vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků
jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Abraham Tomáš 010003 1969 K1M SK VS Karbo Benátky 364/2 0/0 2
Bašková Petra 010040 1981 K1W SK VS Karbo Benátky 44/2 0/0 3
Beier Alva
Beier Matouš
060054
060047
2005
2004
C2M Loko Trutnov
Loko Trutnov
42/5 16/2 3 3+
Bízek Zdeněk 011064 1971 K1M KK Brandýs nad Labem 153/2 0/0 3
Brotánková Petra 039015 2001 K1W TJ Loko Plzeň 2/2 0/0 3
Burger Jáchym 009050 2006 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 18/2 0/0 3
Cinko Radek 057065 1993 K1M TJ Syntesia Pardubice 21/5 0/0 3
Dolista Jan 014005 1987 K1M TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 357/4 0/0 3 2
Drábek Matyáš 045022 2005 K1M KVS Hradec Králové 169/5 0/0 3 3+
Dziadek Marek
Sobotka Adam
103017
103001
2005
2005
C2M Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
0/0 5/2 3
Egert Tomáš 017003 2004 K1M KK Rakovník 7/2 0/0 3
Gábrlík Jakub
Mráka Jan
119152
119154
2004
2004
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
7/2 37/5 3 3+
Hanuš Jiří
Marek Matyáš
061041
061025
2002
2003
C2M SK Třebechovice
SK Třebechovice
7/2 0/0 3
Hartl Jakub 066024 2004 C1M Vodácký oddíl Horšovský Týn 93/5 35/2 3 3+
Hilgert Luboš
Rak Tomáš
012001
012029
1986
1989
C2M DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
59/2 0/0 3 3+
Houšková Kateřina
Bednářová Anna
043014
043006
2003
2002
C2M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/2 0/0 3
Jiras Filip
Černík Štěpán
009130
009036
2005
2006
C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
33/5 11/2 3 3+
Kolář Jiří 009167 1975 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 324/2 0/0 2
Kořínek Martin 046006 1977 K1M Delfín Jablonec 168/5 0/0 3 3+
Kudrna Josef 011014 2004 C1M KK Brandýs nad Labem 26/2 0/0 3
Kvíčala Čestmír 062031 1970 K1M TJ Turnov 2/2 0/0 3
Mareš Jakub
Vejnar Samuel
024055
024042
2003
2005
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
45/5 0/0 3 3+
Matějíčková Anežka 103030 2005 C1W Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 7/3 3
Morenová Adriana 009096 2004 C1W Univerzitní sportovní klub Praha 26/5 4/1 3 3+
Mrázková Klára 121035 2006 K1W KK Opava 31/2 57/5 3 3+
Nováčková Michala 010012 1984 K1W SK VS Karbo Benátky 82/2 0/0 3+
Novák Václav 030071 2005 K1M VS Tábor 24/3 0/0 3
Petr Lukáš 011048 2004 K1M KK Brandýs nad Labem 54/2 0/0 3
Pinkava Lukáš 023016 1976 K1M SK VS Č. Budějovice 120/2 0/0 3
Piskáček Jan 050016 1966 K1M SK Štětí 188/5 0/0 3 3+
Plašilová Drahomíra 010033 1961 K1W SK VS Karbo Benátky 32/2 0/0 3
Retková Marie
Retková Anna
119215
119005
2003
2005
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 4/2 3
Stolín Adam 060046 2005 K1M Loko Trutnov 165/5 0/0 3 3+
Střecha Jan 108042 2001 C1M VS Dolní Kounice 0/0 4/2 3
Střechová Ela 108041 2005 C1W VS Dolní Kounice 3/1 16/5 3
Střechová Ela 108041 2005 K1W VS Dolní Kounice 12/1 46/5 3 3+
Štěpánková Jůlie
Štěpánek Ondřej
010114
012017
2006
1979
C2X SK VS Karbo Benátky
DUKLA Brandýs
7/2 0/0 3
Štěpánková Vanda 012013 1978 K1W DUKLA Brandýs 43/2 0/0 3
Štibrányi David 011068 2004 K1M KK Brandýs nad Labem 167/5 0/0 3 3+
Šupolík Luboš 014025 1992 K1M TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 104/2 0/0 3
Šustr Vojtěch 014075 2006 K1M TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/2 0/0 3
Todorov Oliver 119210 2006 K1M UP Olomouc 0/0 3/2 3
Tůmová Veronika 034027 2006 K1W TJ SK Hubertus KV 78/5 0/0 3 3+
Uhlík František
Pazourek Pavel
076007
076004
1975
1976
C2M TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
38/2 0/0 3 3+
Uhlík Jan 052039 1978 C1M TJ Loko Žatec 10/2 0/0 3
Válek Michal
Vaněk Matěj
030025
030044
2006
2004
C2M VS Tábor
VS Tábor
31/5 0/0 3 3+
Velenovský Jiří 030072 1978 K1M VS Tábor 21/3 0/0 3
Volák Jaroslav 048068 1990 C1M TJ Ohře Klášterec 116/3 0/0 3 3+
Vozka Aleš
Potužák Jan
042029
042032
1989
1988
C2M Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
47/2 0/0 3 3+

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2017

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy31060150601605060
Morava190509050906050

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků
jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Báčová Michaela
Štibrányi Kateřina
011023
011044
1998
2000
C2M KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
0/0 2/2 3
Bauerová Markéta 024058 2001 K1W SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/2 0/0 3
Beier Alva
Beier Matouš
060054
060047
2005
2004
C2M Loko Trutnov
Loko Trutnov
77/2 18/3 3 2
Beier Matouš 060047 2004 C1M Loko Trutnov 63/5 24/3 3 2
Bek Matyáš 063063 2006 C1M SK Týniště nad Orlicí 14/2 0/0 3
Bek Matyáš 063063 2006 K1M SK Týniště nad Orlicí 3/1 6/2 3
Beránek Tomáš 063061 2006 C1M SK Týniště nad Orlicí 14/2 0/0 3
Bočánková Jana 026019 2003 C1W SK Domeček Soběslav 72/5 7/2 3 2
Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
001106
001111
2005
2005
C2M Bohemians Praha
Bohemians Praha
52/2 4/2 2
Doležalová Bára 119127 2005 C1W UP Olomouc 60/2 7/4 3 2
Doležalová Bára 119127 2005 K1W UP Olomouc 18/2 40/5 3 2
Dopitová Daniela 119216 2002 K1W UP Olomouc 1/1 4/2 3
Fencl Jáchym 057087 2003 K1M TJ Syntesia Pardubice 2/2 0/0 3
Gábrlík Jakub
Mráka Jan
119152
119154
2004
2004
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
62/2 15/5 3 2
Gábrlík Jakub 119152 2004 K1M UP Olomouc 0/0 111/5 3 2
Hain Přemysl
Veselý Matěj
053028
053024
1977
1978
C2M TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
8/2 0/0 3
Hala Jiří
Janů Filip
119143
119159
2002
2002
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
119/2 25/2 3 2
Hansgutová Monika 119207 2005 C1W UP Olomouc 46/2 0/0 2
Hanuš Jiří 061041 2002 K1M SK Třebechovice 23/3 0/0 3
Heger Jonáš 045021 2006 K1M KVS Hradec Králové 5/2 0/0 3
Hegerová Hana 045004 1974 K1W KVS Hradec Králové 4/2 0/0 3
Heinzová Bára 119145 2003 K1W UP Olomouc 0/0 42/5 3 2
Hilgert Luboš 012001 1986 K1M DUKLA Brandýs 72/1 0/0 2
Horová Klára 121038 1998 C1W KK Opava 0/0 4/2 3
Hrnčíř Jakub 064002 2001 C1M SKK Vysoké Mýto 80/4 22/2 3 2
Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
064002
064003
2001
2001
C2M SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
92/3 17/2 3 2
Hrůzová Růžena 112029 2000 K1W VK Kroměříž 0/0 2/2 3
Chod David 033014 1982 C1M VS Blovice 21/4 0/0 3
Janů Veronika 119137 2005 C1W UP Olomouc 54/2 1/1 2
Jaroš Michael 119171 2006 K1M UP Olomouc 0/0 13/5 3
Jiřík Matěj 057025 2005 K1M TJ Syntesia Pardubice 5/4 0/0 3
Kejklíček Tomáš 057069 1980 C1M TJ Syntesia Pardubice 219/5 0/0 3 2
Kirchner David
Novák Filip
001114
001030
2002
2002
C2M Bohemians Praha
Bohemians Praha
83/2 15/2 3 2
Konečný Daniel 112001 1997 C1M VK Kroměříž 0/0 2/2 3
Kosík Dan 119173 2004 C1M UP Olomouc 20/2 2/1 3
Košík Michal 133058 1995 C1M SK Veselí nad Moravou 0/0 7/2 3
Kratochvíl Martin 119139 2003 K1M UP Olomouc 3/1 101/5 3 2
Kratochvílová Tereza 024009 2003 C1W SK Vltava Č. Krumlov z.s. 64/3 6/3 3 2
Kratochvílová Tereza 024009 2003 K1W SK Vltava Č. Krumlov z.s. 59/5 47/3 3 2
Kupilík Jan 103014 1984 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 6/2 3
Lacina Jakub 059021 2003 K1M TJ Semily 72/5 76/2 3 2
Malý Vojtěch 119191 2006 C1M UP Olomouc 12/2 0/0 3
Marek Matyáš 061025 2003 K1M SK Třebechovice 4/2 0/0 3
Mareš Jakub
Vejnar Samuel
024055
024042
2003
2005
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
111/5 27/3 3 2
Míl Jakub 060051 2003 K1M Loko Trutnov 11/3 0/0 3
Mílová Terezie 060037 1998 K1W Loko Trutnov 4/2 0/0 3
Mrázek Jakub 121103 2004 K1M KK Opava 25/2 113/3 3 2
Němec Radek
Fencl Jáchym
057036
057087
2004
2003
C2M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
60/5 6/2 3 2
Novosadová Eliška 119206 2005 C1W UP Olomouc 46/2 0/0 2
Ondřich Václav
Klein Pavel
024072
024053
2001
2001
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
113/5 23/2 3 2
Palouda Tomáš
Vaňková Gabriela
024021
116019
1969
1974
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0/0 3
Papula Jan
Geprt David
116094
116098
2005
2005
C2M TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
66/2 8/2 3 2
Pelikán Václav 001111 2005 K1M Bohemians Praha 1/1 5/3 3
Plachý Vojtěch 112045 2001 K1M VK Kroměříž 13/2 101/5 3 2
Plašil Hynek
Fencl Jáchym
057086
057087
2006
2003
C2M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/2 0/0 3
Plášilová Anežka 057064 2002 C1W TJ Syntesia Pardubice 4/2 0/0 3
Polívková Hana 033016 1989 K1W VS Blovice 14/2 0/0 3
Retková Anna 119005 2005 C1W UP Olomouc 52/2 15/5 2
Retková Marie 119215 2003 C1W UP Olomouc 0/0 2/2 3
Retková Marie 119215 2003 K1W UP Olomouc 27/2 44/5 3 2
Rudorfer Martin
Hradec Matěj
119094
119142
2003
2003
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
54/2 12/2 2
Saip Ondřej 001073 2006 K1M Bohemians Praha 3/2 0/0 3
Salaj František 116095 2004 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 50/2 19/4 3 2
Sladovník Jakub 026002 2006 K1M SK Domeček Soběslav 2/2 0/0 3
Smilek Jiří 132005 2003 C1M TJ Valašské Meziříčí 58/2 17/2 3 2
Smolka Ondřej 001037 1994 K1M Bohemians Praha 91/4 0/0 3 2
Střílka Richard 119180 2006 K1M UP Olomouc 0/0 6/2 3
Střílková Jana 119181 2004 C1W UP Olomouc 46/2 0/0 2
Střílková Jana 119181 2004 K1W UP Olomouc 2/1 4/3 3
Šmakal Petr
Vodák Norbert
116088
116097
2003
2004
C2M TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
50/2 1/1 2
Šrámek Michal 043008 1982 C1M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6/2 0/0 3
Šťastný Matěj 057075 2005 K1M TJ Syntesia Pardubice 7/2 0/0 3
Štibrányi Kateřina 011044 2000 K1W KK Brandýs nad Labem 67/5 28/2 3 2
Švagr Zdeněk 063057 1968 K1M SK Týniště nad Orlicí 4/2 0/0 3
Švéda Daniel
Smilek Jiří
132004
132005
2002
2003
C2M TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
99/2 56/5 3 2
Tatíček Miroslav 057049 1985 C1M TJ Syntesia Pardubice 52/4 0/0 3 2
Tůma Jan 133024 1979 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 176/4 3 2
Tůma Jiří 133044 1981 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 36/2 3
Urban Michal 129024 2004 C1M TJ Šumperk z.s. 60/2 32/4 3 2
Urban Michal 129024 2004 K1M TJ Šumperk z.s. 0/0 39/2 3
Vaněk Matěj 030044 2004 K1M VS Tábor 39/5 103/3 3 2
Vejnar Samuel 024042 2005 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 59/5 101/3 3 2
Veniger Jiří 064023 1973 K1M SKK Vysoké Mýto 12/3 0/0 3
Veselá Veronika 057091 2002 C1W TJ Syntesia Pardubice 2/2 0/0 3
Veselý Ondřej 057054 2004 K1M TJ Syntesia Pardubice 4/2 0/0 3
Viragh Tomáš 063062 2004 C1M SK Týniště nad Orlicí 18/2 0/0 3
Vrbata Jaroslav 057084 1975 K1M TJ Syntesia Pardubice 17/2 0/0 3
Zelenková Barbora 060058 2001 K1W Loko Trutnov 4/2 0/0 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2017

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy7050505050100
Morava10060406030100

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3