Plášil Hynek, 2006

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
K1M 102. 30/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 219.28 68 241.10 14 255.10167.64/191,76/0
C1M 30. 11/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 235.84 8 244.93 156 243.84144.15/144,61/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
K1M 102. 32/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 137.40 122 152.52 62 214.52124.46/138,25/0
C1M 31. 12/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 199.41 122 207.21 10 217.21122.74/129,91/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 10. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 01:48,0030.70/39,73
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
C1M 23. 2/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 18:33,17234.08/26,65
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
C1M 25. 2/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 19:25,50305.55/35,53
C2M 14. 5/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:26,85281.73/31,83
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 9. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 18:30,50315.40/39,73
K1M 12. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 17:44,50336.20/46,24
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 62. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 01:02,7417.29/38,00/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 62. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 01:21,61 - 01:01,36 - 34:16,368.69/0,40/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 8. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 17:35,70289.30/37,74
C2M 4. 1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 20:25,40338.60/38,22
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 33. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 13:07,86219.13/38,52/0/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 40. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 13:12,92222.65/39,0-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 14.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 19:06,50419.20/57,61
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 7.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 18:55,60331.10/41,25
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 24. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
184.50 62 179.90 10 189.9077.10/68,40
C1M 56. 7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 164.50 2 159.90 4 163.9056.70/52,91
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 25. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
178.80 12 192.78 20 190.8072.20/60,90
C1M 66. 9/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 168.00 2 173.30 4 170.0060.70/55,50
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 29. 5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 01:05,11 - 01:01,38 - 01:01,3818.95/44,7-
C2M 20. 2/ZMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
00:58,35 - 00:56,43 - 00:56,4315.09/36,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M    PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 0.00 999 4.00 999 999.00 -
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 33. 13/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 281.29 64 311.66 18 329.66228.89/227,1-
C2M 10. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
228.54 166 266.99 218 394.54253.71/180,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 14. 6/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 07:13,23100.54/30,22
C2M 7. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 06:56,9288.09/26,80
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 13. 6/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 81.02 0 77.40 0 01:17.40 3
C2M 8. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
73.69 0 90.21 0 01:13.69 0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M 11.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 185.50 0 179.20 2 181.2077.80/75,20
K1M 16.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 141.20 4 142.00 0 142.0038.10/36,73
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 13.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 1.00 999 188.00 2 190.0076.20/67,00
K1M 20.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 166.80 2 153.20 4 157.2055.60/54,70
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 85. 40/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 4.00 999 156.32 2 158.3255.39/53,80
C1M 33. 13/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 185.16 2 156.67 0 156.6746.23/41,90
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 4. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 13:45,50242.60/41,60
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 86. 41/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 155.57 6 148.22 6 154.2249.81/47,70
C1M 34. 14/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 154.46 0 155.12 4 154.4645.37/41,60
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 24. 5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 13:43,92204.16/32,925/13/0
C2M 17. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 13:16,76187.33/30,743/27/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 26. 5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 25:02,57386.50/34,629/11/0
C2M 22. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 25:03,64409.55/37,437/17/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C2M 14. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
237.27 14 194.56 4 198.5665.60/49,30
C1M 37. 15/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 169.32 0 163.03 2 165.0363.72/62,90
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 22. 10/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 00:00,00 - 01:06,43 - 01:06,4328.36/74,50
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C2M 15. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
259.55 112 335.77 12 347.77190.06/120,50
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C2M 11. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
00:51,83 - 00:49,78 - 00:49,7811.88/31,30
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1M 37. 14/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 262.00 56 256.49 2 258.49139.33/116,90
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 6.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 01:24,6025.20/42,43
C2M 1.  FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 01:18,90 2
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 36. 7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 218.11 4 1.00 999 222.11129.38/139,50
C2M    FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 37. 7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 172.76 58 188.06 154 230.76142.06/160,20
C2M    FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M 7. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 19:35,90295.30/33,50
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 7. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 16:43,90264.60/35,80
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 9. 2/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 01:40,10 - 01:39,30 - 01:39,3032.60/48,90
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 10. 3/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 00:00,00 - 03:01,00 - 03:01,0059.20/48,60
C2M 3. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
02:48,90 - 02:51,10 - 02:51,1011.50/7,20
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 5. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
01:34,90 - 01:36,40 - 01:36,4027.20/39,30
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 8. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 21:49,70432.80/49,42
C2M 4. 1/ZMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 23:12,50520.00/59,61
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 9. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 24:08,90611.70/73,11
C2M 4.  PLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:41,70459.20/54,51
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 3.  PLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:34,20159.20/13,31
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 29. 2/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 166.70 0 162.20 0 162.2059.10/57,30
C2M    PLÁŠIL Hynek
NĚMEC Radek
2006
2004
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 55. 7/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 163.80 6 160.80 2 162.8064.90/66,30
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 28. 2/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 198.60 6 186.50 2 188.5082.10/77,20
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C2M 4. 3/ZMPLÁŠIL Hynek
JIŘÍK Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 16:58,90330.20/47,90
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C2M    PLÁŠIL Hynek
NĚMEC Radek
2006
2004
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 57. 10/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 171.60 6 187.10 6 177.6076.30/75,30
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M 16. 5/ZSPLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 13:57,86223.48/36,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C2M 17. 5/ZSPLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 25:26,08470.55/44,6-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 5.  PLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:25,9045.60/45,50
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 5. 1/ZSFENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:53,30507.60/58,60
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 5. 1/ZSFENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:53,30507.60/58,60
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 31. 30/PZMPLAŠIL Hynek 2006 Pardub. 203.50 8 224.40 54 211.5086.70/69,50
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 28. 28/PZMPLAŠIL Hynek 2006 Pardub. 208.90 108 199.50 8 207.5079.30/61,90
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 24.06.18 updated from RVP
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 10.05.18 updated from RVP
Plašil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Plašil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.15 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
177.C1M 2/2 2
368.K1M 2/2 11
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.C1M 1/1 2
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 5/5 14
44.C2M
Šťastný Matěj
1/1 3
48.C2M
Žďárská Laura
1/1 2
99.K1M 5/6 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.C1M 5/9 4
 C2M
Fencl Jáchym
2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0
443.K1M 4/4 3
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 2/2 54
28.C2M
Šťastný Matěj
2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 5/11 31
33.C2M
Šťastný Matěj
5/9 46
61.C2M
Fencl Jáchym
2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Fencl Jáchym
3/3 0
 C2M
Jiřík Matěj
1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí30.31.56.66.13.11.13.33.34.36.37.29.28.
odstup %144,6129,952,955,50,075,267,041,941,6139,5160,257,377,2
% poražených soupeřů3,39,114,17,136,816,714,3------------------
pořadí201620172018celkem
průměr28.533.230.532.1
medián28343031
modus28133013
počet závodů29213

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
pořadí24.25.8.
odstup %68,460,90,0
% poražených soupeřů11,514,322,2
pořadí2017celkem
průměr19.019.0
medián2424
modus88
počet závodů33

Kategorie K1M

Plášil Hyneksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí102.102.16.20.85.86.55.57.
odstup %191,7138,236,754,753,847,766,375,3
% poražených soupeřů8,25,634,817,45,65,611,511,1
pořadí201620172018celkem
průměr56.051.8102.065.4
medián552010257
modus5516102102
počet závodů2428

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí30.31.37.37.
odstup %144,6129,962,9116,9
% poražených soupeřů3,39,12,72,7
pořadí20172018celkem
průměr37.030.533.8
medián373031
modus373037
počet závodů224

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí14.15.
odstup %49,3120,5
% poražených soupeřů7,1---
pořadí2017celkem
průměr14.514.5
medián1414
modus1414
počet závodů22

Kategorie K1M

Plášil Hyneksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí102.102.
odstup %191,7138,2
% poražených soupeřů8,25,6
pořadí2018celkem
průměr102.0102.0
medián102102
modus102102
počet závodů22

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí33.24.26.
odstup %38,532,934,6
% poražených soupeřů5,920,721,9
pořadí20172018celkem
průměr25.033.027.7
medián243326
modus243324
počet závodů213

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.22.
odstup %30,737,4
% poražených soupeřů23,88,7
pořadí2017celkem
průměr19.519.5
medián1717
modus1717
počet závodů22

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
pořadí23.25.33.
odstup %26,635,538,5
% poražených soupeřů26,720,05,9
pořadí2018celkem
průměr27.027.0
medián2525
modus2323
počet závodů33

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí14.16.17.
odstup %31,836,444,6
% poražených soupeřů31,66,35,9
pořadí20162018celkem
průměr16.514.015.7
medián161416
modus161414
počet závodů213

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí10.23.25.9.33.14.4.24.26.6.7.7.8.9.
odstup %39,726,635,539,738,530,241,632,934,642,433,535,849,473,1
% poražených soupeřů30,826,720,046,75,927,825,020,721,958,314,314,341,733,3
pořadí20172018celkem
průměr11.720.014.6
medián8239
modus797
počet závodů9514

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 78
16.06.18
sl 39
03.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
pořadí14.4.7.17.22.1.4.4.3.4.5.5.5.
odstup %31,838,226,830,737,40,059,654,513,347,945,558,658,6
% poražených soupeřů31,650,014,323,88,7100,040,040,060,0---20,0------
pořadí201620172018celkem
průměr4.88.39.07.3
medián5445
modus5444
počet závodů47213

Kategorie K1M

Plášil Hyneksj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí12.62.8.14.7.
odstup %46,238,037,757,641,2
% poražených soupeřů42,16,256,331,664,7
pořadí2018celkem
průměr20.620.6
medián1212
modus77
počet závodů55

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí33.24.26.
odstup %38,532,934,6
% poražených soupeřů5,920,721,9
pořadí20172018celkem
průměr25.033.027.7
medián243326
modus243324
počet závodů213

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.22.
odstup %30,737,4
% poražených soupeřů23,88,7
pořadí2017celkem
průměr19.519.5
medián1717
modus1717
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí9.10.
odstup %48,948,6
% poražených soupeřů11,1---
pořadí2017celkem
průměr9.59.5
medián99
modus99
počet závodů22

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí5.3.
odstup %39,37,2
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22