vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Antoniová Anežka 052045 2003 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 15.05.17
Benda Jan 049006 2005 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3+ slalom 15.05.17
Beran Václav 009058 2000 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 15.05.17
Beranová Hana 009112 2003 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 15.05.17
Bočánková Jana 026019 2003 K1 SK Domeček Soběslav 3 slalom 15.05.17
Bohač Robert 118051 1989 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 15.05.17
Brambora Ondřej 014077 2005 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 15.05.17
Capalini Daniel 012061 2005 K1 DUKLA Brandýs 2 slalom 15.05.17
Cinko Radek 057065 1993 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 26.04.17
Čepička Ladislav 038014 2003 K1 TJ ČSAD Plzeň 3+ slalom 15.05.17
Černík Štěpán 009036 2006 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 15.05.17
Černý Šimon 060062 2001 K1 Loko Trutnov 3 slalom 15.05.17
Drábek Matyáš 045022 2005 C1 KVS Hradec Králové 3 slalom 15.05.17
Fencl Jáchym 057087 2003 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 15.05.17
Fleisig Daniel 065065 1988 K1 TJ Permon Roztoky 3 slalom 15.05.17
Fleisigová Alžběta 065021 1990 K1 TJ Permon Roztoky 3 slalom 15.05.17
Foltín Šimon 011049 2006 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 15.05.17
Freislebenová Patricia 009142 2003 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 15.05.17
Gábrlík Jakub 119152 2004 C2 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Habich Bohumil 030003 1991 C2 VS Tábor 2 slalom 15.05.17
Habich Karel 030031 1994 C2 VS Tábor 2 slalom 15.05.17
Hajduch Jaroslav 027010 2004 K1 Otava Strakonice 3+ slalom 15.05.17
Haucková Ilona 045036 1978 K1 KVS Hradec Králové 3+ slalom 15.05.17
Heger Jonáš 045021 2006 C1 KVS Hradec Králové 3 slalom 15.05.17
Heinzová Bára 119145 2003 C2 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Hezina Jiří 049068 2004 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3+ slalom 15.05.17
Horáková Julie 014010 2006 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 15.05.17
Hrnčíř Jakub 064002 2001 C1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 15.05.17
Hrnčíř Jakub 064002 2001 K1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 15.05.17
Hřebíčková Hanna 128004 2006 K1 Vodní sporty Desná 3 slalom 15.05.17
Hynek Pavel 059012 2003 K1 TJ Semily 3 slalom 18.04.17
Chod David 033014 1982 K1 VS Blovice 2 sjezd 15.05.17
Indruch Matěj 045012 2006 C1 KVS Hradec Králové 3 slalom 15.05.17
Indruch Matěj 045012 2006 K1 KVS Hradec Králové 3 slalom 15.05.17
Jaroš Michael 119171 2006 K1 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Jiras Filip 009130 2005 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 15.05.17
Juda Štěpán 010108 2004 K1 SK VS Karbo Benátky 3+ slalom 15.05.17
Kejklíček Tomáš 057069 1980 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 26.04.17
Keprtová Markéta 045028 2001 C1 KVS Hradec Králové 3 slalom 15.05.17
Kökörčin Matěj 128008 2003 C2 Vodní sporty Desná 3 slalom 15.05.17
Kolář Vojtěch 009027 2002 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 15.05.17
Kolihová Hana 026018 2003 K1 SK Domeček Soběslav 3 slalom 15.05.17
Körner Adam 011061 2004 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 15.05.17
Kořínek Vojtěch 046049 2004 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 18.04.17
Kozohorský Vojtěch 065022 1991 K1 TJ Permon Roztoky 3 slalom 15.05.17
Kruťa Kryštof 043013 2000 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 18.04.17
Kudělásková Monika 118014 2003 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 15.05.17
Kuchař Antonín 011057 2005 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 15.05.17
Kuneš Daniel 066020 2003 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 15.05.17
Kyrián Luděk 023063 1978 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 15.05.17
Lacina Jakub 059021 2003 K1 TJ Semily 3+ slalom 15.05.17
Lásko Eva 053006 1984 K1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 15.05.17
Malý Vojtěch 119191 2006 K1 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Marek Kryštof 049067 2006 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3+ slalom 15.05.17
Mareš Jakub 024055 2003 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.17
Marková Jitka 060027 1978 K1 Loko Trutnov 3 slalom 15.05.17
Márová Zuzana 030037 2001 K1 VS Tábor 3 slalom 15.05.17
Matějíčková Anežka 103030 2005 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 15.05.17
Míl Jakub 060051 2003 C1 Loko Trutnov 3 slalom 15.05.17
Minařík Miroslav 017020 1955 C2 KK Rakovník 3 slalom 15.05.17
Mrázková Klára 121035 2006 K1 KK Opava 3 slalom 15.05.17
Němec Radek 057036 2004 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 26.04.17
Nesnídal Radek 052027 2000 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 15.05.17
Nováková Karolína 052036 2002 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 15.05.17
Novotný David 023029 2005 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 15.05.17
Novotný Ondřej 049069 2005 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 15.05.17
Novotný Tomáš 057031 1978 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 15.05.17
Olšák Matyáš 024067 2001 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.17
Olšár Petr 118003 2003 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 15.05.17
Papula Jan 116094 2005 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 15.05.17
Pátek Vítězslav 135046 2003 C2 Vodní sporty Zábřeh 3 slalom 15.05.17
Peterka Vít 017025 1969 C2 KK Rakovník 3 slalom 15.05.17
Petřík Jaroslav 135026 1955 C1 Vodní sporty Zábřeh 3 slalom 15.05.17
Polesná Jitka 039058 1990 C2 TJ Loko Plzeň 3 slalom 15.05.17
Pollert Antonín 009022 2006 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 15.05.17
Popelka Petr 011047 2005 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 15.05.17
Prüher Vojtěch 023071 2006 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 15.05.17
Prüher Vojtěch 023071 2006 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 15.05.17
Příhoda Lukáš 009084 2001 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 18.04.17
Pšenička Václav 017022 2001 C1 KK Rakovník 3 slalom 15.05.17
Putzer Hynek 023099 2003 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 18.04.17
Retková Anna 119005 2005 C1 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Rezek Tomáš 023162 2001 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 15.05.17
Řehák Jiří 059044 2003 K1 TJ Semily 3 slalom 15.05.17
Řežábek Martin 097022 1973 C1 Raft klub Trója 3 slalom 15.05.17
Saal Štěpán 046048 2001 K1 Delfín Jablonec 3+ slalom 15.05.17
Semerád Jakub 049008 2006 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 18.04.17
Semerád Jakub 049008 2006 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3+ slalom 15.05.17
Skalický Aleš 057092 2002 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 15.05.17
Stabla Matyáš 118008 2001 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 15.05.17
Stanovský Vojtěch 023042 2002 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 15.05.17
Stehno Petr 009154 2003 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 15.05.17
Stolín David 060033 1978 K1 Loko Trutnov 3 slalom 15.05.17
Střílka Richard 119180 2006 C1 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Střílka Richard 119180 2006 K1 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Střílková Jana 119181 2004 K1 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Svoboda Martin 052034 2005 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 15.05.17
Svoboda Ondřej 119190 2006 K1 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Šedivý Vít 023135 2004 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 15.05.17
Šimák Jakub 023050 2004 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 15.05.17
Šindelářová Tereza 030046 2004 K1 VS Tábor 3 slalom 15.05.17
Škranc Jiří 077007 1965 C1 Kotva Bráník 3 slalom 18.04.17
Šotek Adam 119118 2005 K1 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Štibrányi David 011068 2004 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 15.05.17
Štybnar Vojtěch 119197 2005 K1 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Švehlová Kateřina 023017 2005 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 18.04.17
Táborský Pavel 066004 1972 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 15.05.17
Tatíček Miroslav 057049 1985 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 15.05.17
Tesař Vojtěch 023077 2002 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 15.05.17
Urban Jaroslav 119205 2004 C2 UP Olomouc 3 slalom 15.05.17
Urbánek Matyáš 009118 2002 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 15.05.17
Vácha Marek 129037 2003 K1 TJ Šumperk 3 slalom 15.05.17
Vácha Viktor 017056 1985 C1 KK Rakovník 3+ slalom 15.05.17
Valášek Jan 011042 2005 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 15.05.17
Válek Michal 030025 2006 C2 VS Tábor 3 slalom 15.05.17
Válek Michal 030025 2006 K1 VS Tábor 3+ slalom 15.05.17
Vaněk Matěj 030044 2004 C2 VS Tábor 3 slalom 15.05.17
Vejnar Samuel 024042 2005 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.17
Veselá Veronika 057091 2002 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 15.05.17
Veselý Matěj 053024 1978 C1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 15.05.17
Veselý Ondřej 057054 2004 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 26.04.17
Voráč Ondřej 135038 1982 K1 Vodní sporty Zábřeh 3 slalom 15.05.17
Vorel Zdeněk 057044 1974 K1 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 15.05.17
Zedníčková Michaela 064055 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 15.05.17

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3