Knebel Robert, 1971

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M    KNEBEL Robert 1971 2 Olomouc - - - - DNS 0/0/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 9. 1/VKNEBEL Robert 1971 2 Olomouc - - - - 18:44,0285.38/8,240/0/84
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 5. 1/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc - - - - 16:34,9065.20/7,084
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 8. 2/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc - - - - 14:43,3087.30/11,059
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 5. 1/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc - - - - 16:50,9070.30/7,589
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 6. 1/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc - - - - 14:14,9053.50/6,776
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M    KNEBEL Robert 1971 Olomouc - - - - DNS 0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M    KNEBEL Robert 1971 Olomouc - - - - DNS 0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 12. 1/VKNEBEL Robert 1971 Olomouc - - - - 09:00,9044.50/9,00
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 13. 1/VKNEBEL Robert 1971 Olomouc - - - - 11:51,2064.70/10,054
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 6. 4/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 18:38,1082.80/8,049/0/48
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1M 9. 3/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 01:51,13 - 01:52,36 - 01:51,134.88/4,640/0/60
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1M 4. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 13:20,4642.63/5,657/0/96
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 14. 3/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 00:53,89 - 01:32,82 - 00:53,896.09/12,729/0/44
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1M 19. 4/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 00:53,30 - 00:54,45 - 00:53,306.00/12,719/0/20
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M    KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M    KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - DSQ 0/0/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 7. 4/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 14:33,3045.00/5,446/0/93
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 5. 3/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 14:32,3040.00/4,853/0/105
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 2.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 11:18,8019.50/3,0101
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 2.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 16:47,209.70/1,0101
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 3. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 17:02,1049.90/5,1116
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 3. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 11:24,2025.30/3,8116
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
K1M 4.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 01:49,99 - 01:50,76 - 01:49,994.51/4,357/0/97
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
K1M 2.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 12:53,0717.87/2,468/0/86
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 13. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 00:56,53 - 00:00,00 - 00:56,533.36/6,331
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 6. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 00:55,24 - 00:00,00 - 00:55,243.63/7,00/0/0
C2M 19. 1/VMKNEBEL Robert
MRŮZEK Kamil
1919
1971
Olomouc
Dukla B.
01:07,70 - 00:00,00 - 01:07,7011.25/19,90/0/0
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 23. 5/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 01:05,31 - 00:00,00 - 01:05,318.16/14,313/0/33
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 23. 5/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 01:03,28 - 00:00,00 - 01:03,288.14/14,813/0/39
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M    KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 01:37,82 19/0/39
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M 5.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 14:47,2835.41/4,253/0/105
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 3. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 17:30,3038.70/3,862/0/110
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 3. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 17:27,8028.80/2,862/0/110
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1M 3. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 20:16,0034.70/2,962/0/140
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1M 3. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 20:12,0019.20/1,662/0/140
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 2. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 11:26,207.00/1,099
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1M 2. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 16:38,7010.20/1,089
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 11. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 01:13,53 - 01:12,39 - 02:25,9213.02/9,835/0/64
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 15. 3/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 01:04,88 - 01:04,51 - 02:09,3914.09/12,227/0/52
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 5.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 17:00,7017.70/1,853/0/72
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 2.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 17:08,8012.40/1,268/0/96
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1M 5. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 16:05,1826.20/2,853/0/122
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1M 13. 2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 01:09,95 - 01:09,04 - 02:18,999.87/7,631/0/92
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 4.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 16:16,2037.00/3,957/0/118
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 3.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 16:21,7029.10/3,162/0/130
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 2. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 13:32,2010.20/1,3113
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 3. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 11:48,6010.10/1,4108
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 3. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 13:51,5013.30/1,6109
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 3. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 11:50,709.80/1,4109
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 29. 4/VMKNEBEL Robert 1971 0 Olomouc 116.10 0 0.00 999 116.1018.70/19,242
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 28. 4/VMKNEBEL Robert 1971 0 Olomouc 115.00 0 0.00 999 115.0019.00/19,860
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1M    KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1M 4. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 12:35,805.50/0,762/0/81
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1M 7. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 01:39,55 - 01:42,26 - 03:21,819.51/4,949/0/108
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1M 4. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 15:50,6432.87/3,657/0/116
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 2. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 17:35,8020.30/2,068/0/115
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 2. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 17:35,8020.30/2,068/0/115
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1M 8. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc 01:18,75 - 01:18,46 - 02:37,217.46/5,043/0/76
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1M 2. 1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 14:51,1919.42/2,268/0/79
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 3.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 17:28,6029.50/2,962/0/67
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 4.  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc - - - - 17:44,7030.80/3,057/0/67
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 9. 2/VMKNEBEL Robert 1971 0 Olomouc 0.00 999 107.10 0 107.1020.80/24,1-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.03.18 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 2/2 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/10 392

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1M 1/1 49
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1M 1/1 48

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1M 7/8 244
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/12 539

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Mrůzek Kamil
1/1 0
8.K1M 8/12 368
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mrůzek Kamil
1/1 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mrůzek Kamil
1/1 0
4.K1M 5/13 605

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 7/8 333
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/12 592

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1M 2/2 102

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Knebel Robertřeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
19.05.10
pořadí29.28.9.
odstup %19,219,824,1
% poražených soupeřů64,169,363,6
pořadí20102011celkem
průměr9.028.522.0
medián92828
modus9289
počet závodů123

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Knebel Robertsj 26
14.04.18
sj 21
19.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí9.6.4.7.5.2.5.3.3.3.3.5.2.5.4.3.4.4.2.2.2.3.4.
odstup %8,28,05,65,44,82,44,23,82,82,91,61,81,22,83,93,10,73,62,02,02,22,93,0
% poražených soupeřů70,464,382,483,888,694,784,092,392,395,195,081,095,590,294,096,290,394,397,797,796,291,787,5
pořadí201120122013201420152018celkem
průměr3.03.83.25.36.09.03.9
medián3435694
modus2534693
počet závodů75631123

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Knebel Robertsl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí4.5.4.
odstup %5,64,80,7
% poražených soupeřů82,488,690,3
pořadí20112014celkem
průměr4.04.54.3
medián444
modus444
počet závodů123

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Knebel Robertsj 26
14.04.18
sj 21
19.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí9.6.4.7.5.2.5.3.3.3.3.5.2.5.4.3.4.4.2.2.2.3.4.
odstup %8,28,05,65,44,82,44,23,82,82,91,61,81,22,83,93,10,73,62,02,02,22,93,0
% poražených soupeřů70,464,382,483,888,694,784,092,392,395,195,081,095,590,294,096,290,394,397,797,796,291,787,5
pořadí201120122013201420152018celkem
průměr3.03.83.25.36.09.03.9
medián3435694
modus2534693
počet závodů75631123

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Knebel Robertsj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 21
19.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí9.5.8.5.6.12.13.6.4.7.5.2.2.3.3.2.5.3.3.3.3.2.2.5.2.5.4.3.3.2.3.3.4.4.2.2.2.3.4.
odstup %8,27,011,07,56,79,010,08,05,65,44,81,03,05,13,82,44,23,82,82,91,61,01,01,81,22,83,93,11,41,31,41,60,73,62,02,02,22,93,0
% poražených soupeřů70,491,384,190,987,871,869,264,382,483,888,697,697,695,395,594,784,092,392,395,195,095,896,081,095,590,294,096,292,396,092,692,690,394,397,797,796,291,787,5
pořadí201120122013201420152018celkem
průměr3.03.32.93.76.08.34.2
medián3333683
modus2332653
počet závodů79871739

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Knebel Robertsl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí9.14.19.4.13.6.23.23.11.15.13.7.8.
odstup %4,612,712,74,36,37,014,314,89,812,27,64,95,0
% poražených soupeřů52,966,756,188,067,687,545,043,669,757,670,788,780,0
pořadí2011201220132014celkem
průměr7.513.013.814.012.7
medián713131413
modus71123913
počet závodů235313

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Knebel Robertsl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí9.19.11.15.
odstup %4,612,79,812,2
% poražených soupeřů52,956,169,757,6
pořadí20122014celkem
průměr13.014.013.5
medián11911
modus1199
počet závodů224

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Knebel Robertsl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí9.14.19.4.23.23.11.15.13.7.8.
odstup %4,612,712,74,314,314,89,812,27,64,95,0
% poražených soupeřů52,966,756,188,045,043,669,757,670,788,780,0
pořadí2011201220132014celkem
průměr7.513.016.714.013.3
medián713231413
modus71123923
počet závodů233311

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Knebel Robertsl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí9.14.19.4.23.23.11.15.13.7.8.
odstup %4,612,712,74,314,314,89,812,27,64,95,0
% poražených soupeřů52,966,756,188,045,043,669,757,670,788,780,0
pořadí2011201220132014celkem
průměr7.513.016.714.013.3
medián713231413
modus71123923
počet závodů233311