vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

JménoOddílRočníkpočet
výsledků
srovnání
Saal Štěpán Delfín Jablonec2001046048 18vybrat
SABATTINI Chiara ITA0000000 4vybrat
SABITOVA Zulfia RUS0000000 1vybrat
SABOL Viliam SVK0000000 1vybrat
Sacke Jakub VK Tzunami Ostrava2006118018 0vybrat
Sadil Jan USK Praha1969009109 0vybrat
Sadílková Lucie TJ Syntesia Pardubice2002057040 2vybrat
Sadilová Marcela DUKLA Brandýs1967012021 97vybrat
Sádlík Libor KAWIR Vír1972136007 0vybrat
SADOVSKIS Kristaps LAT0000000 1vybrat
Safina Kamilla Kzaxtan, KAZ2000000000 11vybrat
SAGE Donelly TEAM COLORADO2000000000 3vybrat
Sahula Martin SK VS Karbo Benátky1968010104 99vybrat
Sahula Matěj SK VS Karbo Benátky2003010102 137vybrat
Sahula Vojtěch SK VS Karbo Benátky1997010101 104vybrat
Sach Jan SVK0000000 1vybrat
Saidl František Univerzitní sportovní klub Praha2006009153 23vybrat
Saifrtová Magdaléna KK Brandýs nad Labem2008011071 0vybrat
Saifrtová Magdalena Klub Kanoistika Roudnice n.L.2005049009 2vybrat
Saiko David SK VS Č. Budějovice1993023144 0vybrat
Saiko Michal SK VS Č. Budějovice1984023146 0vybrat
Saiko Tomáš SK Vltava Č. Krumlov z.s.1986024040 85vybrat
Saip Ondřej Bohemians Praha2006001073 54vybrat
SAITO Machiko Mitake Canoe Club1986000000 1vybrat
Sajdl František TJ Loko Žatec1970052018 30vybrat
SAJOVIC Eva KKK NIVO Celje1993000000 2vybrat
SAJWAN Arun IND0000000 0vybrat
Sakala Martin TJ Syntesia Pardubice1986057041 0vybrat
Sakala Štěpán TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2004014080 0vybrat
Sakalová Magdaléna TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2007014082 1vybrat
Sakalová Markéta TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2007014081 1vybrat
Salaj František TJ Vodní Sporty Litovel2004116095 41vybrat
Salák Petr VS Blovice2004033004 0vybrat
SALAME Bastien La Plati?re1991000000 1vybrat
SALAMON Sinisa CRO0000000 2vybrat
Salome Ritter GESN1995000000 3vybrat
Samek Petr SK Třebechovice2008061004 4vybrat
Sameš Miroslav Delfín Jablonec1980046022 0vybrat
Samešová Věra Delfín Jablonec1955046018 6vybrat
Samková Olga SK Třebechovice2005061039 33vybrat
SAMMA Masatoshi JPN0000000 1vybrat
SAMUEL GROTMANN KK Rosenheim1999000000 2vybrat
SANDERA Wiktor KS Start Nowy Sącz, POL1998000000 6vybrat
SANGRA GIBERT Jordi ESP0000000 1vybrat
SANTAMARIA Ruiz Omar ECU0000000 1vybrat
SANTIAGO Saioa ESP0000000 1vybrat
SAPOZHNIKOVA Victoria RUS1994000000 0vybrat
SARA BELINGAR KK Soške, SLO2003000000 1vybrat
saramandif terence VICK, FRA2002000000 2vybrat
SARASOLA Mikel ESP0000000 1vybrat
SARGANOVIC Emir BIH0000000 0vybrat
SARNA Pawel POL0000000 5vybrat
SASAKI Shota JPN0000000 4vybrat
Sasaki Suguru JPN1986000000 2vybrat
SASAKI Tsubasa JPN0000000 9vybrat
Sasaki Tubasa JPN1993000000 1vybrat
SATILA Ana BRA2000000000 9vybrat
Satke Adam Kanoe Klub Spoj Brno1994103041 253vybrat
Satke Petr Kanoe Klub Spoj Brno1968103023 0vybrat
Satková Gabriela Kanoe Klub Spoj Brno2001103016 323vybrat
Satková Martina Kanoe Klub Spoj Brno1998103007 425vybrat
SATO Shunpei Mitake Canoe Club1980000000 6vybrat
Satorie Kryštof Klub vodních sportů Sušice z.s.2004042030 0vybrat
Sátra Pavel BS Vlašim1974019001 0vybrat
Sattler Ladislav VS Dolní Kounice1975108069 0vybrat
sauvage florian VICK, FRA2001000000 2vybrat
SAVART Louis ABCK1996000000 2vybrat
SAVELS Manu CD221997000000 1vybrat
SAVELS Manuel FRA1999000000 5vybrat
SAVIC Darko BIH0000000 1vybrat
SAVŠEK Benjamin SLO0000000 10vybrat
SAYFIEV Ruslan RUS0000000 3vybrat
SCIANIMANICO Nicolas La Plati?re1992000000 4vybrat
SCIANIMANICO Tom FRA0000000 1vybrat
SCOTT Toby GBR0000000 1vybrat
Seb Nouvel BSM kayak, FRA1998000000 2vybrat
SEBASTIAN BUNDT Kanu Schwaben1998000000 5vybrat
SEDLÁČEK Alexandr Slovensko2000000000 2vybrat
Sedláček Jan VK Tzunami Ostrava2007118022 0vybrat
Sedláček Jaroslav Technika Brno1965104020 0vybrat
Sedláček Jaroslav TJ Ohře Klášterec1949048064 0vybrat
Sedláček Jaroslav Vodácký oddíl Slalom,TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou1993056002 0vybrat
Sedláček Marcel Vodácký oddíl Slalom,TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou1988056003 0vybrat
Sedláček Roman Vodácký oddíl Slalom,TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou1962056026 0vybrat
SEDLÁČEK Tomáš TSM Bratislava1999000000 3vybrat
Sedláček Vlastimil VM Hradisko1967113025 0vybrat
Sedláček Zdeněk SK NeoMI Praha1949013011 0vybrat
Sedláčková Blanka Vodácký oddíl Slalom,TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou1963056023 0vybrat
Sedláčková Iveta TJ CK Česká Skalice1992071026 0vybrat
Sedláčková Jiřina SK NeoMI Praha1951013012 0vybrat
Sedláčková Věra VM Hradisko1971113011 0vybrat
Sedlák Jan SK VS Č. Budějovice1993023093 16vybrat
Sedlák Jiří TJ Loko Žatec2003052054 0vybrat
Sedláková Magdalena Univerzitní sportovní klub Praha2005009099 2vybrat
Sedláková Martina TJ Loko Plzeň1975039006 0vybrat
Sedlařík Adam TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2005014073 11vybrat
Sedlmaier Aleš Klub Kanoistika Roudnice n.L.1980049031 74vybrat
SEEMANN Eloi COD0000000 1vybrat
SEHIC AMI Croatia2001000000 4vybrat
Sehnal Štěpán Univerzitní sportovní klub Praha1985009178 108vybrat
Sehnalová Marie Univerzitní sportovní klub Praha1981009092 72vybrat
Sehnoutka Lukáš KVS Hradec Králové2004045030 0vybrat
Seidl Tomáš UP Olomouc1989119021 6vybrat
Seifert Christoph Leipziger-Kanu-Club e.V., GER1998000000 2vybrat
Sejkorová Vladimíra TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.1975071117 0vybrat
Sekanina Ondřej SK Vltava Č. Krumlov z.s.2003024073 10vybrat
SEKER Enzo TUR0000000 1vybrat
SEKULA Wojciech POL0000000 1vybrat
SELBACH Gustavo BRA1974000000 4vybrat
SELEZNEV Michael Russia1967000000 1vybrat
Selinka Miloš TJ Baník Sokolov1941041026 0vybrat
Selnarová Tereza VS Tábor1998030054 0vybrat
Selucký Martin Tech.Pha1977000000 4vybrat
Seménka Antonín CSC Sokolov1972074011 0vybrat
Semerád Adam Klub Kanoistika Roudnice n.L.2004049003 67vybrat
Semerád Jakub Klub Kanoistika Roudnice n.L.2006049008 28vybrat
Semerád Luděk SK VS Karbo Benátky1948010039 0vybrat
Semerád Petr Klub Kanoistika Roudnice n.L.1977049015 0vybrat
Semerádová Božena SK VS Karbo Benátky1943010086 0vybrat
Semerádová Klára Klub Kanoistika Roudnice n.L.1974049017 0vybrat
SENFT Michael GER0000000 2vybrat
SENKIN Stanislav RUS0000000 1vybrat
Seremek Roman TJ Valašské Meziříčí1990132041 0vybrat
SETKIN Kirill RUS2000000000 2vybrat
Setvínová Míša Ekonom Praha1980002037 0vybrat
Seumel Hannes LKV Sachsen-Anhalt, GER2000000000 10vybrat
Seumel Paul LKV Sachsen-Anhalt, GER1999000000 12vybrat
Severa Ladislav TJ Klub kanoistiky Železný Brod1946070095 0vybrat
SEVERIN PRIJON KK Rosenheim2000000000 4vybrat
Severová Eva TJ Klub kanoistiky Železný Brod1947070097 0vybrat
SHABAKIN Mikhail RUS0000000 1vybrat
SHABALINA Xenia KAZ0000000 1vybrat
SHABANOV Maxim RUS0000000 1vybrat
SHAN Bao CHN2000000000 1vybrat
Sháněl Lukáš TJ Baník Sokolov1982041027 0vybrat
SHAW Jacqueline GBR1990000000 1vybrat
Shaw Jacquelyn GBR1990000000 0vybrat
Shaw Jonathan GBR1993000000 10vybrat
Shestakov Ruslan RUS1967000000 2vybrat
SHIROKOV Valeriy KAZ1996000000 9vybrat
SHMIDT Mikita BLR2000000000 1vybrat
Shotaro Ishikawa JPN1993000000 2vybrat
SHU Jianming CHN0000000 4vybrat
SHU Junrong CHN0000000 6vybrat
SHUVALOV DANIL SURGUT HMAO-UGRA2002000000 0vybrat
Schade Bernd SV Schott Jena1965000000 1vybrat
Schade Lisa SV Schott Jena1990000000 1vybrat
Schädelbauer Petr TJ Ohře Klášterec1991048038 0vybrat
Schädelbauerová Petra TJ Ohře Klášterec1969048060 0vybrat
Schädelbaurová Pavla TJ Ohře Klášterec1987048022 0vybrat
Schaller Carolin AKV, GER1997000000 9vybrat
Scharfen Vojtěch Loko Trutnov1987060007 18vybrat
SCHERWITZL Dominik KC Glanegg/1989000000 2vybrat
SCHEU? Andreas GER1967000000 6vybrat
SCHIRMANN Alain SUI1983000000 5vybrat
SCHLAEFLI Jeremias SUI0000000 1vybrat
SCHMID Gerhard AUT0000000 3vybrat
SCHMID Julia AUT0000000 5vybrat
SCHMID Mathias AUT0000000 2vybrat
Schmidt Alexandr TJ Jiskra Bechyně2001076037 0vybrat
SCHMIDT Martin GER0000000 1vybrat
Schmidt Martin TJ Dvůr Králové1976053017 4vybrat
Schmidtová Veronika TJ Jiskra Bechyně2001076036 0vybrat
Schmied Jiří KK Opava1967121028 0vybrat
Schmied Karel OP Prostějov1954123046 0vybrat
Schmied Pavel VS Dolní Kounice1964108032 0vybrat
SCHMITT Rinema BSM kayak1997000000 2vybrat
SCHNABEL Martin Coswig1994000000 2vybrat
SCHNEIDER Helene GER2005000000 1vybrat
SCHNEIDER Jacob GER1995000000 2vybrat
SCHNEIDER Jakob Coswig1994000000 1vybrat
Schneider Jan TJ Syntesia Pardubice1968057005 0vybrat
Schneider Patrik TJ Syntesia Pardubice1991057006 0vybrat
Schneiderová Lucie SK Vltava Č. Krumlov1988024024 7vybrat
SCHOENWAELDER Richard Spremberg2000000000 5vybrat
Scholz Christian BÖllberger SV Halle1990000000 3vybrat
SCHORNBERG Jasmin GER0000000 10vybrat
Schoř Jiří VS Dolní Kounice1954108072 0vybrat
Schořová Eliška VS Dolní Kounice1955108079 0vybrat
SCHRAMM Phillip PSV Tulln/1993000000 2vybrat
Schreiber Slavoj TJ Dvůr Králové1949053014 0vybrat
SCHREIBER Zbyněk Šumperk1963000000 1vybrat
Schreiber Zbyněk Vodní sporty Desná1963128030 83vybrat
SCHRÖDER David GER0000000 8vybrat
SCHROEDER David GER2000000000 7vybrat
Schrumpfová Jana Kanoe Klub Spoj Brno1983103035 0vybrat
SCHUBERT Florian GER0000000 0vybrat
Schubert Marek Vodní sporty Zábřeh2000135036 0vybrat
Schubert Petr Vodní sporty Zábřeh1998135040 0vybrat
SCHUBERT Sebastian GER0000000 11vybrat
SCHULZ LUC Lippstadt1998000000 4vybrat
Schulz Petr Delfín Jablonec1965046045 0vybrat
Schulz Petr Delfín Jablonec1996046044 0vybrat
Schulz Vlastimil TJ Autoškoda Mladá Boleslav1967015051 0vybrat
SCHUMANN Jonas GER2003000000 1vybrat
SCHUMANN Maria GER1998000000 2vybrat
SCHUNKE Matthias GER1952000000 3vybrat
SCHUTZE Michael KSV Bad Kreuznach1997000000 2vybrat
Schwanholt Ann-Kathr MAGDEBURG1995000000 5vybrat
SCHWANHOLT Ann-Kathrin Kanuclub Falke Magdeburg1995000000 5vybrat
SCHWANHOLT Simon Augsburg1991000000 6vybrat
SCHWANHOTT Ann-Kathr GER1995000000 3vybrat
SCHWANHOTT Simon GER1991000000 3vybrat
SCHWEIKERT Fabian Waldkirch1992000000 3vybrat
Schytilová Adéla VSK Medik Praha1981087008 0vybrat
SIDENKO Oleksii UKR0000000 1vybrat
SIEGMUND Torgen Kanuclub Falke Magdeburg1993000000 1vybrat
SIGNORI Lisa ITA0000000 4vybrat
Sikora Rudolf Bohemians Praha1968001035 0vybrat
SILVA Ivan POR0000000 4vybrat
SILVA Jose VEN0000000 2vybrat
Simm Tobias BÖllberger SV Halle1992000000 1vybrat
SIMON Kay GER0000000 3vybrat
SIMON Robby GER0000000 3vybrat
SIMON Schwanholt Kanuclub Falke Magdeburg e.V.1991000000 2vybrat
Simonics Michal Bohemians Praha1989001039 1vybrat
SIMPSON Iain GBR1965000000 3vybrat
SIMPSON Ian GBR1965000000 5vybrat
Sirotek Matěj USK Praha1998009101 4vybrat
SIRYY Oleg UKR0000000 1vybrat
SÍS Miloš KDV-MFI Bratislava1993000000 2vybrat
Sitařová Kateřina KVS Praha 41977092003 0vybrat
Sitta Matěj Vodní sporty Zábřeh1990135014 0vybrat
Sitta Pavel Vodní sporty Zábřeh1983135049 0vybrat
Sittová Kristýna Vodní sporty Zábřeh1994135045 0vybrat
Siváň Pavel CSC Sokolov1988074015 0vybrat
Sixta Jan Ekonom Praha1970002038 0vybrat
Skácelík Radek SK Přerov1992124024 13vybrat
SKAKALA Juraj SVK0000000 3vybrat
Skalický Aleš TJ Syntesia Pardubice2002057092 10vybrat
Skalický Michal SK Týniště nad Orlicí1967063040 0vybrat
Skalický Tomáš SK Týniště nad Orlicí1990063042 0vybrat
Skalický Tomáš SK Týniště nad Orlicí1963063041 0vybrat
Skalička Vít SK Týniště nad Orlicí1996063051 0vybrat
Skalík Filip UP Olomouc2009119194 0vybrat
Skalíková Olivie UP Olomouc2007119195 0vybrat
Skalka Tomáš TJ Valašské Meziříčí1994132050 3vybrat
SKARKA Jiří Olomouc1994000000 1vybrat
Skipala Richard SK Vltava Č. Krumlov z.s.1985024078 0vybrat
Sklenář Jan Bohemians Praha1979001078 0vybrat
Sklenář Pavel Bohemians Praha1980001079 0vybrat
Sklenář Petr Bohemians Praha1955001080 0vybrat
Skok-Nagode Staš KKK Tacen1992000000 5vybrat
Skolil Dimitrij USK Praha1960009016 0vybrat
Skořepa Vojtěch SK Vltava Č. Krumlov z.s.1999024015 176vybrat
Skořepová Alice SK Vltava Č. Krumlov z.s.2006024045 0vybrat
Skořepová Kamila SK Vltava Č. Krumlov z.s.1973024016 2vybrat
Skotnicová Karolína Sk VS Slávia Hradec Králové2000055008 4vybrat
Skramuský Robert KK Rakovník1972017039 0vybrat
Skrbek Ondřej Delfín Jablonec1982046039 0vybrat
Skubík Jakub SVK1995000000 11vybrat
Skuhrovcová Ivana SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1964043053 0vybrat
Skuhrovec Jiří Č.Lípa1990000000 24vybrat
Slabý Zdeněk VS Tábor2004030063 0vybrat
Sladovník Jakub SK Domeček Soběslav2006026002 4vybrat
SLAFKOVSKY Alexander Dukla L.Mik.1983000000 14vybrat
Sláma Slavomir SK Přerov1955124038 0vybrat
Slámová Marie KAWIR Vír1963136012 0vybrat
Slanina Vladimír TJ Loko Žatec1969052035 103vybrat
Slanina Vladimír TJ Loko Žatec1994052028 166vybrat
Slaninka Vítek CSC Sokolov1988074014 0vybrat
SLAPSAK Luka SLO2000000000 3vybrat
SLAPSAK Nina SLO1991000000 1vybrat
Slavíček Jakub TJ Vodní Sporty Litovel1997116065 2vybrat
Slavík František SK Žižkov1957008029 24vybrat
Slavík Milan TJ Ohře Klášterec1984048027 0vybrat
Slavík Milan TJ Ohře Klášterec1955048013 0vybrat
Slavík Vojtěch Univerzitní sportovní klub Praha2005009151 28vybrat
SlavotÍnek Ivo OP Prostějov1968123047 0vybrat
Slavotínek Josef OP Prostějov1966123048 0vybrat
Slepica Karel UP Olomouc1988119071 50vybrat
Slepička Miloš TJ Baník Sokolov1963041029 0vybrat
Slepička Miloš TJ Baník Sokolov1937041028 0vybrat
Slezák Miroslav SKP Hradec Králové1965054072 0vybrat
SLOTINA Ulyana RUS0000000 1vybrat
Slovák Dalibor KK Opava1978121029 0vybrat
Slovák Dalibor KK Opava1954121059 0vybrat
Slovák Tomáš UP Olomouc1979119079 66vybrat
Slučiková Lucia UP Olomouc1987119067 0vybrat
Slusarčuk Martin SKP Hradec Králové1973054070 0vybrat
Slušný Vojtěch SK VS Karbo Benátky2008010115 0vybrat
Smažík Jiří TJ Loko Žatec1991052077 67vybrat
Smažíková Markéta DUKLA Brandýs1988012046 67vybrat
SMEDLEY Cameron CAN0000000 7vybrat
Smékal Ivan TJ Vodní Sporty Litovel1961116028 0vybrat
Smékal Matěj TJ Vodní Sporty Litovel1997116070 3vybrat
Smékal Michal TJ Vodní Sporty Litovel1990116007 0vybrat
Směták Petr KK Brandýs nad Labem1976011013 0vybrat
Smetánka Kilián Hubertus2006000000 1vybrat
Smetánka Kilián TJ SK Hubertus KV2005034001 3vybrat
Smetánka Kilián Univerzitní sportovní klub Praha2005009157 7vybrat
Smetánka Kylián Hubertus2005000000 2vybrat
Smetánka Radek TJ SK Hubertus KV1976034022 21vybrat
Smetánka Vavřinec Hubertus2008000000 2vybrat
Smetánka Vavřinec TJ SK Hubertus KV2008034005 2vybrat
Smetánková Klára VK Kroměříž2000112036 174vybrat
Smetánková Petra VK Kroměříž1970112038 0vybrat
Smeykal Karel SK Vltava Č. Krumlov2002024045 0vybrat
Smidt Vladimír TJ Ohře Klášterec1953048066 0vybrat
Smijová Alice KK Opava1977000000 3vybrat
Smilek Jiří TJ Valašské Meziříčí2003132005 83vybrat
SMÍLEK Jiří Val.Mez.2003000000 2vybrat
SMIRNOV Pavel RUS0000000 3vybrat
SMIRNOVA Polina Saint-Peterburg, RUS1995000000 2vybrat
SMITH Nicholas GBR0000000 4vybrat
SMITH Wiliam British Canoeing1997000000 2vybrat
SMITH William British Canoeing1997000000 2vybrat
Smítka Petr Sportclub 80 Chomutov z.s.1963020001 9vybrat
Smola Petr Bohemians Praha1985001055 0vybrat
SMOLARSKI Pawel POL1995000000 3vybrat
SMOLEN Michal USA0000000 5vybrat
Smolík Jan TJ Loko Plzeň1997039004 23vybrat
Smolík Martin TJ Slavia K. Vary1966035040 0vybrat
Smolka Martin Bohemians Praha1964001036 13vybrat
Smolka Ondřej Bohemians Praha1994001037 165vybrat
Smrček Ludvík TJ Vodní Sporty Litovel1998116077 6vybrat
Smrček Marcel TJ Vodní Sporty Litovel1970116051 0vybrat
Smrček Martin UP Olomouc1990119011 0vybrat
Smrčková Eva SK VS Karbo Benátky1965010041 0vybrat
Snopek Vladimír VK Kroměříž2001112009 73vybrat
Snopková Renata VK Kroměříž1972112010 18vybrat
Soběslavský Karel TJ Loko Plzeň1978039044 0vybrat
Soběslavský Karel TJ Loko Plzeň1943039067 0vybrat
Soběslavský Luděk TJ Loko Plzeň1981039045 2vybrat
Sobíšková Pavla RK Týn1993093013 0vybrat
Sobotka Adam Kanoe Klub Spoj Brno2005103001 49vybrat
Sobotková Hana UP Olomouc1986119072 0vybrat
Sodomka Petr KVS Hradec Králové1947045025 0vybrat
Sofron Daniel TJ ČSAD Plzeň1995038003 74vybrat
Sofron Tomáš TJ ČSAD Plzeň1999038011 34vybrat
SOJKOVÁ Barbora ŠKP Bratislava2000000000 2vybrat
SOJKOVÁ Mirka KDV-MFI Bratislava1997000000 2vybrat
SOJKOVÁ Miroslava ŠKP Bratislava1997000000 6vybrat
Sojovský Václav Kotva Bráník2002077011 1vybrat
Sokol Radek SK Jihlava1962081016 0vybrat
SOLAREK Toni SG Kanu Meißen1994000000 2vybrat
SOLDATI Paolo ITA2000000000 0vybrat
SOLODOVNIKOVA Elena RUS0000000 0vybrat
Sommer Jan TJ Česká Lípa1996043014 0vybrat
Sommer Paul Spremberg1995000000 11vybrat
Son Yunmi SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1985043034 5vybrat
SONG Min Hyeung KOR0000000 1vybrat
Sonnberger Bohumil USK Praha1957009086 0vybrat
Sopek Milan Klub vodních sportů Sušice z.s.2004042010 2vybrat
SORIANO DANIELE Bamberger Faltbootclub e.V.2000000000 9vybrat
Sosnar Jakub Kanoe Klub Spoj Brno1994103019 14vybrat
Sosnarová Hana Kanoe Klub Spoj Brno1969103033 0vybrat
Sosnarová Michaela Kanoe Klub Spoj Brno1991103018 0vybrat
Sosvorová Lucie KV Viking Ml.Boleslav1984089007 2vybrat
Souček Jiří VSK Rájec-Jestřebí1990125039 0vybrat
Souček Marek KVS Hradec Králové1999045017 102vybrat
Souček Miloš TJ Loko Žatec1973052032 4vybrat
Souček Ondřej UP Olomouc1967119031 22vybrat
Souček Tomáš UP Olomouc2003119012 51vybrat
Součková Hana VSK Rájec-Jestřebí1987125038 0vybrat
Součková Karolína UP Olomouc1999119096 132vybrat
Součková Lucie KVS Hradec Králové2004045024 24vybrat
Soukal Jan Ekonom Praha1970002018 4vybrat
Soukeník Karel TJ Vodní Sporty Litovel1987116029 0vybrat
Soukup Jan SK VS Č. Budějovice2003023003 0vybrat
Soukup Petr SK VS Karbo Benátky1975010024 0vybrat
Soukupová Markéta OP Prostějov1972123058 0vybrat
Soukupová Markéta USK Pha1992000000 1vybrat
Soukupová Martina KC Škoda Plzeň1983040047 0vybrat
SOURBES Maud CUPPEV, FRA1998000000 3vybrat
SOUZA Filipi BRA0000000 1vybrat
Sováková Lenka UP Olomouc1993119169 95vybrat
SPASIKJ Ljubomir MKD0000000 1vybrat
SPENCER Alice GBR2000000000 3vybrat
SPIEGEL Matthias PSV Tulln/1987000000 2vybrat
SPIEGL Lukas PSV Tulln/1989000000 2vybrat
SPIEGL Mathias AUT0000000 1vybrat
SPIEKERMANN Florian Kajak Klub Rosenheim1995000000 3vybrat
Spisák Petr TJ Jiskra Bechyně2000076015 1vybrat
SPITTAL George GBR1968000000 3vybrat
Srabotnik Janja KKK NIVO CELJE1993000000 5vybrat
Srabotnik Martin KKK NIVO CELJE1995000000 4vybrat
Srba Mikuláš TJ Chemička Ústí nad Labem1964051012 6vybrat
Srbecký Pavel TJ Syntesia Pardubice1981057042 0vybrat
Srbek Jiří SK Žižkov1977008040 2vybrat
Srpová Lada VK Tzunami Ostrava2006118024 2vybrat
ST-AUBIN MIGNEAULT CAN0000000 0vybrat
Stabla Matyáš VK Tzunami Ostrava2001118008 6vybrat
STAHL Lukas GER1999000000 15vybrat
Stach Daniel SK VS Č. Budějovice1988023094 34vybrat
Stach Karel SK VS Č. Budějovice1959023095 0vybrat
STACHEROVÁ Gabriela SVK0000000 4vybrat
Stachová Pavlína USK Praha1986009046 7vybrat
Staněk Jiří TJ Turnov1987062026 0vybrat
STANKO Filip KTK LM2004000000 5vybrat
Staňková Antonie SK Vltava Č. Krumlov z.s.2000024065 25vybrat
Staňková Radka TJ Turnov1989062031 0vybrat
Stano Samuel TJ UVLF Kosice, SVK2002000000 2vybrat
Stanovská Soňa TJ KVS Sušice2000842035 25vybrat
STANOVSKÝ Jakub 01997000000 21vybrat
STANOVSKÝ Jakub 01997000000 0vybrat
Stanovský Jakub SK VS Č. Budějovice2004023048 85vybrat
STANOVSKÝ Martin 01996000000 24vybrat
Stanovský Miroslav TJ KVS Sušice1970842039 15vybrat
Stanovský Samuel TJ KVS Sušice1998842018 26vybrat
Stanovský Tomáš SK VS Č. Budějovice1972023052 10vybrat
Stanovský Vojtěch SK VS Č. Budějovice2002023042 108vybrat
STANUCH Agnieszka POL0000000 4vybrat
Staroň Martin DU LM1993000000 1vybrat
Starý David TJ Chemička Ústí nad Labem1973051013 0vybrat
Starý Jan SK Štětí1940050061 0vybrat
Starý Jiří TJ Chemička Ústí nad Labem1973051014 0vybrat
Starý Mikuláš TJ Valašské Meziříčí1994132057 6vybrat
Starý Tadeáš TJ Valašské Meziříčí1998132061 41vybrat
STARZLOVÁ Petra ŠKP Bratislava1996000000 3vybrat
Staša Jeroným SK Třebechovice2001061028 21vybrat
Stefan Ota SK Domeček Soběslav1965026027 0vybrat
Stefan Petr Bohemians Praha1992001070 32vybrat
Stefan Tomáš Bohemians Praha1995001129 80vybrat
STEFANCIK Marek SVK1992000000 3vybrat
STEFANOVSKI Igor MKD0000000 1vybrat
Stehlík Alexander Loko Trutnov2002060065 0vybrat
Stehno Petr Univerzitní sportovní klub Praha2003009154 26vybrat
Steiner Petr TJ Loko Plzeň1940039070 0vybrat
Stejskal Ondřej KK Brandýs nad Labem1975011001 21vybrat
Stejskal Tomáš TJ Vodní Sporty Litovel1994116066 4vybrat
Stejskalová Barbora KK Brandýs nad Labem2004011050 0vybrat
Stejskalová Barbora Univerzitní sportovní klub Praha2003009155 4vybrat
Stejskalová Veronika KK Brandýs nad Labem2008011051 0vybrat
STELZIG Tim Coswig1996000000 2vybrat
Stěpánková Zuzana SK LCS Praha1984028017 0vybrat
Stets Wenzel Leipziger-Kanu-Club e.V., GER1997000000 5vybrat
Steuler Benjamin AKV, GER2001000000 9vybrat
STEVANOVIČ Dejan SLO0000000 3vybrat
STEVEN HENRY BRETAGNE1954000000 1vybrat
STEVENSON Nathan GBR0000000 1vybrat
Stibor Jiří UP Olomouc1988119075 1vybrat
Stibor Tomáš VK Tzunami Ostrava2004118020 0vybrat
Stloukalová Aneta UP Olomouc2007119196 11vybrat
STOCK Molly USA0000000 2vybrat
Stočes Jiří TJ Loko Plzeň1946039069 0vybrat
Stodola Ondřej SKK Vysoké Mýto1981064028 4vybrat
STOECKLIN Lena GER2000000000 7vybrat
STOFFEL- KURT Nadin SUI0000000 1vybrat
STOILJKOVIC Dusan SRB0000000 1vybrat
STOJANOVIČ Stefan YUG0000000 0vybrat
Stolař Ladislav TJ Valašské Meziříčí1934132001 0vybrat
Stolbovskij Artem team SPb, RUS2003000000 1vybrat
Stoličková Karolína VK Kroměříž1991112035 4vybrat
Stolín Adam Loko Trutnov2005060046 49vybrat
Stolín David Loko Trutnov1978060033 32vybrat
Stolina Jakub SK Štětí2001050006 0vybrat
STOTT Etienne GBR0000000 6vybrat
Stoulil Josef TJ Jiskra Bechyně1964076039 0vybrat
Straka Jan Vodní sporty Zábřeh1994135029 0vybrat
Straka Martin KV Viking Ml.Boleslav1985089017 1vybrat
STRANDBERG Johan Sweden1993000000 1vybrat
Stránský Daniel SK VS Karbo Benátky2002010103 128vybrat
Stránský Dominik SK VS Karbo Benátky1999010026 228vybrat
Stránský Lukáš SK VS Č. Budějovice1987023097 83vybrat
Stránský Milan SK VS Karbo Benátky1969010023 0vybrat
Stránský Zdeněk TJ VS Kadaň1984094002 6vybrat
Strasser Marek TJ Loko Žatec2004052025 27vybrat
Strasserová Andrea TJ Loko Žatec1976052002 0vybrat
Strasserová Bára TJ Loko Žatec2001052011 92vybrat
Stratil Filip TJ Vodní Sporty Litovel2006116086 19vybrat
Stratil Michal TJ Vodní Sporty Litovel1973116027 20vybrat
Stratilová Alena TJ Vodní Sporty Litovel1978116036 0vybrat
STRAUá Thomas AKV Augsburg1997000000 3vybrat
STRAUS Thomas AKV Augsburg1998000000 7vybrat
Strauss Thomas AKV Augsburg, GER1998000000 0vybrat
Strauß Thomas AKV, GER1998000000 5vybrat
Strecker Jan SK LCS Praha1986028009 0vybrat
Streckerová Michaela SK LCS Praha1964028060 0vybrat
Streit Adam Loko Trutnov2002060068 0vybrat
Strejc Václav SK VS Č. Budějovice2005023044 9vybrat
Strejcová Adéla SK VS Č. Budějovice2000023051 0vybrat
STRELTSOV Victor KRASNOJARSK1998000000 3vybrat
Strickland Lauren British Canoeing, GBR1996000000 0vybrat
Strnad Januš SK NeoMI Praha1967013019 0vybrat
Strnad Jaroslav Univerzitní sportovní klub Praha1993009083 174vybrat
Strnad Ondřej Vodní sporty Desná2004128016 63vybrat
Struska Miroslav TJ Loko Č. Budějovice1933021053 0vybrat
Stryk Jakub Vodní sporty Zábřeh1987135032 0vybrat
Střecha Jan VS Dolní Kounice2001108042 41vybrat
Střecha Martin VS Dolní Kounice1972108035 26vybrat
Střecha Petr VS Dolní Kounice1994108003 44vybrat
Střecha Petr VS Dolní Kounice1966108036 0vybrat
Střecha Rudolf VS Dolní Kounice1947108064 0vybrat
Střechová Alena VS Dolní Kounice1972108006 0vybrat
Střechová Ela VS Dolní Kounice2005108041 45vybrat
Střechová Martina VS Dolní Kounice1970108037 0vybrat
Střechová Monika VS Dolní Kounice1990108008 0vybrat
Střechová Veronika VS Dolní Kounice1976108038 0vybrat
Střechová Zdenka VS Dolní Kounice1948108065 0vybrat
Střídecký Jakub Technika Praha1984007028 0vybrat
Střídová Lucie UP Olomouc2001119162 3vybrat
Střílka Richard UP Olomouc2006119180 57vybrat
Střílková Jana UP Olomouc2004119181 66vybrat
Studený Jakub VS Dolní Kounice1990108020 5vybrat
Studený Roman TJ Tesla Brno1986105001 0vybrat
Stuchl Jiří KC Škoda Plzeň1971040056 0vybrat
Stuchl Petr KC Škoda Plzeň1969040055 0vybrat
Stůj Jaroslav TJ Loko Plzeň1986039040 0vybrat
SUBIDO Jessica USA0000000 0vybrat
Súčiková Tereza SK VS Č. Budějovice1983023117 0vybrat
Suchá Anna TJ Česká Lípa1998043013 0vybrat
Suchá Marie TJ Česká Lípa2001043005 0vybrat
Suchánek Daniel SKK Vysoké Mýto1993064021 259vybrat
Suchomel Petr VSK Medik Praha1967087014 0vybrat
Suchomelová Ivana VSK Medik Praha1967087015 0vybrat
Suchý Jan Univerzitní sportovní klub Praha1983009063 0vybrat
Suchý Jaroslav TJ Syntesia Pardubice1978057078 7vybrat
Suchý Luboš TJ Baník Sokolov1955041030 0vybrat
Suchý Matěj DUKLA Brandýs1986012009 189vybrat
Suchý Ondřej DUKLA Brandýs1979012049 189vybrat
Suchý Ondřej TJ Česká Lípa1997043023 6vybrat
Suk Jakub Loko Trutnov2002060053 99vybrat
Suk Pavel SKK Vysoké Mýto1977064014 0vybrat
Sumsal Zdeněk VS Lipník nad Bečvou1965115033 0vybrat
SUNDERLAND Carl GBR1993000000 2vybrat
SUNDERLAND Paul British Canoe Union1997000000 8vybrat
SUPOWICZ Krzystof POL0000000 2vybrat
SUPPERMPOOL Anya THA0000000 0vybrat
Surma Tadeáš TJ Šumperk2001129026 41vybrat
SUSENBACH Robert GER0000000 1vybrat
Suske František TJ Přetejk Hamr1989073003 0vybrat
SUSLOV Alexej RUS0000000 0vybrat
Sůsová Kristýna SK Vltava Č. Krumlov z.s.1984024029 9vybrat
Sušánka Pavel KK Rakovník1954017040 0vybrat
Sušánka Robert KVS Praha 41966092002 0vybrat
Sušánková Markéta USK Praha1992009057 66vybrat
Sušeň Daniel TJ Vodní Sporty Litovel1999116083 47vybrat
SUŠMEL JAN Kajak klub Soške Elektrarne2002000000 3vybrat
Svačina Jan TJ Slavia K. Vary1977035005 0vybrat
Svačina Pavel SK Žižkov1973008035 0vybrat
Svačina Petr SK Žižkov1973008033 0vybrat
Svačinka Jiří TJ Syntesia Pardubice1957057045 0vybrat
Svačinka Petr Raftklub Jihlava1964183010 0vybrat
SVARCS Antra AUS0000000 0vybrat
Svátek Luboš Ekonom Praha1976002040 0vybrat
Svátek Pavel SK VS Č. Budějovice1946023098 0vybrat
Svátek Tomáš Ekonom Praha1977002039 0vybrat
Svěrák Matěj KK Brandýs nad Labem2002011047 0vybrat
Svěrák Matěj KK Brandýs nad Labem2002011052 0vybrat
Svěrák Vojtěch KK Brandýs nad Labem2004011048 0vybrat
Svěrák Vojtěch KK Brandýs nad Labem2004011053 0vybrat
Světničková Helga PSK Olymp Praha1977029007 0vybrat
Svítil Vladan KK Postřelmov1974185006 20vybrat
Svoboda Adam Univerzitní sportovní klub Praha1994009056 207vybrat
Svoboda David TJ Valašské Meziříčí1974132023 4vybrat
Svoboda Dobromil Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa1963043055 14vybrat
Svoboda Jan SK Jihlava1954081017 0vybrat
Svoboda Jan SK VS Karbo Benátky1981010011 0vybrat
Svoboda Jan TJ Česká Lípa1991043017 0vybrat
Svoboda Jan TJ SK Hubertus KV1946034046 8vybrat
Svoboda Jan TJ Tesla Brno1988105035 0vybrat
Svoboda Lubor PSK Olymp Praha1931029008 0vybrat
Svoboda Marek SK VS Č. Budějovice1990023099 10vybrat
Svoboda Martin TJ Loko Žatec1964052021 11vybrat
Svoboda Martin TJ Loko Žatec2005052034 15vybrat
Svoboda Michal KVS Hradec Králové1999045024 4vybrat
Svoboda Ondřej UP Olomouc2006119190 26vybrat
Svoboda Pavel Ekonom Praha1981002005 0vybrat
Svoboda Šimon SK VS Karbo Benátky2008010112 0vybrat
Svoboda Zdeněk SK Třebechovice1957061027 2vybrat
Svoboda Zdeněk VS Lipník nad Bečvou1970115001 47vybrat
Svobodová Aneta Vodácký oddíl Slalom,TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou2001056019 0vybrat
Svobodová Hana Ekonom Praha1979002006 0vybrat
Svobodová Jana Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa1993043010 114vybrat
Svobodová Jana Vodácký oddíl Horšovský Týn1977066003 1vybrat
Svobodová Marie Vodácký oddíl Slalom,TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou1969056015 0vybrat
Svobodová Veronika SK Týniště nad Orlicí1989063045 0vybrat
Svojše Jan KVS Písek1984082019 0vybrat
SWETNAM Huw England1981000000 5vybrat
Sýkora Jaroslav TJ SK Hubertus KV1961034024 39vybrat
Sýkora Jaroslav TJ SK Hubertus KV2004034040 11vybrat
Sýkora Martin SK Modrá Hvězda Pardubice1995058004 0vybrat
Sýkora Martin TJ Vodní Sporty Litovel1979116013 0vybrat
Sýkora Michal TJ SK Hubertus KV1989034041 17vybrat
Sýkora Ondřej Bohemians Praha2010001108 2vybrat
Sýkora Pavel Kanoe Klub Spoj Brno1950103061 1vybrat
Sýkora Tomáš TJ SK Hubertus KV1992034030 12vybrat
Sýkora Vladimír SK VS Č. Budějovice1940023100 0vybrat
Sýkorová Andrea KC Škoda Plzeň1977040048 0vybrat
Sýkorová Heda TJ SK Hubertus KV1966034054 0vybrat
Sýkorová Helena SK VS Č. Budějovice1942023101 0vybrat
Sýkorová Miroslava SK VS Č. Budějovice1946023102 0vybrat
Sykyta Roman KC Škoda Plzeň1986040049 0vybrat
Sykytová Zuzana KC Škoda Plzeň1984040050 0vybrat
Sylla Miroslav SK Vltava Č. Krumlov z.s.1954024077 0vybrat
Synek Přemysl TJ Loko Žatec2007052060 4vybrat
Synek Přemysl TJ Loko Žatec1965052061 0vybrat
Synovec Josef Ekonom Praha1973002041 0vybrat
Syrochman Jiří Loko Trutnov1996060016 0vybrat
Syrovátka Miloš TJ Autoškoda Mladá Boleslav1963015052 0vybrat
Syrovátková Petra TJ Autoškoda Mladá Boleslav1969015001 0vybrat
Syrový Filip SKK Vysoké Mýto2007064026 1vybrat
Syslo Jiří UP Olomouc2003119217 0vybrat
Szabo Pavel TJ Baník Sokolov1966041031 0vybrat
SZALAI Balázs HUN0000000 2vybrat
SZCZEPANSKI Piotr Polska1988000000 10vybrat
SZE Lui HKG0000000 1vybrat
SZTUBA Kacper POL1999000000 3vybrat
Šafár Milan TJ Loko Č. Budějovice1959021014 0vybrat
Šafář Michal TJ Loko Č. Budějovice1961021013 0vybrat
Šafařík Pavel SK Vltava Č. Krumlov z.s.2008024037 9vybrat
Šafářová Anna KK Brandýs nad Labem1984011074 0vybrat
Šácha František VS Tábor1946030057 0vybrat
ŠAJBIDOR Ján SVK1982000000 9vybrat
Šálek Marek Bohemians Praha1986001040 8vybrat
Šamánek Bohuslav Kanoe Klub Spoj Brno1947103037 0vybrat
Šamánek Filip Kanoe Klub Spoj Brno2010103003 0vybrat
Šamánek Jan OP Prostějov1976123050 0vybrat
Šamánek Pavel Kanoe Klub Spoj Brno1972103038 60vybrat
Šampalíková Klára TJ Loko Plzeň2004039029 7vybrat
Šanda Dobroslav VSK Elektro ČVUT Praha1975003030 0vybrat
Šanda Petr BS Vlašim1973019009 37vybrat
Šanda Petr BS Vlašim2000019022 130vybrat
Šandl Lukáš SK VS Č. Budějovice1983023103 0vybrat
Šantora Jan KV Viking Ml.Boleslav1983089016 19vybrat
Šarmanová Ivana VK Tzunami Ostrava2006118012 0vybrat
Šarochová Alžběta TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2003014018 0vybrat
Šaroun Petr VS Dolní Kounice1985108018 2vybrat
Šaroun Zdenek VS Dolní Kounice1961108068 0vybrat
Šarounová Eva VS Dolní Kounice1965108075 0vybrat
ŠAVLI ERAZEM Kajak klub Soške Elektrarne2001000000 3vybrat
Ščuka Jan SK MONDI Štětí1999050007 3vybrat
Šeba Patrik TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1992014027 202vybrat
Šebela David TJ DNT VS Kadaň1998047024 102vybrat
Šebele Jan TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2011014090 0vybrat
Šebelová Jana TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2009014032 0vybrat
Šebelová Markéta TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2008014074 2vybrat
Šebelová Tereza TJ DNT VS Kadaň1994047023 64vybrat
Šebesta Marek Vodní sporty Zábřeh2004135016 6vybrat
Šebestová Magda TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1974014058 0vybrat
Šečvčík Václav KK Opava2008121033 1vybrat
Šeda Jaroslav KK Opava2008121011 4vybrat
Šeda Ondřej KK Opava1980121036 0vybrat
Šedá Zuzana KVS Písek1992082023 1vybrat
Šedivá Iva SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1965043002 0vybrat
Šedivá Kateřina Bohemians Praha2000001098 4vybrat
Šedivá Kateřina SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1989043021 55vybrat
Šedivá Martina SK VS Č. Budějovice1974023097 0vybrat
Šedivá Pavla SK Domeček Soběslav2004026007 16vybrat
Šedivý Jakub SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1994043029 198vybrat
Šedivý Jan SK VS Č. Budějovice2003023134 130vybrat
Šedivý Martin SK Domeček Soběslav2004026006 15vybrat
Šedivý Václav SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1966043022 99vybrat
Šedivý Vít SK VS Č. Budějovice2004023135 125vybrat
Šedý František Kanoe Klub Spoj Brno1938103057 0vybrat
Šefců Marek Bohemians Praha2002001087 10vybrat
Šefců Oskar Bohemians Praha2000001099 1vybrat
Šefčík Roman KK Brandýs nad Labem1976011040 0vybrat
Šejvl Jaroslav USK Praha1999009084 7vybrat
Šejvl Matěj KK Rakovník2006017008 0vybrat
Šejvlová Kateřina KK Rakovník2010017055 0vybrat
Šejvlová Lenka KK Rakovník1973017002 2vybrat
Šenk Marek KK Brandýs nad Labem1974011020 46vybrat
Šenková Kristýna KK Brandýs nad Labem2009011035 0vybrat
Šeps Miroslav KVS Hradec Králové1968045032 5vybrat
Šereda Filip USK Praha2003009128 13vybrat
Šerý Michal C.K. Rožátov1971088003 56vybrat
Šerý Radek SK Jihlava1966081025 0vybrat
Šesták Jakub TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.2005071011 0vybrat
Šesták Jan SK VS Č. Budějovice2005023083 3vybrat
Šesták Jan SK VS Č. Budějovice1976023082 3vybrat
Šesták Jan TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.2003071010 8vybrat
Šesták Karel TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.1971071126 36vybrat
Šesták Martin TJ Loko Plzeň1966039025 0vybrat
Šestáková Anežka SK VS Č. Budějovice2005023139 0vybrat
Šestáková Anežka SK VS Č. Budějovice2005023026 0vybrat
Šestáková Haucková Kateřina TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.1976071007 2vybrat
Šeterle Daniel VPS Albatros Staňkov1983032032 0vybrat
Šetina Jiří SK VS Č. Budějovice1970023104 0vybrat
Ševčík Zdeněk TJ Syntesia Pardubice1947057007 0vybrat
Šída Ivo Delfín Jablonec1954046037 0vybrat
Šída Jan Delfín Jablonec1980046036 0vybrat
Šidlichovská Zuzana KK Brandýs nad Labem1986011037 0vybrat
Šídová Věra Delfín Jablonec1953046038 0vybrat
Šichor Jan Vodní sporty Zábřeh1989135028 0vybrat
Šichor Zdeněk Vodní sporty Zábřeh1962135031 0vybrat
Šiková Ilona VS Tábor1976030039 0vybrat
Šikula Luboš KAWIR Vír1967136009 0vybrat
Šikulová Hana KAWIR Vír1969136008 0vybrat
Šilar Jakub SKK Vysoké Mýto1987064033 158vybrat
Šilhánek Jaromír TJ Loko Č. Budějovice1937021054 0vybrat
Šilhánek Miroslav VK Kroměříž1998112031 129vybrat
Šilhavecký František Sk VS Slávia Hradec Králové1957055026 2vybrat
Šíma David KK Brandýs nad Labem2008011076 0vybrat
Šíma Kamil SK Domeček Soběslav1979026018 0vybrat
Šíma Libor SK VS Č. Budějovice1976023105 0vybrat
Šíma Martin SK Domeček Soběslav1982026020 0vybrat
Šíma Václav SK VS Č. Budějovice1989023140 11vybrat
Šimáček David C.K. Rožátov1972088004 0vybrat
Šimák Jakub SK VS Č. Budějovice2004023050 19vybrat
Šimáková Anna SK VS Č. Budějovice2008023065 0vybrat
Šiman Martin KVS Praha 41968092004 0vybrat
Šiman Matěj USK Praha1995009022 113vybrat
Šimána Krištof TJ VS Kadaň1996094015 0vybrat
Šimandl Ludvík KC Škoda Plzeň1971040057 0vybrat
Šimandl Pavel KC Škoda Plzeň1996040058 0vybrat
Šimandlová Karolína KC Škoda Plzeň1999040063 0vybrat
Šimandlová Lenka KC Škoda Plzeň1985040060 0vybrat
Šimánek Robert SK Jihlava1973081018 8vybrat
Šimara Dominik TJ Vodní Sporty Litovel1999116075 4vybrat
Šimčík Jaromír VM Hradisko1954113056 0vybrat
Šimek Miroslav Delfín Jablonec1959046007 3vybrat
Šimičák Martin SVK1995000000 11vybrat
Šimíček Štěpán TJ Valašské Meziříčí2004132032 2vybrat
Šimko Jakub SK Týniště nad Orlicí1998063054 17vybrat
Šimko Ondřej SK Týniště nad Orlicí1997063053 35vybrat
Šimková Barbora TJ Dvůr Králové1977053119 0vybrat
Šimková Hana SK VS Karbo Benátky1980010037 7vybrat
Šimková Iva SK VS Č. Budějovice1999023096 23vybrat
ŠIMKOVÁ Táňa 02001000000 1vybrat
Šimková Táňa SK VS Č. Budějovice2001023161 10vybrat
Šimon Martin UP Olomouc2008119179 7vybrat
Šimon Petr SK Domeček Soběslav1982026019 0vybrat
Šimonová Michaela UP Olomouc1983119016 0vybrat
Šimov Lukáš UP Olomouc2006119178 4vybrat
Šimůnek Antonín Vodácký oddíl Horšovský Týn1990066019 6vybrat
Šindelář Jan TJ Loko Plzeň2002039050 82vybrat
Šindelář Pavel TJ Loko Plzeň1970039055 144vybrat
Šindelář Petr VM Hradisko1969113022 0vybrat
Šindelářová Lenka Klub Larse Heletága1989091004 1vybrat
Šindelářová Lenka Technika Praha1989007032 4vybrat
Šindelářová Tereza VS Tábor2004030046 17vybrat
Šindler Marek DUKLA Brandýs1992012025 133vybrat
Šindler Rostislav KK Opava1964121023 0vybrat
Šíp Milan SK VS Č. Budějovice1988023106 36vybrat
Šíp Vojtěch SK Vltava Č. Krumlov1990024004 2vybrat
Šírek Jakub TJ DNT VS Kadaň2005047034 0vybrat
Širek Jakub TJ DNT VS Kadaň2005047037 0vybrat
Široký Daniel VSK Rájec-Jestřebí1977125035 0vybrat
Šiška Jaroslav VK Kroměříž1966112020 0vybrat
Šiška Ondřej VK Kroměříž2004112018 70vybrat
Šišma David TJ Vodní Sporty Litovel1986116032 0vybrat
Šišpera Petr KK Veselí nad Moravou1979134023 14vybrat
ŠKÁCHOVÁ Monika Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš1999000000 16vybrat
ŠKANTÁR Ladislav SVK0000000 13vybrat
ŠKANTÁR Peter SVK0000000 13vybrat
Škoda Tomáš TJ Syntesia Pardubice1987057068 0vybrat
Škola Jan VS Blovice1986033017 0vybrat
Škola Josef VS Blovice1960033057 0vybrat
Školoudík Václav TJ Syntesia Pardubice2002057063 4vybrat
Školoudíková Hana TJ Syntesia Pardubice2004057039 4vybrat
Škop Jáchym Otava Strakonice2005027017 0vybrat
Škop Jan Otava Strakonice2007027016 2vybrat
Škorňa Adam TJ Valašské Meziříčí2000132009 151vybrat
Škrabánek Jan Raftklub Jihlava1964183011 0vybrat
Škranc Antonín Kotva Bráník1996077008 56vybrat
Škranc Jiří Kotva Bráník1965077007 85vybrat
Škrlant Robert TJ DNT VS Kadaň1976047014 0vybrat
Škrott Martin Vodní sporty Zábřeh1983135030 2vybrat
Šlajs Martin VS Blovice1980033013 0vybrat
Šlechta Fedor SK Jihlava1944081075 0vybrat
Šlemenda Miloš KC Škoda Plzeň1954040065 0vybrat
Šlemendová Karolína KC Škoda Plzeň1986040066 0vybrat
Šlemr Jakub TJ Přetejk Hamr1989073004 0vybrat
Šmachová Hana SK Vltava Č. Krumlov z.s.1974024094 0vybrat
Šmakal Petr TJ Vodní Sporty Litovel2003116088 35vybrat
Šmejkalová Šárka SK VS Č. Budějovice1984023117 132vybrat
Šmíd Jan VK Tzunami Ostrava2002118014 4vybrat
Šmíd Jiří VK Tzunami Ostrava2000118004 10vybrat
Šmídová Veronika TJ Šumperk1999129029 2vybrat
Šmirová Barbora VSK Rájec-Jestřebí1974125031 0vybrat
Šmoldas František Vodní sporty Zábřeh2000135033 34vybrat
Šmoldas František Vodní sporty Zábřeh1975135044 18vybrat
Šmoldas Michal TJ Vodní Sporty Litovel1998116061 274vybrat
Šmoldasová Eliška Vodní sporty Zábřeh2003135023 0vybrat
Šmoldasová Zuzana TJ Vodní Sporty Litovel2002116079 22vybrat
Šmotek Adam TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.2006071101 0vybrat
Šmotková Lenka TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.1979071014 0vybrat
Šmotková Lucie TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.2003071100 0vybrat
Šobor Ladislav VPS Albatros Staňkov1985032023 0vybrat
Šodek Petr Univerzitní sportovní klub Praha1998009163 145vybrat
Šollar Cyril KC Škoda Plzeň1955040040 0vybrat
ŠOLTYS Tomáš KK Opava1997000000 2vybrat
Šonka Josef TJ Dvůr Králové1934053081 0vybrat
Šonová Tereza TJ Vodní Sporty Litovel1998116067 0vybrat
Šopák Stanislav SKP Hradec Králové1946054073 0vybrat
Šorel Martin DUKLA Brandýs2001012018 101vybrat
ŠOŠKA Luboš SVK0000000 1vybrat
ŠOŠKA Peter SVK0000000 1vybrat
Šotek Adam UP Olomouc2005119118 28vybrat
Šotola Karel TJ Vodní Sporty Litovel1997116049 241vybrat
Šotola Lukáš TJ Syntesia Pardubice1986057073 3vybrat
Šotola Michal Bohemians Praha1979001068 2vybrat
Šotola Petr Bohemians Praha1942001069 0vybrat
Šotolová Karolína TJ Syntesia Pardubice1999057003 0vybrat
Šotolová Kristýna TJ Syntesia Pardubice1999057004 1vybrat
Šotolová Markéta SK Modrá Hvězda Pardubice1989058107 0vybrat
Šotolová Markéta TJ Syntesia Pardubice1989057008 0vybrat
Špalek Matěj SK VS Karbo Benátky2000010099 189vybrat
Špalek Vojtěch SK VS Karbo Benátky1996010100 120vybrat
Špánek Karel Delfín Jablonec1946046020 0vybrat
Špecián František TJ DNT VS Kadaň1960047030 0vybrat
Šperl František SK Štětí1957050014 0vybrat
Šperl Milan TJ Slavia K. Vary1980035022 0vybrat
Špeta Sebastian USK Praha1995009076 19vybrat
Špetík Josef TJ Valašské Meziříčí1999132064 3vybrat
ŠPETÍK Josef Val.Mez.1999000000 4vybrat
Špičák Marek KK Brandýs nad Labem2002011062 0vybrat
Špička Karel Vodní sporty Zábřeh2007135027 6vybrat
Špičková Klára Vodní sporty Zábřeh2005135024 7vybrat
Špour Václav TJ Loko Plzeň1950039068 0vybrat
Špourová Petra TJ Loko Plzeň1975039043 0vybrat
Šprdlík Vít Klub vodních sportů Sušice z.s.1967042002 39vybrat
Šprdlíková Kateřina Klub vodních sportů Sušice z.s.2001042011 36vybrat
Špringerová Iva Vodácký oddíl Horšovský Týn1976066022 2vybrat
Špryňar Jakub SK Týniště nad Orlicí2002063060 11vybrat
Šramčík Daniel TJ Chemička Ústí nad Labem1975051015 6vybrat
Šrámek Jaroslav SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1957043068 69vybrat
Šrámek Jiří Kanoistický klub Klatovy z.s.1966036026 166vybrat
Šrámek Jonatan UP Olomouc1994119054 78vybrat
Šrámek Josef SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1954043087 0vybrat
Šrámek Michal SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1982043008 357vybrat
Šrámek Ondřej Klub vodních sportů Sušice z.s.1994042014 78vybrat
Šrámková Iva Kanoistický klub Klatovy z.s.1967036025 0vybrat
Šrámková Kateřina TJ Česká Lípa1989043039 0vybrat
Šrámková Kristýna TJ Česká Lípa1968043057 0vybrat
Šrámková Michaela Klub vodních sportů Sušice z.s.1991042026 57vybrat
Šrámková Vendula TJ Šumperk1984128034 0vybrat
Šrétrová Amálie TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2007014011 38vybrat
Šrétrová Štěpánka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2009014018 4vybrat
ŠRIBAR RIJA Kajak klub Soške Elektrarne2002000000 2vybrat
Šrogl Michal Raft klub Trója1972097006 34vybrat
Šrogl Michal Univerzitní sportovní klub Praha2006009156 14vybrat
Šrůma Radek KVS Hradec Králové1995045027 45vybrat
Štádlík Jan Klub Kanoistika Roudnice n.L.2007049014 0vybrat
Štádlík Jiří Klub Kanoistika Roudnice n.L.2005049016 0vybrat
ŠTAFEN MATÚŠ ŽKV Žilina2002000000 4vybrat
Štaffen Matúš ŽKV-Žilina, SVK2002000000 2vybrat
ŠTAS Juraj SVK1999000000 2vybrat
Šťastná Marta TJ Syntesia Pardubice1973057056 3vybrat
Šťastná Petra TJ Loko Žatec2004052049 0vybrat
Šťastný Filip TJ Syntesia Pardubice1994057020 25vybrat
Šťastný Jan TJ Syntesia Pardubice1970057047 178vybrat
Šťastný Jiří TJ Syntesia Pardubice1963057055 0vybrat
Šťastný Martin SK Modrá Hvězda Pardubice1990058106 0vybrat
Šťastný Martin TJ Syntesia Pardubice1990057024 0vybrat
Šťastný Matěj TJ Syntesia Pardubice2005057075 42vybrat
Šťastný Michal Bohemians Praha1965001038 34vybrat
Šťastný Norbert UP Olomouc2000119141 0vybrat
Štec Daniel TJ Valašské Meziříčí1994132003 3vybrat
ŠTEFAN BOŽIČ KK Soške, SLO2001000000 2vybrat
Štefánek Samuel SK Veselí nad Moravou2005133011 0vybrat
Šteffanová Lenka Lužnice Tábor1980078011 2vybrat
Štefko Tomáš KVS Hradec Králové1965045031 4vybrat
Štefl Michael KK Brandýs nad Labem2004011047 0vybrat
Štefl Radek TJ Syntesia Pardubice1995057052 0vybrat
Štefl Zbyněk SK MONDI PACKAGING Štětí1977050024 0vybrat
Šteigl Jindřich Vodní sporty Zábřeh1992135044 0vybrat
Šteigl Jindřich Vodní sporty Zábřeh1992135050 0vybrat
ŠTEKLÁČ Filip KK Zvolen1998000000 5vybrat
ŠTEKLÁČ Timotej KK Zvolen1999000000 4vybrat
Štembera Dominik Lužnice Tábor2004078022 0vybrat
Štembera Jakub Lužnice Tábor2004078023 0vybrat
Štemberka Michal Loko Trutnov1993060031 0vybrat
Štencl Jindřich UP Olomouc1978119073 0vybrat
Štencl Milan UP Olomouc1953119074 0vybrat
Štengl Jan KK Rakovník1963017052 0vybrat
Štěpán Bronislav SK VS Karbo Benátky1996010028 100vybrat
Štěpán Ondřej Delfín Jablonec1998046027 1vybrat
Štěpánek Jaroslav DUKLA Brandýs1972012050 0vybrat
Štěpánek Jiří TJ Autoškoda Mladá Boleslav1949015068 0vybrat
Štěpánek Karel VSK Rájec-Jestřebí1965125032 0vybrat
Štěpánek Matěj Technika Praha1988007031 0vybrat
Štěpánek Matouš SK VS Karbo Benátky2008010113 0vybrat
Štěpánek Ondřej DUKLA Brandýs1979012017 83vybrat
Štěpánek Pavel KK Rakovník1965017051 0vybrat
Štěpánek Petr TJ Autoškoda Mladá Boleslav1954015059 0vybrat
Štěpánik Ondřej SK Přerov1996124018 2vybrat
Štěpánková Julie KVS Hradec Králové2006045033 9vybrat
Štěpánková Jůlie SK VS Karbo Benátky2006010114 0vybrat
Štěpánková Petra TJ Šumperk2001129028 88vybrat
Štěpánková Stella KVS Hradec Králové2006045034 9vybrat
Štěpánková Vanda DUKLA Brandýs1978012013 33vybrat
Štěpánová Eva Ekonom Praha1977002019 0vybrat
Štěpánová Tereza TJ Klub kanoistiky Železný Brod1986070016 11vybrat
Štěrba Václav KK Rakovník2007017049 0vybrat
Štercl Dominik KK Brandýs nad Labem2005011043 25vybrat
Štercl Jan Kotva Bráník1994077010 4vybrat
Štercl Pavel DUKLA Brandýs1966012003 6vybrat
Štercl Petr DUKLA Brandýs1966012004 6vybrat
Štercl Vít DUKLA Brandýs1999012056 142vybrat
Štětka Matěj SK VS Č. Budějovice1996023115 93vybrat
Štětka Ondřej SK VS Č. Budějovice2007023022 0vybrat
Štětka Petr SK VS Č. Budějovice1965023107 65vybrat
Štibrányi David KK Brandýs nad Labem2004011068 6vybrat
Štibrányi Kateřina KK Brandýs nad Labem2000011044 65vybrat
Štikar Karel VK Kroměříž1975112032 0vybrat
Štoček Vítězslav VSK Elektro ČVUT Praha1967003024 0vybrat
Štochl David Bohemians Praha1972001065 0vybrat
ŠTOLFA Anže Kajak klub Soške elektrarne1998000000 4vybrat
Štorek Jindřich SK Třebechovice2004061033 0vybrat
Šťovíček Radek SK Vltava Č. Krumlov z.s.1964024035 0vybrat
Štráchal Bohuslav SK VS Karbo Benátky1944010071 0vybrat
ŠTRAUB Daniel Č.Lípa1993000000 4vybrat
Štrer Stanislav VS Blovice1934033053 0vybrat
Štrukelj Martic KKK Tacen1993000000 1vybrat
Štrukelj Matic KKK Tacen1993000000 6vybrat
Štrunc Ondřej TJ Loko Žatec2000052010 8vybrat
Študlar Patrik SK Vltava Č. Krumlov z.s.1999024061 54vybrat
Štýber Roman TJ Slavia K. Vary1989035036 2vybrat
Štybnar Matěj UP Olomouc2009119209 4vybrat
Štybnar Vojtěch UP Olomouc2005119197 26vybrat
Štych Ondřej TJ Baník Sokolov1983041032 0vybrat
Šubert Václav TJ Turnov1989062024 0vybrat
ŠUBIC Matic SLO1992000000 2vybrat
Šulc Karel KK Brandýs nad Labem2000011017 78vybrat
Šulc Stanislav TJ Kaplice1958025017 0vybrat
Šulcová Eva TJ Baník Sokolov1941041033 0vybrat
Šulcová Marie Bohemians Praha1920001094 0vybrat
Šumbera Václav TJ Šumperk1997129027 13vybrat
Šumský Viktor Klub vodních sportů Sušice z.s.1973042044 4vybrat
Šupálek Miloš TJ Jiskra Bechyně1956076023 0vybrat
Šupolík Luboš TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1992014025 208vybrat
Šupolík Pavel TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1997014014 170vybrat
Šusta Ondřej TJ Permon Roztoky1986065012 0vybrat
Šustr Vladimír SK Vltava Č. Krumlov1949024063 0vybrat
Šustr Vladimír SK Vltava Č. Krumlov z.s.1949024057 0vybrat
Šustr Vojtěch TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2006014075 0vybrat
Šuttová Zita SK Vltava Č. Krumlov z.s.1978024026 0vybrat
Švadlena Martin SK Vltava Č. Krumlov z.s.1987024003 55vybrat
Švadlena Václav SK Vltava Č. Krumlov z.s.1985024032 161vybrat
Švagr Robin SK Týniště nad Orlicí2004063001 2vybrat
Švagr Rostislav SK Týniště nad Orlicí2000063058 191vybrat
Švagr Vojtěch Ekonom Praha1982002042 0vybrat
Švagr Zdeněk SK Týniště nad Orlicí1968063057 49vybrat
Švagrová Irena SK Týniště nad Orlicí1974063056 0vybrat
Švandová Štěpánka KK Brandýs nad Labem1988011084 1vybrat
Švarc Adam UP Olomouc2001119172 66vybrat
Švarc Jaroslav TJ Loko Plzeň1962039042 0vybrat
Švec Milan TJ Loko Č. Budějovice1958021017 0vybrat
Švéda Daniel TJ Valašské Meziříčí2002132004 92vybrat
Švéda Jakub Kanoe Klub Spoj Brno1993103036 0vybrat
Švéda Martin Kanoe Klub Spoj Brno1995103031 1vybrat
Švehla Jan SK Vltava Č. Krumlov z.s.1987024051 0vybrat
Švehla Pavel TJ Permon Roztoky1984065003 8vybrat
Švehla Radek SK Vltava Č. Krumlov z.s.1979024028 0vybrat
Švehla Zdeněk SK Vltava Č. Krumlov z.s.1976024023 43vybrat
Švehla Zdeněk SK Vltava Č. Krumlov z.s.1954024022 0vybrat
Švehlová Kateřina SK VS Č. Budějovice2005023017 51vybrat
Švehlová Leona Č.Kruml.1989000000 0vybrat
Švehlová Rozárie SK VS Č. Budějovice2008023015 15vybrat
Švejd Jáchym Klub vodních sportů Sušice z.s.2007042025 47vybrat
Švejd Jakub Klub vodních sportů Sušice z.s.2001042008 75vybrat
Švejd Jan Klub vodních sportů Sušice z.s.2004042022 70vybrat
Švejd Radek Klub vodních sportů Sušice z.s.1975042013 4vybrat
Švejda Jan DUKLA Brandýs1974012018 0vybrat
Švejda Jan Mittal Ostrava1951122034 0vybrat
Švejdová Eva Mittal Ostrava1954122053 0vybrat
Švelch David Klub vodních sportů Sušice z.s.1991042046 0vybrat
Švelch František Klub vodních sportů Sušice z.s.1970042045 0vybrat
Švihel Luboš SK Přerov1960124007 15vybrat
Švihelová Vanda UP Olomouc1995119044 25vybrat
Švolíková Helena KK Rakovník1963017035 0vybrat
Švorc Jan Ekonom Praha1977002015 0vybrat
Švub Jakub Vodní sporty Desná1996128028 54vybrat
Švubová Kateřina Vodní sporty Desná1993128029 0vybrat
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3