Novosadová Eliška, 2005

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 15. 5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc - - - - 18:07,40194.30/21,810
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 16. 6/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc - - - - 21:11,50241.40/23,410
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 17. 5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc - - - - 18:21,00209.90/23,68
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 20. 7/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc - - - - 22:06,00287.70/27,77
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 16. 4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc - - - - 12:01,30147.60/25,74
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 18. 5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc - - - - 15:59,00221.30/30,03
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 17. 4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc - - - - 15:42,10211.30/28,95
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 18. 4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc - - - - 11:46,00142.50/25,30
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 34. 11/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 140.30 2 142.30 8 142.3036.50/34,53
C2X 10. 2/ZMPOMAJBÍK Filip
NOVOSADOVÁ Eliška
2006
2005
Olomouc
Olomouc
193.60 10 186.80 12 198.8078.50/65,30
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 32. 9/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 137.70 6 134.70 0 134.7032.40/31,75
C2X 10. 2/ZMPOMAJBÍK Filip
NOVOSADOVÁ Eliška
2006
2005
Olomouc
Olomouc
187.10 16 220.60 6 203.1085.00/72,00
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1W 43. 22/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 1.00 999 211.59 72 283.59179.39/172,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 14. 4/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc - - - - 06:19,3276.03/25,15
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 15. 7/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 68.62 0 67.00 0 01:07.00 4
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115
C1W 10. 4/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 176.10 6 173.10 8 181.1079.20/77,70
K1W 11. 6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 132.00 4 130.10 2 132.1034.30/35,12
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
C1W 10. 4/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 196.20 6 191.40 6 197.4086.60/78,20
K1W 13. 6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 157.30 2 143.70 2 145.7042.30/40,91
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 23. 9/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 185.18 14 181.97 12 193.9776.27/64,80
K1W 36. 17/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 139.59 4 140.07 2 142.0732.45/29,62
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 24. 9/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 184.16 4 184.69 4 188.1675.27/66,70
K1W 34. 15/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 140.08 4 137.24 0 137.2429.31/27,26
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1W 6. 3/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 01:04,19 - 01:07,13 - 01:07,1312.86/23,72
C1W 5. 2/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 01:24,09 - 01:18,43 - 01:18,4312.62/19,20
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C2M    NOVOSADOVÁ Eliška
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
4.00 999 5.00 0 0.00 0
K1W 17. 6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 130.94 4 131.35 6 137.3548.79/55,12
C2X 2. 1/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
164.60 12 186.88 12 198.88 0
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1W 8. 3/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 01:04,36 - 01:04,84 - 01:04,8412.78/24,52
C1W 7. 2/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 01:23,36 - 01:21,49 - 01:21,4919.09/30,60
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C2M 8. 3/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
180.30 56 206.49 4 210.49102.43/94,80
K1W 18. 6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc 129.77 4 124.60 2 126.6036.96/41,22
C2X 2. 1/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
180.33 56 206.49 4 210.4959.25/39,20
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 33. 7/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 12:27,98193.25/34,823/6/4
C1W 16. 4/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 14:33,06224.33/34,637/25/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 39. 8/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 23:03,23393.70/39,821/4/3
C1W 19. 6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 31:12,95677.87/56,733/21/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 24. 10/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 309.46 10 275.72 106 319.46215.94/208,60
K1W 39. 19/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 143.61 2 152.84 8 145.6148.12/49,42
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 23. 10/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 384.73 64 416.57 60 448.73323.49/258,30
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1W 23. 12/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 00:47,32 - 00:49,69 - 00:47,3213.02/38,00
C1W 12. 5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 01:02,72 - 01:02,33 - 01:02,3322.79/57,60
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 36. 17/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 231.73 8 177.12 0 177.1260.26/51,66
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 8. 5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 00:59,10 - 59:59,99 - 00:59,1013.40/29,31
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C2M 13. 5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
218.30 18 250.30 16 236.30124.90/112,10
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C2M 7. 5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:15,00 - 59:59,99 - 01:15,0019.60/35,40
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 17. 6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 163.60 4 175.90 4 167.6067.30/67,10
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1W 18. 8/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 193.60 8 211.60 10 201.6088.20/77,80
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1W 20. 9/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 187.90 58 191.50 20 211.50111.30/111,10
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 16. 9/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 190.50 112 189.70 62 251.70137.70/120,80
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 18. 8/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 143.10 168 148.50 214 311.10208.10/202,00
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1W 20. 6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 20:34,10341.80/38,30
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1W 21. 6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 24:20,40416.80/39,90
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W 20. 5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 23:52,10418.80/41,31
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W 22. 7/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 21:01,30409.10/48,00
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 17.  NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 22:38,80500.60/58,30
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 20.  NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 21:57,40474.00/56,20
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 20. 7/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 22:00,10478.00/56,80
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 21.  NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc - - - - 21:41,40456.30/54,00
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 41. 14/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 212.70 106 256.20 4 260.20153.30/143,40
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 43. 14/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 1.00 999 223.60 64 287.60168.70/141,90
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 22. 11/ZMNOVOSADOVÁ Eluška 2005 0 Olomouc 02:01,27 - 02:03,25 - 02:01,2749.03/67,9-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 47. 22/ZMNOVOSADOVÁ Eluška 2005 Olomouc 392.01 404 273.81 406 679.81572.86/535,6-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Novosadová EliškaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Novosadová EliškaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Novosadová EliškaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Novosadová EluškaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.08.16 updated from RVP
Novosadová EluškaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.08.16 inserted RVP

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 5/8 40

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
141.K1W 3/3 12
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2M
Hansgutová Monika
1/1 0
 C2M
Šotek Adam
2/2 0
 C2X
Šotek Adam
2/2 0
 C2X
Pomajbík Filip
2/2 0
59.K1W 5/13 18
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1W 2/2 70
43.K1W 2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 2/2 46
48.K1W 3/3 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 C2M
Hansgutová Monika
1/1 0
48.K1W 5/14 12

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí43.47.
odstup %172,2535,6
% poražených soupeřů10,6---
pořadí20162017celkem
průměr47.043.045.0
medián474343
modus474343
počet závodů112

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí23.24.
odstup %64,866,7
% poražených soupeřů---4,2
pořadí2017celkem
průměr23.523.5
medián2323
modus2323
počet závodů22

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí15.36.34.
odstup %0,029,627,2
% poražených soupeřů22,214,623,3
pořadí2017celkem
průměr28.328.3
medián3434
modus1515
počet závodů33

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí10.10.24.23.
odstup %77,778,2208,6258,3
% poražených soupeřů------------
pořadí2017celkem
průměr16.816.8
medián1010
modus1010
počet závodů44

Kategorie C2M

Novosadová Eliškasl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
pořadí8.13.
odstup %94,8112,1
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr10.510.5
medián88
modus88
počet závodů22

Kategorie C2X

Novosadová Eliškasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
pořadí10.10.2.2.
odstup %65,372,00,039,2
% poražených soupeřů------------
pořadí2017celkem
průměr6.06.0
medián22
modus22
počet závodů44

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí34.32.11.13.17.18.39.36.17.18.20.16.18.41.43.
odstup %34,531,735,140,955,141,249,451,667,177,8111,1120,8202,0143,4141,9
% poražených soupeřů10,816,216,77,720,015,013,622,215,85,613,6---5,6------
pořadí20162017celkem
průměr42.022.224.9
medián411818
modus411818
počet závodů21315

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.19.
odstup %34,656,7
% poražených soupeřů16,7---
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1616
modus1616
počet závodů22

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí33.39.
odstup %34,839,8
% poražených soupeřů22,017,4
pořadí2017celkem
průměr36.036.0
medián3333
modus3333
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.19.
odstup %34,656,7
% poražených soupeřů16,7---
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1616
modus1616
počet závodů22

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí14.33.39.
odstup %25,134,839,8
% poražených soupeřů27,822,017,4
pořadí2017celkem
průměr28.728.7
medián3333
modus1414
počet závodů33

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.19.
odstup %34,656,7
% poražených soupeřů16,7---
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1616
modus1616
počet závodů22

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí16.15.20.17.16.18.18.17.33.39.20.21.20.22.17.20.20.21.
odstup %23,421,827,723,625,730,025,328,934,839,838,339,941,348,058,356,256,854,0
% poražených soupeřů42,341,732,136,021,115,019,023,822,017,413,613,013,64,5------------
pořadí20172018celkem
průměr23.317.120.6
medián201720
modus201620
počet závodů10818

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
pořadí5.7.12.
odstup %19,230,657,6
% poražených soupeřů50,014,321,4
pořadí2017celkem
průměr8.08.0
medián77
modus55
počet závodů33

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí6.8.23.8.
odstup %23,724,538,029,3
% poražených soupeřů28,630,015,430,0
pořadí2017celkem
průměr11.311.3
medián88
modus88
počet závodů44