Žďárská Laura, 2006

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 35. 3/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 18:18,48312.43/39,71
C2W 5. 2/DMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠILOVÁ Anežka
2006
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:48,33101.43/9,30
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W    ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - DNS 0
C2W 3. 1/DMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠILOVÁ Anežka
2006
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 20:32,19142.28/13,10
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1W 13. 4/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 161.00 2 162.80 0 162.8033.30/25,70
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1W 4. 1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 15:15,20230.20/33,60
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1W 14. 5/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 187.20 64 175.30 4 179.3041.20/29,80
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 6.  ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 20:12,30236.00/24,21
C2W 2.  ŽĎÁRSKÁ Laura
ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana
2006
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:45,3019.50/1,71
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 4. 1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 20:17,30246.40/25,41
C2M 4. 1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 20:25,40338.60/38,22
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 8.  ŽĎÁRSKÁ Laura
VESELÁ Veronika
2006
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:19,60488.10/57,30
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 41. 12/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 253.20 10 194.80 10 204.8086.10/72,50
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 46. 14/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 220.10 58 210.70 14 224.70105.40/88,30
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 42. 22/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 198.33 56 207.60 8 215.60105.98/96,70
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 44. 23/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 195.18 6 185.14 18 201.1893.25/86,40
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šembera JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.17 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.C2M
Plášil Hynek
1/1 2
 C2M
Veselá Veronika
1/1 0
3.C2W
Školoudíková Hana
1/1 1
 C2W
Plášilová Anežka
2/2 0
56.K1W 5/5 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí13.14.41.46.42.44.
odstup %25,729,872,588,396,786,4
% poražených soupeřů7,77,14,82,2------
pořadí20172018celkem
průměr43.313.533.3
medián421341
modus411313
počet závodů426

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Žďárská Laurasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.3.
odstup %9,313,1
% poražených soupeřů---33,3
pořadí2018celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Žďárská Laurasl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
pořadí4.8.
odstup %38,257,3
% poražených soupeřů50,012,5
pořadí2018celkem
průměr6.06.0
medián44
modus44
počet závodů22

Kategorie C2W

Žďárská Laurasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí5.3.2.
odstup %9,313,11,7
% poražených soupeřů---33,366,7
pořadí2018celkem
průměr3.33.3
medián33
modus22
počet závodů33

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 80
17.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí35.4.6.4.
odstup %39,733,624,225,4
% poražených soupeřů15,0---37,550,0
pořadí2018celkem
průměr12.312.3
medián44
modus44
počet závodů44