vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RD slalom 2017

poslední aktualizace: 14.05.2017 17:16:11
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 06.05.2017
B - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 07.05.2017
C - 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 13.05.2017
D - 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 14.05.2017

bodování: 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 1935-2002
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku

v kategorri C1 je 3. Michal Jáně
v kategorii C2 jsou 3. Tomáš Koplík-Jakub Vrzáň

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha1 / 11
video  video  
2 / 9
video  video  
5 / 6
video  video  video  video  
-26
Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha-1 / 11
video  video  
2 / 9
video  video  video  
5 / 6
video  video  
26
3. Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs4 / 7
video  video  
3 / 8
video  video  
4 / 7
video  video  video  
2 / 9
video  video  
24
Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc9 / 2
video  video  
10 / 1
video  video  
1 / 11
video  video  video  
1 / 11
video  video  
24
5. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha5 / 6
video  video  
5 / 6
video  video  
3 / 8
video  video  video  
3 / 8
video  video  
22
6. Ježek Stanislav, 1976Univerzitní sportovní klub Praha3 / 8
video  video  
4 / 7
video  video  
--15
7. Jordán František, 1991DUKLA Brandýs2 / 9
video  video  
--6 / 5
video  video  
14
8. Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs-8 / 3
video  video  
9 / 2
video  video  video  
4 / 7
video  video  
12
9. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha7 / 4
video  video  
6 / 5
video  video  
--9
10. Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs-7 / 4
video  video  
10 / 1
video  video  video  video  
8 / 3
video  video  video  
8
11. Mašek Jan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha8 / 3
video  video  
--7 / 4
video  video  
7
Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs--6 / 5
video  video  
9 / 2
video  video  
7
13. Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha6 / 5
video  video  
---5
14. Lerch Adam, 1998DUKLA Brandýs10 / 1
video  video  video  
9 / 2
video  video  
-10 / 1
video  video  video  
4
Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha--7 / 4
video  video  
-4
16. Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice--8 / 3
video  video  video  video  
-3

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Fišerová Tereza, 1998DUKLA Brandýs1 / 11
video  video  
1 / 11
video  video  
1 / 11
video  video  video  video  
7 / 4
video  video  video  
33
2. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs3 / 8
video  video  
7 / 4
video  video  
4 / 7
video  video  video  
1 / 11
video  
26
3. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha6 / 5
video  video  
2 / 9
video  video  
5 / 6
video  video  video  video  video  
2 / 9
video  video  
24
4. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno4 / 7
video  video  
4 / 7
video  video  
2 / 9
video  video  
4 / 7
video  video  
23
5. Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs2 / 9
video  video  
8 / 3
video  video  
6 / 5
video  video  video  
3 / 8
video  video  
22
Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno5 / 6
video  video  
3 / 8
video  video  video  
3 / 8
video  video  
5 / 6
video  video  video  
22
7. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno7 / 4
video  video  
5 / 6
video  video  
7 / 4
video  video  
6 / 5
video  video  
15
8. Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha9 / 2
video  
6 / 5
video  video  video  video  
--7
9. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 3
video  video  video  
--8 / 3
video  video  
6
10. Košárková Barbora, 1996KK Opava--8 / 3
video  video  video  video  
9 / 2
video  video  
5

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2 / 9
video  video  
1 / 11
video  video  
1 / 11
video  video  
1 / 11
video  video  
33
2. Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 11
video  video  
2 / 9
video  video  
2 / 9
video  video  
2 / 9
video  video  video  
29
3. Heger Vojtěch, 2000
Heger Tomáš, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
3 / 8
video  video  
3 / 8
video  video  
4 / 7
video  video  video  
5 / 6
video  video  
23
Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
7 / 4
video  video  
4 / 7
video  video  
3 / 8
video  video  
3 / 8
video  video  
23
5. Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
Bohemians Praha
Bohemians Praha
4 / 7
video  video  
10 / 1
video  video  
5 / 6
video  video  
7 / 4
video  video  
17
Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
9 / 2
video  video  
5 / 6
video  video  
7 / 4
video  
4 / 7
video  video  
17
7. Medřický Ludvík, 1992
Macášek Tomáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
5 / 6
video  video  
7 / 4
video  video  
--10
Klimuškin Pavel, 1964
Kašpar Martin, 1967
Kotva Bráník
SK Žižkov
6 / 5
video  video  video  
8 / 3
video  video  
9 / 2
video  video  
10 / 1
video  
10
9. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
10 / 1
video  video  
6 / 5
video  video  
10 / 1
video  video  
9 / 2
video  video  video  
8
Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
-9 / 2
video  video  
8 / 3
video  video  
8 / 3
video  video  
8
11. Peterka Adam, 1996
Pechlát Hynek, 1995
KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
--6 / 5
video  video  
-5
Hradílek Václav, 1982
Vlček Jan, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
---6 / 5
video  video  
5
13. Suchý Ondřej, 1979
Suchý Matěj, 1986
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
8 / 3
video  video  
---3

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Prahazisk medaile na OH 2016 
2. Tunka Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Praha1 / 11
video  video  
3 / 8
video  video  
1 / 11
video  video  
1 / 11
video  video  
33
3. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha5 / 6
video  video  
1 / 11
video  video  
2 / 9
video  video  
2 / 9
video  video  
29
4. Hradílek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha2 / 9
video  video  
4 / 7
video  video  
3 / 8
video  video  
8 / 3
video  video  
24
5. Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha4 / 7
video  video  
2 / 9
video  video  
5 / 6
video  video  
10 / 1
video  video  
22
6. Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs3 / 8
video  video  
6 / 5
video  video  
10 / 1
video  video  video  
3 / 8
video  video  
21
7. Ornst Zdeněk, 1990DUKLA Brandýs8 / 3
video  video  
8 / 3
video  video  
4 / 7
video  video  
4 / 7
video  video  
17
8. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha9 / 2
video  video  
5 / 6
video  video  
7 / 4
video  video  
5 / 6
video  video  video  
16
9. Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.6 / 5
video  video  
7 / 4
video  video  
-6 / 5
video  video  
14
10. Maikranz Alexandr, 1997DUKLA Brandýs--6 / 5
video  video  
-5
11. Petřík Matouš, 1997Univerzitní sportovní klub Praha7 / 4
video  video  video  
---4
Mrázek Jan, 1998KK Opava---7 / 4
video  video  video  
4
13. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--8 / 3
video  video  
-3
14. Kubričan Lukáš, 1984DUKLA Brandýs10 / 1
video  video  
10 / 1
video  
--2
Zajíc Ondřej, 1990Klub Kanoistika Roudnice n.L.-9 / 2
video  video  
--2
Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice--9 / 2
video  video  
-2
Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha---9 / 2
video  video  
2

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha1 / 11
video  video  
2 / 9
video  video  
2 / 9
video  video  
1 / 11
video  video  
31
2. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 9
video  video  
5 / 6
video  video  
1 / 11
video  video  
9 / 2
video  video  
26
3. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha4 / 7
video  video  
1 / 11
video  video  
4 / 7
video  video  
5 / 6
video  video  
25
4. Hilgertová Štěpána, 1968DUKLA Brandýs5 / 6
video  video  video  
8 / 3
video  video  
-2 / 9
video  video  
18
Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs3 / 8
video  video  
-8 / 3
video  video  video  video  video  
4 / 7
video  video  
18
6. Fišerová Tereza, 1998DUKLA Brandýs8 / 3
video  video  
9 / 2
video  video  
5 / 6
video  video  video  video  video  video  video  
3 / 8
video  video  
17
7. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno-6 / 5
video  video  video  
6 / 5
video  video  video  
7 / 4
video  video  
14
8. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha--3 / 8
video  video  
8 / 3
video  video  
11
9. Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.7 / 4
video  video  
10 / 1
video  video  
7 / 4
video  video  
-9
Foltysová Sabina, 1996Univerzitní sportovní klub Praha-3 / 8
video  video  
10 / 1
video  video  
-9
11. Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec-4 / 7
video  video  
-10 / 1
video  video  
8
12. Ornstová Eva, 1989DUKLA Brandýs6 / 5
video  video  
-9 / 2
video  video  video  
-7
Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha9 / 2
video  video  video  
--6 / 5
video  video  
7
14. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha-7 / 4
video  video  
--4
15. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno10 / 1
video  video  
---1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3