Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Babouček Antonín 009069 2007 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.05.18
Bačina Jan 043056 1973 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 24.05.18
Benhák Jiří 046031 1956 C2 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Benhák Jiří 046031 1956 C1 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Benhák Jiří 046031 1956 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Benhák Ladislav 023002 1954 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 24.05.18
Bernat Pavel 103019 2004 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 24.05.18
Boček Zdeněk 023006 1975 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 24.05.18
Bočková Kateřina 023007 2007 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 24.05.18
Bočková Kateřina 023007 2007 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 22.04.18
Bohatý Oto 061038 2007 K1 SK Třebechovice 3+ slalom 08.05.18
Bolehovská Iva 060004 1978 K1 Loko Trutnov 3 slalom 01.05.18
Brebta Vladimír 046002 1972 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Brychcí Petr 070074 1990 K1 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 3 slalom 24.05.18
Břečka Jan 133002 1958 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 08.05.18
Bříza Václav 036023 1990 C2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3 slalom 24.05.18
Bundová Simona 057008 2004 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 01.05.18
Bureš Jan 042062 1978 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Čamek David 116084 2006 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.05.18
Čamek Petr 116004 1977 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3+ slalom 14.05.18
Čapek Vojtěch 030069 2002 K1 VS Tábor 3+ slalom 24.05.18
Černá Lucie 047013 1977 K1 TJ DNT VS Kadaň 3+ slalom 24.05.18
Čihovský Šimon 023069 2003 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 24.05.18
Davídek Tomáš 024047 1985 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 01.05.18
Doležal Filip 133023 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 24.05.18
Dopitová Daniela 119216 2002 K1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Druska Vojta 023021 2006 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 24.05.18
Enrigue Rendó 009003 2005 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 22.04.18
Fabianová Anna 118017 2007 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 08.05.18
Fabianová Anna 118017 2007 K1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 10.05.18
Fabianová Anna 118017 2007 C1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 08.05.18
Fišnar Jakub 135017 2007 K1 Vodní sporty Zábřeh 3 slalom 08.05.18
Forejtová Andrea 024007 1988 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3+ slalom 24.05.18
Fröhlich Jáchym 049065 2007 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3+ slalom 08.05.18
Fröhlich Jáchym 049065 2007 C2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 08.05.18
Galuška Zdeněk 042035 2004 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Gotvald Robert 043047 1990 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 24.05.18
Hajský Stanislav 059016 1969 C1 TJ Semily 3 sjezd 01.05.18
Hansgutová Monika 119207 2005 K1 UP Olomouc 3+ slalom 24.05.18
Hanuš Jakub 017046 2007 K1 KK Rakovník 3 slalom 24.05.18
Hartl Jakub 066024 2004 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 24.05.18
Hartl Jakub 066024 2004 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 24.05.18
Heřmanský Jan 129039 2005 K1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 24.05.18
Hezina Jiří 049068 2004 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 sjezd 01.05.18
Hojdová Eliška 066007 2005 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 24.05.18
Hojdová Markéta 066017 2007 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3+ slalom 24.05.18
Hojdová Markéta 066017 2007 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 22.04.18
Hrňák Šimon 014064 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 08.05.18
Chocholová Veronika 014079 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 24.05.18
Choutka Jan 045015 1995 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 01.05.18
Choutka Jan 045015 1995 C1 KVS Hradec Králové 3 slalom 01.05.18
Chuděj Zdeněk 115004 1975 K1 VS Lipník nad Bečvou 3 slalom 08.05.18
Jakubů Jaroslav 011009 1973 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 24.05.18
Janda Zbyněk 034011 1974 K1 TJ SK Hubertus KV 3 slalom 24.05.18
Janda Zbyněk 034011 1974 C1 TJ SK Hubertus KV 3+ slalom 24.05.18
Janoušek Viktor 009125 2003 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 24.05.18
Janoušek Viktor 009125 2003 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 08.05.18
Janů Veronika 119137 2005 K1 UP Olomouc 2 slalom 14.05.18
Jarešová Kristýna 060041 1994 C2 Loko Trutnov 3 slalom 01.05.18
Jaroš Michael 119171 2006 C2 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Jeřábek Tomáš 011073 2004 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 24.05.18
Jurajdová Simona 128006 2007 K1 Vodní sporty Desná 3 slalom 08.05.18
Jurajdová Veronika 128007 2007 K1 Vodní sporty Desná 3 slalom 24.05.18
Kárník Tadeáš 009029 2006 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 22.04.18
Kasper Jakub 024056 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 24.05.18
Koblížek Daniel 060040 2000 C2 Loko Trutnov 2 sjezd 01.05.18
Kolář Jakub 023058 2006 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 24.05.18
Kolářová Markéta 009023 2005 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.05.18
Kopeček Michal 030034 2007 C2 VS Tábor 3 slalom 08.05.18
Kopeček Michal 030034 2007 K1 VS Tábor 3+ slalom 08.05.18
Kovařík Vít 011072 2003 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 01.05.18
Kratochvílová Adéla 119176 2007 K1 UP Olomouc 3 slalom 08.05.18
Kratochvílová Adéla 119176 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Kratochvílová Tereza 024009 2003 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 08.05.18
Krbec Ondřej 066023 2004 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 24.05.18
Kulhánek Jan 046012 1978 C2 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Kutín Filip 119218 2007 K1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Kvíčala Matyáš 062022 2005 K1 TJ Turnov 3 slalom 24.05.18
Macek Jiří 030041 1971 C1 VS Tábor 3 slalom 08.05.18
Malá Magdaléna 119192 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Malá Magdaléna 119192 2007 K1 UP Olomouc 3 slalom 08.05.18
Malý Pavel 135045 1954 C1 Vodní sporty Zábřeh 3 slalom 08.05.18
Malý Vojtěch 119191 2006 C1 UP Olomouc 3+ slalom 14.05.18
Marek Lukáš 060039 1980 K1 Loko Trutnov 3+ slalom 24.05.18
Martinů Lukáš 030050 1987 C2 VS Tábor 3 slalom 08.05.18
Míka Viktor 008016 1977 K1 SK Žižkov 3+ slalom 14.05.18
Míl Jakub 060051 2003 C2 Loko Trutnov 3 slalom 01.05.18
Milotová Dora 001120 2007 K1 Bohemians Praha 3 slalom 24.05.18
Milyan David 052003 2001 C2 TJ Loko Žatec 3 slalom 24.05.18
Milyan David 052003 2001 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 08.05.18
Minárová Aneta 118015 2001 C1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 14.05.18
Minárová Natálie 118016 2001 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 14.05.18
Motlová Andrea 045016 2006 K1 KVS Hradec Králové 3 slalom 24.05.18
Motlová Andrea 045016 2006 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 24.05.18
Mrázková Klára 121035 2006 C1 KK Opava 3 slalom 08.05.18
Mrázková Mária 121037 1996 K1 KK Opava 3+ slalom 08.05.18
Mrázková Mária 121037 1996 K1 KK Opava 2 slalom 14.05.18
Mrskočová Jana 060060 1988 C2 Loko Trutnov 3 slalom 01.05.18
Musil Pavel 046015 1964 C2 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Najman Martin 014013 1972 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 08.05.18
Najmanová Kateřina 119099 1984 K1 UP Olomouc 3+ slalom 11.05.18
Novák Filip 001030 2002 K1 Bohemians Praha 2 sjezd 01.05.18
Novák Matěj 030039 2004 K1 VS Tábor 3 slalom 08.05.18
Novák Václav 030071 2005 K1 VS Tábor 3+ slalom 24.05.18
Nováková Karolína 052036 2002 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 24.05.18
Novosadová Eliška 119206 2005 C1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Novotný David 023029 2005 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 24.05.18
Ondřich Václav 024072 2001 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 08.05.18
Palouda Mikoláš 024004 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 24.05.18
Paloudová Karolína 024034 2000 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 24.05.18
Panzer Martin 039033 2007 K1 TJ Loko Plzeň 3+ slalom 24.05.18
Papula Jan 116094 2005 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 08.05.18
Pechlát Adam 042018 2007 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 08.05.18
Petr David 115003 1987 K1 VS Lipník nad Bečvou 3 slalom 08.05.18
Pinkava Lukáš 023016 1976 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 24.05.18
Plášil Hynek 057086 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 10.05.18
Polívka Karel 055034 1978 C1 Sk VS Slávia Hradec Králové 3 slalom 01.05.18
Pollert Antonín 009022 2006 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.05.18
Pollert Jan 009129 2005 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.05.18
Pollert Jonáš 009113 2007 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.05.18
Pomajbík Filip 119187 2006 C2 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Popovič Pavel 030015 1971 C1 VS Tábor 3 slalom 08.05.18
Popovičová Žaneta 030026 1992 C2 VS Tábor 3 slalom 08.05.18
Postuwka Patrik 118033 2003 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 14.05.18
Putzer Hynek 023099 2003 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 24.05.18
Retek Toman 119188 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 08.05.18
Retek Toman 119188 2007 K1 UP Olomouc 3 slalom 08.05.18
Retek Václav 119189 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 08.05.18
Retek Václav 119189 2007 K1 UP Olomouc 3 slalom 08.05.18
Retková Marie 119215 2003 C1 UP Olomouc 3 slalom 08.05.18
Rolenc Jakub 133025 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 08.05.18
Saidl František 009153 2006 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 08.05.18
Sakalová Magdaléna 014082 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 24.05.18
Salaj František 116095 2004 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.05.18
Sladovník Jakub 026002 2006 K1 SK Domeček Soběslav 3 slalom 08.05.18
Stehno Petr 009154 2003 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 08.05.18
Stloukalová Aneta 119196 2007 K1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Stolín Adam 060046 2005 C1 Loko Trutnov 3 slalom 24.05.18
Stratil Michal 116027 1973 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 08.05.18
Svoboda Adam 009119 2006 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 08.05.18
Synek Přemysl 052060 2007 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 24.05.18
Syslo Jiří 119217 2003 K1 UP Olomouc 3 slalom 24.05.18
Šanda Petr 019022 2000 K1 BS Vlašim 3 slalom 01.05.18
Šanda Petr 019022 2000 K1 BS Vlašim 2 slalom 08.05.18
Šenk Marek 011020 1974 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 24.05.18
Škop Jan 027016 2007 K1 Otava Strakonice 3 slalom 01.05.18
Šmakal Petr 116088 2003 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.05.18
Šmoldas Michal 116061 1998 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.05.18
Šrétrová Amálie 014011 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 08.05.18
Štolfa Filip 118029 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 24.05.18
Študlar Patrik 024061 1999 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 24.05.18
Štybnar Vojtěch 119197 2005 K1 UP Olomouc 3+ slalom 14.05.18
Švagr Rostislav 063058 2000 C2 SK Týniště nad Orlicí 2 sjezd 01.05.18
Švejd Jáchym 042025 2007 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3+ slalom 08.05.18
Švejd Jakub 042008 2001 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Švejd Jakub 042008 2001 C1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Švejd Jan 042022 2004 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Tunka Zdeněk 046023 1957 C1 Delfín Jablonec 3 slalom 24.05.18
Turner Karel 042017 2004 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.05.18
Vandas Bohuslav 026003 1982 C2 SK Domeček Soběslav 3 slalom 24.05.18
Vandasová Lenka 026004 1985 K1 SK Domeček Soběslav 3 slalom 24.05.18
Větrovský Tomáš 009016 2005 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 08.05.18
Veverka Čeněk 039014 2007 K1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 08.05.18
Vícha Lubomír 115005 1982 K1 VS Lipník nad Bečvou 3 slalom 08.05.18
Vitoul Tomáš 116107 2003 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.05.18
Vodák Norbert 116097 2004 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 08.05.18
Volek Martin 132027 1982 K1 TJ Valašské Meziříčí 3+ slalom 08.05.18
Vrbová Marie 119198 2007 K1 UP Olomouc 3 slalom 08.05.18
Vrbová Marie 119198 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 08.05.18
Winter Jan 046040 1982 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 08.05.18
Zeman Šimon 133127 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 08.05.18
Zíková Andrea 030062 2004 K1 VS Tábor 2 slalom 08.05.18
Zummer Ondřej 062023 1968 K1 TJ Turnov 3 slalom 24.05.18
Zvolánek Filip 076014 1999 C2 TJ Jiskra Bechyně 3 slalom 24.05.18
Zvolánek Jan 023040 1995 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 24.05.18

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu