vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Šťastný Matěj, 2005    vybrat

TJ Syntesia Pardubice
výsledky závodníka    historie závodníka    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2:  sjezd K1: 3   C1: 3   C2:
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 24. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
184.50 62 179.90 10 189.9077.10/68,40
C1M 55. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub. 147.00 8 144.40 10 154.4047.20/44,02
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 25. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
178.80 12 192.78 20 190.8072.20/60,90
C1M 60. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub. 148.90 8 147.70 6 153.7044.40/40,62
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 28. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 00:00,00 - 01:00,33 - 01:00,3317.90/42,2-
C2M 20. 2/ZMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
00:58,35 - 00:56,43 - 00:56,4315.09/36,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 48. 7/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub. 188.32 56 186.63 58 244.32150.95/161,7-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 34. 14/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub. 4.00 999 225.13 312 537.13436.36/433,0-
C2M 10. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
228.54 166 266.99 218 394.54253.71/180,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 13. 5/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 07:08,5795.89/28,83
C2M 7. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 06:56,9288.09/26,80
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 10. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 99.77 0 74.45 0 01:14.45 6
C2M 8. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
73.69 0 90.21 0 01:13.69 0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M 9.  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub. 154.00 4 164.00 2 158.0054.60/52,81
K1M 20.  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub. 637.30 6 155.40 0 155.4051.50/49,60
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 9.  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub. 163.10 4 161.60 4 165.6051.80/45,51
K1M 17.  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub. 155.10 2 147.30 2 149.3047.70/46,92
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 83. 38/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 145.94 102 145.42 6 151.4248.49/47,11
C1M 31. 12/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 148.17 4 147.26 2 149.2638.82/35,20
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 5. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 14:01,90259.00/44,40
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 82. 37/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 139.77 6 145.59 2 145.7741.36/39,63
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 27. 9/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 139.92 2 140.80 0 140.8031.71/29,15
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 48. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 150.43 54 157.80 6 163.8078.03/91,03
K1M 124. 16/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 173.51 102 173.83 108 281.83202.65/255,90
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 61. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 156.43 154 172.46 8 180.4693.36/107,20
K1M 123. 15/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 150.75 162 160.27 0 160.2781.12/102,52
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 25. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 13:46,76207.00/33,423/12/0
C2M 17. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 13:16,76187.33/30,743/27/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 27. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 25:06,79390.71/35,027/10/0
C2M 22. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 25:03,64409.55/37,437/17/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C2M 14. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
237.27 14 194.56 4 198.5665.60/49,30
C1M 29. 9/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 141.89 2 151.10 4 143.8942.58/42,03
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 15. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 00:00,00 - 00:49,68 - 00:49,6811.61/30,50
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C2M 15. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
259.55 112 335.77 12 347.77190.06/120,50
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C2M 11. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
00:51,83 - 00:49,78 - 00:49,7811.88/31,30
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1M 33. 13/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 195.71 8 192.00 0 192.0072.84/61,10
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 5.  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 01:31,2031.80/53,54
K1M 8.  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 01:02,4017.30/38,44
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 7.  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 24:04,60600.00/71,01
K1M 7.  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 18:32,70355.20/46,93
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 34. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 175.83 8 195.54 10 183.8391.10/98,20
C2M 9. 4/ZSŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
191.18 112 186.86 58 244.86104.97/75,00
K1M 81. 26/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 165.64 58 182.86 6 188.86104.43/123,70
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 35. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 158.39 10 164.15 162 168.3979.69/89,80
C2M 9. 4/ZSŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
206.09 12 181.42 62 218.0989.39/69,50
K1M 89. 27/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 182.09 14 175.98 16 191.98107.89/128,30
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M 8. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 22:46,00485.40/55,10
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 8. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 16:48,10268.80/36,40
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 9. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 00:00,00 - 02:54,60 - 02:54,6052.80/43,30
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 10. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 01:42,30 - 01:40,10 - 01:40,1033.40/50,10
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 3. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
02:48,90 - 02:51,10 - 02:51,1011.50/7,20
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 5. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
01:34,90 - 01:36,40 - 01:36,4027.20/39,30
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 9. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 23:21,50524.60/59,81
C2M 4. 1/ZMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 23:12,50520.00/59,61
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 3.  PLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:34,20159.20/13,31
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 57. 5/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 164.40 0 163.50 0 163.5049.00/42,80
C2M 28. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
197.90 4 193.00 2 195.0075.20/62,80
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 63. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 155.20 4 156.90 6 159.2049.00/44,50
C2M 27. 5/ZMŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
175.40 10 189.00 18 185.4071.30/62,50
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 17. 5/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 0 Pardub. 01:47,10 - 01:44,20 - 01:44,2022.40/27,4-
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 6. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 11:51,40186.90/35,60
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 6. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 11:43,50181.40/34,70
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 7. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 01:44,00 - 01:46,70 - 01:44,0034.70/50,10
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 7. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 01:45,90 - 01:48,30 - 01:45,9036.60/52,80
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 25. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 144.10 2 147.90 4 146.1043.00/41,70
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 42. 9/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 143.70 2 142.60 0 142.6044.70/45,70
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 14. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 16:23,50448.90/84,00
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 27. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 156.70 6 156.50 4 160.5054.10/50,80
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 47. 11/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 152.80 4 158.30 8 156.8055.50/54,80
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M 17. 5/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PILAŘ Jan
2005
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 14:57,89283.51/46,1-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C2M 18. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PILAŘ Jan
2005
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 27:09,12573.59/54,3-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 3. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj
MAKAROV Lukáš
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:10,7030.40/30,32
K1M 7. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - 01:59,3043.00/56,41
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 4. 2/ZMMAKAROV Lukáš
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:58,40452.70/52,30
K1M    ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - DNF 0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 4. 2/ZMMAKAROV Lukáš
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:58,40452.70/52,30
K1M    ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. - - - - DNF 0
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 3.  MAKAROV Lukáš
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 25:21,40621.10/69,00
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 21. 22/PZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 165.50 2 201.40 0 167.5042.70/34,20
C1M 73. 4/PZŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 173.80 2 177.20 4 175.8070.40/66,80
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 22. 22/PZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 169.90 12 167.70 4 171.7043.50/33,90
C1M 73. 4/PZŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 177.90 4 173.30 2 175.3067.50/62,60
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M
předžáci
4. 3/PZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 0 Pardub. 188.00 8 185.60 8 193.6035.50/22,50
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M
předžáci
4. 3/PZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 0 Pardub. 194.70 58 199.60 16 215.6065.40/43,50

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3