vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

JménoOddílRočníkpočet
výsledků
srovnání
Gabrlík Tomáš UP Olomouc2000119116 197vybrat
Galušková Antonie Klub vodních sportů Sušice z.s.2001042031 196vybrat
Gotvald Robert SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1990043047 186vybrat
Galušková Karolína Univerzitní sportovní klub Praha1995009137 159vybrat
Grossmannová Zdenka Bohemians Praha1965001117 148vybrat
Grossmann Petr TJ Loko Plzeň1974039047 147vybrat
Gebas Vítězslav Univerzitní sportovní klub Praha1984009032 140vybrat
Gábrlík Jakub UP Olomouc2004119152 127vybrat
Grossmann Zdeněk SK Vltava Č. Krumlov z.s.1939024005 111vybrat
Galuška Vladislav Klub vodních sportů Sušice z.s.1965042016 100vybrat
Galušková Anna Klub vodních sportů Sušice z.s.1970042003 87vybrat
Gürtler Adam Univerzitní sportovní klub Praha2001009143 85vybrat
Galuška Zdeněk Klub vodních sportů Sušice z.s.2004042035 50vybrat
Galušková Bára Klub vodních sportů Sušice z.s.2006042006 41vybrat
Gorecký Petr TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1981014042 41vybrat
Geprt David TJ Vodní Sporty Litovel2005116098 38vybrat
Grunwald Paul BÖllberger SV Halle1996000000 30vybrat
Groger Matěj UP Olomouc2001119125 23vybrat
Göttlicher David KK Opava2001121014 21vybrat
GAJARSKY Patrik SVK1991000000 14vybrat
Galiszová Kateřina TJ Slavia K. Vary1986035038 13vybrat
GONŠENICA Adam Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš1999000000 11vybrat
Gurecka Marko DU LM1996000000 10vybrat
GARGAUD Chanut Denis FRA2000000000 8vybrat
GLEJTEKOVÁ Simona TSM Žilina1999000000 8vybrat
GRANT Sarah AUS0000000 8vybrat
GRIMM Alexander GER0000000 8vybrat
Grossmannová Adéla TJ Loko Plzeň2002039032 8vybrat
GEBHARD Klaus GER1950000000 7vybrat
Germay Antoine BEL1995000000 7vybrat
GILBERT Callum New Zealand1996000000 7vybrat
GRIGAR Jakub SVK1997000000 7vybrat
Guiet Pauline Francie1990000000 7vybrat
Geprtová Martina TJ Vodní Sporty Litovel2007116099 6vybrat
GESTIN NICOLAS BRETAGNE2000000000 6vybrat
GODDARD Daniel GBR0000000 6vybrat
Gonda Daniel TJ Česká Lípa1999043001 6vybrat
GOROMLEV Danil KRASNOJARSK1998000000 6vybrat
Gosse Nele Leipziger-Kanu-Club e.V., GER2001000000 6vybrat
GROENEVELD Jessica CAN0000000 6vybrat
GUDEFIN Yann FRA1986000000 6vybrat
GAIGEOT Claire CK LAGNY, FRA1996000000 5vybrat
GAIGEOT Léa CK LAGNY, FRA1996000000 5vybrat
Gerth Max BÖllberger1992000000 5vybrat
GOIKOETXEA Irati ESP0000000 5vybrat
Gavelčík Jáchým VK Tzunami Ostrava2007118009 4vybrat
Gebauer Filip KK Opava2007121014 4vybrat
GEJDOŠ Stanislav ITA0000000 4vybrat
GHISETTI DAVIDE IVREA CANOA CLUB1999000000 4vybrat
GLUMAC Goran CRO0000000 4vybrat
GODEL ROBIN FRA/STRASBOURG99000000 4vybrat
GRAILLE Guillaume CUPPEV, FRA1997000000 4vybrat
GRIMM Michaela GER2000000000 4vybrat
Grossmann Lukáš TJ Loko Plzeň2008039038 4vybrat
GROTOV Alex RUS1900000000 4vybrat
Grotov Alexander RUS1975000000 4vybrat
Guiet Pauine Pau1990000000 4vybrat
GABB Matthew AUS0000000 3vybrat
GALMICHE Lucas GESN1997000000 3vybrat
Ganser Sarah KKR Rosenheim1993000000 3vybrat
GAUBERT ELSA FRA/TEICH0000000 3vybrat
GIAI PRON Clara ITA0000000 3vybrat
GIAI PRON Cristina ITA0000000 3vybrat
GIAI PRON Maria Clara ITA0000000 3vybrat
GIBB Benjamin NZL2000000000 3vybrat
Glejteková Petra ŽKV-Žilina, SVK1996000000 3vybrat
GONDEK Kacper POL0000000 3vybrat
GONCHAROV Alexey  RUS1986000000 3vybrat
GONCHAROV Sergei KRASNOJARSK1998000000 3vybrat
GOTOVTSEV Andrey RUS1980000000 3vybrat
GRACHEV Vladislav KRASNORAJARSK1999000000 3vybrat
GRIEBNER Sven Spremberg2004000000 3vybrat
GUERIN Gregoire CK Saint Maurice de Gourdans1998000000 3vybrat
GUINEA Leanne AUS2000000000 3vybrat
GUYOMARD Romain FRA1989000000 3vybrat
GALLOT Alicia ABCK1998000000 2vybrat
GALOVIC Maximilian SKP Bratislava2002000000 2vybrat
GARCIA Montserrat AND0000000 2vybrat
GARMO Erik SWE2000000000 2vybrat
Gažová Petra SVK0000000 2vybrat
genest tom VICK, FRA2000000000 2vybrat
GEORGEON Corentin CA PA Francie, FRA2003000000 2vybrat
GERČER Žan Kajak kanu klub Ljubljana1998000000 2vybrat
GERHARD Klaus GER1950000000 2vybrat
GEWISSLER Matúš ŠKPBA1919000000 2vybrat
GIANNOPOULOS Athanas GRE0000000 2vybrat
GIBERT Thibault La Plati?re1993000000 2vybrat
Gibson Angus British Canoeing, GBR1998000000 2vybrat
Glasgow Fraser British Canoeing, GBR1998000000 2vybrat
Gogoleva Alena team SPb, RUS1999000000 2vybrat
GOTOVTSEVA Yana RUS1978000000 2vybrat
GOUJON Alexandre CA PA Francie, FRA2001000000 2vybrat
GOURY Guillaume GESN1995000000 2vybrat
Gradišek Nejc Kanu klub Simon, SLO2002000000 2vybrat
Grangeon Marion CDCK 22, FRA2000000000 2vybrat
GRATWOHL Andrea SUI0000000 2vybrat
GREBENEK Svetlana Saint-Peterburg, RUS1995000000 2vybrat
GREIM Michael GER0000000 2vybrat
GUILBAUD Jules Ille de France1997000000 2vybrat
GUINEA Scott Australia Jun./1989000000 2vybrat
GURECA Marko SVK1996000000 2vybrat
GÜRGEN Brun CK Uzerche1993000000 2vybrat
GUTIERREZ Bertrand Nancy1991000000 2vybrat
GWENDAL Duchet AS Gerardmer1979000000 2vybrat
GALKINA Elvira Kzaxtan2001000000 1vybrat
GANCEDO Facundo ARG0000000 1vybrat
GASPARD Marie FRA0000000 1vybrat
GASSOU Mel TOG0000000 1vybrat
GAUBERT ELSA Elsa FRA1998000000 1vybrat
GEFFRAY Héliose CD221997000000 1vybrat
GÉRARD Thomas CKHI, FRA1999000000 1vybrat
GERDES Holger GER0000000 1vybrat
GERMAY Nicolas BEL0000000 1vybrat
GERSTENBERGER John USA0000000 1vybrat
GEWISLER Matus SVK0000000 1vybrat
GIBBONS Conan Australia1988000000 1vybrat
GIBERT Barbara La Plati?re1991000000 1vybrat
GIBSON Eilidh GBR0000000 1vybrat
GIBSON Hamish NZL0000000 1vybrat
GIDOIN Foulques nancy1997000000 1vybrat
GIERTL Jakub TUZV, SVK1980000000 1vybrat
GLEJTEK Peter ŽKV ZA1969000000 1vybrat
GLUCKS Andrej CRO0000000 1vybrat
GLUSHKOV Igor RUS0000000 1vybrat
GOLOVACHENKO Denis BLR0000000 1vybrat
GONCALVES Pedro BRA2000000000 1vybrat
GÖNCZ Gáspár HUN0000000 1vybrat
GONDEK Kamil POL0000000 1vybrat
GONCHAROV Alexej RUS0000000 1vybrat
GOROHOVSKAYA Evgenia RUS1987000000 1vybrat
GOSSELIN Florian Montreuil1987000000 1vybrat
GOSSELIN Pierrick France1973000000 1vybrat
GOTOVCEV Andrey Rusko1978000000 1vybrat
GOTOVCEVA Tanina Rusko1978000000 1vybrat
GOTOVTSEVA Janina RUS78000000 1vybrat
GOTZE Lena GER2004000000 1vybrat
GRABNER Jakob AUT0000000 1vybrat
GRANGER Evence France CKCF1991000000 1vybrat
GRATTO Jen CAN0000000 1vybrat
GROSSMANN Lukáš Loko Plz2006000000 1vybrat
Grotmann Samuel KK Rosenheim, GER1999000000 1vybrat
GROTOV Alexandr Rusko1975000000 1vybrat
GUBENKO Nikita RUS0000000 1vybrat
Guillaume Goury GESN1995000000 1vybrat
Gaborčáková Hana Loko Trutnov1985060085 0vybrat
Gabrhelík Jiří VK Kroměříž1976112034 0vybrat
Gabrhelík Martin VK Kroměříž1979112008 0vybrat
Gabrhelíková Hana VK Kroměříž1948112007 0vybrat
Gajarsý Lukáš Dukla LM1989000000 0vybrat
Gallas Radek VPS Albatros Staňkov1979032005 0vybrat
Gallistlová Veronika SK Vltava Č. Krumlov z.s.1975024069 0vybrat
Gallo Lubomír Sportclub 80 Chomutov z.s.1958020005 0vybrat
Galuška Zdeněk Klub vodních sportů Sušice z.s.1966042055 0vybrat
Galušková Ivana Klub vodních sportů Sušice z.s.1970042004 0vybrat
Ganzer Petr TJ Baník Sokolov1981041013 0vybrat
Gažda Zdeněk Spoje Praha1948005052 0vybrat
Gaždová Renáta Raft klub Trója1981097018 0vybrat
Genserová Nikola TJ Ohře Klášterec1987048017 0vybrat
Georgiev Vjačeslav TJ Loko Plzeň1951039024 0vybrat
GIBB Callum NZL0000000 0vybrat
Gieciová Zuzana TJ CK Česká Skalice1989071119 0vybrat
Gilbert Oliver British Canoeing, GBR1998000000 0vybrat
Glabazňa Bořivoj SK Štětí1943050055 0vybrat
Goldberg David Bohemians Praha1995001052 0vybrat
Goldberg Max Bohemians Praha1997001053 0vybrat
Gonda Jiří VS Lipník nad Bečvou1968115009 0vybrat
Görlich Zdeněk SK VS Č. Budějovice1975023157 0vybrat
Goruk Martin TJ Turnov1975062028 0vybrat
GOSENCA MANCA KKK Ljubljana2001000000 0vybrat
Gottler David TJ Loko Plzeň1976039007 0vybrat
Gottler Jiří TJ Loko Plzeň1939039052 0vybrat
Gottlerová Tereza TJ Loko Plzeň1974039028 0vybrat
Gotvald Pavel Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa1965043052 0vybrat
Gotvaldová Dominika Č.Lípa1995000000 0vybrat
Gotvaldová Vladana SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1966043031 0vybrat
GOUELLO Jérémie Rennes1987000000 0vybrat
GREEBERG Martin Mach 11990000000 0vybrat
Greg Guerin BSM kayak, FRA1998000000 0vybrat
GREGOIRE OLIVIER Royal Mava Club Sauheid, BEL2000000000 0vybrat
Gregorová Stanislava TJ Dvůr Králové1978053030 0vybrat
GREGOTTI Lorenzo Sport Club Brescia Liberavvent2001000000 0vybrat
Grishin Kirill team SPb, RUS2001000000 0vybrat
Grossmannová Nelly Daniela KK Rakovník2008017045 0vybrat
Gryc Tomáš SK Jihlava1966081005 0vybrat
Gryc Zdeněk SK Jihlava1934081006 0vybrat
Grygar Erik VS Lipník nad Bečvou1989115011 0vybrat
Grygar Karel VS Lipník nad Bečvou1965115010 0vybrat
Grygar Marcel Vodní sporty Zábřeh1994135017 0vybrat
György Jakub Sk VS Slávia Hradec Králové1989055002 0vybrat
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3