vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

JménoOddílRočníkpočet
výsledků
srovnání
Baar Dominik KK Opava2007121061 3vybrat
Babický David TJ Loko Žatec2006052058 0vybrat
Babický Jan SK VS Karbo Benátky1946010082 0vybrat
BABNIK Gasper SLO1990000000 1vybrat
Babor Stanislav SK Vltava Č. Krumlov z.s.1958024019 31vybrat
Babouček Antonín Univerzitní sportovní klub Praha2007009069 9vybrat
BABUIN Marco ITA2000000000 3vybrat
Babušík Jan Vodácký oddíl Horšovský Týn1978066026 0vybrat
BACKER Daniel NED2000000000 1vybrat
BACKHOUSE David NED0000000 1vybrat
Báča Jakub KK Brandýs nad Labem1994011019 63vybrat
Báča Milan KK Brandýs nad Labem1973011021 148vybrat
Bačáková Radka Univerzitní sportovní klub Praha1983009101 186vybrat
Bačina Jan SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1973043056 7vybrat
Bačina Jan SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.2006043001 7vybrat
Bačkora Daniel TJ DNT VS Kadaň2002047035 0vybrat
Báčková Karin RK Týn2003093024 0vybrat
Báčková Sandra RK Týn2002093025 0vybrat
Báčová Michaela KK Brandýs nad Labem1998011023 121vybrat
BAĎURA Jerguš SVK1991000000 16vybrat
BADURA Magnus KVS Schwerte1997000000 1vybrat
BAER Claudia GER2000000000 7vybrat
BAFIA Juraj Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš1997000000 3vybrat
Bahenský Matouš KK Opava1994121010 143vybrat
BAHLA Youcef Vaulx en Velin1980000000 1vybrat
BAHLAT Youcef S.V.Vaulx en Velin1987000000 0vybrat
BAHMANN Christian GER0000000 2vybrat
Bahník Viktor KK Brandýs nad Labem2004011058 0vybrat
BAHRI Noraini SIN0000000 1vybrat
Bachroň David TJ Šumperk1986129001 0vybrat
Bailey Connor British Canoeing, GBR1998000000 4vybrat
BAILEY Hannah GBR0000000 1vybrat
BAILLIE Timothy GBR0000000 6vybrat
BAIN David GBR1993000000 2vybrat
Bajer Jiří TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.1978071120 0vybrat
Bajzlík Martin TJ Valašské Meziříčí2001132026 1vybrat
BAKER-GABB Tom Australia1987000000 1vybrat
Bakeš David SKK Vysoké Mýto1996064003 0vybrat
Balarin Evžen KK Opava2008121044 18vybrat
Balarin Evžen KK Opava2008121044 0vybrat
Balarin Josef KK Opava1973121002 16vybrat
Balarin Lukáš KK Opava1998121055 149vybrat
Balatková Marcela Kotva Veselí nad Lužnicí1992018019 0vybrat
Balatková Petra TJ Vodní Sporty Litovel1987116047 0vybrat
BALAZIC Goran CRO0000000 1vybrat
Balážová Monika Tzunami Ostrava2000118013 0vybrat
Baleja Martin TJ Vodní Sporty Litovel1980116001 0vybrat
Balíková Martina TJ Jiskra Bechyně1981076031 0vybrat
Balint Michal Loko Trutnov1978060048 2vybrat
Balý Jan Ekonom Praha1981002002 0vybrat
Bandas Matěj KK Brandýs nad Labem2006011069 6vybrat
BANDEL Margaux FRA1996000000 2vybrat
Baptiste MALO Poles Cesson Sevigne96000000 3vybrat
BAPTISTE POLES MALO CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA1996000000 2vybrat
BARANAUSKAITE Erika LTU2000000000 3vybrat
Barančík Šimon TJ Vodní Sporty Litovel2007116087 0vybrat
BARBIER Nathan Selestat1987000000 0vybrat
Barcaj Adam SK Přerov1988124001 18vybrat
Bareš Antonín SK Štětí1998050003 75vybrat
Bareš Jaroslav TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1967014001 0vybrat
Bareš Vojtěch TJ Syntesia Pardubice2006057066 3vybrat
Bareš Vojtěch USK Praha1974009003 6vybrat
Bargel Radek Vodní sporty Desná1996128001 68vybrat
Barla Jakub Technika Praha1974007001 0vybrat
BARM Sabrina GER0000000 2vybrat
BARM SABRINA Sabrina GER0000000 1vybrat
BARNES Helen IRL0000000 3vybrat
Baron Adam Tzunami Ostrava1989118057 0vybrat
Baroň Petr Kotva Bráník1991077017 19vybrat
Baroň Petr TJ Valašské Meziříčí1991132009 13vybrat
BARONE Luca CA PA Francie, FRA2000000000 1vybrat
BARRATT Emmie AUS0000000 1vybrat
Bárta Jan Univerzitní sportovní klub Praha2000009184 167vybrat
Bárta Michal Slávia UK Bratislava1990000000 4vybrat
Barták Matouš TJ DNT VS Kadaň2005047002 8vybrat
Barták Petr TJ DNT VS Kadaň1978047008 0vybrat
Bartáková Bára TJ DNT VS Kadaň2000047007 0vybrat
Bartáková Barbora TJ DNT VS Kadaň2000047007 0vybrat
Bártek Lukáš TJ Slavia K. Vary1979035001 0vybrat
BARTEL Philip SG Nürnberg1994000000 2vybrat
BARTHEL Philip SG Nürnberg1994000000 1vybrat
Bartók David SK LCS Praha1975028023 0vybrat
Bartoň Tomáš Delfín Jablonec1991046046 10vybrat
Bartoň Zbyněk KV125-PRAHA-Vršovice1966016001 5vybrat
BARTOS Dawid POL0000000 2vybrat
Bartoš Jiří TJ DNT VS Kadaň2005047033 0vybrat
Bartoš Miroslav TJ Dvůr Králové1974053001 3vybrat
Bartoš Norbert TJ Baník Sokolov1935041001 0vybrat
Bartošová Lenka Klub Kanoistika Roudnice n.L.1983049039 0vybrat
BARTSCH Domenik GER0000000 1vybrat
BARTSCH Michael GER0000000 1vybrat
Bartůněk Jan VPS Albatros Staňkov1980032007 0vybrat
Bartuška Josef SK VS Č. Budějovice1935023001 0vybrat
Bartyzalová Eva TJ Baník Sokolov1979041002 0vybrat
Barvík Matyáš TJ Syntesia Pardubice2008057082 0vybrat
Barvínek Luděk TJ Baník Sokolov1959041003 0vybrat
Bařina Jiří SK Přerov1992124016 14vybrat
Bařina Vladimír SK Přerov1962124004 0vybrat
Bařtipánová Natálie TJ Loko Žatec2003052055 0vybrat
Basset Matthieu SV Vauls en Velin1988000000 13vybrat
BASSET Mattthieu FRA1988000000 0vybrat
Bastin Brent NZL1986000000 3vybrat
Bastl Pavel Klub Larse Heletága1971091005 0vybrat
Bastl Pavel VSK Elektro ČVUT Praha1971003002 0vybrat
Bašková Petra SK VS Karbo Benátky1981010040 11vybrat
Baškovč Matevž KKK Tacen1993000000 1vybrat
Bašta Jaroslav TJ Loko Plzeň1985039051 0vybrat
Bašta Matěj KK Brandýs nad Labem2005011012 0vybrat
Baštová Lucie TJ Loko Žatec1999052038 0vybrat
Baštová Štěpánka CSC Sokolov1988074002 0vybrat
Bašus Ondřej SK Žižkov1987008838 1vybrat
BÁTIK Ján SVK0000000 7vybrat
Batková Iveta Vodácký oddíl Horšovský Týn1988066003 2vybrat
BATTISTUTTA Marco ITA0000000 0vybrat
Baudisch Adam Univerzitní sportovní klub Praha2001009003 13vybrat
BAUDOIN nicolas FRA1994000000 3vybrat
BAUDOT Rémy La Plati?re1988000000 4vybrat
BAUDU Lucie FRA0000000 2vybrat
Baudysch Pavel TJ Dvůr Králové1975053118 0vybrat
Bauer David KK Rakovník1973017050 0vybrat
Bauer Lukáš TJ Slavia K. Vary1977035021 0vybrat
Bauer Vlastimil VPS Albatros Staňkov1978032025 0vybrat
Bauerová Lenka Raft klub Trója1984097017 12vybrat
Bauerová Markéta SK Vltava Č. Krumlov z.s.2001024058 64vybrat
Baustein Daniel TJ Loko Žatec1973052002 4vybrat
Baustein David TJ Loko Žatec1976052001 6vybrat
Bayer Richard KC Škoda Plzeň1969040003 0vybrat
Bayer Richard KC Škoda Plzeň1943040004 0vybrat
Bayerová Barbora TJ Valašské Meziříčí1998132034 229vybrat
Bayerová Jana KC Škoda Plzeň1973040007 0vybrat
Bayerová Markéta TJ Valašské Meziříčí2000132024 94vybrat
BAYN Emma GER2001000000 3vybrat
BAYN Leonhard Coswig1996000000 2vybrat
BAYN Nele GER2000000000 2vybrat
BAYN Tilman Coswig1997000000 1vybrat
Bazger Miroslav UP Olomouc1984119082 4vybrat
BAZIN Patryce Nancy1980000000 1vybrat
Bažant David TJ Loko Plzeň1987039056 0vybrat
Bažík Matěj Vodní sporty Zábřeh1996135019 0vybrat
Beatriz da Mota Brazil CANOE FEDERATION, BRA2000000000 0vybrat
BECERS Ligonis LAT0000000 1vybrat
Beck Jan VPS Albatros Staňkov1985032021 0vybrat
BECKER Marcus GER0000000 7vybrat
BECKER Thomas GER0000000 6vybrat
BECKER Yann nancy1997000000 1vybrat
BEDNARDY Nicolas CESSON SEVIGNE BRETAGNE1999000000 2vybrat
Bednárek Čestmír Vodní sporty Desná1961128002 81vybrat
Bednárek Jakub Vodní sporty Zábřeh1985135002 3vybrat
Bednárek Jan Vodní sporty Zábřeh1983135001 118vybrat
Bednář Jan SK Třebechovice2000061011 4vybrat
Bednář Jaroslav SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1974043003 0vybrat
Bednář Jiří TJ Baník Sokolov1952041004 0vybrat
Bednář Lukáš SK Třebechovice2002061007 2vybrat
Bednář Matěj TJ Vodní Sporty Litovel2005116089 1vybrat
Bednář Otakar SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1940043051 0vybrat
Bednaříková Tereza KAWIR Vír1986136014 0vybrat
Bednářová Anna SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.2002043006 96vybrat
Bednářová Markéta SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.2004043005 54vybrat
Bednářová Soňa SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1974043007 0vybrat
Bednářová Tereza KK Brandýs nad Labem2006011056 2vybrat
BEER Derek CAN0000000 1vybrat
Beerová Anežka Klub Kanoistika Roudnice n.L.2007049066 29vybrat
BEHLING Robert GER0000000 6vybrat
Behuň Tomáš UP Olomouc1996119049 46vybrat
Beier Alva Loko Trutnov2005060054 142vybrat
Beier Artur Loko Trutnov1970060001 44vybrat
Beier Matouš Loko Trutnov2004060047 177vybrat
Beierová Běta Loko Trutnov2008060063 12vybrat
Bejlek Richard Ekonom Praha1975002022 0vybrat
Bek Kryštof KK Opava1999121053 15vybrat
Bek Matyáš SK Týniště nad Orlicí2006063063 27vybrat
Bek Michal KK Opava1972121048 0vybrat
Beke František TJ Permon Roztoky1996065027 0vybrat
Beke Vojtěch TJ Permon Roztoky1999065023 0vybrat
Beková Kateřina DUKLA Brandýs2002012038 202vybrat
Beldíková Lucie TJ Loko Žatec2011052066 0vybrat
BELL Robin AUS0000000 6vybrat
BELLOFIORE Mark AUS0000000 4vybrat
Bellotti Theo Canoa Club Vigevano, ITA1999000000 7vybrat
BELLSTEDT Nils SKG Hanau1999000000 1vybrat
BELOKRENITSKIY KIRILL Krasnoyarsk2002000000 3vybrat
BELYAEV Sergey RUS0000000 2vybrat
BEN PEEPLES Team Colorado Whitewater Racin1998000000 3vybrat
Ben Ali Alena VS Tábor1969030030 35vybrat
Benák David SKK Vysoké Mýto2004064001 0vybrat
Benda Jan Klub Kanoistika Roudnice n.L.2005049006 43vybrat
Benda Libor Klub Kanoistika Roudnice n.L.1966049034 36vybrat
Bendová Marie Klub Kanoistika Roudnice n.L.1992049035 10vybrat
Beneda Michal TJ Loko Plzeň1988039046 0vybrat
BENEDIKT Juraj KDV-MFI Bratislava1995000000 2vybrat
Beneš Dušan TJ Dvůr Králové1952053041 0vybrat
Beneš Elie SK Vltava Č. Krumlov z.s.2006024075 0vybrat
Beneš Jindřich Klub vodních sportů Sušice z.s.1985042001 83vybrat
Beneš Lubomír Klub vodních sportů Sušice z.s.1956042056 0vybrat
Beneš Michal TJ CK Česká Skalice1985071024 0vybrat
Beneš Petr Klub Larse Heletága1975091001 17vybrat
Beneš Petr Loko Trutnov1965060012 6vybrat
Beneš Petr SK LCS Praha1975028052 0vybrat
Beneš Vít Loko Trutnov1995060050 1vybrat
Beneš Vojtěch SK Přerov1988124009 11vybrat
Benešová Helena TJ CK Česká Skalice1955071076 0vybrat
Benešová Marie Klub vodních sportů Sušice z.s.1961042012 45vybrat
Benešová Olga TJ Dvůr Králové1949053071 0vybrat
Benetka Jan KC Škoda Plzeň1947040033 0vybrat
Benetka Radomil KC Škoda Plzeň1970040034 0vybrat
BENETTI Andrea ITA0000000 10vybrat
BENHACINE Anice GESN1996000000 3vybrat
Benhák Jan Delfín Jablonec1988046028 7vybrat
Benhák Jiří Delfín Jablonec1956046031 85vybrat
Benhák Ladislav SK VS Č. Budějovice1954023002 29vybrat
Benháková Anna Delfín Jablonec1993046064 22vybrat
Beníková Michaela TJ SK Hubertus KV1996034002 21vybrat
Benjamin Jacon CK Uzerche, FRA1996000000 4vybrat
Beňuš Matej ŠKP Bratilava1987000000 54vybrat
BENZIEN Jan GER0000000 13vybrat
Beran Jan KVS Praha 41969092006 46vybrat
Beran Jiří TJ Baník Sokolov1955041005 0vybrat
Beran Oldřich SKP Hradec Králové1949054051 0vybrat
Beran Pavel KK Brandýs nad Labem1978011007 0vybrat
Beran Richard VS Tábor2007030041 4vybrat
Beran Tomáš TJ Baník Sokolov1985041006 0vybrat
Beran Václav SK VS Č. Budějovice1947023003 0vybrat
Beran Václav TJ Baník Sokolov1983041007 0vybrat
Beran Václav Univerzitní sportovní klub Praha2000009058 121vybrat
Beran Vojtěch Univerzitní sportovní klub Praha2005009135 44vybrat
Beránek David C.K. Rožátov1971088006 0vybrat
Beránek Tomáš SK Týniště nad Orlicí2006063061 27vybrat
Beránková Barbora SK Vltava Č. Krumlov z.s.1992024041 13vybrat
Beránková Kateřina SK Vltava Č. Krumlov z.s.1996024064 17vybrat
Beránková Marta TJ Ohře Klášterec1973048008 0vybrat
Beranová Dagmar TJ Baník Sokolov1958041008 0vybrat
Beranová Eliška KVS Praha 41970092007 33vybrat
Beranová Hana Univerzitní sportovní klub Praha2003009112 151vybrat
Beranová Petra SK LCS Praha1977028053 0vybrat
BERCIC Anze SLO1990000000 8vybrat
BERCON Bertrand CKHI1964000000 3vybrat
BERCON Jimmy CKHI1990000000 1vybrat
BERCON Jimy La Plati?re1990000000 7vybrat
BERÇON Joey CKHI, FRA1998000000 2vybrat
BERCON Joy BSM kayak1998000000 2vybrat
BERG Markus GER1967000000 6vybrat
BERGEN HENRY Potomac whitewater Racing Cent1999000000 4vybrat
Berger Dominik KK Opava1994121057 0vybrat
Berger Jan KK Opava1965121005 0vybrat
Berger Til Leipziger-Kanu-Club e.V., GER2002000000 5vybrat
Bergmann Bořivoj Kanoe Klub Spoj Brno2003103042 100vybrat
Bergmann Ondřej Kanoe Klub Spoj Brno2000103026 102vybrat
Bergmannová Sandra Kanoe Klub Spoj Brno2008103010 19vybrat
Bergner Victoria Leipziger-Kanu-Club e.V., GER2000000000 9vybrat
Berka Aleš TJ Vodní Sporty Litovel1974116055 0vybrat
Berka Štěpán TJ Vodní Sporty Litovel2002116069 0vybrat
Berkiová Hana VPS Albatros Staňkov1980032019 0vybrat
Berková Adéla UP Olomouc1996119062 0vybrat
BERNARDY ANAIS BRETAGNE2000000000 5vybrat
BERNARDY NICOLAS CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA1999000000 6vybrat
Bernat Jaka KKK Tacen, SLO2001000000 7vybrat
Bernat Pavel Kanoe Klub Spoj Brno2004103019 6vybrat
Bernert Anne KSA, GER1999000000 6vybrat
BERNIS Guillaume La Plati?re1993000000 2vybrat
Berro Lukáš Loko Trutnov1993060018 1vybrat
BERSINGER Thomas FRA1985000000 5vybrat
BERSON Camille CA PA Francie, FRA2001000000 4vybrat
BERSON Camille CA PA Francie, FRA2001000000 0vybrat
BERTIN Collette BSM kayak1999000000 2vybrat
BERTOIA Loic CK Saint Maurice de Gourdans1998000000 2vybrat
Besson Jimmy FRA1996000000 2vybrat
Beste Florian KC Hilden, GER1996000000 9vybrat
Betka Tomáš Klub Kanoistika Roudnice n.L.1983049038 0vybrat
BETTGE Nico GER1980000000 27vybrat
BEVALOT Jules La Plati?re1988000000 2vybrat
Bezděk Jan Vodní sporty Zábřeh1960135004 0vybrat
Bezděk Petr VSK Rájec-Jestřebí1972125002 0vybrat
BEZELJAK ROK Kajak klub Soške Elektrarne2002000000 1vybrat
BEZIAT MARGOT FRA/VENERQUE0000000 3vybrat
BEZIAT MARGOT Margot FRA2002000000 1vybrat
Biazizzo Anne Sophie GESN1996000000 6vybrat
Biazizzo Marc GESN1990000000 2vybrat
Biazizzo Mathieu GESN1991000000 7vybrat
BIAZZIZO Marc FRA0000000 0vybrat
Bíca Lukáš Technika Praha1982007002 0vybrat
Bican Jakub SK VS Č. Budějovice1980023004 3vybrat
Bičovská Jana UP Olomouc1987119099 30vybrat
BIERYT Krzysztof POL0000000 5vybrat
Bílek Jan KK Opava1944121051 0vybrat
BILLAUT Julien FRA0000000 2vybrat
Bílovská Gabriela VS Lipník nad Bečvou1974115040 165vybrat
Bílovská Monika VS Lipník nad Bečvou2009115002 6vybrat
Bílý Milan Univerzitní sportovní klub Praha1953009011 0vybrat
Bílý Miloslav Sušice-hosté1969000000 4vybrat
Bílý Petr Univerzitní sportovní klub Praha1981009006 136vybrat
Bílý Štěpán TJ ČSAD Plzeň2001038013 0vybrat
Bílý Tomáš TJ Kablo Děčín1968044002 0vybrat
BIN HAZMAN Faiz Azhar SIN0000000 1vybrat
BÍNA Radim HEAD1971000000 1vybrat
Bína Vladimír Sušice-hosté1965000000 0vybrat
Binarová Lucie UP Olomouc1975119006 0vybrat
Binčík Petr DUKLA Brandýs1994012059 149vybrat
Binder Martin Klub Kanoistika Roudnice n.L.1997049014 35vybrat
BIRNBAUM Josef Horš.Týn1993000000 4vybrat
BISO Hugo FRA2000000000 2vybrat
Bittner Marek UP Olomouc2003119146 1vybrat
Bittová Luisa KK Opava2006121013 2vybrat
Bízek Marek KK Brandý2005000000 2vybrat
Bízek Marek KK Brandýs nad Labem2005011026 93vybrat
Bízek Zdeněk KK Brandýs nad Labem1971011022 16vybrat
Bízek Zdeněk KK Brandýs nad Labem1971011064 3vybrat
Bizjak Nina KK Soške Elektrarne1995000000 15vybrat
Bízková Aneta KK Brandýs nad Labem2010011031 0vybrat
BIZYAEV Pavel RUS0000000 1vybrat
Bjalková Tamara TJ Šumperk z.s.1993129003 10vybrat
Bláha František Sk VS Slávia Hradec Králové1997055004 11vybrat
Bláha Milan PSK Olymp Praha1934029001 0vybrat
Bláha Petr TJ Loko Plzeň2000039077 119vybrat
Bláha Vojtěch VK Tzunami Ostrava2006118021 10vybrat
Blahník Karel VS Tábor1975030001 1vybrat
Blahník Karel VS Tábor1949030032 0vybrat
Blahník Miroslav TJ Slavia K. Vary1980035014 105vybrat
Blahník Vojtěch TJ Slavia K. Vary1981035002 21vybrat
Blahová Eliška Vodní sporty Zábřeh2003135018 0vybrat
Bláhovcová Jindra SK Jihlava1943081071 0vybrat
BLAISE Thibault Nancy1993000000 2vybrat
BLAKEMAN Laura GBR0000000 6vybrat
Blanář Jindřich VK Kroměříž1993112021 15vybrat
BLANC Benjamin SV. Vaulx-en-Velin2000000000 2vybrat
BLANCHETTE Jean-Pat. CAN0000000 0vybrat
BLASBALG Peter KTKLM, SVK1996000000 11vybrat
Blaščík Marek TJ Permon Roztoky1993065068 1vybrat
BLAŠČÍK Matěj KTK LM2002000000 4vybrat
BLAZEVIC DOMINIK Croatia2000000000 2vybrat
Blažek Karel VSK Rájec-Jestřebí1974125003 0vybrat
Blažek Martin TJ Vodní Sporty Litovel1976116002 8vybrat
Blažek Martin Vodní sporty Zábřeh1990135010 0vybrat
Blažek Petr TJ Loko Č. Budějovice1945021051 0vybrat
Blažek Vít TJ Loko Žatec1992052067 0vybrat
Blažeková Radka TJ Loko Žatec1992052069 1vybrat
Blažíček Oldřich KK Brandýs nad Labem1949011003 0vybrat
Blažková Alžběta TJ Vodní Sporty Litovel2010116101 0vybrat
Blažková Iveta TJ Valašské Meziříčí1990132048 0vybrat
Blažková Romana TJ Vodní Sporty Litovel1981116056 0vybrat
Blažková Šárka Dukla B.1989000000 27vybrat
Blažková Tereza Univerzitní sportovní klub Praha2000009072 146vybrat
BLOCH Marco Spremb1990000000 11vybrat
Bludau Eric Spremberg1996000000 4vybrat
Bluma Michal Bohemians Praha1970001002 0vybrat
BOBÁK Filip SVK2000000000 4vybrat
BOBE Moritz GER1994000000 1vybrat
BOBROWSKI Konrad POL0000000 0vybrat
BÖCKELMANN Paul GER1987000000 6vybrat
Bočánková Jana SK Domeček Soběslav2003026019 90vybrat
BOČÁNKOVÁ Lucie SK Domeček Soběslav2000026001 10vybrat
Boček Jan SK VS Č. Budějovice2013023005 1vybrat
Boček Milan VS Dolní Kounice1961108002 0vybrat
Boček Petr Technika Brno1964104002 0vybrat
Boček Zdeněk SK VS Č. Budějovice1975023006 303vybrat
Bočková Bára SK VS Č. Budějovice2003023068 62vybrat
Bočková Dana VS Dolní Kounice1964108029 0vybrat
Bočková Kateřina SK VS Č. Budějovice2007023007 37vybrat
Bočková Kateřina TJ Valašské Meziříčí1993132033 0vybrat
Boháč Robert VK Tzunami Ostrava1989118051 6vybrat
Boháč Tomáš Klub Kanoistika Roudnice n.L.1996049016 0vybrat
Bohatá Milada Sk VS Slávia Hradec Králové1940055051 0vybrat
Bohatý Karel DUKLA Brandýs2001012053 271vybrat
Bohatý Karel SK Třebechovice1974061002 54vybrat
Bohatý Libor Sk VS Slávia Hradec Králové1964055001 0vybrat
Bohatý Oto SK Třebechovice2007061038 37vybrat
Bohatý Václav Sk VS Slávia Hradec Králové1932055052 0vybrat
Bohdal Viktor Bohuslav SK Vltava Č. Krumlov z.s.1989024089 0vybrat
BOHN JIMMY Team Colorado Whitewater Racin2000000000 2vybrat
BOHNENBLUST Sami SUI0000000 1vybrat
Boch Pavel TJ Semily1951059006 43vybrat
Bochová Alena TJ Semily1952059007 0vybrat
Bolehovská Iva Loko Trutnov1978060004 5vybrat
Bolehovská Julie Loko Trutnov2008060069 0vybrat
Bolehovský Jiří Loko Trutnov1974060026 17vybrat
Bolehovský Oto Loko Trutnov2011060070 0vybrat
Bolech Petr TJ Syntesia Pardubice1963057002 0vybrat
Bolf Miroslav Ekonom Praha1947002023 0vybrat
Bolg Leo KSA, GER1996000000 7vybrat
BOLYARD WESLEY Nantahala Racing Club2001000000 4vybrat
Bombic Erik SK VS Č. Budějovice2005023079 2vybrat
Bombic Erik SK VS Č. Budějovice2005023043 0vybrat
BOMBOY Alice France1981000000 0vybrat
BONDAR Alexander Moscow Team1984000000 3vybrat
BONGARDT Jennifer GER0000000 7vybrat
BORDAS Alexandre FRA1992000000 2vybrat
Borde Lionel FRA1995000000 2vybrat
BORCHERT Stephan GER0000000 2vybrat
Boriková Michaela TJ Permon Roztoky1996065033 19vybrat
Boriková Olga TJ Permon Roztoky1972065016 0vybrat
Borlet Marie La Plagne Eaux Vives1986000000 5vybrat
BORMAN Erik LKV Sachsen-Anhalt1999000000 1vybrat
BORMANN Eric LKV Sachsen-Anhalt1999000000 2vybrat
Borrmann Eric LKV Sachsen-Anhalt, GER1999000000 2vybrat
BORROWS Alison Australia Jun./1992000000 7vybrat
BORROWS Craig AUS0000000 1vybrat
BORROWS Ian Australia Jun./1989000000 5vybrat
Borská Alena Bohemians Praha1976001067 121vybrat
Bořek Michal TJ Loko Plzeň1978039015 2vybrat
Bosák Jiri VSK Rájec-Jestřebí1965125004 0vybrat
Bosák Jiří UP Olomouc1998119061 6vybrat
Bosák Pavel VSK Rájec-Jestřebí1962125005 0vybrat
BOTH Ondřej Horš.Týn1994000000 7vybrat
Boubín Lukáš TJ ČSAD Plzeň1979038005 2vybrat
Bouček Radek Loko Trutnov1974060056 0vybrat
Bouček Stanislav TJ Syntesia Pardubice1999057090 148vybrat
Bouda Petr Raftklub Jihlava1959183001 0vybrat
BOUDENS Sarah CAN0000000 5vybrat
Boukpeti Benjamin Team Amadonsa1981000000 8vybrat
BOURHIS Jean Pierre SEN0000000 2vybrat
BOURHIS Jean-Pierre Senegal1995000000 2vybrat
BOURHIS YVES CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA1998000000 4vybrat
BOURLIAUD Pierre FRA2000000000 2vybrat
BOURRY Caroline FRA1985000000 4vybrat
BOUTEN Robert NED0000000 4vybrat
Bouzek Filip Klub vodních sportů Sušice z.s.1992042024 147vybrat
Bouzek Ondřej Klub vodních sportů Sušice z.s.1991042036 55vybrat
BOUZIDI Carole FRA1985000000 10vybrat
BOVE Flora France CKCF1992000000 1vybrat
Bowers Christopher British Canoeing, GBR1998000000 3vybrat
BOWMAN Stuart GBR0000000 2vybrat
Bozděch Zdeněk UP Olomouc1972119151 0vybrat
Bozděchová Lucie OP Prostějov2008123007 0vybrat
Božek Miroslav UP Olomouc1964119007 0vybrat
Božek Radim UP Olomouc1992119010 100vybrat
Božek Viktor UP Olomouc1986119027 0vybrat
BOŽIČ Luka SLO1991000000 13vybrat
BOŽIČ Štefan Kajak klub Soške elektrarne2001000000 9vybrat
Brabec Antonín TJ Jiskra Bechyně1946076016 0vybrat
Brabec Karel Ekonom Praha1979002001 0vybrat
Brabenec František TJ VS Kadaň1991094010 2vybrat
Brádková Alice Klub Kanoistika Roudnice n.L.1988049041 10vybrat
BRADY Thomas GBR0000000 1vybrat
Brajdot Michel KK Soške Elektrarne1995000000 2vybrat
Brambora Ondřej TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2005014077 33vybrat
Brand Stanislav KC Škoda Plzeň1980040054 0vybrat
Bratina Sirk Saba KK Soške Elektrarne1996000000 2vybrat
Bratt Vidar Sweden, SWE1998000000 7vybrat
BRAUD Martin FRA0000000 4vybrat
Braunbarth Nadin Augsburg1999000000 2vybrat
Braune Leo LKV Sachsen-Anhalt, GER2000000000 4vybrat
Braune Willi BÖllberger SV Halle1996000000 15vybrat
Brauneis Niklas AKV, GER1997000000 2vybrat
Brauneis Noah AKV, GER1999000000 7vybrat
BRAZANSKI Ognen MKD0000000 0vybrat
Brázda Jáchym TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2001014011 2vybrat
Brázda Šimon VS Dolní Kounice2007108078 9vybrat
Brázda Vendelín TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1996014036 66vybrat
Brázdová Johana TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1997014050 33vybrat
BRAŽENA David SVK1997000000 2vybrat
BRAŽENA Patrik SVK1997000000 2vybrat
Brebta Vladimír Delfín Jablonec1972046002 56vybrat
Brebtová Markéta Delfín Jablonec1976046066 0vybrat
Brebtová Rozálie Delfín Jablonec2012046085 0vybrat
Brebtová Tereza Delfín Jablonec2000046058 4vybrat
Brejcha Jaroslav KC Škoda Plzeň1943040021 0vybrat
Brejcha Ondřej KC Škoda Plzeň1981040008 0vybrat
Brejchová Petra KC Škoda Plzeň1945040044 0vybrat
Brelih Dante Kajak klub Soške elektrarne, S2000000000 0vybrat
Bremer Nils KST Rhein-Ruhr, GER1997000000 8vybrat
Bremer Tim KST Rhein-Ruhr, GER1998000000 8vybrat
Bremová Martina SK Vltava Č. Krumlov z.s.1981024088 0vybrat
BRENNE Lukas KVS Schwerte1997000000 1vybrat
breton samuel VICK, FRA1998000000 2vybrat
Brezigar Oliver Kajak klub Soške elektrarne, S1998000000 2vybrat
BREZINA Benedikt PSV Tulln/1987000000 2vybrat
BREZINA Dominik PSV Tulln/1990000000 2vybrat
Breznik Leon KKK Tacen1996000000 6vybrat
BRGLEZ ŽIVA BD Steklarna Hrastnik2001000000 3vybrat
Brich Jáchym RK Týn2005093009 0vybrat
Brich Ondřej RK Týn2002093008 0vybrat
Brich Šťěpán RK Týn2001093007 0vybrat
Brokeš Marek TJ Šumperk z.s.2003129038 16vybrat
Brokeš Miloš Vodní sporty Zábřeh1967135009 0vybrat
Brom Pavel SK Domeček Soběslav1981026002 0vybrat
Brom Tomáš SK Domeček Soběslav1982026003 0vybrat
BRON Cédric SUI0000000 2vybrat
BRONDEL CANDICE FRA/VIENNE0000000 3vybrat
BROOKS Helen GBR0000000 1vybrat
BROSOVÁ Silvia Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš1999000000 11vybrat
Brotánková Petra TJ Loko Plzeň2001039015 10vybrat
Brothier Jason FRA1994000000 2vybrat
Broukal Jiří SK Domeček Soběslav1971026004 0vybrat
brouté suzon VICK, FRA1996000000 1vybrat
BROVINSKY Gregor Kajakaška Zveza Slovenije1988000000 1vybrat
BROWN Anthony AUS0000000 5vybrat
Brown Michael British Canoeing, GBR1996000000 0vybrat
Brož Lukáš VPS Albatros Staňkov1988032026 0vybrat
Brož Václav Sk VS Slávia Hradec Králové1977055009 0vybrat
Brožek Jan Delfín Jablonec1975046003 0vybrat
Brožek Jiří SK Jihlava1961081001 0vybrat
Brožek Petr SK Jihlava1962081002 0vybrat
Brožková Adéla Delfín Jablonec1998046059 0vybrat
Brožová Lenka SK Týniště nad Orlicí2005063067 0vybrat
Brožová Miroslava VPS Albatros Staňkov1986032018 0vybrat
Brožová Tereza KK Opava1996121047 145vybrat
Brtek Rudolf TJ Syntesia Pardubice1953057004 2vybrat
Brtek Tomáš KK Beroun1981013001 5vybrat
Brtek Tomáš KK Beroun1981013002 0vybrat
Brtek Tomáš TJ Syntesia Pardubice1981057003 2vybrat
Brtník Jiří Ekonom Praha1979002021 0vybrat
Brůha Vojtěch TJ ČSAD Plzeň1989038018 2vybrat
BRUN Gurgen FRA0000000 1vybrat
Brus Simon KKK NIVO CELJE1993000000 12vybrat
Brustmann Aleš VS Dolní Kounice1980108081 0vybrat
Bruštík Pavel Vodní sporty Zábřeh1978135048 0vybrat
Brůžek Milan SK LCS Praha1963028018 0vybrat
BRYANT LORD Team Colorado Whitewater Racin1998000000 4vybrat
Brychcí Jiřina TJ Klub kanoistiky Železný Brod1965070062 0vybrat
Brychcí Petr TJ Klub kanoistiky Železný Brod1990070074 45vybrat
Brychcí Petr TJ Klub kanoistiky Železný Brod1956070063 0vybrat
BRZEZINSKI Andrzej POL0000000 2vybrat
BRZEZINSKI Filip POL0000000 2vybrat
BRZEZINSKI Jakub POL1998000000 6vybrat
BRZEZINSKI Patryk POL0000000 1vybrat
Břečka Jakub SK Veselí nad Moravou1992133034 29vybrat
Břečka Jan SK Veselí nad Moravou1958133002 113vybrat
Břečka Tomáš SK Veselí nad Moravou1988133003 104vybrat
Břehovská Veronika VS Tábor1998030024 2vybrat
Břehovský Václav VS Tábor1998030025 4vybrat
Březina Jakub SK Modrá Hvězda Pardubice1993058005 0vybrat
Březina Jiří Bohemians Praha1964001006 0vybrat
BŘEZINOVÁ Dagmar SK Domeček Soběslav1958026004 0vybrat
Bříza Martin RK Týn2004093014 0vybrat
Bříza Michal RK Týn2000093015 0vybrat
Bříza Václav Kanoistický klub Klatovy z.s.1990036023 76vybrat
Bříza Václav Kanoistický klub Klatovy z.s.1962036001 18vybrat
Bubeníček Ivan Bohemians Praha1960001007 0vybrat
BUCKOVÁ Vlasta USK1991000000 2vybrat
Bučkevičová Marcela UP Olomouc1961119156 0vybrat
Bučkevičová Věra Olomouc1994000000 1vybrat
Bučkevičová Věra UP Olomouc1994119155 1vybrat
Bučko Peter KK Opava1971121070 0vybrat
Budák David TJ DNT VS Kadaň2003047010 45vybrat
Buddeusová Alena USK Praha1938009113 0vybrat
BUDDEUSOVÁ Renata USA1966000000 1vybrat
Budín Pavel TJ Loko Č. Budějovice1972021002 0vybrat
Budín Václav TJ Loko Č. Budějovice1972021003 0vybrat
Budiš Luboš TJ Kaplice1944025003 0vybrat
BUHLER Lena Team BSP-N Mitte1996000000 6vybrat
Buchnar Tomáš SK LCS Praha1956028001 0vybrat
Buchnar Vladimír SK Žižkov1976008005 32vybrat
Buchnar Vladimír USK Praha1976009009 0vybrat
Buchtel Martin TJ SK Hubertus KV1982034033 240vybrat
Buchtel Michal Univerzitní sportovní klub Praha1986009053 105vybrat
BUKARA Bogdan SRB0000000 1vybrat
Bukna Lukáš TJ Vodní Sporty Litovel1987116053 36vybrat
BUKRINSKIY Alexandr Rusko1956000000 1vybrat
BUKRINSKIY Sergey Rusko1978000000 4vybrat
BUKRYNSKY ALEX Moskva, RUS1968000000 2vybrat
BULLO CARLO CCK VALSTAGNA1998000000 3vybrat
BUNDOVÁ Simona Pardub.2004000000 1vybrat
Bundová Simona TJ Syntesia Pardubice2004057008 6vybrat
Bundt Sebastian KSA, GER1998000000 0vybrat
BURAN Ilja Bratislava2003000000 13vybrat
Burda Josef TJ Ohře Klášterec1996048053 0vybrat
BURDET Yanis FRA1990000000 3vybrat
Bureš Jan Klub vodních sportů Sušice z.s.1978042062 77vybrat
Burgar Lenart KKK Tacen, SLO2001000000 4vybrat
Burger Jáchym Univerzitní sportovní klub Praha2006009050 8vybrat
BURGESS Adam GBR2000000000 11vybrat
Burget Kamil VSK Rájec-Jestřebí1977125033 0vybrat
BURGI Quentin Selestat1992000000 3vybrat
BURGIN Ursi SUI0000000 1vybrat
Burián Pavel SK VS Č. Budějovice1982023008 0vybrat
Buriánek Karel TJ Semily1965059002 71vybrat
BURIÁNEK Radek Rafting Morava1990000000 1vybrat
Buriánková Anežka TJ Semily1994059011 61vybrat
Burianová Eva SK VS Č. Budějovice1961023009 0vybrat
Burkov Jevgeniy RUS1968000000 2vybrat
BURLET Loc FRA1990000000 2vybrat
Burša Daniel Loko Trutnov2003060067 0vybrat
BURŠÍK Matej Bratislava2003000000 8vybrat
Busch Michael BÖllberger SV Halle1995000000 3vybrat
BUSCH Volker GER1964000000 3vybrat
Businská Ema Univerzitní sportovní klub Praha2002009137 8vybrat
bussonais emeric VICK, FRA2000000000 2vybrat
Busta Jan Univerzitní sportovní klub Praha1989009001 193vybrat
Bustová Anna USK Praha1992009019 63vybrat
BUTCHER Finn NZL0000000 1vybrat
BUTTNER Florian GER2002000000 1vybrat
Butulová Marie VK Kroměříž1944112004 0vybrat
Buys Benjamin VICK1986000000 14vybrat
BUZAU Sebastian ROM0000000 1vybrat
Bydžovský Ctibor SK Jihlava1971081031 0vybrat
BYRNE - SUTTON Olivi SUI0000000 3vybrat
BYRNE-SUTTON Olivia SUI2000000000 1vybrat
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3