vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RDJ slalom 2017

poslední aktualizace: 19.06.2017 10:05:33
započítávány jsou tyto závody:
A - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 07.05.2017
B - 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 14.05.2017
C - 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 27.05.2017
D - 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 28.05.2017
E - 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých, 10.06.2017
F - MSJ 2016, bodování 3,3,3
G - MEJ 2016, bodování 3,3,3

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 1999-2002
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs2 / 72 / 71 / 91 / 91 / 9--27
2. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha1 / 9
video  video  
1 / 9
video  video  
---2.MSJ 2016 / 31.MEJ 2016 / 324
3. Kaminský Jan, 1999Univerzitní sportovní klub Praha3 / 6-4 / 52 / 72 / 7--20
4. Novotný Petr, 2000UP Olomouc4 / 53 / 62 / 73 / 64 / 5--19
5. Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn5 / 44 / 53 / 64 / 53 / 6--17
6. Lerch Eduard, 2002Klub Kanoistika Roudnice n.L.6 / 37 / 25 / 45 / 45 / 4--12
7. Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice7 / 25 / 46 / 3----9
8. Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha-8 / 1-6 / 36 / 3--7
9. Urban Daniel, 2001TJ Šumperk8 / 16 / 3-7 / 2---6
10. Janů Filip, 2002UP Olomouc---8 / 17 / 2--3
11. Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--7 / 2----2
Fiala Jakub, 2001UP Olomouc--8 / 1-8 / 1--2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 91 / 92 / 71 / 92 / 7--27
2. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno2 / 72 / 71 / 92 / 71 / 9--25
3. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn-4 / 53 / 63 / 63 / 6--18
4. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno3 / 63 / 64 / 54 / 55 / 4--17
5. Dvořáková Dominika, 2002Bohemians Praha--5 / 45 / 44 / 5--13
6. Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno--6 / 36 / 3---6
7. Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha4 / 5
video  video  video  video  
------5
8. Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou--7 / 2----2

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
1 / 91 / 91 / 91 / 92 / 7--27
2. Frencl Josef, 2002
Houska Jan, 2001
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--2 / 72 / 7---14
3. Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
----1 / 9--9
4. Kašpar Albert, 1998
Mrůzek Vojta, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
-----1. MSJ 2016 / 3-3

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 91 / 93 / 61 / 91 / 9--27
2. Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha2 / 72 / 72 / 72 / 73 / 6--21
3. Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 6-1 / 94 / 5---20
4. Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice4 / 53 / 65 / 46 / 32 / 7--18
5. Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha-4 / 54 / 53 / 6---16
6. Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.5 / 45 / 46 / 35 / 45 / 4--12
7. Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha-7 / 2
video  video  
--4 / 5--7
8. Zapletal Mikuláš, 2000Bohemians Praha-8 / 18 / 17 / 26 / 3--6
Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky8 / 16 / 3-8 / 17 / 2--6
10. Cubr Filip, 2000TJ ČSAD Plzeň6 / 3
video  
------3
11. Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky7 / 2
video  video  
------2
Tichý Štěpán, 2000UP Olomouc--7 / 2----2
13. Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha----8 / 1--1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec1 / 91 / 91 / 97 / 24 / 5--27
2. Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.3 / 64 / 53 / 61 / 92 / 73. MSJ 2016 / 3-25
3. Beková Kateřina, 2002KK Opava7 / 26 / 32 / 73 / 61 / 9--22
4. Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha4 / 53 / 68 / 12 / 77 / 2--18
Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 72 / 75 / 46 / 38 / 1--18
6. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno5 / 47 / 24 / 54 / 56 / 3--14
Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn-5 / 47 / 25 / 43 / 6--14
8. Neugebauerová Anna Marie, 2002SK Stonava6 / 3-6 / 38 / 15 / 4--10
9. Hricová Adéla, 1999UP Olomouc-8 / 1
video  video  
-----1
Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno8 / 1
video  video  
------1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3