Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů

19.06.2021   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha117.80 2 117.70 0 117.70 0
2.2/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov117.40 4 119.50 2 121.403.70/3,10
3.3/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha135.50 54 121.50 2 123.505.80/4,90
4.4/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha122.50 2 125.50 0 124.506.80/5,80
5.5/PZMBURGER Jonatan 2011 USK Pha122.50 4 129.90 6 126.508.80/7,50
6.1/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.134.30 0 129.50 4 133.5015.80/13,40
7.2/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK134.40 4 133.60 0 133.6015.90/13,50
8.6/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec138.20 0 136.50 2 138.2020.50/17,40
9.3/PZZJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha135.70 6 138.00 4 141.7024.00/20,40
10.7/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc134.90 54 139.30 3 142.3024.60/20,90
11.8/PZMBOXAN Šimon 2012 Olomouc181.40 2 174.00 6 180.0062.30/52,90
12.9/PZMJANKO Jonáš 2011 Vys.Mýto203.10 10 182.60 14 196.6078.90/67,00
13.4/PZZMACHÁČKOVÁ Nikol 2013 Litovel201.20 2 217.50 8 203.2085.50/72,60
14.5/PZZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.212.80 8 222.60 8 220.80103.10/87,60
15.10/PZMMAREK Vojtěch 2013 Trutnov193.70 58 197.00 156 251.70134.00/113,80
16.6/PZZKUTÁ Lucie 2011 Litovel250.30 2 345.10 56 252.30134.60/114,40
17.11/PZMPORTYCH Ondřej 2011 Trutnov276.00 10 266.50 18 284.50166.80/141,70
18.12/PZMBLAŽEK Antonín 2013 Litovel219.80 104 251.20 58 309.20191.50/162,70
19.13/PZMVOREL Filip 2013 Pardub.306.30 104 268.50 56 324.50206.80/175,70

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov126.60 0 140.30 0 126.60 0
2.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK134.40 4 131.90 0 131.905.30/4,20
3.2/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha136.30 0 136.70 0 136.309.70/7,70
4.2/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.172.80 2 157.20 0 157.2030.60/24,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto124.20 0 120.40 0 120.40 4
2.1/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov131.90 4 124.00 0 124.003.60/3,03
3.1/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 KVS HK137.60 2 133.80 0 133.8013.40/11,12
4.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov141.90 0 137.90 0 137.9017.50/14,51
5.2/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov180.40 14 180.40 6 186.4066.00/54,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.101.50 0 101.90 0 101.50 44
2.1/DSVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.104.10 0 103.70 0 103.702.20/2,240
3.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov104.90 0 104.10 0 104.102.60/2,636
4.2/VMDAVID Ondřej 1984 3 KVS HK107.50 2 105.80 0 105.804.30/4,232
5.3/VMHÁŠA Michal 1981 3+ Bechyně108.20 0 106.30 0 106.304.80/4,728
6. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto108.10 0 107.40 0 107.405.90/5,824
7.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav109.30 0 4.00 999 109.307.80/7,720
8.2/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.80 0 109.40 0 109.407.90/7,819
9.3/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.110.70 0 4.00 999 110.709.20/9,118
10.1/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně113.40 2 110.90 0 110.909.40/9,317
11. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto112.00 0 4.00 999 112.0010.50/10,316
12.4/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov112.90 0 113.90 0 112.9011.40/11,215
12.1/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.113.10 4 112.90 0 112.9011.40/11,214
14.2/ZSUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand115.90 2 116.20 0 116.2014.70/14,513
15.1/DMSLEZÁK Adam 2006 Pardub.114.20 4 139.50 6 118.2016.70/16,512
16.1/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK119.40 0 118.30 0 118.3016.80/16,611
17.5/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí119.60 0 122.20 2 119.6018.10/17,810
18.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov121.10 0 117.90 2 119.9018.40/18,19
19.3/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov123.60 2 125.20 0 125.2023.70/23,38
20.2/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha125.20 4 125.60 0 125.6024.10/23,77
21.4/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto125.40 4 129.30 4 129.4027.90/27,56
22.6/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov136.80 0 131.90 0 131.9030.40/30,05
23. ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.130.10 2 132.60 0 132.1030.60/30,14
24.5/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.130.00 6 128.30 8 136.0034.50/34,03
25.3/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc139.90 6 137.90 0 137.9036.40/35,92
25.6/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto143.30 6 135.90 2 137.9036.40/35,91
27.7/ZSSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto146.50 0 146.50 4 146.5045.00/44,30
28.8/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.154.80 10 145.20 2 147.2045.70/45,00
29.4/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc148.60 6 151.80 4 154.6053.10/52,30
30.5/ZMSTEKLÝ Pavel 2010 Olomouc180.20 8 164.10 6 170.1068.60/67,60
31.6/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc173.50 4 166.10 6 172.1070.60/69,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
100.40 2 113.70 0 102.40 16
2.1/VVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
109.80 0 109.00 0 109.006.60/6,412
3. HÁŠA Michal
UHLÍK Jan
1981
2008
3 Bechyně
Bechyně
133.10 2 113.90 4 117.9015.50/15,18
4.1/ZSPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
108.10 12 138.60 6 120.1017.70/17,34
5.1/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
127.30 4 124.90 2 126.9024.50/23,93
6. BOLEHOVSKÝ Jiří
BOLEHOVSKÝ Oto
1974
2011
Trutnov
Trutnov
131.70 2 127.20 4 131.2028.80/28,10
7. KULHÁNEK Adam
TATÍČEK Miroslav
2009
1985
2 Pardub.
Pardub.
147.40 4 139.10 6 145.1042.70/41,72
8.1/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
Vys.Mýto
Týniště
179.50 8 149.70 8 157.7055.30/54,01
9.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana
ZÁRUBOVÁ Veronika
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
190.20 8 175.90 6 181.9079.50/77,60
10.1/PZBLAŽEK Antonín
KUTÝ Lukáš
2013
2014
Litovel
Litovel
318.00 162 361.80 62 423.80321.40/313,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK108.60 0 119.40 0 108.60 24
2.1/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.109.00 0 109.70 0 109.000.40/0,420
3.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto110.40 0 111.30 0 110.401.80/1,719
4.2/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.113.40 0 116.60 2 113.404.80/4,418
5.1/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec114.20 0 114.00 0 114.005.40/5,017
6.2/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 USK Pha115.50 4 114.00 2 116.007.40/6,816
7.3/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov116.10 0 123.00 0 116.107.50/6,915
8.3/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.114.30 2 117.50 2 116.307.70/7,114
9.4/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha115.60 2 119.00 2 117.609.00/8,313
10.2/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha120.50 0 122.10 0 120.5011.90/11,012
11.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily120.70 2 122.70 2 122.7014.10/13,011
12. SEDLÁČKOVÁ Iveta 1992 Trutnov126.70 4 120.70 3 123.7015.10/13,910
13.3/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov122.40 4 124.20 4 126.4017.80/16,49
14.5/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec128.90 2 126.60 2 128.6020.00/18,48
15.1/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.133.70 104 123.00 6 129.0020.40/18,87
16.2/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov129.80 2 129.10 0 129.1020.50/18,96
17.6/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto127.70 2 127.50 2 129.5020.90/19,25
18.4/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž139.30 0 132.90 0 132.9024.30/22,44
19.7/ZSVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov131.50 2 136.80 3 133.5024.90/22,93
20.5/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 USK Pha137.30 4 133.00 6 139.0030.40/28,02
21.3/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.140.80 0 139.60 4 140.8032.20/29,71
22.6/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž140.00 2 138.70 6 142.0033.40/30,80
23.7/ZMMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand145.50 0 138.00 6 144.0035.40/32,60
24.8/ZSJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto143.30 2 145.70 4 145.3036.70/33,80
25.4/DMHORÁKOVÁ Ela 2006 Frol135.60 52 160.70 6 166.7058.10/53,50
26.8/ZMSALAJOVÁ Alžběta 2009 Litovel167.80 6 163.40 4 167.4058.80/54,10
27.4/VMKALOVÁ Šárka 1984 Štětí169.70 10 162.20 6 168.2059.60/54,90
28.5/DMZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.200.00 2 183.40 6 189.4080.80/74,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 3+ Bechyně91.60 4 91.20 0 91.20 80
2.1/DMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha91.90 2 91.50 0 91.500.30/0,376
3. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB96.70 0 97.30 0 96.705.50/6,072
4.1/ZSUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně97.90 0 97.90 0 97.906.70/7,368
5.2/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand97.00 4 98.30 0 98.307.10/7,864
6.1/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště97.60 2 98.80 0 98.807.60/8,360
7.2/DMJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.101.40 2 99.40 0 99.408.20/9,056
8.1/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB100.60 0 99.70 0 99.708.50/9,355
9.3/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.98.90 2 99.80 0 99.808.60/9,454
10. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto99.00 2 100.00 0 100.008.80/9,653
11.2/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.103.70 2 101.10 0 101.109.90/10,952
12.2/VMMAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov101.50 0 101.70 0 101.5010.30/11,351
12.2/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec103.30 0 101.50 0 101.5010.30/11,350
14.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.102.60 0 102.00 0 102.0010.80/11,849
14.3/VMKUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto104.80 0 102.00 0 102.0010.80/11,848
16.3/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.105.40 0 102.60 0 102.6011.40/12,547
17.1/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Pardub.101.10 2 103.90 2 103.1011.90/13,046
18. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto107.50 0 104.20 0 104.2013.00/14,345
19.4/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand104.90 0 107.40 0 104.9013.70/15,044
20.5/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná104.70 2 105.10 0 105.1013.90/15,243
21.6/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto101.50 12 103.20 2 105.2014.00/15,442
22.7/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec104.50 2 105.50 0 105.5014.30/15,741
23.4/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto108.40 2 106.60 0 106.6015.40/16,940
23.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.106.60 0 113.70 2 106.6015.40/16,939
25.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.108.40 0 107.10 0 107.1015.90/17,438
25.5/DMČAMEK David 2006 3 Litovel107.10 0 108.10 2 107.1015.90/17,437
27.8/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.108.30 0 109.30 4 108.3017.10/18,836
28.6/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel110.10 2 106.90 2 108.9017.70/19,435
29.4/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec107.20 2 107.50 2 109.2018.00/19,734
30.2/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha109.40 0 110.70 0 109.4018.20/20,033
31.9/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel113.50 2 109.60 0 109.6018.40/20,232
32.7/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.108.30 2 108.80 4 110.3019.10/20,931
33.8/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.106.40 4 113.40 2 110.4019.20/21,130
34.3/VHORÁK David 1976 3+ Frol112.50 4 110.70 0 110.7019.50/21,429
35.10/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto111.40 0 112.80 0 111.4020.20/22,128
35.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.111.60 2 111.40 0 111.4020.20/22,127
37.9/DMBEK Matyáš 2006 3 Týniště108.90 4 117.00 6 112.9021.70/23,826
38.11/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto113.90 0 113.90 0 113.9022.70/24,925
39.3/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha110.10 4 112.90 2 114.1022.90/25,124
40.4/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója115.00 0 114.40 2 115.0023.80/26,123
41.12/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto115.20 0 117.10 0 115.2024.00/26,322
42.4/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha115.30 0 117.50 2 115.3024.10/26,421
43.5/VVENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto114.40 2 115.60 0 115.6024.40/26,820
44.13/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.116.00 4 116.00 0 116.0024.80/27,219
45.5/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK115.10 2 115.70 4 117.1025.90/28,418
46.6/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí118.10 0 118.20 0 118.1026.90/29,517
47.14/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily116.70 2 115.70 4 118.7027.50/30,216
48.6/ZMVLNAS Ota 2010 USK Pha115.80 4 116.30 6 119.8028.60/31,415
49.15/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily118.50 2 117.20 4 120.5029.30/32,114
50.7/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně122.80 2 119.60 2 121.6030.40/33,313
51.8/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc118.70 4 120.10 2 122.1030.90/33,912
52.9/ZMZUNA Jáchym 2010 Semily128.30 6 120.40 2 122.4031.20/34,211
53.16/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.122.30 2 119.80 4 123.8032.60/35,710
54.10/ZMKLEJCH Matouš 2009 Pardub.126.40 4 124.20 0 124.2033.00/36,29
55.11/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc123.00 4 124.00 2 126.0034.80/38,28
56.4/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov127.10 0 126.90 0 126.9035.70/39,17
57.12/ZMZEMAN Dominik 2010 USK Pha117.00 50 123.60 4 127.6036.40/39,96
58.13/ZMČAMEK Petr 2009 3 Litovel126.30 4 132.30 0 130.3039.10/42,95
59.7/VBOŘEK Michal 1968 Trutnov4.00 999 125.10 6 131.1039.90/43,84
60.17/ZSHRSTKA Jaromír 2007 Pardub.137.60 6 129.70 2 131.7040.50/44,43
61.14/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc131.80 4 132.60 0 132.6041.40/45,42
62.10/DMPOKORNÝ Pavel 2005 Turnov134.10 2 134.20 4 136.1044.90/49,21
63.15/ZMSTEKLÝ Pavel 2010 Olomouc131.10 6 137.10 4 137.1045.90/50,30
64. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov143.80 2 138.50 0 138.5047.30/51,90
65.16/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto135.70 6 138.80 0 138.8047.60/52,20
66.18/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto145.90 0 149.90 4 145.9054.70/60,00
67.17/ZMKALA Matouš 2009 Štětí152.90 10 144.40 6 150.4059.20/64,90
68.18/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc154.70 2 152.70 0 152.7061.50/67,40
69.11/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto155.90 0 150.90 2 152.9061.70/67,70
70.19/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov162.40 2 158.50 0 158.5067.30/73,80
71.19/ZSKŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.170.90 102 157.70 8 165.7074.50/81,70
72.20/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov192.90 58 154.50 14 168.5077.30/84,80
73.21/ZSČERMÁK Daniel 2008 Štětí194.30 60 163.60 8 171.6080.40/88,20

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMZÁRUBA Martin
ZÁRUBOVÁ Michaela
1974
1986
2 Dv.Král.
Dv.Král.
126.00 2 123.30 2 125.30 11
2.1/U23KOBLÍŽEK Daniel
ŽĎÁRSKÁ Laura
2000
2006
3 Pardub.
Pardub.
125.20 6 128.70 2 130.705.40/4,37
3.1/DMZRZAVÝ Jakub
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
133.80 0 133.20 2 133.808.50/6,86
4.1/ZSBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
146.70 2 150.10 6 148.7023.40/18,75
5.2/VMKALOVÁ Šárka
ČERMÁK Vlastimil
1984
1973
Štětí
Štětí
141.00 8 146.00 6 149.0023.70/18,94
6.1/DSŠANDOVÁ Anežka
JIŘÍK Matěj
2003
2005
Pardub.
Pardub.
144.90 12 145.90 4 149.9024.60/19,63
7.2/ZSVOSMEK Jáchym
HOLUBOVÁ Nela
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
146.70 50 152.20 2 154.2028.90/23,12
8.1/VSJAROLÍMEK Otto
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
163.80 2 156.00 0 156.0030.70/24,51
9.1/ZMPINKAVA Jonáš
PODUŠKOVÁ Jůlie
2011
2010
USK Pha
USK Pha
156.50 4 158.30 6 160.5035.20/28,10
10.1/VPODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
156.90 16 157.50 8 165.5040.20/32,10
11.3/ZSKVAPIL Ondřej
JASANSKÁ Anna
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
164.40 54 162.00 10 172.0046.70/37,30
Oddíl