Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Beier Alva 060054 2005 K1 Loko Trutnov 2 sjezd 19.06.18
Bek Matyáš 063063 2006 K1 SK Týniště nad Orlicí 3 sjezd 19.06.18
Bek Matyáš 063063 2006 K1 SK Týniště nad Orlicí 3 slalom 18.06.18
Bergmann Bořivoj 103042 2003 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 16.07.18
Bernat Pavel 103019 2004 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 sjezd 19.06.18
Bočánková Jana 026019 2003 C1 SK Domeček Soběslav 2 sjezd 19.06.18
Bočková Bára 023068 2003 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 03.07.18
Brambora Ondřej 014077 2005 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 03.07.18
Brázda Šimon 108078 2007 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 slalom 03.07.18
Brokeš Marek 129038 2003 K1 TJ Šumperk z.s. 2 sjezd 19.06.18
Brotánková Petra 039015 2001 K1 TJ Loko Plzeň 3+ slalom 03.07.18
Burgerová Ester 009179 2004 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.06.18
Cardoselli Tomáš 001106 2005 K1 Bohemians Praha 2 slalom 24.06.18
Císařovský Petr 091010 1977 K1 Klub Larse Heletága 3 slalom 09.07.18
Cuc Michal 007007 1977 C1 Technika Praha 2 slalom 16.07.18
Daňková Anna 129007 2004 C1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 03.07.18
Dobešová Eva 108054 2004 C1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 sjezd 19.06.18
Dobešová Eva 108054 2004 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 sjezd 19.06.18
Doležal Filip 133023 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 19.06.18
Doležal Tomáš 133022 2002 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 16.07.18
Doležalová Bára 119127 2005 C1 UP Olomouc 2 sjezd 19.06.18
Florián Jindřich 060072 2006 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 19.06.18
Furiš Eduard 024071 2004 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 19.06.18
Gotvald Robert 043047 1990 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3+ slalom 03.07.18
Habich Tomáš 030061 1997 C2 VS Tábor 3 slalom 16.07.18
Hajduch Jaroslav 027010 2004 C1 Otava Strakonice 3 slalom 03.07.18
Hanuš Jiří 061041 2002 K1 SK Třebechovice 2 slalom 18.06.18
Haviárová Zuzana 061035 2005 K1 SK Třebechovice 3 slalom 18.06.18
Heger Mikuláš 017036 1990 C2 KK Rakovník 3 slalom 18.06.18
Heger Mikuláš 017036 1990 K1 KK Rakovník 3+ slalom 18.06.18
Heková Natálie 049063 2006 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 03.07.18
Heřmánek Antonín 008014 1973 K1 SK Žižkov 3 slalom 16.07.18
Heřmanský Jan 129039 2005 K1 TJ Šumperk z.s. 2 slalom 03.07.18
Hlobil Josef 062003 2001 K1 TJ Turnov 3 sjezd 19.06.18
Hojdová Eliška 066007 2005 C2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 03.07.18
Hojdová Markéta 066017 2007 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 03.07.18
Hojdová Markéta 066017 2007 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 03.07.18
Hojdová Markéta 066017 2007 C2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 03.07.18
Holínek Svatopluk 129016 2001 K1 TJ Šumperk z.s. 2 sjezd 19.06.18
Horáková Julie 014010 2006 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 09.07.18
Hotový Václav 023057 2006 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 16.07.18
Hynek Pavel 059012 2003 K1 TJ Semily 2 sjezd 19.06.18
Chochola Ondřej 014078 2004 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 24.06.18
Chrápek Ondřej 048078 1989 C1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 09.07.18
Chvostová Ivana 027001 1983 K1 Otava Strakonice 3+ slalom 03.07.18
Chytil Lumír 129042 2006 K1 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 03.07.18
Jahna Ondřej 061007 2005 K1 SK Třebechovice 3 slalom 18.06.18
Jahoda Jakub 009002 2004 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 18.06.18
Janů Veronika 119137 2005 C1 UP Olomouc 2 sjezd 19.06.18
Jilma Martin 078017 1989 K1 Lužnice Tábor 2 slalom 16.07.18
Jilma Martin 078017 1989 K1 Lužnice Tábor 3 slalom 03.07.18
Jinek Hugo 009146 2005 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 18.06.18
Jiras Filip 009130 2005 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 18.06.18
Jiřík Matěj 057025 2005 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 19.06.18
Jiřík Matěj 057025 2005 K1 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 19.06.18
Jiřík Matěj 057025 2005 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Kasper Jakub 024056 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 19.06.18
Kleinová Štěpánka 024059 2005 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 slalom 03.07.18
Klimuškin Šimon 077014 1995 K1 Kotva Bráník 3 slalom 18.06.18
Kodada Miroslav 077015 1982 K1 Kotva Bráník 3+ slalom 16.07.18
Kolář Jaroslav 023036 1975 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 16.07.18
Kolman Filip 008022 1973 C1 SK Žižkov 3 slalom 09.07.18
Konvalinková Irena 057042 1977 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Konvalinková Irena 057042 1977 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Kratochvíl Martin 119139 2003 C2 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Kratochvílová Tereza 024009 2003 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 slalom 03.07.18
Krejza Filip 064010 1989 C2 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Krejza Filip 064010 1989 C1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Krejza Filip 064010 1989 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Krejza Filip 064010 1989 K1 SKK Vysoké Mýto 2 slalom 16.07.18
Kremla Jakub 026008 2006 K1 SK Domeček Soběslav 3 sjezd 19.06.18
Kremrová Adéla 009034 2005 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 16.07.18
Kremrová Adéla 009034 2005 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 03.07.18
Kuchař Antonín 011057 2005 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 24.06.18
Kuskevych Anastasia 108014 2004 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 sjezd 19.06.18
Kylbergerová Iva 027003 2007 K1 Otava Strakonice 3 slalom 09.07.18
Lagnerová Jana 026010 1959 K1 SK Domeček Soběslav 2 slalom 03.07.18
Mádrová Amálie 039027 2003 K1 TJ Loko Plzeň 2 sjezd 19.06.18
Mádrová Amálie 039027 2003 C2 TJ Loko Plzeň 3 slalom 03.07.18
Malý Vojtěch 119191 2006 C2 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Matějíčková Anežka 103030 2005 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 03.07.18
Matějka Jakub 008030 1981 K1 SK Žižkov 3 slalom 16.07.18
matějka jaroslav 027023 1993 K1 Otava Strakonice 3 slalom 03.07.18
Míka Hynek 026001 2006 C1 SK Domeček Soběslav 3 sjezd 19.06.18
Míka Hynek 026001 2006 K1 SK Domeček Soběslav 2 sjezd 19.06.18
Míl Jakub 060051 2003 K1 Loko Trutnov 2 slalom 16.07.18
Míl Jakub 060051 2003 C1 Loko Trutnov 3 sjezd 19.06.18
Morenová Adriana 009096 2004 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 16.07.18
Mrázková Klára 121035 2006 C1 KK Opava 3+ slalom 03.07.18
Najman Martin 014013 1972 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 03.07.18
Nedvěd Matěj 001123 2001 K1 Bohemians Praha 2 sjezd 19.06.18
Nedvěd Matěj 001123 2001 K1 Bohemians Praha 3 slalom 03.07.18
Němec Aleš 047015 1976 C1 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 09.07.18
Němec Radek 057036 2004 K1 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 19.06.18
Novák Filip 001030 2002 K1 Bohemians Praha 2 slalom 16.07.18
Novák Martin 024043 1991 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3+ slalom 16.07.18
Novák Matouš 030024 2006 C2 VS Tábor 3 slalom 09.07.18
Novák Václav 030071 2005 C2 VS Tábor 3 slalom 09.07.18
Novotný Štěpán 059024 2006 K1 TJ Semily 3 sjezd 19.06.18
Osička Jaroslav 108024 1967 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 slalom 03.07.18
Outrata Jindřich 057033 1970 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Panzer Martin 039033 2007 C1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 03.07.18
Panzerová Kateřina 039020 2003 C2 TJ Loko Plzeň 3 slalom 16.07.18
Pechač Jonáš 009149 2004 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 03.07.18
Pelikán Václav 001111 2005 K1 Bohemians Praha 3 sjezd 19.06.18
Pešta Jan 078014 1981 C2 Lužnice Tábor 3 slalom 16.07.18
Pípal Zbyněk 023041 2003 C1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 03.07.18
Pischek Jan 057011 1977 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 16.07.18
Plášil Hynek 057086 2006 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 24.06.18
Plášil Hynek 057086 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 24.06.18
Pleštil Šimon 059025 2007 K1 TJ Semily 3 slalom 18.06.18
Pokorná Iva 023084 1985 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 03.07.18
Pokorný Milan 048074 1989 C1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 09.07.18
Pokorný Ondřej 023086 1987 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 03.07.18
Polášek Martin 133034 2005 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 03.07.18
Pollert Antonín 009022 2006 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 03.07.18
Pollert Jáchym 009136 2004 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 09.07.18
Pollert Jonáš 009113 2007 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 09.07.18
Pospíchal Radek 023039 1994 C1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 09.07.18
Pospíchal Radek 023039 1994 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Procházková Pavla 103011 1983 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 16.07.18
Purgerová Šárka 023117 1984 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Puškarčuk Aleš 043015 1989 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3+ slalom 18.06.18
Puškarčuk Aleš 043015 1989 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 slalom 16.07.18
Putzer Hynek 023099 2003 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Retek Toman 119188 2007 K1 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Retek Václav 119189 2007 K1 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Rolenc Jakub 133025 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 19.06.18
Saidl František 009153 2006 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 03.07.18
Sakalová Markéta 014081 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 03.07.18
Salaj František 116095 2004 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 19.06.18
Satke Adam 103041 1994 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 16.07.18
Sedláková Magdalena 009099 2005 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 03.07.18
Sehnal Štěpán 009178 1985 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 16.07.18
Sehnalová Marie 009092 1981 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 16.07.18
Skalický Aleš 057092 2002 K1 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 19.06.18
Skalický Aleš 057092 2002 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 19.06.18
Sladovník Jakub 026002 2006 K1 SK Domeček Soběslav 2 sjezd 19.06.18
Slavík Daniel 059026 2006 K1 TJ Semily 3 slalom 18.06.18
Smilek Jiří 132005 2003 C2 TJ Valašské Meziříčí 2 sjezd 19.06.18
Stach Daniel 023094 1988 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Stehlík Alexander 060065 2002 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 19.06.18
Stratil Filip 116086 2006 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 19.06.18
Stropek Tobiáš 121007 2007 K1 KK Opava 3 slalom 16.07.18
Střílka Richard 119180 2006 C1 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Střílková Jana 119181 2004 C1 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Suchánek Daniel 064021 1993 K1 SKK Vysoké Mýto 3+ slalom 16.07.18
Svoboda Adam 009119 2006 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 03.07.18
Svoboda Martin 052034 2005 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 24.06.18
Svoboda Ondřej 119190 2006 C2 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Sýkora Jaroslav 034024 1961 C1 TJ SK Hubertus KV 3 slalom 03.07.18
Synek Přemysl 052061 1965 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 18.06.18
Šampalíková Klára 039029 2004 K1 TJ Loko Plzeň 2 sjezd 19.06.18
Šampalíková Klára 039029 2004 C2 TJ Loko Plzeň 3 slalom 03.07.18
Šilar Jakub 064033 1987 C1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Šilar Jakub 064033 1987 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Šilar Jakub 064033 1987 C2 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Šimák Jakub 023050 2004 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 03.07.18
Šindelářová Tereza 030046 2004 K1 VS Tábor 2 slalom 09.07.18
Šmakal Petr 116088 2003 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 19.06.18
Šmakal Petr 116088 2003 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 18.06.18
Šrétrová Amálie 014011 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 03.07.18
Šťastný Matěj 057075 2005 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Šťastný Matěj 057075 2005 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 19.06.18
Štembera Dominik 078022 2004 K1 Lužnice Tábor 3 slalom 03.07.18
Štěpánková Jůlie 010114 2006 C1 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 18.06.18
Štěpánková Petra 119068 2001 K1 UP Olomouc 2 sjezd 19.06.18
Štercl Dominik 011043 2005 C1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 24.06.18
Štětka Matěj 023115 1996 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 16.07.18
Štětka Petr 023107 1965 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 16.07.18
Štybnar Vojtěch 119197 2005 K1 UP Olomouc 2 sjezd 19.06.18
Švéda Daniel 132004 2002 C2 TJ Valašské Meziříčí 2 sjezd 19.06.18
Švehlová Kateřina 023017 2005 C1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 03.07.18
Švehlová Kateřina 023017 2005 C2 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Tatíček Miroslav 057049 1985 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Tesařová Hana 023085 2004 C2 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Tesařová Hana 023085 2004 C1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 16.07.18
Tichý Tomáš 059028 2004 K1 TJ Semily 3 slalom 18.06.18
Tomek Lukáš 009100 1987 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 16.07.18
Tomek Lukáš 009100 1987 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 16.07.18
Tůmová Veronika 034027 2006 K1 TJ SK Hubertus KV 2 slalom 18.06.18
Ulitzka Oliver 121003 2002 C1 KK Opava 2 slalom 16.07.18
Veniger Jiří 064023 1973 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Veselý Ondřej 057054 2004 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 18.06.18
Vitoul Tomáš 116107 2003 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 18.06.18
Vodák Norbert 116097 2004 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 19.06.18
Vodrážka Matěj 059049 2004 K1 TJ Semily 3 sjezd 19.06.18
Voneš Jakub 011065 2007 C1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 24.06.18
Vránek Jan 033009 2004 K1 VS Blovice 2 sjezd 19.06.18
Vrbová Marie 119198 2007 K1 UP Olomouc 3 sjezd 19.06.18
Záruba Martin 053026 1974 K1 TJ Dvůr Králové 2 slalom 03.07.18
Zárubová Michaela 053008 1986 K1 TJ Dvůr Králové 2 slalom 03.07.18
Zedníčková Michaela 064055 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 19.06.18
Zeman Šimon 133127 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 19.06.18
Zifčák Štefan 023034 1977 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 18.06.18
Zrzavý Jakub 064056 2005 C1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 19.06.18
Zrzavý Jakub 064056 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 18.06.18
Žatecká Taťána 065014 2007 K1 TJ Permon Roztoky 3 slalom 03.07.18

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu