ČP 2018

Automobil na jeden rok od společnosti AutoTreid

Cena "Automobil na jeden rok od společnosti AutoTreid" představuje zapůjčení dvou osobních automobilů Seat Arona Style v celkové hodnotě cca 800.000,- Kč na jeden rok. Součástí této ceny je kompletní havarijní pojištění, povinné ručení, dálniční známka, kompletní servis, sada letních i zimních pneumatik, atd. Jediným nákladem pro výherce budou pohonné hmoty. Tuto cenu vyhrává jeden závodník a jedna závodnice s nejvyšším CELKOVÝM součtem bodů ze všech závodů ČP ČEZ. Žádný závod se neškrtá. Závodníkům, kteří startují v kategoriích s počtem přihlášených závodníků ve startovní listině menším než 25, se výsledný součet bodů násobí koeficientem 0,8 a matematicky zaokrouhlí na celé číslo (např. vítězství 443 získaných bodů * 0,8 = 354 bodů, atd.). Výsledky kategorie C2 mix se do této soutěže nezapočítávají.
Podrobnosti a kritéria při rovnosti bodů na kanoe.cz
Body a pořadí v tabulce se automaticky aktualizují poté, co Slalom World zpracuje oficiální výsledky závodu.

Dámy

poř.jménonar.vtl.k.oddílzávodůbody
1. Valíková Barbora 1994 1 K1W DUKLA Brandýs 4 273
2. Kudějová Kateřina 1990 MT K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 260
3. Vojtová Veronika 1990 1 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 212
Fišerová Tereza 1998 MT C1W DUKLA Brandýs 4 212
5. Hilgertová Amálie 1997 MT K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 203
6. Galušková Antonie 2001 1 K1W Klub vodních sportů Sušice z.s. 4 196
7. Havlíčková Kateřina 1985 MT C1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 192
Satková Gabriela 2001 1 C1W Kanoe Klub Spoj Brno 4 192
9. Jančová Monika 1992 MT C1W DUKLA Brandýs 4 186
10. Galušková Karolína 1995 MT K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 179
11. Kneblová Tereza 2003 1 C1W UP Olomouc 4 173
12. Satková Martina 1998 1 K1W DUKLA Brandýs 4 169
13. Matulková Jana 1996 1 C1W DUKLA Brandýs 4 166
14. Dušková Kateřina 1998 1 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 165
15. Nesnídalová Lucie 2002 1 K1W TJ Loko Žatec 4 160
16. Hilgertová Štěpánka 1968 1 K1W DUKLA Brandýs 4 159
17. Fišerová Tereza 1998 1 K1W DUKLA Brandýs 4 157
Říhová Eva 2000 1 C1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 157
19. Beková Kateřina 2002 2+ K1W DUKLA Brandýs 4 134
20. Dušková Michala 2000 2+ K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 133
21. Foltysová Sabina 1996 1 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 4 131
22. Ornstová Eva 1989 1 K1W DUKLA Brandýs 4 127

Pánové

poř.jménonar.vtl.k.oddílzávodůbody
1. Prskavec Jiří 1993 MT K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 273
2. Rohan Lukáš 1995 MT C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 268
3. Gebas Vítězslav 1984 1 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 258
4. Rak Tomáš 1989 1 C1M DUKLA Brandýs 4 243
5. Jáně Michal 1986 MT C1M DUKLA Brandýs 4 238
6. Tunka Ondřej 1990 MT K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 235
7. Přindiš Vít 1989 MT K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 231
8. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
MT C2M DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4 230
9. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 213
10. Hradilek Vavřinec 1987 1 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 212
11. Chaloupka Václav 1998 MT C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 206
12. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
MT C2M DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4 201
13. Hilgert Luboš 1986 1 K1M DUKLA Brandýs 4 199
14. Cvikl Ondřej 1992 1 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 197
15. Ornst Zdeněk 1990 1 K1M DUKLA Brandýs 4 192
16. Lhota Matyáš 1999 1 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 191
17. Matějka Michael 1997 1 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 187
18. Hradílek Václav
Vlček Jan
1982
1990
1 C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 183
19. Říha Martin 1992 1 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 181
20. Jordán František 1991 1 C1M DUKLA Brandýs 4 175
21. Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
1 C2M DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4 170
22. Zima Tomáš 2000 1 K1M Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4 161
Maikranz Alexandr 1997 1 K1M DUKLA Brandýs 4 161
24. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
1 C2M Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
4 158
Bárta Jan 2000 1 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 158
26. Heger Vojtěch 2000 1 C1M DUKLA Brandýs 4 148
27. Kuna Václav 1998 1 C1M SK VS Č. Budějovice 4 143
28. Krejčí Jakub 2002 1 K1M DUKLA Brandýs 4 135
29. Jáně Jakub 1990 C1M DUKLA Brandýs 4 134
30. Žížala Josef 1999 1 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 132
31. Větrovský Jan 1997 1 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 4 124
Novotný Petr 2000 1 C1M UP Olomouc 4 124
Autotreid