Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Adámek Martin 077009 2006 K1M Kotva Bráník 322/5 0/0 3 3+
Beierová Běta 060063 2008 C1W Loko Trutnov 35/5 0/0 3 3+
Bek Matyáš 063063 2006 K1M SK Týniště nad Orlicí 275/5 0/0 3 3+
Beran Tobiáš 090024 2008 K1M Wild Water Canoe Club FROL 40/2 0/0 3
Beránek Tomáš 061016 2006 C1M SK Třebechovice 14/2 0/0 3
Bořek Michal 060087 1968 K1M Loko Trutnov 9/2 0/0 3
Burger Jáchym 009050 2006 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 53/2 0/0 3
Čermák Vilém 011077 2009 K1M KK Brandýs nad Labem 51/3 0/0 3
Davidová Michaela 045004 2009 K1W KVS Hradec Králové 110/5 0/0 3 3+
Doležal Tomáš
Doležalová Zuzana
014061
014060
1976
1980
C2X TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
62/5 0/0 3 3+
Drábek Matyáš 045022 2005 K1M KVS Hradec Králové 376/2 0/0 3 3+
Foltín Radim
Pádivá Františka
011052
011036
2010
2010
C2X KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
6/3 0/0 3
Hanuš Jakub
Synek Přemysl
009156
052060
2007
2007
C2M Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Loko Žatec
7/2 0/0 3
Hanuš Tomáš 061011 2005 K1M SK Třebechovice 312/5 0/0 3 3+
Hladík Šimon
Štochl Vojtěch
001136
001010
2009
2007
C2M TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
3/2 0/0 3
Indruch Tomáš
Vít Matyáš
045002
045027
2008
2009
C2M KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
57/5 0/0 3 3+
Jetmar Ondřej 064006 2010 K1M SKK Vysoké Mýto 7/5 0/0 3
Jícha Dušan 080008 1982 C1M TJ Sokol Písek 100/4 0/0 3 3+
Jirasová Klára 009041 2008 C1W Univerzitní sportovní klub Praha 17/2 0/0 3
Jurajdová Veronika 128007 2007 K1W Vodní sporty Desná 115/5 3/1 3 3+
Kápka Kryštof 118027 2007 C1M VK Tzunami Ostrava 20/2 0/0 3
Klimeš Daniel 023170 2007 C1M SK VS Č. Budějovice 12/2 0/0 3
Klimuškin Šimon 077014 1995 K1M Kotva Bráník 291/3 0/0 3+
Koblížek Daniel 057140 2000 K1M TJ Syntesia Pardubice 284/5 0/0 3 3+
Kolman Vít 008127 2010 K1M SK Žižkov 21/4 0/0 3
Kolman Vojtěch 008844 2007 C1M SK Žižkov 9/3 0/0 3
Koucká Mariana
Vlnas Ota
009111
009151
2007
2010
C2X Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
11/2 0/0 3
Král Ondřej 009079 2008 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 7/2 0/0 3
Kratochvíl Lukáš
Urban Jaroslav
119045
119205
2005
2004
C2M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
0/0 11/2 3
Kratochvíl Radek 119039 1977 K1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 56/2 3
Kratochvílová Michaela
Procházková Pavla
119048
103011
1975
1983
C2X SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
Kanoe Klub Spoj Brno
0/0 3/2 3
Kratochvílová Michaela 119048 1975 K1W SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 26/2 3
Křížkovská Michaela 118015 1999 K1W VK Tzunami Ostrava 12/2 0/0 3
Kulhánek Jan 046012 1978 K1M Delfín Jablonec 263/2 0/0 3+
Kutý Tomáš 116016 1979 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 12/2 3
Kvapil Ondřej
Kotrba Matěj
064040
064036
2007
2007
C2M SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/2 0/0 3
Lepíková Markéta 034007 1979 K1W TJ SK Hubertus KV 16/2 0/0 3
Lutonský Marek 009125 2008 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 5/3 0/0 3
Machuta Zdeněk
Machutová Iva
014054
014019
1964
2003
C2X TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
53/2 0/0 3 3+
Malinský Petr 011067 2008 C1M KK Brandýs nad Labem 108/5 0/0 3+
Malinský Petr
Uhlík Kryštof
011067
011030
2008
2008
C2M KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
21/3 0/0 3
Mrázová Ema 001009 2009 K1W TJ Bohemians Praha 105/5 0/0 3 3+
Myšák Albert 043016 1994 K1M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 511/5 0/0 3 3+
Němec Jakub 103039 1969 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 28/2 3
Novák Jiří 030035 1970 K1M VS Tábor 15/2 0/0 3
Pádivá Františka 011036 2010 C1W KK Brandýs nad Labem 9/2 0/0 3
Petr Martin 023043 2008 K1M SK VS Č. Budějovice 115/2 0/0 3
Petříček Adam 052026 2007 K1M TJ Loko Žatec 271/5 0/0 3 3+
Plavjaniková Petra 010034 1975 K1W SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 175/4 0/0 3 3+
Polívka Radek 055020 1980 K1M Sk VS Slávia Hradec Králové 444/2 0/0 3+
Portych Matyáš 060099 2008 K1M Loko Trutnov 34/4 0/0 3
Pražák Jan 045020 1963 K1M KVS Hradec Králové 135/2 0/0 3
Rendón Marco
Fiedlerová Nela
001144
001039
2008
2007
C2X TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
12/2 0/0 3
Rouča Samuel 129002 2002 C1M TJ Šumperk z.s. 0/0 32/2 3
Rousek David 121057 2010 C1M KK Opava 22/2 3/1 3
Růžičková Kateřina 009120 2003 C1W Univerzitní sportovní klub Praha 33/2 0/0 3+
Slezák Adam 057132 2006 C1M TJ Syntesia Pardubice 119/5 0/0 3 3+
Stehno Max 057124 2010 K1M TJ Syntesia Pardubice 13/2 0/0 3
Šamánek Filip 103003 2010 C1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 10/2 3
Šantavý Michal 133003 2004 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 17/2 3
Šotek Adam 119118 2005 C1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 2/2 3
Šrámek Jiří
Veselý Josef
017058
036020
1966
1950
C2M KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
37/5 0/0 3 3+
Štefan Marek 090013 1974 K1M Wild Water Canoe Club FROL 97/2 0/0 3
Štefan Tomáš 090026 2009 K1M Wild Water Canoe Club FROL 6/2 0/0 3
Štěrba Václav 017049 2007 K1M KK Rakovník 9/2 0/0 3
Štochl Vojtěch 001010 2007 C1M TJ Bohemians Praha 3/2 0/0 3
Štýbnar Vojtěch 119197 2005 C1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 19/2 3
Trdlička David 077011 1986 K1M Kotva Bráník 327/4 0/0 3+
Uhlík Kryštof 011030 2008 C1M KK Brandýs nad Labem 128/5 0/0 3 3+
Urban Jaroslav 119205 2004 C1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 7/2 3
Valenta Josef 119238 2010 C1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 5/2 3
Vančová Linda 017061 2009 K1W KK Rakovník 9/3 0/0 3
Vatěrová Amálie 011083 2010 C1W KK Brandýs nad Labem 9/3 0/0 3
Vatěrová Amálie 011083 2010 K1W KK Brandýs nad Labem 126/5 0/0 3 3+
Velešíková Petra 119100 1986 K1W SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 79/2 3+
Vencová Alžběta 011080 2010 C1W KK Brandýs nad Labem 2/2 0/0 3
Vít Matyáš 045027 2009 C1M KVS Hradec Králové 113/5 0/0 3 3+
Zárubová Michaela
Bačáková Radka
053008
009101
1986
1983
C2X TJ Dvůr Králové
Univerzitní sportovní klub Praha
39/2 0/0 3 3+
Zrzavý Jakub
Viragh Tomáš
064056
063062
2005
2004
C2M SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
37/5 0/0 3 3+

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2021

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy52070190702006070
Morava28040110409010040

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Čamek David
Stratil Filip
116084
116086
2006
2006
C2M TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
0/0 81/5 3 2
Čamek Petr 116085 2009 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 2/1 9/3 3
Dobešová Eva 108054 2004 K1W TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 90/5 3 2
Fiedlerová Nela 001039 2007 K1W TJ Bohemians Praha 6/2 0/0 3
Hajský Stanislav 059016 1969 C1M TJ Semily 18/2 0/0 3
Hajský Stanislav
Vorel Zdeněk
059016
057044
1969
1974
C2M TJ Semily
TJ Syntesia Pardubice
7/2 0/0 3
Hanzel Jáchym 039039 2008 C1M TJ Loko Plzeň 17/5 0/0 3
Hladík Šimon 001136 2009 K1M TJ Bohemians Praha 15/2 0/0 3
Hořínek Jaroslav 116009 1963 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 70/4 3 2
Kašparová Anna
Peška Libor
055012
024039
1985
1987
C2M Sk VS Slávia Hradec Králové
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
13/2 0/0 3
Kočířová Valentýna 119208 2008 K1W SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 111/5 3 2
Körner Adam 011061 2004 K1M KK Brandýs nad Labem 14/2 0/0 3
Kovařík Vít
Taraba Matyáš
011072
011070
2003
2004
C2M KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/2 0/0 3
Kratochvílová Adéla 119176 2007 C1W SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 2/2 3
Kratochvílová Adéla 119176 2007 K1W SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 91/5 3 2
Maděrka Tobiáš 119214 2009 C1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 3/3 3
Marousková Tereza 119177 2009 K1W SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 8/4 3
Míka Hynek 026001 2006 C1M SK Domeček Soběslav 104/5 0/0 3 2
Nekuda Lukáš 103018 2010 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 2/2 3
Němec Radek 057036 2004 K1M TJ Syntesia Pardubice 271/5 0/0 3 2
Přibyla Šimon 001138 2004 K1M TJ Bohemians Praha 124/5 0/0 3 2
Rutarová Kateřina 128015 2005 K1W Vodní sporty Desná 6/1 66/5 3 2
Seidl Marek 001122 2010 K1M TJ Bohemians Praha 5/2 0/0 3
Sládková Linda 039009 2004 K1W TJ Loko Plzeň 53/5 0/0 3 2
Stratil Filip 116086 2006 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 6/2 96/5 3 2
Střílka Richard 119180 2006 K1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 17/3 3
Sýkora Ondřej 001108 2010 K1M TJ Bohemians Praha 7/3 0/0 3
Šrámek David 057136 2007 K1M TJ Syntesia Pardubice 107/5 0/0 3 2
Štochl Vojtěch 001010 2007 K1M TJ Bohemians Praha 20/3 0/0 3
Uhlík Jan
Tomeček Adam
076028
133015
2008
2008
C2M TJ Jiskra Bechyně
SK Veselí nad Moravou
7/3 0/0 3
Valenta Josef 119238 2010 K1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 7/3 3
Vosmek Jáchym 064039 2007 C1M SKK Vysoké Mýto 7/2 0/0 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2021

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy100305030603030
Morava110305030504030

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.
Typ závodu