vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků
jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Adamec Jakub 043024 1984 K1M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 167/2 0/0 3+
Adášek Alois 010111 2002 K1M SK VS Karbo Benátky 177/5 0/0 3 3+
Bačina Jan 043001 2006 K1M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 18/3 0/0 3
Bandas Matěj 011069 2006 K1M KK Brandýs nad Labem 29/2 0/0 3
Bargel Radek 128001 1996 K1M Vodní sporty Desná 0/0 78/2 3
Bárta Jan
Kaminský Jan
014043
009017
2000
1999
C2M TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Univerzitní sportovní klub Praha
0/0 46/2 3+
Beier Alva
Beier Matouš
060054
060047
2005
2004
C2M Loko Trutnov
Loko Trutnov
52/5 16/2 3 3+
Bláha Vojtěch 118021 2006 K1M VK Tzunami Ostrava 0/0 9/3 3
Bohač Robert 118051 1989 K1M VK Tzunami Ostrava 0/0 114/5 3 3+
Brokeš Marek 129038 2003 C1M TJ Šumperk z.s. 0/0 14/2 3
Brtek Tomáš 013001 1981 C1M KK Beroun 126/5 0/0 3 3+
Budák David
Manas Adam
047010
047012
2003
2004
C2M TJ DNT VS Kadaň
TJ DNT VS Kadaň
2/2 0/0 3
Bundová Simona 057008 2004 K1W TJ Syntesia Pardubice 4/2 0/0 3
Císařovský Adam 009076 2005 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 13/2 0/0 3
Červenková Vanessa 009139 2003 C1W Univerzitní sportovní klub Praha 7/3 0/0 3
Daněk Aleš 119013 1979 C1M UP Olomouc 0/0 110/2 2
Daňková Anna 129007 2004 C1W TJ Šumperk z.s. 0/0 9/3 3
Daňková Anna 129007 2004 K1W TJ Šumperk z.s. 30/3 55/5 3 3+
Dobešová Eva 108054 2004 C1W VS Dolní Kounice 9/2 31/5 3 3+
Dziadek Marek 103017 2005 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 57/4 99/5 3 3+
Endrych Matouš 060057 2003 K1M Loko Trutnov 12/2 0/0 3
Erlová Natálie 009019 2006 C1W Univerzitní sportovní klub Praha 36/5 2/1 3 3+
Erlová Natálie
Morenová Adriana
009019
009096
2006
2004
C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
15/4 0/0 3
Fencl Jáchym 057087 2003 K1M TJ Syntesia Pardubice 31/3 0/0 3
Fiala Jakub
Fialová Veronika
119018
119070
2001
1998
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 3/2 3
Fialová Veronika 119070 1998 C1W UP Olomouc 0/0 15/2 3
Fialová Veronika 119070 1998 K1W UP Olomouc 0/0 31/2 3
Foltín Marek 011010 1973 C1M KK Brandýs nad Labem 14/2 0/0 3
Fuchs Jakub
Fuchs Matouš
046017
046042
1999
2002
C2M Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
34/2 0/0 3 3+
Gábrlík Jakub
Mráka Jan
119152
119154
2004
2004
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
10/3 43/5 3 3+
Hadraba Martin 009074 2005 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 34/5 0/0 3
Hanuš Jiří
Marek Matyáš
061041
061025
2002
2003
C2M SK Třebechovice
SK Třebechovice
30/4 0/0 3 3+
Heger Jonáš 045021 2006 C1M KVS Hradec Králové 87/5 16/2 3 3+
Hilgert Luboš
Rak Tomáš
012001
012029
1986
1989
C2M DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
59/2 0/0 3 3+
Holínek Svatopluk 129016 2001 C1M TJ Šumperk z.s. 0/0 13/2 3
Honzíková Lucie 027013 2003 K1W Otava Strakonice 77/5 0/0 3 3+
Hořínek Jaroslav 116009 1963 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 32/2 3
Hradec Matěj 119142 2003 C1M UP Olomouc 0/0 17/2 3
Hric Ondřej 119092 2004 C1M UP Olomouc 0/0 6/2 3
Hrušková Klára 121026 2001 C1W KK Opava 0/0 40/5 3 3+
Hřebíčková Hanna
Rutarová Kateřina
128004
128015
2006
2005
C2M Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
0/0 3/2 3
Indruch Matěj
Heger Jonáš
045012
045021
2006
2006
C2M KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
18/2 0/0 3
Indruch Matěj 045012 2006 K1M KVS Hradec Králové 178/5 0/0 3 3+
Janů Veronika 119137 2005 C1W UP Olomouc 20/3 40/5 3 3+
Jarolímek Otta 062019 1991 K1M TJ Turnov 27/2 0/0 3
Jinek Hugo 009146 2005 C1M Univerzitní sportovní klub Praha 14/3 0/0 3
Jiras Filip
Černík Štěpán
009130
009036
2005
2006
C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
35/5 11/2 3 3+
Jiřík Matěj 057025 2005 K1M TJ Syntesia Pardubice 36/2 0/0 3
Keprtová Markéta
Souček Marek
045028
045017
2001
1999
C2X KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
17/2 0/0 3
Kneblová Tereza
Doležalová Lucie
119053
119157
2003
2003
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 26/2 3 3+
Koblížek Daniel
Švagr Rostislav
060040
063058
2000
2000
C2M Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
7/2 0/0 3
Kolářová Markéta 009023 2005 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 94/5 0/0 3 3+
Kopička Ondřej 007008 1989 K1M Technika Praha 55/2 0/0 3
Kovář Filip 121017 2006 K1M KK Opava 0/0 12/3 3
Kremrová Adéla 009034 2005 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 93/5 29/2 3 3+
Kruťa Kryštof 043013 2000 C1M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 30/2 0/0 3
Kubát Zdeněk 036024 1991 C1M Kanoistický klub Klatovy z.s. 27/2 0/0 3
Kulhánek Josef 046010 1951 K1M Delfín Jablonec 185/5 0/0 3 3+
Kuneš Daniel
Hartl Jakub
066020
066024
2003
2004
C2M Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
42/5 14/2 3 3+
Kutek Michal 009073 2006 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 16/4 0/0 3
Lacina Jakub 059021 2003 C1M TJ Semily 88/4 0/0 3 3+
Malý Vojtěch
Střílka Richard
119191
119180
2006
2006
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 12/3 3
Mára Michal 030056 2003 K1M VS Tábor 4/2 0/0 3
Mareš Jakub
Vejnar Samuel
024055
024042
2003
2005
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
50/5 0/0 3 3+
Matějíček Vojtěch 103036 2002 C1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 46/5 3 3+
Míl Jakub 060051 2003 C1M Loko Trutnov 81/5 23/2 3 3+
Minárová Aneta 118015 2001 C1W VK Tzunami Ostrava 0/0 39/5 3 3+
Minárová Natálie 118016 2001 C1W VK Tzunami Ostrava 0/0 30/5 3 3+
Morenová Adriana 009096 2004 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 86/5 8/1 3 3+
Mrázek Jakub 121103 2004 C1M KK Opava 41/2 51/4 3 3+
Mrázková Klára 121035 2006 K1W KK Opava 31/2 79/5 3 3+
Němec Lukáš 119047 1985 K1M UP Olomouc 0/0 190/2 2
Nováková Karolína 052036 2002 K1W TJ Loko Žatec 88/5 0/0 3 3+
Novotný Petr 024066 2006 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10/3 0/0 3
Papula Jan 116094 2005 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 101/5 3 3+
Pátek Vítězslav 135046 2003 C1M Vodní sporty Zábřeh 17/2 47/5 3 3+
Peterka Vít 017025 1969 C1M KK Rakovník 29/2 0/0 3
Peterka Vít
Minařík Miroslav
017025
017020
1969
1955
C2M KK Rakovník
KK Rakovník
31/5 0/0 3 3+
Pinkava Lukáš 023016 1976 K1M SK VS Č. Budějovice 209/5 0/0 3 3+
Plachtová Alexandra 024030 1998 C1W SK Vltava Č. Krumlov z.s. 0/0 10/2 3
Plachtová Alexandra
Šmoldas Michal
024030
116061
1998
1998
C2X SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
0/0 6/2 3
Plašil Hynek 057086 2006 C1M TJ Syntesia Pardubice 4/2 0/0 3
Podraský Tomáš 061022 1967 K1M SK Třebechovice 142/2 0/0 3
Postuwka Patrik 118033 2003 K1M VK Tzunami Ostrava 84/2 149/5 3 3+
Prüher Jakub 023088 1968 K1M SK VS Č. Budějovice 238/4 0/0 3 3+
Rašner Karel
Svítil Vladan
185007
185006
2004
1974
C2M KK Postřelmov
KK Postřelmov
58/2 0/0 3+
Rašner Karel
Peterková Hana
185011
185005
1976
1987
C2X KK Postřelmov
KK Postřelmov
14/2 0/0 3
Retková Marie 119215 2003 K1W UP Olomouc 29/3 48/5 3 3+
Rubín Daniel 012032 1975 C1M DUKLA Brandýs 119/2 0/0 3+
Říha Zdeněk 061023 1987 C1M SK Třebechovice 33/2 0/0 3
Sajdl František 052018 1970 K1M TJ Loko Žatec 377/4 0/0 3 2
Samková Olga 061039 2005 C1W SK Třebechovice 19/2 0/0 3
Samková Olga
Kliščová Barbora
061039
061042
2005
2002
C2M SK Třebechovice
SK Třebechovice
13/2 0/0 3
Sedláková Magdalena 009099 2005 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 15/3 0/0 3
Skalický Aleš 057092 2002 K1M TJ Syntesia Pardubice 45/2 0/0 3
Sobotka Adam 103001 2005 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 62/3 115/5 3 3+
Součková Lucie
Drábek Matyáš
045024
045022
2004
2005
C2X KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
8/2 0/0 3
Stratil Filip 116086 2006 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 11/2 3
Strejc Václav 023044 2005 K1M SK VS Č. Budějovice 12/2 0/0 3
Strnad Ondřej 128016 2004 K1M Vodní sporty Desná 0/0 102/5 3 3+
Střechová Ela 108041 2005 C1W VS Dolní Kounice 3/1 18/5 3
Střílka Richard 119180 2006 K1M UP Olomouc 46/3 117/5 3 3+
Střílková Jana 119181 2004 K1W UP Olomouc 11/3 54/5 3 3+
Svoboda Martin 052034 2005 K1M TJ Loko Žatec 186/5 56/2 3 3+
Šefčíková Anastázie 121006 2004 K1W KK Opava 0/0 2/2 3
Šerý Michal 088003 1971 C1M C.K. Rožátov 90/5 0/0 3 3+
Šimák Jakub 023050 2004 K1M SK VS Č. Budějovice 170/5 0/0 3 3+
Šindelářová Tereza 030046 2004 K1W VS Tábor 91/5 13/2 3 3+
Švagr Rostislav 063058 2000 K1M SK Týniště nad Orlicí 190/2 0/0 3 3+
Tun Marek 059027 2003 K1M TJ Semily 5/2 0/0 3
Turner Karel 033002 2004 C1M VS Blovice 25/4 0/0 3
Uhlík František
Pazourek Pavel
076007
076004
1975
1976
C2M TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
38/2 0/0 3 3+
Urban Daniel
Rouča Samuel
129021
129002
2001
2002
C2M TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
0/0 38/2 3 3+
Urban Jaroslav 119205 2004 K1M UP Olomouc 56/3 106/5 3 3+
Vácha Marek 129037 2003 K1M TJ Šumperk z.s. 106/3 121/5 3 3+
Válek Michal
Vaněk Matěj
030025
030044
2006
2004
C2M VS Tábor
VS Tábor
34/5 0/0 3 3+
Vavrla Dušan
Minárová Natálie
118001
118016
1969
2001
C2X VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
0/0 3/2 3
Velenovský Jiří 030072 1978 K1M VS Tábor 102/5 0/0 3
Volák Jaroslav 048068 1990 C1M TJ Ohře Klášterec 116/3 0/0 3 3+
Volf Matěj 030064 2003 K1M VS Tábor 4/2 0/0 3
Vozka Aleš
Potužák Jan
042029
042032
1989
1988
C2M Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
47/2 0/0 3 3+
Vrba Pavel 066013 1973 C1M Vodácký oddíl Horšovský Týn 11/2 0/0 3
Winter Eduard 046026 1956 K1M Delfín Jablonec 164/3 0/0 3 3+
Zárubová Michaela
Indruch Tomáš
045023
045001
1986
1976
C2X KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
10/2 0/0 3
Žandová Tereza 135021 2006 K1W Vodní sporty Zábřeh 0/0 7/3 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2017

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy31060150601605060
Morava190509050906050

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků
jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Báčová Michaela
Štibrányi Kateřina
011023
011044
1998
2000
C2M KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
0/0 2/2 3
Bauerová Markéta 024058 2001 K1W SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/2 0/0 3
Beier Alva
Beier Matouš
060054
060047
2005
2004
C2M Loko Trutnov
Loko Trutnov
82/3 18/3 3 2
Beier Matouš 060047 2004 C1M Loko Trutnov 77/5 24/3 3 2
Bek Matyáš 063063 2006 C1M SK Týniště nad Orlicí 14/2 0/0 3
Bek Matyáš 063063 2006 K1M SK Týniště nad Orlicí 5/2 6/2 3
Beránek Tomáš 063061 2006 C1M SK Týniště nad Orlicí 14/2 0/0 3
Bočánková Jana 026019 2003 C1W SK Domeček Soběslav 72/5 7/2 3 2
Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
001106
001111
2005
2005
C2M Bohemians Praha
Bohemians Praha
52/2 4/2 2
Cinko Radek 057065 1993 K1M TJ Syntesia Pardubice 78/5 0/0 3 2
Doležalová Bára 119127 2005 C1W UP Olomouc 60/2 7/4 3 2
Doležalová Bára 119127 2005 K1W UP Olomouc 19/3 40/5 3 2
Dopitová Daniela 119216 2002 K1W UP Olomouc 1/1 4/2 3
Duchet Gwendal 057076 1997 C1M TJ Syntesia Pardubice 154/2 0/0 2
Fencl Jáchym 057087 2003 K1M TJ Syntesia Pardubice 2/2 0/0 3
Gábrlík Jakub
Mráka Jan
119152
119154
2004
2004
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
64/3 15/5 3 2
Gábrlík Jakub 119152 2004 K1M UP Olomouc 19/1 111/5 3 2
Hain Přemysl
Veselý Matěj
053028
053024
1977
1978
C2M TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
8/2 0/0 3
Hala Jiří
Janů Filip
119143
119159
2002
2002
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
119/2 25/2 3 2
Hansgutová Monika 119207 2005 C1W UP Olomouc 46/2 0/0 2
Hanuš Jiří 061041 2002 K1M SK Třebechovice 23/3 0/0 3
Heger Jonáš 045021 2006 K1M KVS Hradec Králové 5/2 0/0 3
Hegerová Hana 045004 1974 K1W KVS Hradec Králové 4/2 0/0 3
Heinzová Bára 119145 2003 K1W UP Olomouc 9/1 42/5 3 2
Hilgert Luboš 012001 1986 K1M DUKLA Brandýs 72/1 0/0 2
Horová Klára 121038 1998 C1W KK Opava 0/0 4/2 3
Hricová Adéla 119158 1999 K1W UP Olomouc 27/1 46/2 2
Hrnčíř Jakub 064002 2001 C1M SKK Vysoké Mýto 84/5 22/2 3 2
Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
064002
064003
2001
2001
C2M SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
94/5 17/2 3 2
Hrůzová Růžena 112029 2000 K1W VK Kroměříž 0/0 2/2 3
Chlouba Luboš
Matula Zdeněk
001061
105016
1959
1955
C2M Bohemians Praha
TJ Tesla Brno
73/5 79/5 3 2
Chod David 033014 1982 C1M VS Blovice 21/4 0/0 3
Janů Veronika 119137 2005 C1W UP Olomouc 54/2 1/1 2
Jaroš Michael 119171 2006 K1M UP Olomouc 8/1 13/5 3
Jiřík Matěj 057025 2005 K1M TJ Syntesia Pardubice 5/4 0/0 3
Kejklíček Tomáš 057069 1980 C1M TJ Syntesia Pardubice 310/5 0/0 3 2
Kirchner David
Novák Filip
001114
001030
2002
2002
C2M Bohemians Praha
Bohemians Praha
83/2 15/2 3 2
Konečný Daniel 112001 1997 C1M VK Kroměříž 0/0 2/2 3
Kosík Dan 119173 2004 C1M UP Olomouc 20/2 2/1 3
Košík Michal 133058 1995 C1M SK Veselí nad Moravou 0/0 7/2 3
Kratochvíl Martin 119139 2003 K1M UP Olomouc 25/2 101/5 3 2
Kratochvílová Tereza 024009 2003 C1W SK Vltava Č. Krumlov z.s. 78/5 6/3 3 2
Kratochvílová Tereza 024009 2003 K1W SK Vltava Č. Krumlov z.s. 72/5 47/3 3 2
Kupilík Jan 103014 1984 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 6/2 3
Lacina Jakub 059021 2003 K1M TJ Semily 89/5 76/2 3 2
Malý Vojtěch 119191 2006 C1M UP Olomouc 12/2 0/0 3
Marek Matyáš 061025 2003 K1M SK Třebechovice 4/2 0/0 3
Mareš Jakub
Vejnar Samuel
024055
024042
2003
2005
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
115/5 27/3 3 2
Míl Jakub 060051 2003 K1M Loko Trutnov 11/3 0/0 3
Mílová Terezie 060037 1998 K1W Loko Trutnov 4/2 0/0 3
Mrázek Jakub 121103 2004 K1M KK Opava 25/2 113/3 3 2
Němec Radek
Fencl Jáchym
057036
057087
2004
2003
C2M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
62/5 6/2 3 2
Novák Filip 001030 2002 K1M Bohemians Praha 73/4 94/2 3 2
Novák Matyáš 119076 2005 C1M UP Olomouc 59/3 25/5 3 2
Novosadová Eliška 119206 2005 C1W UP Olomouc 46/2 0/0 2
Ondřich Václav
Klein Pavel
024072
024053
2001
2001
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
113/5 23/2 3 2
Palouda Tomáš
Vaňková Gabriela
024021
116019
1969
1974
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0/0 3
Papula Jan 116094 2005 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 51/3 20/5 3 2
Papula Jan
Geprt David
116094
116098
2005
2005
C2M TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
70/3 8/2 3 2
Pelikán Václav 001111 2005 K1M Bohemians Praha 1/1 5/3 3
Plachý Vojtěch 112045 2001 K1M VK Kroměříž 13/2 109/5 3 2
Plašil Hynek
Fencl Jáchym
057086
057087
2006
2003
C2M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/2 0/0 3
Plášilová Anežka 057064 2002 C1W TJ Syntesia Pardubice 4/2 0/0 3
Polívková Hana 033016 1989 K1W VS Blovice 14/2 0/0 3
Retková Anna 119005 2005 C1W UP Olomouc 57/3 15/5 2
Retková Marie 119215 2003 C1W UP Olomouc 0/0 2/2 3
Retková Marie 119215 2003 K1W UP Olomouc 37/3 44/5 3 2
Režňák Ladislav 103034 1966 C1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 54/5 3 2
Rudorfer Martin
Hradec Matěj
119094
119142
2003
2003
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
54/2 12/2 2
Saip Ondřej 001073 2006 K1M Bohemians Praha 3/2 0/0 3
Salaj František 116095 2004 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 50/2 19/4 3 2
Sladovník Jakub 026002 2006 K1M SK Domeček Soběslav 2/2 0/0 3
Smilek Jiří 132005 2003 C1M TJ Valašské Meziříčí 58/2 17/2 3 2
Střílka Richard 119180 2006 K1M UP Olomouc 0/0 6/2 3
Střílková Jana 119181 2004 C1W UP Olomouc 47/3 0/0 2
Střílková Jana 119181 2004 K1W UP Olomouc 8/2 4/3 3
Šmakal Petr
Vodák Norbert
116088
116097
2003
2004
C2M TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
51/3 1/1 2
Šrámek Michal 043008 1982 C1M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6/2 0/0 3
Šťastný Matěj 057075 2005 K1M TJ Syntesia Pardubice 7/2 0/0 3
Švagr Zdeněk 063057 1968 K1M SK Týniště nad Orlicí 4/2 0/0 3
Švéda Daniel
Smilek Jiří
132004
132005
2002
2003
C2M TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
99/2 56/5 3 2
Tatíček Miroslav 057049 1985 C1M TJ Syntesia Pardubice 52/4 0/0 3 2
Tůma Jan 133024 1979 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 176/4 3 2
Tůma Jiří 133044 1981 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 36/2 3
Urban Michal 129024 2004 C1M TJ Šumperk z.s. 70/3 32/4 3 2
Urban Michal 129024 2004 K1M TJ Šumperk z.s. 18/1 39/2 3
Vaněk Matěj 030044 2004 K1M VS Tábor 60/5 103/3 3 2
Vejnar Samuel 024042 2005 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 75/5 101/3 3 2
Veniger Jiří 064023 1973 K1M SKK Vysoké Mýto 12/3 0/0 3
Veselá Veronika 057091 2002 C1W TJ Syntesia Pardubice 2/2 0/0 3
Veselý Ondřej 057054 2004 K1M TJ Syntesia Pardubice 4/2 0/0 3
Viragh Tomáš 063062 2004 C1M SK Týniště nad Orlicí 18/2 0/0 3
Vrbata Jaroslav 057084 1975 K1M TJ Syntesia Pardubice 17/2 0/0 3
Zelenková Barbora 060058 2001 K1W Loko Trutnov 4/2 0/0 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2017

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy7050505050100
Morava10060406030100

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3