ČP 2019

Automobil na jeden rok od společnosti AutoTreid 2019

Cena "Automobil na jeden rok od společnosti AutoTreid" představuje zapůjčení dvou osobních automobilů Seat Arona Style v celkové hodnotě cca 800.000,- Kč na jeden rok. Součástí této ceny je kompletní havarijní pojištění, povinné ručení, dálniční známka, kompletní servis, sada letních i zimních pneumatik, atd. Jediným nákladem pro výherce budou pohonné hmoty. Tuto cenu vyhrává jeden závodník a jedna závodnice s nejvyšším CELKOVÝM součtem bodů ze všech závodů ČP ČEZ. Žádný závod se neškrtá. Závodníkům, kteří startují v kategoriích s počtem přihlášených závodníků ve startovní listině menším než 25, se výsledný součet bodů násobí koeficientem 0,8 a matematicky zaokrouhlí na celé číslo (např. vítězství 443 získaných bodů * 0,8 = 354 bodů, atd.). Výsledky kategorií C2M a C2X se do této soutěže nezapočítávají.
Podrobnosti a kritéria při rovnosti bodů na kanoe.cz
Body a pořadí v tabulce se automaticky aktualizují poté, co Slalom World zpracuje oficiální výsledky závodu.

Dámy

poř.jméno
body z jednotlivých závodů
nar.vtl.k.oddílzávodůbody
1. Vojtová Veronika
75, 75, 75, 37   
1990 MT K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 262
2. Hilgertová Amálie
68, 62, 46, 75   
1997 1 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 251
3. Kudějová Kateřina
62, 57, 68, 46   
1990 MT K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 233
4. Valíková Barbora
57, 68, 49, 57   
1994 MT K1W DUKLA Brandýs 4 231
5. Galušková Karolína
53, 25, 62, 62   
1995 1 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 202
6. Galušková Antonie
49, 49, 43, 53   
2001 1 K1W Klub vodních sportů Sušice z.s. 4 194
7. Fišerová Tereza
75, 75, 68, 75   
1998 MT C1W DUKLA Brandýs 4 187
8. Fišerová Tereza
7, 53, 57, 68   
1998 1 K1W DUKLA Brandýs 4 185
9. Satková Gabriela
46, 35, 37, 49   
2001 1 K1W Kanoe Klub Spoj Brno 4 167
10. Nesnídalová Lucie
43, 33, 53, 33   
2002 1 K1W TJ Loko Žatec 4 162
11. Satková Martina
37, 40, 29, 43   
1998 1 K1W DUKLA Brandýs 4 149
Havlíčková Kateřina
57, 43, 75, 57   
1985 MT C1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 149
13. Říhová Eva
53, 62, 46, 68   
2000 1 C1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 146
14. Hilgertová Štěpánka
40, 46, 33, 23   
1968 1 K1W DUKLA Brandýs 4 142
15. Dušková Michala
35, 27, 25, 40   
2000 2+ K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 127
16. Neugebauerová Anna Marie
31, 29, 35, 29   
2002 2+ K1W TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4 124
17. Beková Kateřina
6, 43, 40, 31   
2002 1 K1W DUKLA Brandýs 4 120
18. Dušková Kateřina
33, 31, 19, 35   
1998 1 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 118
19. Kneblová Tereza
29, 37, 31, 19   
2003 2+ K1W UP Olomouc 4 116

Pánové

poř.jméno
body z jednotlivých závodů
nar.vtl.k.oddílzávodůbody
1. Prskavec Jiří
68, 68, 68, 75   
1993 MT K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 279
2. Rohan Lukáš
75, 62, 75, 62   
1995 MT C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 274
3. Přindiš Vít
75, 75, 33, 68   
1989 MT K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 251
4. Heger Vojtěch
46, 68, 68, 46   
2000 1 C1M DUKLA Brandýs 4 228
5. Rak Tomáš
62, 43, 49, 68   
1989 1 C1M DUKLA Brandýs 4 222
6. Hradilek Vavřinec
37, 62, 53, 62   
1987 1 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 214
7. Tunka Ondřej
62, 57, 37, 57   
1990 MT K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 213
8. Hilgert Luboš
57, 46, 49, 53   
1986 1 K1M DUKLA Brandýs 4 205
9. Chaloupka Václav
53, 37, 62, 49   
1998 1 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 201
10. Zima Tomáš
46, 53, 62, 35   
2000 1 K1M Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4 196
11. Větrovský Jan
49, 53, 35, 53   
1997 1 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 190
12. Cvikl Ondřej
27, 49, 75, 37   
1992 1 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 188
Lhota Matyáš
27, 40, 46, 75   
1999 1 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 188
14. Gebas Vítězslav
68, 75, 0, 40   
1984 MT C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 183
15. Maikranz Alexandr
49, 33, 57, 40   
1997 1 K1M DUKLA Brandýs 4 179
16. Jáně Jakub
57, 31, 33, 57   
1990 1 C1M DUKLA Brandýs 4 178
17. Jáně Michal
31, 57, 40, 43   
1986 MT C1M DUKLA Brandýs 4 171
18. Mrázek Jan
Rousek Tomáš
75, 75, 40, 75   
1998
1997
1 C2M KK Opava
KK Opava
4 170
19. Hradílek Václav
Vlček Jan
68, 62, 62, 62   
1982
1990
1 C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 162
20. Matějka Michael
33, 31, 43, 49   
1997 1 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 156
21. Krejčí Jakub
53, 37, 40, 23   
2002 1 K1M DUKLA Brandýs 4 153
22. Říha Martin
35, 46, 43, 27   
1992 1 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 151
23. Vašina Jiří
40, 29, 35, 46   
1994 1 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 150
Příhoda Matouš
43, 15, 57, 35   
1998 1 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 150
25. Bárta Jan
31, 43, 31, 43   
2000 1 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 148
Heger Tomáš
29, 33, 53, 33   
1998 1 C1M DUKLA Brandýs 4 148
27. Zajíc Ondřej
35, 35, 27, 33   
1990 2+ K1M Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4 130
Autotreid