Šindelářová Tereza, 2004

VS Tábor
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
20.05.2018 Slalom v Sušici
K1W 33. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 112.64 4 112.39 2 114.3936.66/47,226
C2X 7. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
141.99 6 143.65 6 147.9934.20/30,18
C1W 8. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 127.48 2 140.05 2 129.4819.29/17,53
19.05.2018 Slalom v Sušici
K1W 33. 7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 112.88 2 114.30 0 114.3032.45/39,628
C2X 10.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
147.72 10 153.71 10 157.7240.95/35,13
C1W 9. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 197.33 2 129.86 2 131.8624.26/22,52
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
C1W 9. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 131.26 0 127.75 2 129.74824.13/22,82
K1W 27. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 115.87 2 119.50 2 117.87223.22/24,515
C2X 10. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
164.04 12 149.69 4 153.69335.26/29,80
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
C1W 9. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 142.90 2 139.80 2 141.79824.17/20,52
K1W 32. 10/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 126.41 2 128.73 0 128.40525.94/25,313
C2X 9. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
189.92 2 151.93 0 151.9325.56/20,22
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 12. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor - - - - 25:10,10269.80/21,81
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 13. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor - - - - 27:14,00370.50/29,30
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W    ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W    ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 12. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor - - - - 25:10,10269.80/21,81
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W    ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 22. 4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor 116.15 108 123.97 154 224.15147.34/191,80
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 17. 7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 124.56 2 124.71 0 124.7118.71/17,717
C2X 5. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
168.67 8 160.78 4 164.7850.11/43,72
C1W 12. 6/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 147.71 2 142.89 0 142.8930.68/27,30
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 18. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 130.00 2 132.25 0 132.0021.49/19,416
C2X 5. 1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
164.93 6 168.78 54 170.9349.28/40,52
C1W 7. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 124.42 8 188.98 2 132.4210.13/8,36
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1W 12. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 161.30 0 153.20 0 153.2024.10/18,73
C2M 26. 7/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
197.90 12 196.90 8 204.9092.10/81,60
K1W 20. 7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 139.30 0 136.10 0 136.1017.40/14,721
C2X 9. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
173.70 6 174.60 2 176.6041.30/30,52
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1W 13. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 161.80 2 156.00 2 158.0025.20/19,03
K1W 23. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 140.30 4 139.60 0 139.6020.30/17,020
C2X 9. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
189.60 8 175.00 4 179.0042.40/31,01
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1W 45. 23/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 189.81 110 241.19 62 299.81195.61/187,7-
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1W 7.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 178.40 52 170.63 2 172.6349.99/40,82
K1W 31.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 139.35 0 151.54 2 139.3532.60/30,58
C2X 10.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
208.00 10 175.66 2 177.6651.23/40,50
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1W 7.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 220.77 62 235.03 8 243.03102.41/72,82
K1W 35.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 187.33 8 182.29 6 188.2960.47/47,34
C2X 9.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
210.15 56 238.83 58 266.15106.24/66,40
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
C1W 7. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 157.10 4 151.50 0 151.5026.40/21,11
K1W 13. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 131.00 2 134.00 4 133.0017.10/14,817
C2X 7. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
163.40 6 162.90 6 168.9032.80/24,11
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
C1W 6. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 182.10 0 164.30 0 164.3030.30/22,61
K1W 22. 6/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 150.00 2 146.40 4 150.4028.30/23,28
C2X 7. 2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
178.30 10 172.20 10 182.2036.70/25,20
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C2W 3. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
142.40 10 140.78 4 144.7811.37/8,50
K1W 14. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 1.00 999 121.37 6 127.3736.77/40,62
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C2W 4. 2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
179.83 16 184.59 16 195.8340.72/26,30
K1W 22. 6/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 147.54 104 155.55 12 167.5575.06/81,22
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
C1W 15. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 156.26 2 143.61 2 145.6143.79/43,00
K1W 34. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 125.92 0 129.77 2 125.9229.38/30,416
C2X 7. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
183.45 56 165.76 0 165.7654.28/48,71
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
C1W 13. 5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 195.57 2 172.51 0 172.5152.23/43,41
K1W 33. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 162.83 52 146.01 0 146.0131.45/27,512
C2X 8. 3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
203.68 16 194.38 10 204.3870.82/53,00
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 19. 13/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 167.72 2 160.40 0 160.4042.70/36,31
K1W 27. 17/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 133.27 0 130.57 0 130.5720.95/19,111
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 22. 14/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 176.97 2 162.21 6 168.2155.32/49,00
K1W 30. 18/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 132.03 2 131.61 0 131.6123.68/21,910
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 32. 17/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 131.10 2 140.78 0 133.1035.61/36,59
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 38. 20/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 174.83 8 207.27 4 182.8365.97/56,54
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
K1W    ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1W 17. 8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 178.40 0 186.40 100 178.4052.00/41,11
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu
K1W 41. 11/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 120.96 6 127.02 0 126.9642.80/50,911
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
K1W 53. 13/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor 108.68 8 111.14 4 115.1452.15/82,85
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 29. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 189.13 4 156.22 6 162.2260.36/59,30
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 26. 9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 137.39 4 134.29 52 141.3945.19/47,02
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1W 34. 12/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 173.16 6 147.41 10 157.40757.59/57,75
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1W 43. 15/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 140.46 110 137.61 208 250.464150.74/151,20
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 24.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 136.39 4 135.70 2 137.7031.58/29,83
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 32.  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 169.78 6 143.10 4 147.1036.56/33,11
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 35. 6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 169.10 4 158.30 0 158.3041.80/35,93
C2W 6. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
231.50 4 194.20 14 208.2049.60/31,30
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 38. 8/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 150.30 8 148.20 6 154.2040.10/35,10
C2W 6. 3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
200.20 62 189.70 12 201.7044.80/28,60
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 55. 9/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 178.40 110 1.00 999 288.40175.70/155,90
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 52. 8/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 154.40 52 1.00 999 206.4093.20/82,30
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
K1W 34. 6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 181.70 104 222.80 56 278.80184.40/195,30
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
K1W 32. 6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 167.90 10 157.70 6 163.7071.10/76,80
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží
K1W 60. 12/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 221.18 14 238.50 8 235.18142.74/154,40
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží
K1W    ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 272.11 4 1.00 999 999.00 0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 24.11.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.07.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.05.16 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 4/4 9
10.C2X
Válek Michal
4/4 13
54.K1W 5/8 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.K1W 3/3 2

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1W 5/12 16
 C2M
Márová Zuzana
1/1 0
 C2W
Vaňková Klára
2/2 0
21.C2X
Válek Michal
5/10 8
75.K1W 5/22 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.K1W 2/2 13

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Márová Zuzana
2/2 0
126.K1W 5/10 7

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Šindelářová Terezasl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí8.9.9.9.12.7.12.13.7.7.7.6.15.13.19.22.
odstup %17,522,522,820,527,38,318,719,040,872,821,122,643,043,436,349,0
% poražených soupeřů36,427,320,020,08,353,835,333,3---14,314,316,76,714,318,212,5
pořadí20172018celkem
průměr11.78.810.9
medián1299
modus797
počet závodů12416

Kategorie C2W

Šindelářová Terezasl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí3.4.6.6.
odstup %8,526,331,328,6
% poražených soupeřů---40,0------
pořadí20162017celkem
průměr6.03.54.8
medián634
modus636
počet závodů224

Kategorie C2X

Šindelářová Terezasl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
pořadí7.10.10.9.5.5.9.9.10.9.7.7.7.8.
odstup %30,135,129,820,243,740,530,531,040,566,424,125,248,753,0
% poražených soupeřů33,330,810,027,333,333,342,942,9------14,3---------
pořadí20172018celkem
průměr7.69.08.0
medián798
modus7107
počet závodů10414

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 13
07.04.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 70
27.05.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 59
29.05.16
pořadí33.33.27.32.22.17.18.20.23.31.35.13.22.14.22.34.33.27.30.17.41.53.29.26.34.43.24.32.35.38.55.52.34.32.60.
odstup %47,239,624,525,3191,817,719,414,717,030,547,314,823,240,681,230,427,519,121,941,150,982,859,347,057,7151,229,833,135,935,1155,982,3195,376,8154,4
% poražených soupeřů53,656,236,631,1---61,959,554,852,225,015,060,030,023,516,045,043,936,632,65,939,428,89,713,823,38,728,116,220,911,9------2,98,83,3
pořadí201620172018celkem
průměr40.227.729.431.2
medián35273232
modus32173322
počet závodů921535

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí32.38.
odstup %36,556,5
% poražených soupeřů29,517,8
pořadí2017celkem
průměr35.035.0
medián3232
modus3232
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 18
07.04.18
pořadí12.13.12.
odstup %21,829,321,8
% poražených soupeřů8,3---8,3
pořadí2018celkem
průměr12.312.3
medián1212
modus1212
počet závodů33