Walter Jakub, 1998

TJ Šumperk z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2   C2: 2  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
C1M    WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 4.00 999 4.00 999 999.00 0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
C1M 2. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 114.60 0 114.80 4 114.603.00/2,729
C2M 1. 1/U23HOLÍNEK Svatopluk
WALTER Jakub
2001
1998
2 Šumperk
Šumperk
138.70 6 139.50 0 139.50 14
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
C1M 2. 1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 120.70 4 119.20 4 123.207.00/6,028
C2M 2. 1/U23HOLÍNEK Svatopluk
WALTER Jakub
2001
1998
2 Šumperk
Šumperk
144.10 10 146.50 10 154.100.10/0,19
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 23. 4/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 11:44,71135.98/23,912/0/8
C2M 13. 4/U23WALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
1 Šumperk
Č.Kruml.
- - - - 10:35,1779.34/14,331/20/4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 31. 5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 12:07,33157.06/27,5-
C2M 10. 3/U23WALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
1 Šumperk
Č.Kruml.
- - - - 10:36,5179.35/14,2-
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:49,40150.90/16,413
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 9. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 20:47,50187.30/17,77
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 7. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 20:59,80173.30/16,014
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 10. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 18:12,10159.80/17,17
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 12. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 14:47,80151.20/20,54
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 12. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 11:18,3097.00/16,74
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 10. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 14:47,90141.30/18,99
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M    WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - DNS 0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 12. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 116.90 0 118.60 6 116.9015.60/15,425
C2M 5. 1/U23WALTER Jakub
NOVOTNÝ Jan
1998
1998
2 Šumperk
Olomouc
136.90 2 4.00 999 138.9010.60/8,310
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 14. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 117.50 2 115.90 0 115.9010.70/10,223
C2M 5. 1/U23WALTER Jakub
NOVOTNÝ Jan
1998
1998
2 Šumperk
Olomouc
139.60 12 129.10 4 133.1010.50/8,610
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 47. 6/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 164.15 308 161.37 64 225.37132.81/143,50
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 52. 7/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 174.61 408 239.07 218 457.07346.23/312,40
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C2M 13. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 00:56,675.42/10,631/7/7
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C2M 8. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 12:12,4667.82/10,243/37/31
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 34. 8/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 01:04,3413.14/25,712/0/22
C2M 13. 3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 01:08,7520.28/41,833/20/32
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 38. 8/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 01:07,1117.64/35,78/0/5
C2M    WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C1M    WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 4.00 999 4.00 999 999.00 0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C1M 16. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 106.78 12 101.21 6 107.2124.59/29,865
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 2. 2/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Olomouc
140.60 2 141.70 2 142.600.80/0,69
C2X 2. 2/U23WALTER Jakub
NĚMCOVÁ Marie
1998
2000
2 Šumperk
KK Brno
147.90 2 147.90 4 149.904.40/3,014
C1M 5. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 132.30 2 130.60 0 130.609.80/8,116
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 1. 1/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Olomouc
131.70 2 128.00 0 128.00 13
C2X 2. 2/U23WALTER Jakub
NĚMCOVÁ Marie
1998
2000
2 Šumperk
KK Brno
139.40 10 133.20 8 141.201.50/1,114
C1M 5. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 117.80 10 120.80 0 120.809.10/8,116
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 7. 1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 11:34,0574.29/12,00/0/15
C2M 3. 1/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 10:38,9429.51/4,80/0/16
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 20. 1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 22:47,43251.35/22,50/0/4
C2M 4. 1/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 19:28,9474.85/6,80/0/17
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 22. 6/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 01:05,09 - 00:56,81 - 00:56,8110.07/21,514/0/8
C2M 15. 5/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
00:54,31 - 00:53,80 - 00:53,808.28/18,227/1/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 19. 5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 01:01,70 - 00:58,11 - 00:58,1111.88/25,719/0/14
C2M 16. 5/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
00:54,73 - 00:55,63 - 00:55,638.83/18,925/0/1
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1M 5. 1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 112.20 2 111.50 2 113.5019.10/20,211
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 19. 5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 10:59,16106.04/19,219/0/9
C2M 8. 4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 10:00,7855.31/10,143/33/32
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 24. 5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 01:22,42 - 01:23,45 - 01:23,4513.72/19,712/0/3
C2M 12. 4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
01:15,81 - 01:15,17 - 01:15,177.96/11,833/8/20
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 7. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 16:58,90106.30/11,646/18/42
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 10. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 17:18,20122.50/13,437/6/6
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 9. 3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 22:35,40214.90/18,840/7/6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 9. 3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 22:14,30195.70/17,240/7/18
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C1M 3. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 20:15,80106.40/9,617
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C1M 3. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:40,10124.30/13,317
C2M 2. 1/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 15:52,3090.60/10,521
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C2M 3. 2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:35,4084.80/8,221
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1M 5. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 19:31,80160.50/15,915
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1M    WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - DNS 0
C2M 2. 2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 15:17,7020.10/2,213
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C2M 2. 2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:01,1020.60/1,913
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 5.  WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:14,20162.70/18,711
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 10.  WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:12,20150.80/17,15
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 9.  WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:05,70135.20/15,210
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 9. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:20,90166.30/19,010
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 11. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 121.70 0 121.90 2 121.708.50/7,531
C2M 7. 3/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
143.80 2 139.90 0 139.9011.70/9,128
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 16. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 132.10 4 132.30 4 136.1016.00/13,319
C2M 4. 2/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
154.30 8 148.30 2 150.3013.20/9,638
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M 16. 7/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 01:24,12 - 01:33,37 - 01:24,1228.55/51,4-
C2M 6. 5/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
01:00,82 - 00:57,68 - 00:57,683.97/7,4-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M 28. 13/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 186.10 8 176.77 14 190.7793.84/96,8-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 17. 4/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 01:03,2612.47/24,69/0/2
C2M 9. 1/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 00:58,577.52/14,725/9/8
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1M 23. 4/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,6813.05/25,83/0/0
C2M 12. 2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:00,00 - 00:00,00 - 00:57,515.63/10,918/2/8
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 4. 1/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
135.80 0 130.30 4 134.307.50/5,96
C1M 5. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 114.60 8 116.90 0 116.905.90/5,318
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 3. 1/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
140.80 4 144.20 4 144.803.30/2,37
C1M 3. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 121.00 0 122.70 4 121.002.80/2,425
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 2. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 00:59,401.80/3,18
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 5. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 97.30 0 97.20 0 97.207.10/7,917
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 2. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 01:07,205.20/8,48
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 10. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 111.50 8 109.80 2 111.8013.10/13,313
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 9. 5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 11:49,95108.12/18,0-
C2M 5. 2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 10:46,1931.81/5,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 6. 5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 19:43,51147.98/14,3-
C2M 4. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:09,5634.03/3,2-
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 52. 11/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 135.10 106 165.42 62 227.42141.19/163,70
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 38. 10/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 149.24 18 110.24 4 114.2429.90/35,55
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 25. 5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,2815.96/33,71/0/1
C2M 11. 2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,878.74/18,520/33/32
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 00:59,49 - 01:06,08 - B 0/0/1
C2M    RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:56,03 - 00:52,51 - B 9/2/2
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 3. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 00:51,251.41/2,87
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 7. 3/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 122.60 2 115.50 52 124.6021.00/20,310
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava
C1M 9. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 125.20 8 131.60 6 133.2027.50/26,04
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě
C1M 11. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 182.70 10 159.90 10 169.9059.40/53,82
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 17. 5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 11:11.49 9/0/9
C2M 13. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 10:48.93 16/3/7
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 21. 5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 01:24,0111.93/16,65/0/9
C2M 13. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 01:19,808.33/11,716/4/7
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 6. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 102.80 2 102.10 2 104.109.60/10,211
C2M 1. 1/DSTICHÝ Štěpán
WALTER Jakub
2000
1998
2 Val.Mez.
Šumperk
127.70 12 123.40 4 127.40 18
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 4. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 103.40 0 102.50 2 103.408.80/9,319
C2M 1. 1/DSTICHÝ Štěpán
WALTER Jakub
2000
1998
2 Val.Mez.
Šumperk
124.30 8 129.70 10 132.30 18
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 19:38,60137.80/13,210
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 6. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 16:57,10114.50/12,711
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 19:50,80139.50/13,311
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 6. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 16:58,20113.00/12,513
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 3. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:07,7094.90/10,25
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 3. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 16:40,5091.20/10,05
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 13. 2/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 128.60 0 118.50 4 122.5012.50/11,422
C2M 6. 4/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
133.00 4 132.70 0 132.7012.40/10,313
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 9. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 122.50 0 121.60 4 122.5014.30/13,238
C2M 8. 4/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
139.20 6 155.20 4 145.2011.10/8,311
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 11. 5/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 00:56,34 - 00:54,53 - 00:54,5310.14/22,8-
C2M 8. 5/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.Šumperk
Pardub.Šumperk
00:50,81 - 00:59,89 - 00:50,816.48/14,6-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 32. 12/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 149.55 110 170.16 106 259.55166.90/180,1-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 23. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 01:13,76 - 01:10,99 - 01:10,9920.40/40,33/0/1
C2M 18. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
01:01,73 - 01:05,53 - 01:01,7310.64/20,88/2/1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 26. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 01:41,25 - 01:32,13 - 01:32,1340.53/78,50/0/0
C2M 12. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:58,54 - 00:00,00 - 00:58,547.84/15,518/21/9
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
C1M 8. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 118.90 2 119.60 4 120.9011.30/10,34
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
C1M 9. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 110.60 4 108.70 4 112.7016.80/17,56
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 1. 1/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
131.90 4 130.40 2 132.40 18
C1M 7. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 121.20 0 120.30 0 120.3010.00/9,120
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 2. 1/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
131.90 6 135.50 2 137.503.30/2,5-
C1M 7. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 120.20 0 119.40 2 120.209.80/8,9-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 9. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 12:28,62100.31/15,5-
C2M 4. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 11:21,7147.55/7,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 10. 5/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 12:10,79108.29/17,4-
C2M 5. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 11:05,7353.29/8,7-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 24.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 01:04,44 - 01:03,97 - 01:03,9716.99/36,22/0/1
C2M 15.  RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:54,85 - 00:56,83 - 00:54,857.89/16,812/21/2
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 23.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 02:06,27 - 01:04,76 - 01:04,7617.04/35,73/0/1
C2M 20.  RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:56,13 - 01:08,56 - 00:56,138.95/19,06/2/1
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 2. 2/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 00:53,30 - 00:53,30 - 00:53,307.50/16,43
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 3. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 120.30 0 110.10 2 112.1017.40/18,47
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 23. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 12:11,06146.75/25,13/0/1
C2M 11. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 10:54,1586.66/15,320/8/3
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 21. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 01:28,42 - 01:27,56 - 01:27,5614.93/20,65/0/1
C2M 13. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
01:21,83 - 01:23,28 - 01:21,8313.55/19,816/2/9
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 23. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 15:25,80222.20/31,63/0/1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 7. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 18:57,10155.00/15,88
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 11. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 16:22,10126.90/14,84
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 3.  RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:59,30141.80/14,26
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 19:25,20164.30/16,412
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 9. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 16:56,30165.50/19,56
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 5. 1/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 19:07,20184.90/19,26
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 4. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 12:19,9085.40/13,05
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 5. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 15:36,00148.80/18,91
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C2M 4. 2/U23KRISTEK Aleš
WALTER Jakub
1992
1998
3 Val.Mez.
Šumperk
- - - - 11:54,60101.30/16,53
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C2M 4. 2/U23KRISTEK Aleš
WALTER Jakub
1992
1998
3 Val.Mez.
Šumperk
- - - - 14:23,60119.40/16,03
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 33. 10/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 140.97 152 167.61 56 223.61110.26/97,30
C2M 8. 2/DSWALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
Šumperk
Val.Mez.
140.19 102 139.16 6 145.1630.62/26,716
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 27. 8/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 134.22 2 129.65 6 135.6529.15/27,410
C2M 10. 2/DSWALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
Šumperk
Val.Mez.
149.91 12 143.90 10 153.9035.29/29,813
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 17.  WALTER Jakub 1998 3 TJ Šumperk 01:55,50 - 01:08,83 - 01:08,8313.88/25,3-
C2M 8.  SKOŘEPA Vojtěch
WALTER Jakub
99
98
3 Č.Kruml.
TJ Šumperk
01:01,63 - 01:01,08 - 01:01,087.37/13,7-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 32.  WALTER Jakub 1998 3 TJ Šumperk 145.67 110 188.51 156 255.67150.54/143,2-
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 17.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 124.50 0 103.30 306 124.5025.50/25,814
K1M 64.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 132.50 2 99.00 402 134.5043.90/48,514
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 20.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 126.90 2 125.30 8 128.9028.40/28,316
K1M 51. 10/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 128.10 4 148.40 6 132.1039.80/43,127
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 25. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 135.24 2 131.47 4 135.4726.22/24,08
C2M 13. 1/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
153.92 6 153.45 4 157.4538.50/32,41
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 5. 2/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 12:28,20100.50/15,54
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 22. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 134.53 0 134.73 2 134.5319.89/17,314
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 3. 1/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
- - - - 12:11,0030.70/4,41
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 12. 1/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
154.14 58 148.74 8 156.7433.02/26,73
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
C1M 7. 5/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 17:08,40141.90/16,08
C2M 3. 2/DMSKOŘEPA Vojtěch
WALTER Jakub
1999
1998
3 Č.Kruml.
Šumperk
- - - - 16:02,3035.70/3,99
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
C1M 8. 5/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 16:48,70129.50/14,710
C2M 3. 2/DMSKOŘEPA Vojtěch
WALTER Jakub
1999
1998
3 Č.Kruml.
Šumperk
- - - - 16:01,90115.70/13,711
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 31. 8/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 02:35,06 - 02:18,90 - 02:18,9073.79/113,30/0/0
C2M 19. 3/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:25,67 - 01:24,20 - 01:24,2021.59/34,57/0/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 32. 7/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 00:00,00 - 02:08,60 - 02:08,6063.08/96,30/0/0
C2M 19. 3/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:27,61 - 00:00,00 - 01:27,6124.35/38,57/0/0
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 4. 3/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 00:53,50 - 00:53,20 - 00:53,508.30/18,42
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 5. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 128.80 100 132.50 4 136.5034.30/33,64
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M 2. 2/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 02:08,30 - 02:06,50 - 02:06,500.70/0,63
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M 9. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 126.50 6 122.00 104 132.5034.00/34,50
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
C1M 2. 1/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 02:05,80 - 02:03,30 - 02:03,3015.80/14,74
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
C1M 6. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 120.40 10 118.00 56 130.4031.40/31,73
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 26.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 01:41,96 - 01:43,28 - 01:41,9617.92/21,30/0/3
C2M 18.  WALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:39,86 - 01:40,55 - 01:39,8619.80/24,78/3/2
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M 24. 5/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 21:38,05220.14/20,42/0/5
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 27. 6/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 20:32,60279.10/29,30/0/1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 23. 4/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 20:33,60272.50/28,43/0/3
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 27. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 152.20 8 141.40 10 151.4042.90/39,51
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
C1M 14. 2/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk - - - - 17:11,20306.70/42,30
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 25. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 147.00 6 145.30 6 151.3031.30/26,10
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C1M 9. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk - - - - 15:14,40135.50/17,44
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C1M 10. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk - - - - 22:38,00211.20/18,43
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 11. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk - - - - 15:36,00171.00/22,43
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
C1M 12. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk - - - - 15:39,80172.10/22,42
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 36. 8/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 131.00 54 165.30 104 185.0095.70/107,22
K1M 69. 9/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 148.00 52 128.80 52 180.8096.30/114,07
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 38. 9/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 167.02 156 184.90 104 288.90194.86/207,20
K1M 76. 10/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 142.80 108 149.70 8 157.7067.50/74,88
04.08.2013 Slalom v Brně
C2M 8. 2/DMWALTER Jakub
HALUZA David
1919
1998
Šumperk
Šumperk
172.40 20 0.00 999 192.4057.70/42,81
K1M 45. 6/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 165.20 22 151.20 12 163.2082.90/103,20
03.08.2013 Slalom v Brně
C2M 9. 2/DMWALTER Jakub
HALUZA David
1919
1998
Šumperk
Šumperk
157.00 70 159.40 104 227.00102.40/82,20
K1M 43. 6/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 133.60 20 178.50 16 153.6074.10/93,21
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 32. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 151.20 4 145.20 8 153.2055.00/56,00
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 38. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 162.70 100 185.60 56 241.60147.30/156,20
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Walter JakubTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 1 15.12.17 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 13.06.17 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 28.10.14 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 30.06.14 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 13.06.14 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.14 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.13 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.02.13 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 3/3 57
3.C2M
Holínek Svatopluk
2/2 23
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 1/1 12
25.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
22.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 5/9 51
12.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 4

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
130.C1M 2/2 65
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/5 91
10.C2M
Kristek Václav
2/2 22
13.C2M
Novotný Jan
2/2 20
4.C2X
Němcová Marie
2/2 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 7/8 84
11.C2M
Ruffer Matěj
7/14 257
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
15.C2M
Ruffer Matěj
5/14 116
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/16 86
6.C2M
Ruffer Matěj
5/18 158

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
48.C1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/11 112
1.C2M
Tichý Štěpán
5/6 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 6/6 27
16.C2M
Ruffer Matěj
6/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
17.C2M
Ruffer Matěj
5/6 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/15 54
7.C2M
Ruffer Matěj
5/6 62

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/6 93
6.C2M
Kristek Václav
3/3 42
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 6/7 19
20.C2M
Ruffer Matěj
5/6 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
18.C2M
Ruffer Matěj
5/6 54
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/14 35
10.C2M
Ruffer Matěj
5/8 33
14.C2M
Kristek Aleš
2/2 6

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/6 53
99.C2M
Skořepa Vojtěch
2/2 4
313.K1M 2/2 41
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 5/5 17
12.C2M
Kristek Václav
2/2 29
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/6 5
28.C2M
Skořepa Vojtěch
3/3 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 5/10 22
24.C2M
Skořepa Vojtěch
5/6 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/13 19
26.C2M
Skořepa Vojtěch
3/3 2

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
52.C1M 2/2 2
38.C2M
Podhorný Miloš
2/2 1
131.K1M 5/6 16

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 24
20.04.14
pořadí28.32.32.27.
odstup %96,8180,1143,239,5
% poražených soupeřů22,9---3,118,8
pořadí201420152016celkem
průměr29.532.028.029.8
medián27322828
modus27322832
počet závodů2114

NKZ slalom

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí47.52.52.38.
odstup %143,5312,4163,735,5
% poražených soupeřů2,1---1,935,1
pořadí20162017celkem
průměr45.049.547.3
medián384747
modus384752
počet závodů224

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 102
15.07.17
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
pořadí16.17.20.25.22.27.25.
odstup %29,825,828,324,017,339,526,1
% poražených soupeřů68,146,748,633,347,518,87,7
pořadí20142017celkem
průměr22.716.021.7
medián221622
modus251625
počet závodů617

Kategorie C2M

Walter Jakubsl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
pořadí13.12.
odstup %32,426,7
% poražených soupeřů20,031,3
pořadí2014celkem
průměr12.512.5
medián1212
modus1212
počet závodů22

Kategorie K1M

Walter Jakubsl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
pořadí64.51.
odstup %48,543,1
% poražených soupeřů22,240,5
pořadí2014celkem
průměr57.557.5
medián5151
modus5151
počet závodů22

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 46
11.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
pořadí2.2.12.14.5.5.5.11.16.5.3.5.10.7.9.11.6.4.13.9.8.9.7.3.33.27.5.9.6.36.38.
odstup %2,76,015,410,28,18,120,27,513,35,32,47,913,320,326,053,810,29,311,413,210,317,59,118,497,327,433,634,531,7107,2207,2
% poražených soupeřů95,595,274,469,076,576,577,872,260,581,088,975,062,566,733,323,173,784,269,279,536,450,080,077,83,033,363,627,354,518,67,5
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr37.016.08.27.98.22.010.8
medián36987528
modus36595525
počet závodů256115231

Kategorie C2M

Walter Jakubsl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
pořadí1.2.5.5.2.1.7.4.4.3.1.1.6.8.1.8.10.8.9.
odstup %0,00,18,38,60,60,09,19,65,92,30,00,010,38,30,026,729,842,882,2
% poražených soupeřů100,080,075,075,085,7100,080,690,075,083,3100,0100,077,368,2100,063,257,122,211,1
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr8.59.05.03.33.31.54.5
medián8863214
modus8811511
počet závodů22364219

Kategorie C2X

Walter Jakubsl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí2.2.
odstup %3,01,1
% poražených soupeřů80,080,0
pořadí2017celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22

Kategorie K1M

Walter JakubHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí69.76.45.43.32.38.
odstup %114,074,8103,293,256,0156,2
% poražených soupeřů26,127,213,716,022,57,5
pořadí2013celkem
průměr50.550.5
medián4343
modus3232
počet závodů66

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí23.34.38.7.20.17.17.21.23.23.24.27.23.
odstup %23,925,735,712,022,524,60,016,625,131,620,429,328,4
% poražených soupeřů35,331,324,579,340,623,840,731,08,3---25,816,121,4
pořadí20142015201620172018celkem
průměr24.723.018.324.823.022.8
medián242317202323
modus23231772323
počet závodů3234113

Kategorie C2M

Walter Jakubsl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí13.13.8.13.3.4.7.10.9.9.9.13.13.11.
odstup %14,310,610,241,84,86,811,613,418,817,214,70,011,715,3
% poražených soupeřů36,814,346,233,390,587,014,3---11,120,038,525,029,428,6
pořadí2015201620172018celkem
průměr11.011.78.413.09.6
medián11139139
modus111391313
počet závodů139114

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
pořadí23.34.9.6.9.10.8.23.14.
odstup %23,925,718,014,315,517,414,728,442,3
% poražených soupeřů35,331,361,977,350,047,161,121,47,1
pořadí20142015201620172018celkem
průměr15.09.57.534.023.015.1
medián1496342310
modus89634239
počet závodů322119

Kategorie C2M

Walter Jakubsl 35
29.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
pořadí13.8.13.5.4.4.5.3.
odstup %14,310,241,85,23,27,58,713,7
% poražených soupeřů36,846,233,375,082,481,376,584,6
pořadí20142015201620172018celkem
průměr3.04.54.510.513.06.9
medián3448135
modus3448134
počet závodů122218

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 75
28.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
pořadí23.34.38.7.20.19.17.17.21.23.23.5.7.8.24.27.23.14.
odstup %23,925,735,712,022,519,224,60,016,625,131,615,516,014,720,429,328,442,3
% poražených soupeřů35,331,324,579,340,630,823,840,731,08,3---55,662,561,125,816,121,47,1
pořadí20142015201620172018celkem
průměr15.423.018.323.623.019.4
medián142317202320
modus5231772323
počet závodů7235118

Kategorie C2M

Walter Jakubsl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 75
28.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí13.13.8.13.3.4.8.7.10.9.9.9.13.13.11.3.3.3.
odstup %14,310,610,241,84,86,810,111,613,418,817,214,70,011,715,34,43,913,7
% poražených soupeřů36,814,346,233,390,587,056,314,3---11,120,038,525,029,428,6---81,884,6
pořadí20142015201620172018celkem
průměr3.011.011.78.413.08.4
medián311138139
modus3111381313
počet závodů31310118

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 3
24.03.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
pořadí23.9.6.7.10.12.12.10.34.38.7.20.19.3.3.5.5.10.9.9.17.3.17.21.6.6.6.6.3.3.23.23.11.7.9.6.5.4.24.27.23.10.9.11.12.
odstup %23,917,716,416,017,116,720,518,925,735,712,022,519,213,39,615,918,717,119,015,224,62,80,016,612,713,212,513,310,010,225,131,614,815,819,516,418,913,020,429,328,418,417,422,422,4
% poražených soupeřů35,355,672,268,450,031,331,340,031,324,579,340,630,877,877,855,650,035,750,046,723,875,040,731,058,344,464,354,550,050,08,3---28,645,546,758,3---25,025,816,121,435,746,723,115,4
pořadí20142015201620172018celkem
průměr16.611.08.813.511.112.1
medián12769109
modus92363106
počet závodů781012845

Kategorie C2M

Walter Jakubsl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 12
12.04.15
sj 10
11.04.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí13.13.8.13.3.4.8.7.10.9.9.2.3.2.2.9.13.13.11.3.5.4.4.
odstup %14,310,610,241,84,86,810,111,613,418,817,210,58,21,92,214,70,011,715,314,219,216,016,5
% poražených soupeřů36,814,346,233,390,587,056,314,3---11,120,075,060,066,766,738,525,029,428,650,033,350,050,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr5.411.76.613.07.3
medián4137138
modus41321313
počet závodů5314123

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí22.19.24.23.25.23.26.24.23.21.31.32.26.
odstup %21,525,719,725,833,740,378,536,235,720,6113,396,321,3
% poražených soupeřů19,221,720,7---7,715,43,84,24,316,7---3,126,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr29.723.424.021.724.5
medián3123232224
modus2623231923
počet závodů352313

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.19.19.18.
odstup %18,218,911,810,918,520,815,516,819,019,834,538,524,7
% poražených soupeřů12,56,331,321,447,410,538,926,39,529,4------19,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr18.715.611.514.315.4
medián1915111515
modus1912111212
počet závodů352313

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
pořadí16.25.11.17.
odstup %51,433,722,825,3
% poražených soupeřů6,37,741,215,8
pořadí201420152016celkem
průměr17.011.020.517.3
medián17111616
modus17111611
počet závodů1124

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
pořadí6.11.8.8.
odstup %7,418,514,613,7
% poražených soupeřů68,847,446,253,3
pořadí201420152016celkem
průměr8.08.08.58.3
medián8868
modus8868
počet závodů1124

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí22.19.24.23.25.23.26.24.23.21.32.26.
odstup %21,525,719,725,833,740,378,536,235,720,696,321,3
% poražených soupeřů19,221,720,7---7,715,43,84,24,316,73,126,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr29.023.424.021.724.0
medián2623232223
modus2623231923
počet závodů252312

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.19.18.
odstup %18,218,911,810,918,520,815,516,819,019,838,524,7
% poražených soupeřů12,56,331,321,447,410,538,926,39,529,4---19,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr18.515.611.514.315.1
medián1815111515
modus1812111212
počet závodů252312

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí22.19.24.23.2.2.25.23.26.24.23.2.21.32.4.2.2.26.
odstup %21,525,719,725,83,18,433,740,378,536,235,716,420,696,318,40,614,721,3
% poražených soupeřů19,221,720,7---85,785,77,715,43,84,24,380,016,73,140,080,083,326,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr13.219.813.021.716.8
medián42322222
modus2232192
počet závodů564318

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.19.18.
odstup %18,218,911,810,918,520,815,516,819,019,838,524,7
% poražených soupeřů12,56,331,321,447,410,538,926,39,529,4---19,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr18.515.611.514.315.1
medián1815111515
modus1812111212
počet závodů252312