vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků
jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Beran Jan 092006 1969 K1M KVS Praha 4 190/4 0/0 3 3+
Budák David 047010 2003 K1M TJ DNT VS Kadaň 30/2 0/0 3
Cardoselli Tomáš 001106 2005 K1M Bohemians Praha 97/2 0/0 3
Černík Štěpán 009036 2006 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 164/5 0/0 3 3+
Červenková Amélie 009138 2005 C1W Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0/0 3
Čihovský Šimon 023069 2003 C1M SK VS Č. Budějovice 83/5 0/0 3 3+
Daneková Jana 034014 2002 K1W TJ SK Hubertus KV 6/2 0/0 3
Erlová Natálie 009019 2006 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 5/2 0/0 3
Galušková Bára 042006 2006 K1W Klub vodních sportů Sušice z.s. 98/5 0/0 3 3+
Hamák Lukáš 042009 1985 K1M Klub vodních sportů Sušice z.s. 34/2 0/0 3
Heková Natálie 049063 2006 K1W Klub Kanoistika Roudnice n.L. 87/5 0/0 3 3+
Hojdová Eliška 066007 2005 K1W Vodácký oddíl Horšovský Týn 81/4 0/0 3 3+
Honzíková Eva 027008 2005 K1W Otava Strakonice 25/3 0/0 3
Jacoš Pavel 035023 1988 K1M TJ Slavia K. Vary 166/2 0/0 3+
Jahoda Jakub 009144 2004 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 40/3 0/0 3
Jandáš Roman 047048 1965 C1M TJ DNT VS Kadaň 11/3 0/0 3
Kindl Ferdinand 009039 2004 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 3/2 0/0 3
Kloboučník Tomáš 030027 1965 K1M VS Tábor 247/3 0/0 3 3+
Kolářová Markéta
Kolář Vojtěch
009023
009027
2005
2002
C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3/2 0/0 3
Kremr Patrik 009108 1972 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 198/2 0/0 2
Kruťa Kryštof 043013 2000 K1M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 207/5 0/0 3 3+
Kubát Jiří 035024 1988 K1M TJ Slavia K. Vary 96/2 0/0 3
Kubát Jiří 077002 1984 K1M Kotva Bráník 249/2 0/0 3 3+
Kubátová Anna 036009 1960 K1W Kanoistický klub Klatovy z.s. 27/2 0/0 3
Lžičař David 009046 2004 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 8/2 0/0 3
Mádrová Amálie 039027 2003 K1W TJ Loko Plzeň 9/3 0/0 3
Martin Václav 001074 2002 K1M Bohemians Praha 23/2 0/0 3
Med Kryštof 009002 2002 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 13/2 0/0 3
Míl Jakub 060051 2003 K1M Loko Trutnov 222/5 0/0 3 3+
Milyan Daniel 052022 2006 K1M TJ Loko Žatec 26/3 0/0 3
Minárová Aneta 118015 2001 C1W VK Tzunami Ostrava 0/0 5/2 3
Nesnídalová Lucie 052020 2002 C1W TJ Loko Žatec 34/4 0/0 3 3+
Novák Filip 001030 2002 K1M Bohemians Praha 148/2 0/0 3
Novák Matouš 030024 2006 K1M VS Tábor 39/2 0/0 3
Nováková Karolína
Strasserová Bára
052036
052011
2002
2001
C2M TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
3/2 0/0 3
Novosad Lukáš
Novosad Jonáš
119042
024049
1993
2006
C2M UP Olomouc
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
86/2 0/0 2
Pátek Vítězslav 135046 2003 C1M Vodní sporty Zábřeh 0/0 6/2 3
Pavelková Markéta 010107 2005 K1W SK VS Karbo Benátky 80/5 0/0 3 3+
Pechlátová Nikola 042041 2004 K1W Klub vodních sportů Sušice z.s. 76/5 0/0 3 3+
Peterka Jáchym 017028 1998 K1M KK Rakovník 285/2 0/0 3+
Petříček Jakub 052009 2000 K1M TJ Loko Žatec 169/2 0/0 3+
Pokorný Ctibor 024044 2005 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/2 0/0 3
Pollert Jáchym 009136 2004 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 9/2 0/0 3
Poula Jan 035012 1955 C1M TJ Slavia K. Vary 9/2 0/0 3
Prüher Vojtěch 023071 2006 C1M SK VS Č. Budějovice 2/2 0/0 3
Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
023071
023135
2006
2004
C2M SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
59/5 0/0 3 3+
Smetánka Kilián 034001 2005 K1M TJ SK Hubertus KV 41/2 0/0 3
Strasser Marek 052025 2004 K1M TJ Loko Žatec 166/5 0/0 3 3+
Šedivý Jan 023134 2003 C1M SK VS Č. Budějovice 82/5 0/0 3 3+
Švehlová Kateřina 023017 2005 C1W SK VS Č. Budějovice 3/2 0/0 3
Táborský Pavel 066004 1972 K1M Vodácký oddíl Horšovský Týn 183/4 0/0 3 3+
Tůmová Veronika 034027 2006 K1W TJ SK Hubertus KV 34/2 0/0 3
Turner Karel 033002 2004 K1M VS Blovice 160/5 0/0 3 3+
Uhlík František
Pazourek Pavel
076007
076004
1975
1976
C2M TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
38/2 0/0 3 3+
Uhlík František 076007 1975 K1M TJ Jiskra Bechyně 217/4 0/0 3 3+
Vejnar Samuel 024042 2005 C1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 11/2 0/0 3
Vozka Aleš
Potužák Jan
042029
042032
1989
1988
C2M Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
47/2 0/0 3 3+
Vrzalová Veronika
Kubát Zdeněk
039012
036024
1991
1991
C2M TJ Loko Plzeň
Kanoistický klub Klatovy z.s.
10/2 0/0 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2017

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy31060150601605060
Morava190509050906050

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků
jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Beier Alva 060054 2005 K1M Loko Trutnov 3/2 0/0 3
Doležalová Lucie 119157 2003 C1W UP Olomouc 0/0 25/4 3 2
Hain Přemysl
Veselý Matěj
053028
053024
1977
1978
C2M TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
8/2 0/0 3
Hilgert Luboš 012001 1986 K1M DUKLA Brandýs 72/1 0/0 2
Hrůzová Růžena 112029 2000 K1W VK Kroměříž 0/0 2/2 3
Hynek Pavel 059012 2003 K1M TJ Semily 6/2 0/0 3
Chlouba Luboš
Matula Zdeněk
001061
105016
1959
1955
C2M Bohemians Praha
TJ Tesla Brno
8/2 8/2 3
Chod David 033014 1982 C1M VS Blovice 21/4 0/0 3
Jaroš Michael 119171 2006 K1M UP Olomouc 0/0 4/2 3
Jiřík Matěj 057025 2005 K1M TJ Syntesia Pardubice 5/4 0/0 3
Kejklíček Tomáš 057069 1980 C1M TJ Syntesia Pardubice 194/5 0/0 3 2
Kneblová Klára 119064 2005 C1W UP Olomouc 0/0 14/5 3 2
Konečný Daniel 112001 1997 C1M VK Kroměříž 0/0 2/2 3
Kupilík Jan 103014 1984 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 6/2 3
Mádrová Amálie 039027 2003 K1W TJ Loko Plzeň 2/2 0/0 3
Míka Hynek 026001 2006 K1M SK Domeček Soběslav 6/2 0/0 3
Ondřich Václav
Klein Pavel
024072
024053
2001
2001
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0/0 3
Plašil Hynek 057086 2006 C1M TJ Syntesia Pardubice 3/2 0/0 3
Plašil Hynek
Šťastný Matěj
057086
057075
2006
2005
C2M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0/0 3
Plášilová Anežka 057064 2002 C1W TJ Syntesia Pardubice 4/2 0/0 3
Polívková Hana 033016 1989 K1W VS Blovice 14/2 0/0 3
Rudorfer Martin 119094 2003 K1M UP Olomouc 0/0 118/5 3 2
Saip Ondřej 001073 2006 K1M Bohemians Praha 3/2 0/0 3
Samková Olga 061039 2005 K1W SK Třebechovice 4/4 0/0 3
Smolka Ondřej 001037 1994 K1M Bohemians Praha 91/4 0/0 3 2
Střílka Richard 119180 2006 K1M UP Olomouc 0/0 6/2 3
Střílková Jana 119181 2004 K1W UP Olomouc 0/0 3/2 3
Šrámek Michal 043008 1982 C1M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6/2 0/0 3
Tatíček Miroslav 057049 1985 C1M TJ Syntesia Pardubice 52/4 0/0 3 2
Tůma Jan 133024 1979 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 104/2 3 2
Urban Daniel 129021 2001 C1M TJ Šumperk 0/0 30/2 3 2
Veniger Jiří 064023 1973 K1M SKK Vysoké Mýto 7/2 0/0 3
Veselá Veronika 057091 2002 C1W TJ Syntesia Pardubice 2/2 0/0 3
Viragh Tomáš 063062 2004 K1M SK Týniště nad Orlicí 4/2 0/0 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2017

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy7050505050100
Morava10060406030100

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3