Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Babouček Antonín 009069 2007 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.05.18
Bačina Jan 043056 1973 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 24.05.18
Beier Alva 060054 2005 K1 Loko Trutnov 2 sjezd 19.06.18
Bek Matyáš 063063 2006 K1 SK Týniště nad Orlicí 3 sjezd 19.06.18
Bek Matyáš 063063 2006 K1 SK Týniště nad Orlicí 3 slalom 18.06.18
Benhák Jiří 046031 1956 C2 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Benhák Jiří 046031 1956 C1 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Benhák Jiří 046031 1956 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Benhák Ladislav 023002 1954 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 24.05.18
Bernat Pavel 103019 2004 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 24.05.18
Bernat Pavel 103019 2004 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 sjezd 19.06.18
Bočánková Jana 026019 2003 C1 SK Domeček Soběslav 2 sjezd 19.06.18
Boček Zdeněk 023006 1975 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 24.05.18
Bočková Kateřina 023007 2007 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 24.05.18
Brebta Vladimír 046002 1972 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Brokeš Marek 129038 2003 K1 TJ Šumperk z.s. 2 sjezd 19.06.18
Brychcí Petr 070074 1990 K1 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 3 slalom 24.05.18
Bříza Václav 036023 1990 C2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3 slalom 24.05.18
Bureš Jan 042062 1978 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Čamek David 116084 2006 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.05.18
Čamek Petr 116004 1977 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3+ slalom 14.05.18
Čapek Vojtěch 030069 2002 K1 VS Tábor 3+ slalom 24.05.18
Černá Lucie 047013 1977 K1 TJ DNT VS Kadaň 3+ slalom 24.05.18
Čihovský Šimon 023069 2003 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 24.05.18
Dobešová Eva 108054 2004 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 sjezd 19.06.18
Dobešová Eva 108054 2004 C1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 sjezd 19.06.18
Doležal Filip 133023 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 19.06.18
Doležal Filip 133023 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 24.05.18
Doležalová Bára 119127 2005 C1 UP Olomouc 2 sjezd 19.06.18
Dopitová Daniela 119216 2002 K1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Drastich Pavel 188004 2002 K1 Raft team H2O Jeseník 3 slalom 04.06.18
Druska Vojta 023021 2006 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 24.05.18
Fabianová Anna 118017 2007 C1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 04.06.18
Fabianová Anna 118017 2007 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 04.06.18
Florián Jindřich 060072 2006 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 19.06.18
Forejtová Andrea 024007 1988 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3+ slalom 24.05.18
Furiš Eduard 024071 2004 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 19.06.18
Galuška Zdeněk 042035 2004 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Gotvald Robert 043047 1990 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 24.05.18
Hájek Roman 118032 1963 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 04.06.18
Hansgutová Monika 119207 2005 C1 UP Olomouc 3 slalom 04.06.18
Hansgutová Monika 119207 2005 K1 UP Olomouc 3+ slalom 24.05.18
Hanuš Jakub 017046 2007 K1 KK Rakovník 3 slalom 24.05.18
Hanuš Jiří 061041 2002 K1 SK Třebechovice 2 slalom 18.06.18
Hartl Jakub 066024 2004 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 24.05.18
Hartl Jakub 066024 2004 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 24.05.18
Haviárová Zuzana 061035 2005 K1 SK Třebechovice 3 slalom 18.06.18
Heger Mikuláš 017036 1990 C2 KK Rakovník 3 slalom 18.06.18
Heger Mikuláš 017036 1990 K1 KK Rakovník 3+ slalom 18.06.18
Heřmanský Jan 129039 2005 K1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 24.05.18
Hlobil Josef 062003 2001 K1 TJ Turnov 3 sjezd 19.06.18
Hojdová Eliška 066007 2005 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 24.05.18
Hojdová Markéta 066017 2007 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3+ slalom 24.05.18
Holínek Svatopluk 129016 2001 K1 TJ Šumperk z.s. 2 sjezd 19.06.18
Hric Vítězslav 119025 1974 C1 UP Olomouc 3+ slalom 04.06.18
Hynek Pavel 059012 2003 K1 TJ Semily 2 sjezd 19.06.18
Chocholová Veronika 014079 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 24.05.18
Jahna Ondřej 061007 2005 K1 SK Třebechovice 3 slalom 18.06.18
Jahoda Jakub 009002 2004 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 18.06.18
Jakubů Jaroslav 011009 1973 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 24.05.18
Janda Zbyněk 034011 1974 C1 TJ SK Hubertus KV 3+ slalom 24.05.18
Janda Zbyněk 034011 1974 K1 TJ SK Hubertus KV 3 slalom 24.05.18
Janoušek Viktor 009125 2003 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 24.05.18
Janů Veronika 119137 2005 K1 UP Olomouc 2 slalom 14.05.18
Janů Veronika 119137 2005 C1 UP Olomouc 2 sjezd 19.06.18
Jaroš Michael 119171 2006 C2 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Jeřábek Tomáš 011073 2004 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 24.05.18
Ježek Ondřej 188006 2001 K1 Raft team H2O Jeseník 3 slalom 04.06.18
Jinek Hugo 009146 2005 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 18.06.18
Jiras Filip 009130 2005 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 18.06.18
Jiřík Matěj 057025 2005 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Jiřík Matěj 057025 2005 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 19.06.18
Jiřík Matěj 057025 2005 K1 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 19.06.18
Jurajdová Veronika 128007 2007 K1 Vodní sporty Desná 3 slalom 24.05.18
Kasper Jakub 024056 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 24.05.18
Kasper Jakub 024056 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 19.06.18
Klimuškin Šimon 077014 1995 K1 Kotva Bráník 3 slalom 18.06.18
Kolář Jakub 023058 2006 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 24.05.18
Kolářová Markéta 009023 2005 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.05.18
Konečná Eliška 135053 2006 K1 Vodní sporty Zábřeh 3 slalom 04.06.18
Konečný Daniel 112001 1997 K1 VK Kroměříž 3 slalom 04.06.18
Konvalinková Irena 057042 1977 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Konvalinková Irena 057042 1977 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Kopeček Michal 030034 2007 K1 VS Tábor 2 slalom 28.05.18
Kosík Dan 119173 2004 K1 UP Olomouc 3+ slalom 04.06.18
Kosík Dan 119173 2004 C1 UP Olomouc 3+ slalom 04.06.18
Kratochvíl Martin 119139 2003 C2 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Kratochvílová Adéla 119176 2007 K1 UP Olomouc 3+ slalom 04.06.18
Kratochvílová Adéla 119176 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Krbec Ondřej 066023 2004 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 24.05.18
Krejza Filip 064010 1989 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Krejza Filip 064010 1989 C2 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Krejza Filip 064010 1989 C1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Kremla Jakub 026008 2006 K1 SK Domeček Soběslav 3 sjezd 19.06.18
Kudělásková Monika 118014 2003 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 04.06.18
Kulhánek Jan 046012 1978 C2 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Kuskevych Anastasia 108014 2004 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 sjezd 19.06.18
Kutín Filip 119218 2007 K1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Kvíčala Matyáš 062022 2005 K1 TJ Turnov 3 slalom 24.05.18
Mádrová Amálie 039027 2003 K1 TJ Loko Plzeň 2 sjezd 19.06.18
Malá Magdaléna 119192 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Malý Vojtěch 119191 2006 C2 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Malý Vojtěch 119191 2006 C1 UP Olomouc 3+ slalom 14.05.18
Marek Lukáš 060039 1980 K1 Loko Trutnov 3+ slalom 24.05.18
Martinka Antonín 112028 1993 K1 VK Kroměříž 3+ slalom 04.06.18
Matějíčková Anežka 103030 2005 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 04.06.18
Míka Hynek 026001 2006 C1 SK Domeček Soběslav 3 sjezd 19.06.18
Míka Hynek 026001 2006 K1 SK Domeček Soběslav 2 sjezd 19.06.18
Míka Viktor 008016 1977 K1 SK Žižkov 3+ slalom 14.05.18
Míl Jakub 060051 2003 C1 Loko Trutnov 3 sjezd 19.06.18
Milotová Dora 001120 2007 K1 Bohemians Praha 3 slalom 24.05.18
Milyan David 052003 2001 C2 TJ Loko Žatec 3 slalom 24.05.18
Minárová Aneta 118015 2001 C1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 14.05.18
Minárová Aneta 118015 2001 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 04.06.18
Minárová Natálie 118016 2001 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 14.05.18
Motlová Andrea 045016 2006 K1 KVS Hradec Králové 3 slalom 24.05.18
Motlová Andrea 045016 2006 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 24.05.18
Mrázková Mária 121037 1996 K1 KK Opava 2 slalom 14.05.18
Musil Pavel 046015 1964 C2 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Nedvěd Matěj 001123 2001 K1 Bohemians Praha 2 sjezd 19.06.18
Němec Radek 057036 2004 K1 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 19.06.18
Novák Václav 030071 2005 K1 VS Tábor 3+ slalom 24.05.18
Nováková Karolína 052036 2002 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 24.05.18
Novosadová Eliška 119206 2005 C1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Novosadová Eliška 119206 2005 K1 UP Olomouc 3+ slalom 04.06.18
Novotný David 023029 2005 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 24.05.18
Novotný Štěpán 059024 2006 K1 TJ Semily 3 sjezd 19.06.18
Outrata Jindřich 057033 1970 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Palouda Mikoláš 024004 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 24.05.18
Paloudová Karolína 024034 2000 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 24.05.18
Panzer Martin 039033 2007 K1 TJ Loko Plzeň 3+ slalom 24.05.18
Pelikán Václav 001111 2005 K1 Bohemians Praha 3 sjezd 19.06.18
Pinkava Lukáš 023016 1976 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 24.05.18
Plachý Roman 112026 1969 C1 VK Kroměříž 3 slalom 04.06.18
Plachý Vojtěch 112045 2001 K1 VK Kroměříž 2 slalom 04.06.18
Pleštil Šimon 059025 2007 K1 TJ Semily 3 slalom 18.06.18
Pollert Antonín 009022 2006 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.05.18
Pollert Jan 009129 2005 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.05.18
Pollert Jonáš 009113 2007 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.05.18
Pomajbík Filip 119187 2006 C2 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Postuwka Patrik 118033 2003 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 14.05.18
Puškarčuk Aleš 043015 1989 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3+ slalom 18.06.18
Putzer Hynek 023099 2003 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 24.05.18
Raděj Tomáš 188001 2002 K1 Raft team H2O Jeseník 3 slalom 04.06.18
Retek Toman 119188 2007 K1 UP Olomouc 3+ slalom 04.06.18
Retek Toman 119188 2007 K1 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Retek Václav 119189 2007 K1 UP Olomouc 3+ slalom 04.06.18
Retek Václav 119189 2007 K1 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Rolenc Jakub 133025 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 19.06.18
Rutarová Kateřina 128015 2005 C1 Vodní sporty Desná 3 slalom 04.06.18
Sadílková Lucie 057040 2002 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 04.06.18
Sakalová Magdaléna 014082 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 24.05.18
Salaj František 116095 2004 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 19.06.18
Salaj František 116095 2004 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 04.06.18
Salaj František 116095 2004 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.05.18
Skalický Aleš 057092 2002 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 19.06.18
Skalický Aleš 057092 2002 K1 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 19.06.18
Sladovník Jakub 026002 2006 K1 SK Domeček Soběslav 2 sjezd 19.06.18
Slavík Daniel 059026 2006 K1 TJ Semily 3 slalom 18.06.18
Smilek Jiří 132005 2003 C2 TJ Valašské Meziříčí 2 sjezd 19.06.18
Srpová Stela 118011 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 04.06.18
Stehlík Alexander 060065 2002 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 19.06.18
Stloukalová Aneta 119196 2007 K1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Stloukalová Aneta 119196 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 04.06.18
Stolín Adam 060046 2005 C1 Loko Trutnov 3 slalom 24.05.18
Stratil Filip 116086 2006 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 19.06.18
Strnad Ondřej 128016 2004 C1 Vodní sporty Desná 3 slalom 04.06.18
Střílka Richard 119180 2006 C1 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Střílková Jana 119181 2004 C1 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Svoboda Ondřej 119190 2006 C1 UP Olomouc 3 slalom 04.06.18
Svoboda Ondřej 119190 2006 C2 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Synek Přemysl 052061 1965 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 18.06.18
Synek Přemysl 052060 2007 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 24.05.18
Syslo Jiří 119217 2003 K1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Šampalíková Klára 039029 2004 K1 TJ Loko Plzeň 2 sjezd 19.06.18
Šefčíková Anastázie 121006 2004 K1 KK Opava 3+ slalom 04.06.18
Šenk Marek 011020 1974 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 24.05.18
Šilar Jakub 064033 1987 C2 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Šilar Jakub 064033 1987 C1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Šilar Jakub 064033 1987 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Šmakal Petr 116088 2003 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.05.18
Šmakal Petr 116088 2003 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 19.06.18
Šmakal Petr 116088 2003 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 18.06.18
Šmoldas Michal 116061 1998 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.05.18
Šťastný Filip 057020 1994 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 04.06.18
Šťastný Matěj 057075 2005 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 19.06.18
Šťastný Matěj 057075 2005 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Štěpánková Jůlie 010114 2006 C1 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 18.06.18
Štěpánková Petra 119068 2001 K1 UP Olomouc 2 sjezd 19.06.18
Štolfa Filip 118029 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 24.05.18
Študlar Patrik 024061 1999 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 24.05.18
Štybnar Vojtěch 119197 2005 K1 UP Olomouc 3+ slalom 14.05.18
Štybnar Vojtěch 119197 2005 K1 UP Olomouc 2 sjezd 19.06.18
Švéda Daniel 132004 2002 C2 TJ Valašské Meziříčí 2 sjezd 19.06.18
Švejd Jáchym 042025 2007 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2 slalom 28.05.18
Švejd Jakub 042008 2001 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Švejd Jakub 042008 2001 C1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Švejd Jan 042022 2004 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Tatíček Miroslav 057049 1985 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Tichý Tomáš 059028 2004 K1 TJ Semily 3 slalom 18.06.18
Tůmová Veronika 034027 2006 K1 TJ SK Hubertus KV 2 slalom 18.06.18
Tunka Zdeněk 046023 1957 C1 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Turner Karel 042017 2004 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Vandas Bohuslav 026003 1982 C2 SK Domeček Soběslav 3 slalom 24.05.18
Vandasová Lenka 026004 1985 K1 SK Domeček Soběslav 3 slalom 24.05.18
Veniger Jiří 064023 1973 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Veselý Ondřej 057054 2004 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Vitoul Tomáš 116107 2003 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 18.06.18
Vitoul Tomáš 116107 2003 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.05.18
Vodák Norbert 116097 2004 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 19.06.18
Vodrážka Matěj 059049 2004 K1 TJ Semily 3 sjezd 19.06.18
Vojtěchová Barbora 108034 2004 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 slalom 04.06.18
Vránek Jan 033009 2004 K1 VS Blovice 2 sjezd 19.06.18
Vrbová Marie 119198 2007 C1 UP Olomouc 3+ slalom 04.06.18
Vrbová Marie 119198 2007 K1 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Vrbová Marie 119198 2007 K1 UP Olomouc 3+ slalom 04.06.18
Weiser Kryštof 116090 2007 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 04.06.18
Zedníčková Michaela 064055 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 19.06.18
Zeman Jakub 133017 2007 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 04.06.18
Zeman Šimon 133127 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 19.06.18
Zifčák Štefan 023034 1977 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 18.06.18
Zíková Andrea 030062 2004 K1 VS Tábor 3 slalom 30.05.18
Zrzavý Jakub 064056 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Zrzavý Jakub 064056 2005 C1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 19.06.18
Zummer Ondřej 062023 1968 K1 TJ Turnov 3 slalom 24.05.18
Zvolánek Filip 076014 1999 C2 TJ Jiskra Bechyně 3 slalom 24.05.18
Zvolánek Jan 023040 1995 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 24.05.18
Žandová Tereza 135021 2006 K1 Vodní sporty Zábřeh 3+ slalom 04.06.18
Ženka Martin 057081 2000 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 04.06.18
Ženka Ondra 057080 2000 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 04.06.18

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu