vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

JménoOddílRočníkpočet
výsledků
srovnání
OSTOULAS-KARAKATSAN GRE0000000 1vybrat
O Ferrall Caoimhe Irl, IRL1997000000 1vybrat
OBLINGER Helmut AUT0000000 10vybrat
OBLINGER-PETERS Violetta AUT0000000 14vybrat
Oborník Jakub TJ KVS Sušice1997042010 0vybrat
OBRAZTSOV Maxim Moscow Team1987000000 2vybrat
Odehnal Michal VSK Rájec-Jestřebí1972125020 0vybrat
Odehnalová Radka VSK Rájec-Jestřebí1975125022 0vybrat
ODORICO Manola ITA0000000 1vybrat
Odstrčil Šimon Bohemians Praha2001001086 0vybrat
Odvárko Jakub Bohemians Praha2008001116 0vybrat
Odvárko Michael DUKLA Brandýs1979012058 30vybrat
Odvárko Tomáš DUKLA Brandýs1986012057 0vybrat
OFERRAL CAOIMHE Canoe Slalom Ireland1997000000 4vybrat
OH Yeachan KOR0000000 1vybrat
OHMAYER JAKOB Kanu Schwaben2000000000 2vybrat
ÖHRSTROM Camilla SWE0000000 1vybrat
OHRSTROM Isak SWE1990000000 9vybrat
OCHAKOVSKIH EGOR Team Kazachstan2000000000 5vybrat
OCHAKOVSKICH Yegor KAZ012000000000 1vybrat
Ochec Jakub - Jan USK Praha1999009039 0vybrat
Ojasson Arne ATSV Erlangen1980000000 1vybrat
Okáčová Lucie USK Praha2000009093 24vybrat
OKREGLAK Macej POL1995000000 3vybrat
Oláh Viliam SK VS Karbo Benátky1961010027 0vybrat
Olejník Jan SK Veselí nad Moravou1996133059 159vybrat
OLEJNÍK Marián SVK0000000 2vybrat
Olejník Pavel SK Veselí nad Moravou1965133069 0vybrat
Olejníková Terezie SK Veselí nad Moravou2004133045 5vybrat
OLGUIN Andras Chile1996000000 1vybrat
OLGUIN HENRIQUEZ Alex CHI0000000 1vybrat
Oliphant Hana British Canoeing, GBR1997000000 3vybrat
Oliphant Peirs British Canoeing, GBR1999000000 2vybrat
Oliphant Piers British Canoeing, GBR1999000000 1vybrat
Oliva Jakub TJ DNT VS Kadaň1999047025 0vybrat
Oliva Jan TJ DNT VS Kadaň1966047011 0vybrat
OLIVEIRA Anderson BRA0000000 2vybrat
Oliverius Jan Technika Praha1967007047 17vybrat
OLIVO Alan Saint-Brieuc1999000000 2vybrat
Olivová Veronika TJ DNT VS Kadaň2003047026 0vybrat
OLLIVIER Dorian Saint-Brieuc1999000000 4vybrat
Olšák Matyáš SK Vltava Č. Krumlov z.s.2001024067 41vybrat
Olšan Radek CSC Sokolov1988074004 0vybrat
Olšan Vítek TJ Loko Plzeň1986039070 4vybrat
Olšár Petr VK Tzunami Ostrava2003118003 8vybrat
OLTMANNS MALTE Leipziger-Kanu-Club2002000000 0vybrat
Ometák Jan TJ Turnov1975062027 3vybrat
Ondejka Martin TJ UVLF Kosice, SVK1999000000 2vybrat
Ondoková Tereza Technika Praha1986007023 0vybrat
Ondráček Jan Kotva Veselí nad Lužnicí1987018008 0vybrat
Ondruš Mario Univerzitní sportovní klub Praha2005009133 94vybrat
Ondruš Mikuláš Univerzitní sportovní klub Praha2003009127 148vybrat
Ondřich Petr TJ Kaplice1976025006 0vybrat
Ondřich Václav SK Vltava Č. Krumlov z.s.2001024072 27vybrat
ONTKO Juraj SVK0000000 1vybrat
ONTKO Tomáš SVK0000000 1vybrat
Opletal Šimon UP Olomouc2001119148 0vybrat
OPLOTNIK LUKA BD Steklarna Hrastnik2001000000 3vybrat
Orlík Lukáš KK Opava2003121011 0vybrat
Orlíková Kateřina VSK Medik Praha1978087009 0vybrat
Ornst Zdeněk DUKLA Brandýs1990012036 123vybrat
Ornst Zdeněk TJ Loko Žatec1960052037 0vybrat
Ornstová Eva DUKLA Brandýs1989012045 120vybrat
Orságová Anna TJ Valašské Meziříčí2003132014 25vybrat
Orsavová Kamila VK Kroměříž1979112003 0vybrat
Ort Miroslav TJ Loko Žatec1940052055 0vybrat
OSADSKY Radoslav SVK0000000 0vybrat
Osborne Aaron NZL1986000000 8vybrat
Osborne Aaron NZL1986000000 0vybrat
OSCHMAUTZ Antonia Austria, AUT2001000000 7vybrat
OSCHMAUTZ Felix Austria, AUT1999000000 4vybrat
Osička Jaroslav VS Dolní Kounice1967108024 0vybrat
Osička Michal VS Dolní Kounice1978108066 0vybrat
Osička Tadeáš VS Dolní Kounice2008108015 6vybrat
Osifová Hana Mittal Ostrava1997122003 46vybrat
Osladil Radek TJ Syntesia Pardubice1985057032 0vybrat
Ostrbenk Vid KKK Catez, SLO2001000000 15vybrat
Osuský Zdeněk TJ Loko Plzeň1983039034 0vybrat
OSVALD Richard TSM Bratislava1999000000 3vybrat
Ošmera Ondřej VSK Medik Praha1978087007 0vybrat
OŠTRBENK MAJ Mitja Oštrbenk2000000 1vybrat
OTANO AGUINAGA Jone ESP0000000 2vybrat
OTANO Ione ESP0000000 1vybrat
Otiepka Martin TJ DNT VS Kadaň2001047006 23vybrat
Otruba Lukáš VSK Elektro ČVUT Praha1964003018 0vybrat
Otta Josef TJ VS Kadaň1964094004 0vybrat
Otten Joris the Netherlands, NED1997000000 2vybrat
OTTEN Maartje NED1996000000 6vybrat
OUAZAA Karim TUN0000000 1vybrat
OUDET Emeline FRA1992000000 3vybrat
OUGHTON Duncan GBR1961000000 2vybrat
OULHEN CORENTIN CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA1996000000 5vybrat
OULHEN POL CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA1996000000 8vybrat
Oupicová Kateřina TJ Ohře Klášterec1991048023 2vybrat
Oupicová Kateřina TJ Ohře Klášterec1991048023 0vybrat
Ouředník Vlastimil DUKLA Brandýs1951012006 0vybrat
Outrata Jindřich TJ Syntesia Pardubice1970057033 58vybrat
OVCARIK Dusan SVK1978000000 1vybrat
OVČAK Žiga SLO0000000 1vybrat
OVEN Blaž Kajakaška Zveza Slovenije88000000 2vybrat
OZOLS Kriss LAT0000000 1vybrat
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3