Cirmanová Michaela Bohemians Praha2008001119 0vybrat
Císařovský Adam Univerzitní sportovní klub Praha2005009076 14vybrat
Císařovský Petr Klub Larse Heletága1977091010 8vybrat
CLAPHAM Emily GBR0000000 1vybrat
CLARKE Joe GBR1992000000 4vybrat
CLARKE Joseph GBR0000000 1vybrat
CLERC Herve mjc Rodez club canoe kayak1967000000 2vybrat
CLERC Quentin Rodez club canoë kayak, FRA1999000000 1vybrat
Cmajdálka Josef SK Veselí nad Moravou1984133005 0vybrat
COAN Andrea ITA0000000 2vybrat
COF Blaz SLO1991000000 3vybrat
Coggan Will Team Colorado Whitewater Racin1996000000 3vybrat
COLAZINGARI Luca ITA0000000 0vybrat
COLAZINGARI Roberto ITA0000000 7vybrat
Colette Bertin BSM kayak, FRA1999000000 0vybrat
COLLIN Adam Ille de France1998000000 1vybrat
COLLIN Georgina AUS1997000000 5vybrat
Colnar Brin KKK Tacen, SLO2000000000 6vybrat
Colnar Zarja KKK Tacen, SLO2003000000 5vybrat
COLOBER Vivien FRA0000000 4vybrat
COMBOT Sébastien Lannion1987000000 4vybrat
CONLAN Aisling IRL0000000 3vybrat
CONLON Aisling IRL2000000000 1vybrat
CONOR Healy WWKC Dublin1998000000 2vybrat
CORAIL René Nathan VICK1997000000 2vybrat
CORDERO Matias ARG0000000 1vybrat
CORENTIN Robin Paris1994000000 2vybrat
CORREA Charles BRA2000000 3vybrat
CORRIE Heather USA0000000 1vybrat
COSTA Luca ITA0000000 3vybrat
COSTE Astrid CUPPEV, FRA1998000000 3vybrat
COTTET Kilian CA PA Francie, FRA2002000000 2vybrat
COUDERT Julien Rennes1985000000 2vybrat
COUETIL Thibault Rennes1992000000 2vybrat
COZZINI LORENZO Gruppo canoe viadana1997000000 4vybrat
CRAIG Cummins WWKC Dublin1998000000 2vybrat
CRAIG Hannah IRL0000000 5vybrat
CRANE Austin USA0000000 4vybrat
Crawford Brodie Ascot Kayak Club, AUS1997000000 3vybrat
CRESPO Joan ESP2000000000 3vybrat
Crha Rudolf SK VS Karbo Benátky1943010084 0vybrat
Crhonek Jan Vodní sporty Zábřeh2002135014 39vybrat
Crhonek Jan Vodní sporty Zábřeh1972135052 0vybrat
Crhonková Anna Vodní sporty Zábřeh2004135015 2vybrat
CRITCHLEY Sam GBR0000000 1vybrat
CROFT Joseph AUS0000000 0vybrat
Csicselyová Dagmar Kanoe Klub Spoj Brno1954103051 0vybrat
Ctibor Jan SK VS Č. Budějovice1988023010 8vybrat
Ctibor Jan SK VS Č. Budějovice1962023011 0vybrat
Cubr Filip TJ ČSAD Plzeň2000038008 123vybrat
Cubrová Markéta TJ ČSAD Plzeň1997038015 42vybrat
Cuc Michal Technika Praha1977007007 170vybrat
CUNYOLO Henry Les Margarites CK1991000000 4vybrat
CURCELL Leonardo BRA0000000 2vybrat
CURSON Connor CAN0000000 1vybrat
CURTIS Samuel IRL0000000 3vybrat
CUTTS Adam CAN2000000000 2vybrat
CUTTS James CAN2000000000 2vybrat
Cvikl Marek UP Olomouc1966119008 0vybrat
Cvikl Ondřej Univerzitní sportovní klub Praha1992009044 153vybrat
CWIK Kacper POL1996000000 6vybrat
ĆWIK Kasper KS Start Nowy Sącz, POL1996000000 1vybrat
ĆWIK Sara KS Start Nowy Sącz, POL1998000000 7vybrat
CZAJA Wiktor POL1999000000 3vybrat
CZERNEK Kinga KS Start Nowy Sącz, POL1998000000 6vybrat
Čadilová Pavla Ekonom Praha1977002024 0vybrat
Čajková Kristýna SK Veselí nad Moravou2002133048 47vybrat
Čamek David TJ Vodní Sporty Litovel2006116084 16vybrat
Čamek Libor TJ Vodní Sporty Litovel1981116003 0vybrat
Čamek Petr TJ Vodní Sporty Litovel1977116004 25vybrat
Čamek Petr TJ Vodní Sporty Litovel2009116085 4vybrat
Čamek Václav Vodní sporty Zábřeh1952135003 0vybrat
Čamková Jitka TJ Vodní Sporty Litovel1977116039 1vybrat
Čáň Libor TJ Valašské Meziříčí1999132008 43vybrat
Čáp Richard SK Kaplice, z.s1981025002 0vybrat
Čáp Richard TJ Kaplice1959025007 0vybrat
Čapáková Eliška TJ Vodní Sporty Litovel1995116072 161vybrat
Čapek Bartoloměj TJ Klub kanoistiky Železný Brod2009070025 0vybrat
Čapek František KC Škoda Plzeň1966040035 0vybrat
Čapek Jan Technika Praha1987007004 0vybrat
Čapek Otakar TJ Klub kanoistiky Železný Brod2006070022 0vybrat
Čapek Petr TJ Syntesia Pardubice1990057061 0vybrat
Čapek Theodor TJ Klub kanoistiky Železný Brod2006070021 0vybrat
Čapek Vlastimil VS Dolní Kounice1964108077 0vybrat
Čapek Vojtěch VS Tábor2002030069 7vybrat
Čapková Marina TJ Klub kanoistiky Železný Brod2004070023 0vybrat
Čása Adam UP Olomouc1994119152 0vybrat
Čása Michal UP Olomouc1988119052 0vybrat
Částečka Michal SK VS Karbo Benátky1975010004 0vybrat
Čech Libor TJ Vodní Sporty Litovel1985116011 0vybrat
Čech Michal VK Kroměříž1990112047 1vybrat
Čech Petr SK Třebechovice1986061004 2vybrat
Čechák David SK Přerov1996124025 5vybrat
Čechová Jitka Kanoe Klub Spoj Brno1957103052 0vybrat
Čechová Miroslava Kanoe Klub Spoj Brno1978103006 0vybrat
Čechová Šárka Bohemians Praha1987001015 0vybrat
Čejka Radek SKK Vysoké Mýto1975064036 2vybrat
Čekal Josef Klub vodních sportů Sušice z.s.2007042028 6vybrat
Čekal Josef TJ Ohře Klášterec1970048003 75vybrat
Čekalová Bára SK VS Č. Budějovice1998023011 238vybrat
Čekalová Lenka TJ Ohře Klášterec1979048063 5vybrat
Čepelák František SK Vltava Č. Krumlov2002024066 19vybrat
Čepička Ladislav TJ ČSAD Plzeň2003038014 30vybrat
Čeporan Miroslav VPS Albatros Staňkov1985032012 0vybrat
Čermák Jan TJ Syntesia Pardubice2006057050 2vybrat
Čermák Josef SK MONDI PACKAGING Štětí1968050006 0vybrat
Čermák Ladislav TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.1974071105 0vybrat
Čermák Václav TJ Slavia K. Vary1978035003 0vybrat
Čermák Vlastimil SK MONDI PACKAGING Štětí1973050004 0vybrat
Čermáková Kateřina TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.1999071107 0vybrat
Čermáková Lucie TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.2006071108 0vybrat
Čermáková Pavla TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.1975071106 0vybrat
Čermáková Radka TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.2006071109 0vybrat
Čermoch Jiří TJ Ohře Klášterec1966048004 0vybrat
Černá Iva Loko Trutnov1974060045 17vybrat
Černá Klára Klub Kanoistika Roudnice n.L.1987049040 5vybrat
Černá Lucie TJ DNT VS Kadaň1977047013 202vybrat
Černá Milena Klub Kanoistika Roudnice n.L.1957049004 0vybrat
Černík Štěpán Univerzitní sportovní klub Praha2006009036 55vybrat
Černocký Radko VS Lipník nad Bečvou1961115007 0vybrat
Černohouzová Jindra UP Olomouc1952119102 0vybrat
Černý František Klub Kanoistika Roudnice n.L.1954049005 0vybrat
Černý Jiří Delfín Jablonec1974046005 0vybrat
Černý Max TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2002014076 0vybrat
ČERNÝ Richard SVK1992000000 3vybrat
Černý Šimon Loko Trutnov2001060062 14vybrat
Černý Tomáš KVS Písek1998082022 6vybrat
Červená Alena SK LCS Praha1966028051 0vybrat
ČERVENKA Fedor Bratislava2002000000 6vybrat
Červenka Jan Spoje Praha1966005001 0vybrat
Červenka Jan TJ SK Hubertus KV1992034042 6vybrat
Červenka Jaroslav TJ SK Hubertus KV1964034003 57vybrat
Červenka Ondřej TJ SK Hubertus KV1996034043 87vybrat
Červenková Amélie Univerzitní sportovní klub Praha2005009138 73vybrat
Červenková Ivana TJ SK Hubertus KV1967034038 0vybrat
Červenková Vanessa Univerzitní sportovní klub Praha2003009139 72vybrat
Červený Jiří SK LCS Praha1960028003 0vybrat
Červený Tomáš SK LCS Praha1968028013 0vybrat
Čevora Lukáš VK Kroměříž1988112023 23vybrat
Čiháček Jiří Kanoistický klub Klatovy z.s.1955036051 0vybrat
Čihák Miloš Raft klub Trója1979097001 0vybrat
Čihovský Šimon SK VS Č. Budějovice2003023069 95vybrat
Číp Matěj KK Opava1993121048 1vybrat
Čípová Klára KK Opava1995121049 0vybrat
Čítek Adam Technika Praha1993007005 11vybrat
ČIVČIJA Marko KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR1983000000 1vybrat
Číž Jan TJ Valašské Meziříčí2007132047 0vybrat
Číž Vojtěch TJ Valašské Meziříčí2005132056 0vybrat
Čížek Jiří TJ Syntesia Pardubice1976057009 0vybrat
Čížek Viktor Technika Praha1979007004 2vybrat
ČIŽMAN Luka KKK Tacen1997000000 5vybrat
Čmejrek Cyril Univerzitní sportovní klub Praha2004009140 44vybrat
Čmejrková Klára Univerzitní sportovní klub Praha2002009141 0vybrat
Čmelík Richard Raft klub Trója1977097009 0vybrat
Črepinšek Andrej KKK Tacen1993000000 2vybrat
ČRT IPAVEC KK Soške, SLO1984000000 0vybrat
ČUBEJ Tomaž KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR2000000000 1vybrat
Čuňátová Markéta Su-hosté1991000000 2vybrat
Čvančara Pavel TJ Loko Plzeň1971039002 5vybrat
Čvančara Václav SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1980043020 5vybrat
Čvančara Vaclav TJ Loko Plzeň1967039003 0vybrat
Čvančarová Zdena TJ Loko Plzeň1946039005 0vybrat
CHABAKIN Mikhail RUS0000000 1vybrat
CHABBEY Adrien SUI0000000 1vybrat
CHABBEY Elise SUI2000000000 3vybrat
CHABBEY Lucien SUI2000000000 2vybrat
Chabiča Martin SK Veselí nad Moravou1995133056 50vybrat
Chabiča Pavel SK Veselí nad Moravou2001133035 64vybrat
Chabičová Kateřina SK Veselí nad Moravou1990133060 2vybrat
CHABROL Romain Montpellier Agglomeration Cano1986000000 2vybrat
Chadima Tomáš SKK Vysoké Mýto2000064019 0vybrat
Chainier Guilaume FRA1992000000 1vybrat
CHAKIR Iosam Ille de France1998000000 2vybrat
Chalabala Šimon Kanoe Klub Spoj Brno2004103005 2vybrat
Chaloupek Libor KV125-PRAHA-Vršovice1979016002 0vybrat
Chaloupka Bolek UP Olomouc2007119185 0vybrat
Chaloupka Václav Univerzitní sportovní klub Praha1998009147 225vybrat
Chaloupková Magdaléna UP Olomouc2000119123 1vybrat
Chalupská Jana TJ DNT VS Kadaň2000047004 9vybrat
Chalupský Petr SK VS Č. Budějovice2002023090 15vybrat
CHAN Kin Wai HKG0000000 1vybrat
CHANG Yun-Chuan TPE2000000000 1vybrat
Chapatte Jonathan CK Pontarlier1985000000 2vybrat
Chápek Jiří SK Jihlava1970081008 0vybrat
Chára Jan TJ VS Kadaň1991094011 0vybrat
CHARLAIGRE Adéle Ille de France1998000000 2vybrat
Charnier Guilaume FRA1992000000 1vybrat
Charuzová Marcela KK Postřelmov2003185002 4vybrat
Charvát Miroslav TJ Loko Žatec1992052025 0vybrat
Charvát Tomáš TJ Kablo Děčín1973044013 0vybrat
CHAUMET Agathe Saint-Brieuc1999000000 10vybrat
CHAUMET Jules CD221997000000 11vybrat
CHEN Fangjia CHN0000000 1vybrat
CHEN Fei CHN2000000000 1vybrat
CHEN Jin CHN0000000 1vybrat
CHEN Shi CHN0000000 1vybrat
CHENAL Boris La Plati?re1992000000 2vybrat
Cheníček Pavel Sk VS Slávia Hradec Králové1970055003 0vybrat
CHERKASSOV Sergey KAZ0000000 1vybrat
CHEVRIER Herve FRA0000000 2vybrat
CHIKH Gawaine CA PA Francie, FRA2001000000 1vybrat
Chládek Jan Klub Kanoistika Roudnice n.L.1958049007 0vybrat
Chládek Pavel Klub Kanoistika Roudnice n.L.1987049022 24vybrat
Chládek Václav Klub Kanoistika Roudnice n.L.1987049032 6vybrat
Chládek Václav Klub Kanoistika Roudnice n.L.1954049008 0vybrat
Chládková Ivana Klub Kanoistika Roudnice n.L.1957049057 0vybrat
Chládková Ladislava Klub Kanoistika Roudnice n.L.1960049053 0vybrat
Chládková Petra Klub Kanoistika Roudnice n.L.1983049010 0vybrat
CHLEBEK Dariusz POL0000000 1vybrat
CHLEBO Andrej KTK LM2008000000 1vybrat
CHLEBOVÁ Ivana KTK LM2003000000 13vybrat
Chlouba Luboš Bohemians Praha1959001061 53vybrat
Chlum Luděk UP Olomouc1991119157 0vybrat
Chlup Pavel VSK Rájec-Jestřebí1967125009 0vybrat
Chlupová Blanka VSK Rájec-Jestřebí1967125010 0vybrat
Chlupová Šárka VSK Rájec-Jestřebí1972125021 0vybrat
Chmátal Petr Univerzitní sportovní klub Praha1990009165 184vybrat
Chmelař Josef SK Třebechovice1963061029 0vybrat
Chmelík Milan TJ Permon Roztoky1974065004 0vybrat
Chmelová Michaela SK Modrá Hvězda Pardubice1993058009 0vybrat
CHMIEL Karolina POL1997000000 3vybrat
Chňoupek Jan TJ Permon Roztoky1975065005 14vybrat
Chod David VS Blovice1982033014 85vybrat
Chod Ondřej VS Blovice1984033026 28vybrat
Chod Václav VS Blovice1961033001 79vybrat
CHODUROVÁ Dana Č.Lípa1992000000 1vybrat
Chochola Ondřej TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2004014078 10vybrat
Chocholová Veronika TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2007014079 10vybrat
CHOJNOWSKI Jakub POL0000000 1vybrat
Chour Ondřej KK Brandýs nad Labem1981011054 0vybrat
Chour Ondřej SK VS Karbo Benátky1981010005 1vybrat
CHOURRAUT YURRAMENDI ESP2000000000 2vybrat
Choutka Jan KVS Hradec Králové1995045015 55vybrat
Chovančíková Iveta TJ Permon Roztoky1979065007 2vybrat
Chovanec Robert KK Opava1973121060 0vybrat
Chrápek Ondřej TJ Ohře Klášterec1989048078 11vybrat
CHRAŠTELOVÁ Nika SVK1995000000 2vybrat
Chrenka Vojtěch VK Kroměříž1991112024 15vybrat
Christov Ivan SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1964043025 2vybrat
Christov Ivan SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1988043043 74vybrat
Chrobok Ivo TJ Dvůr Králové1948053075 0vybrat
Chroboková Vlasta TJ Dvůr Králové1949053076 0vybrat
Chromá Nikol UP Olomouc2004119224 0vybrat
Chromík Ondřej TJ DNT VS Kadaň1984047055 1vybrat
Chrž Jan KK Rakovník1960017009 0vybrat
Chuděj Zdeněk TJ Valašské Meziříčí1975132012 3vybrat
Chudík Vladimír SK VS Č. Budějovice1989023021 7vybrat
CHUPRIN Alexander RUS2000000000 1vybrat
Chvojka Petr Technika Praha1974007014 0vybrat
Chvojková Karolína Bohemians Praha1997001089 0vybrat
Chvostová Ivana Otava Strakonice1983027001 6vybrat
Chyba Roman TJ VS Kadaň1965094003 2vybrat
Chýla Martin KK Opava2000121061 0vybrat
Chylek Jakub SK Veselí nad Moravou1996133057 0vybrat
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3