ČP 2021

Automobil na jeden rok od společnosti AutoTreid 2021

Cena "Automobil na jeden rok od společnosti AutoTreid" představuje zapůjčení dvou osobních automobilů Seat Arona v celkové hodnotě cca 800.000,- Kč na jeden rok. Součástí této ceny je kompletní havarijní pojištění, povinné ručení, dálniční známka, kompletní servis, sada letních i zimních pneumatik, atd. Jediným nákladem pro výherce budou pohonné hmoty. Tuto cenu vyhrává jeden závodník a jedna závodnice s nejvyšším CELKOVÝM součtem bodů z 1.-6. závodu ČP ČEZ.
Žádný závod se neškrtá.
Podrobnosti a kritéria při rovnosti bodů na kanoe.cz
Body a pořadí v tabulce se automaticky aktualizují poté, co Slalom World zpracuje oficiální výsledky závodu.

Momentálně se zobrazuje pořadí i se započtením neoficiálních live výsledků.
Sloupec "body live" zobrazuje potenciální bodový zisk z aktuálního pořadí na základě zpracování live výsledků (cca 1x za 2 minuty), sloupec "body celkem" pak potenciální celkový bodový zisk dle aktuálního průběžného pořadí závodu.
Pořadí v soutěži je tedy teoretické a vychází z aktuálně zpracovaných neoficiálních live výsledků.
Data na této stránce se automaticky aktualizují každé 2 minuty od jejího načtení, ručně ji lze kdykoliv zaktualizovat klikem na odpovídající tlačítko.
Poslední aktualizace z live výsledků: 25.07.2021 16:35:55, poslední aktualizace stránky: 25.07.21 16:45:18

Dámyposlední aktualizace z live výsledků 25.07.2021 16:35:55

poř.jméno
body z jednotlivých závodů
nar.vtl.k.oddílzávodůbodybody
live
body
celkem
1. Kudějová Kateřina
75, 68, 68, 75   
1990 MT K1W USK Pha 4 286 0286
2. Satková Gabriela
62, 75, 68, 75   
2001 MT C1W USK Pha 4 280 0280
3. Fišerová Tereza
75, 40, 75, 68   
1998 MT C1W TJ Dukla 4 258 0258
4. Galušková Antonie
49, 75, 75, 46   
2001 1 K1W Sušice 4 245 0245
5. Satková Martina
68, 57, 62, 57   
1998 MT C1W TJ Dukla 4 244 0244
6. Říhová Eva
46, 68, 57, 62   
2000 1 C1W USK Pha 4 233 0233
7. Nesnídalová Lucie
68, 57, 57, 49   
2002 1 K1W USK Pha 4 231 0231
8. Valíková Barbora
53, 49, 49, 62   
1994 1 K1W TJ Dukla 4 213 0213
9. Kneblová Tereza
43, 62, 53, 53   
2003 1 C1W Olomouc 4 211 0211
10. Galušková Karolína
27, 53, 62, 68   
1995 1 K1W USK Pha 4 210 0210
11. Vojtová Veronika
57, 35, 46, 57   
1990 MT K1W USK Pha 4 195 0195
12. Fišerová Tereza
46, 62, 40, 40   
1998 1 K1W TJ Dukla 4 188 0188
13. Doležalová Lucie
49, 53, 49, 35   
2003 1 C1W Olomouc 4 186 0186
14. Kneblová Klára
53, 43, 35, 49   
2005 1 C1W Olomouc 4 180 0180
Hilgertová Amálie
62, 46, 35, 37   
1997 MT K1W USK Pha 4 180 0180
16. Matulková Jana
57, 33, 46, 33   
1996 1 C1W TJ Dukla 4 169 0169
Kloboučková Ivana
40, 49, 40, 40   
2003 1 C1W KK Opava 4 169 0169
18. Karlíková Barbora
31, 40, 31, 53   
2002 1 K1W TJ Dukla 4 155 0155
19. Dušková Kateřina
33, 33, 43, 43   
1998 1 K1W USK Pha 4 152 0152
20. Freislebenová Patricie
25, 37, 37, 46   
2003 2+ C1W USK Pha 4 145 0145
21. Satková Martina
35, 43, 33, 33   
1998 1 K1W TJ Dukla 4 144 0144
22. Janů Veronika
29, 27, 43, 43   
2005 1 C1W Olomouc 4 142 0142
23. Morenová Adriana
35, 46, 33, 27   
2004 C1W USK Pha 4 141 0141
24. Beková Kateřina
37, 10, 57, 35   
2002 1 K1W TJ Dukla 4 139 0139
25. Kneblová Klára
43, 31, 37, 21   
2005 1 K1W Olomouc 4 132 0132
26. Kočířová Valentýna
37, 35, 25, 29   
2008 2+ C1W Olomouc 4 126 0126
27. Kneblová Tereza
40, 27, 29, 29   
2003 1 K1W Olomouc 4 125 0125
28. Retková Anna
21, 31, 29, 37   
2005 2+ C1W Olomouc 4 118 0118
Samková Olga
31, 29, 27, 31   
2005 1 C1W Třebech. 4 118 0118
30. Červenková Amélie
23, 37, 19, 31   
2005 2 K1W USK Pha 4 110 0110
31. Neugebauerová Anna Marie
29, 25, 25, 27   
2002 1 K1W Kralupy 4 106 0106
32. Doležalová Bára
33, 21, 21, 25   
2005 2+ C1W Olomouc 4 100 0100
Erlová Natálie
23, 25, 31, 21   
2006 2+ C1W USK Pha 4 100 0100
34. Samková Olga
25, 21, 27, 19   
2005 2+ K1W Třebech. 4 92 092
35. Motlová Andrea
19, 23, 23, 23   
2006 2 C1W KVS HK 4 88 088
36. Švehlová Kateřina
10, 23, 23, 23   
2005 2+ K1W SKVS ČB 4 79 079
37. Fabianová Anna
27, 19, 17, 15   
2007 2 C1W Ostrava 4 78 078
38. Retková Anna
13, 19, 17, 25   
2005 2+ K1W Olomouc 4 74 074
39. Doležalová Lucie
14, 14, 21, 17   
2003 2+ K1W Olomouc 4 66 066
40. Vaňková Klára
19, 17, 14, 15   
2001 2+ K1W VS Tábor 4 65 065
41. Kremrová Adéla
12, 29, 9, 8   
2005 2+ K1W USK Pha 4 58 058
42. Haucková Gabriela
15, 11, 8, 14   
2002 2+ K1W KVS HK 4 48 048
43. Machutová Iva
17, 13, 4, 13   
2003 2 K1W Kralupy 4 47 047
Tůmová Veronika
6, 15, 15, 11   
2006 2 K1W Hubertus 4 47 047
Koblencová Anna
21, 9, 7, 10   
1997 2+ K1W Kralupy 4 47 047
46. Mrázková Klára
9, 12, 10, 12   
2006 2 K1W KK Opava 4 43 043
47. Kašparová Anna
19, 17   
1985 2+ C1W Sláv.HK 2 36 036
48. Jelínková Sára
15, 19   
2005 2+ C1W USK Pha 2 34 034
Hojdová Eliška
8, 8, 13, 5   
2005 2+ K1W Horš.Týn 4 34 034
50. Janů Veronika
7, 6, 11, 7   
2005 2+ K1W Olomouc 4 31 031
51. Doležalová Bára
11, 7, 5, 4   
2005 2+ K1W Olomouc 4 27 027
52. Galušková Bára
12, 9   
2006 2+ K1W Sušice 2 21 021
53. Tesařová Hana
6, 6   
2004 2 K1W SKVS ČB 2 12 012

Pánovéposlední aktualizace z live výsledků 25.07.2021 16:35:55

poř.jméno
body z jednotlivých závodů
nar.vtl.k.oddílzávodůbodybody
live
body
celkem
1. Chaloupka Václav
68, 75, 49, 75   
1998 MT C1M USK Pha 4 267 0267
2. Přindiš Vít
62, 46, 75, 75   
1989 MT K1M USK Pha 4 258 0258
3. Hradilek Vavřinec
57, 75, 62, 53   
1987 MT K1M USK Pha 4 247 0247
4. Rohan Lukáš
75, 35, 75, 57   
1995 MT C1M USK Pha 4 242 0242
5. Heger Vojtěch
40, 68, 68, 62   
2000 MT C1M TJ Dukla 4 238 0238
6. Rak Tomáš
57, 49, 62, 68   
1989 1 C1M TJ Dukla 4 236 0236
7. Tunka Ondřej
68, 62, 68, 35   
1990 1 K1M USK Pha 4 233 0233
8. Větrovský Jan
62, 57, 53, 53   
1997 1 C1M USK Pha 4 225 0225
Cvikl Ondřej
53, 57, 53, 62   
1992 1 K1M USK Pha 4 225 0225
10. Krejčí Jakub
40, 40, 57, 68   
2002 1 K1M TJ Dukla 4 205 0205
11. Jáně Michal
53, 46, 57, 37   
1986 1 C1M TJ Dukla 4 193 0193
12. Bárta Jan
49, 68, 35, 33   
2000 1 K1M USK Pha 4 185 0185
13. Lhota Matyáš
43, 62, 29, 46   
1999 1 C1M USK Pha 4 180 0180
14. Kratochvíl Martin
46, 53, 35, 31   
2003 1 C1M Olomouc 4 165 0165
15. Lhota Kryštof
49, 25, 37, 49   
2002 1 C1M USK Pha 4 160 0160
16. Příhoda Matouš
37, 31, 46, 43   
1998 1 C1M USK Pha 4 157 0157
17. Zima Tomáš
31, 35, 46, 43   
2000 1 K1M USK Pha 4 155 0155
18. Zajíc Ondřej
43, 53, 21, 37   
1990 1 K1M Roudnice 4 154 0154
19. Vašina Jiří
46, 13, 40, 49   
1994 1 K1M USK Pha 4 148 0148
20. Rudorfer Martin
37, 49, 27, 29   
2003 1 K1M Olomouc 4 142 0142
21. Heger Tomáš
27, 43, 43, 25   
1998 1 C1M TJ Dukla 4 138 0138
22. Zeman Vojtěch
25, 29, 37, 46   
2000 1 K1M USK Pha 4 137 0137
23. Novotný Petr
31, 17, 40, 40   
2000 1 C1M TJ Dukla 4 128 0128
24. Maikranz Alexandr
19, 0, 49, 57   
1997 1 K1M TJ Dukla 4 125 0125
25. Maslaňák Tomáš
0, 37, 43, 40   
1990 1 K1M TJ Dukla 4 120 0120
Říha Matyáš
35, 29, 27, 29   
2003 2+ C1M USK Pha 4 120 0120
27. Prskavec Jiří
75, 43   
1993 MT K1M USK Pha 2 118 0118
28. Král Adam
25, 27, 25, 35   
2003 1 C1M USK Pha 4 112 0112
29. Urban Michal
23, 40, 21, 27   
2004 2+ C1M Šumperk 4 111 0111
30. Ornst Zdeněk
35, 25, 19, 23   
1990 1 K1M TJ Dukla 4 102 0102
31. Buchtel Martin
29, 33, 14, 25   
1982 1 K1M Hubertus 4 101 0101
32. Karásek Petr
29, 33, 33, 0   
1986 1 C1M USK Pha 4 95 095
33. Buchtel Michal
23, 31, 23, 10   
1986 1 K1M USK Pha 4 87 087
Havlíček Jan
33, 21, 23, 10   
1982 2+ C1M USK Pha 4 87 087
35. Urban Daniel
0, 37, 31, 11   
2001 1 C1M TJ Dukla 4 79 079
36. Žížala Josef
15, 14, 25, 21   
1999 2 K1M USK Pha 4 75 075
37. Matějka Michael
27, 17, 29, 0   
1997 1 K1M USK Pha 4 73 073
Novák Matyáš
21, 8, 17, 27   
2005 2+ K1M Olomouc 4 73 073
39. Kuna Václav
0, 23, 13, 33   
1998 1 C1M TJ Dukla 4 69 069
40. Pohanka Vít
33, 23, 9, 3   
2000 2 K1M Klatovy 4 68 068
41. Větrovský Tomáš
19, 15, 19, 13   
2005 2+ C1M USK Pha 4 66 066
42. Mrázek Jakub
10, 10, 33, 8   
2004 2+ K1M KK Opava 4 61 061
43. Gürtler Adam
15, 9, 10, 23   
2001 2+ C1M USK Pha 4 57 057
44. Petřík Matouš
6, 21, 10, 15   
1997 1 K1M USK Pha 4 52 052
Jiras Filip
7, 19, 11, 15   
2005 2 C1M USK Pha 4 52 052
Kratochvíl Martin
17, 19, 7, 9   
2003 2+ K1M Olomouc 4 52 052
47. Abraham Tomáš
9, 6, 31, 0   
1992 2+ K1M Benátky 4 46 046
48. Leskovjan Martin
10, 7, 8, 19   
1986 2+ C1M Tech.Pha 4 44 044
49. Capalini Daniel
8, 5, 15, 14   
2005 2 K1M TJ Dukla 4 42 042
Košík Michal
0, 27, 2, 13   
1995 2+ K1M SKVeselí 4 42 042
Venc Štěpán
0, 7, 4, 31   
2004 2+ K1M TJ Dukla 4 42 042
52. Rouča Samuel
14, 11, 11, 5   
2002 2+ K1M Šumperk 4 41 041
53. Rousek Tomáš
13, 3, 12, 12   
1997 2+ K1M KK Opava 4 40 040
Buchtel Martin
4, 0, 15, 21   
1982 2+ C1M Hubertus 4 40 040
55. Hrobský Milan
9, 12, 17, 1   
1983 2+ C1M RK Troja 4 39 039
56. Rašner Karel
14, 11, 4, 9   
2004 2+ C1M Postřelm 4 38 038
57. Šedivý Vít
11, 8, 12, 5   
2004 2+ C1M SKVS ČB 4 36 036
58. Rašek Michal
0, 13, 14, 8   
1977 2+ C1M TJ Dukla 4 35 035
59. Pollert Jan
13, 14, 5, 0   
2005 2 C1M USK Pha 4 32 032
60. Malý Vojtěch
12, 6, 6, 7   
1986 2+ C1M USK Pha 4 31 031
61. Semerád Adam
12, 12, 0, 6   
2004 2+ K1M Roudnice 4 30 030
62. Pollert Jáchym
5, 3, 3, 17   
2004 2 C1M USK Pha 4 28 028
Chmátal Petr
11, 15, 0, 2   
1990 2+ K1M USK Pha 4 28 028
64. Frencl Josef
5, 0, 13, 7   
2002 2+ K1M USK Pha 4 25 025
Procházka Josef
4, 4, 0, 17   
2002 2+ K1M TJ Dukla 4 25 025
Kratochvíl Lukáš
21, 0, 2, 2   
2005 2 C1M Olomouc 4 25 025
Drábek Matyáš
17, 2, 0, 6   
2005 2 C1M KVS HK 4 25 025
68. Beier Matouš
1, 0, 9, 12   
2004 2 C1M Trutnov 4 22 022
69. Heřmanský Jan
7, 9, 5, 0   
2005 2 K1M Šumperk 4 21 021
70. Mrázek Jan
0, 19   
1998 2+ K1M KK Opava 2 19 019
71. Wendl Denis
6, 5, 7, 0   
2000 2+ C1M Horš.Týn 4 18 018
Čihovský Šimon
3, 1, 0, 14   
2003 2 C1M SKVS ČB 4 18 018
73. Hrňák Jáchym
0, 0, 6, 11   
2004 2+ K1M Kralupy 4 17 017
74. Vaněk Matěj
8, 4, 0, 4   
2004 2 C1M VS Tábor 4 16 016
Indruch Matěj
2, 10, 1, 3   
2006 2 C1M KVS HK 4 16 016
76. Bízek Marek
2, 0, 8, 0   
2005 2+ K1M TJ Dukla 4 10 010
77. Burger Jáchym
0, 0, 1, 4   
2006 2 K1M USK Pha 4 5 05
Pípal Zbyněk
3, 2, 0, 0   
2003 2 K1M SKVS ČB 4 5 05
79. Žák Jiří
1, 1, 0, 1   
1986 2+ K1M KK Opava 4 3 03
Turner Karel
3, 0   
2004 2 K1M Sušice 2 3 03
Autotreid