Veselý Ondřej, 2004

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 11. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 141.50 0 141.10 2 141.5027.60/24,2-
C2M 5. 1/ZSŠŤASTNÝ Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 159.10 4 163.1037.10/29,4-
C2X 8. 2/DMVESELÁ Veronika
VESELÝ Ondřej
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
208.00 8 203.20 12 215.2071.90/50,2-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 10. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 150.60 6 148.10 0 148.1031.00/26,52
C2M 5. 1/ZSŠŤASTNÝ Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
180.20 4 170.80 4 174.8044.70/34,41
C2X 8. 2/DMVESELÁ Veronika
VESELÝ Ondřej
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
211.50 52 210.80 56 263.50110.70/72,40
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 8. 1/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 01:35,9018.60/24,15
C2M 1. 1/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:47,50 2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
C1M 18. 6/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 17:25,84166.75/19,010
C2M 10. 5/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:50,04123.17/13,97
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
C1M 19. 7/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 17:28,35188.40/21,99
C2M 10. 2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:20,38155.26/17,57
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 11. 4/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 136.50 0 135.80 0 135.8024.40/21,94
C2M 3. 1/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
150.10 2 145.40 4 149.4026.10/21,23
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
C1M 4. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 11:49,10132.20/22,95
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 8. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 140.70 4 143.00 0 143.0021.40/17,65
C2M 3. 1/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
186.90 14 164.50 6 170.5043.20/33,93
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 6. 1/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 17:56,90198.70/22,65
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 9.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 18:24,20312.80/39,53
C2M 5.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:18,90187.40/22,02
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 6.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 19:08,00332.50/40,85
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 104. 24/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 153.55 0 146.20 8 153.5552.99/52,76
C1M 48. 10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 147.00 0 145.30 0 145.3038.10/35,58
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 105. 23/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 154.70 4 151.70 4 155.7052.30/50,66
C1M 61. 11/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 152.30 4 154.20 4 156.3047.00/43,01
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 32.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993557.56/8.384,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M    VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 -
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 12. 8/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 06:49,9277.23/23,24
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 11. 7/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 83.29 0 75.20 0 01:15.20 5
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
K1M 17.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 145.40 0 147.60 2 145.4041.50/39,92
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 10.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 150.30 52 169.70 2 171.7057.90/50,90
K1M 18.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 148.40 2 145.90 52 150.4048.80/48,01
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 80. 45/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 143.87 4 141.55 8 147.8744.94/43,74
C1M 27. 19/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 140.55 2 142.62 2 142.5532.11/29,14
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 3. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 12:47,70184.80/31,71
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 78. 45/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 140.34 2 137.34 4 141.3436.93/35,47
C1M 28. 19/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 141.96 2 139.53 2 141.5332.44/29,74
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 21. 10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 13:13,74173.98/28,131/17/1
C2M 19. 6/ZSJIŘÍK Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:29,54200.11/32,837/23/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 31. 12/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 26:49,72493.64/44,219/6/0
C2M 14. 4/DSBOUČEK Stanislav
VESELÝ Ondřej
1999
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 22:16,12242.03/22,10/31/4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 90. 55/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 156.31 14 141.76 6 147.7651.50/53,57
C1M 38. 23/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 165.01 52 177.91 4 181.9180.60/79,60
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 13. 10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 00:50,95 - 00:47,51 - 00:47,519.44/24,81
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 102. 57/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 248.64 60 214.19 16 230.19113.85/97,90
C1M 34. 21/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 210.05 8 198.30 2 200.3081.14/68,10
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 8.  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 01:29,4030.00/50,51
K1M 9.  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 01:02,8017.70/39,23
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 6.  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 20:15,00370.40/43,92
K1M 9.  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 25:29,30771.80/101,91
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 8. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 23:15,00557.80/66,62
C2M 3.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:00,00417.50/49,62
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 1.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:55,00 6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M 14. 3/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 13:30,51196.13/31,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C2M 15. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 24:06,52390.99/37,0-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 9. 3/ZMVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 02:10,3054.00/70,80
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 3. 1/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:43,20437.50/50,51
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 3. 1/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:43,20437.50/50,51
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 2.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:55,90475.60/52,81
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M    VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 109. 20/ZMVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 181.90 158 177.40 6 183.4081.50/80,00
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 6. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 04:45,4025.10/9,60
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 6. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
00:47,78 - 00:53,06 - 00:47,788.51/21,70
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 3.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:01,0045.40/60,12
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 18.06.18 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 03.07.17 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 02.07.17 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.04.17 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.09.14 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
160.C1M 3/3 11
62.C2M
Němec Radek
2/2 6
90.C2M
Šťastný Matěj
1/1 1
 C2X
Veselá Veronika
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/7 34
23.C2M
Němec Radek
4/4 18

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 5/6 22
405.K1M 5/6 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
158.K1M 2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 2/2 50
38.C2M
Jiřík Matěj
1/1 37
 C2M
Bouček Stanislav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 5/7 31
39.C2M
Bouček Stanislav
1/1 31
44.C2M
Jiřík Matěj
1/1 23
55.C2M
Němec Radek
2/2 8
136.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 3/3 2
27.C2M
Bouček Stanislav
1/1 4
 C2M
Jiřík Matěj
1/1 0

rok 2016

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C2M
Němec Radek
3/3 3
 K1M 1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Němec Radek
3/3 2

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí10.11.8.48.61.11.10.27.28.
odstup %26,521,917,635,543,00,050,929,129,7
% poražených soupeřů30,841,253,326,614,347,435,718,818,2
pořadí20172018celkem
průměr30.89.723.8
medián271011
modus10810
počet závodů639
průměrný odstup od vítěze %31,422,028,2
průměrné % poražených soupeřů26,841,831,8
počet jízd12618
lepší 1. jízda2
33,3%
0
0,0%
2
22,2%
čistých jízd4
33,3%
4
66,7%
8
44,4%

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí5.3.3.
odstup %34,421,233,9
% poražených soupeřů20,060,060,0
pořadí2018celkem
průměr3.73.7
medián33
modus33
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %29,829,8
průměrné % poražených soupeřů46,746,7
počet jízd66
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Veselý Ondřejsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 151
26.09.15
pořadí104.105.17.18.80.78.109.
odstup %52,750,639,948,043,735,480,0
% poražených soupeřů15,615,430,426,111,214,41,8
pořadí20152017celkem
průměr109.067.073.0
medián1097880
modus1091717
počet závodů167
průměrný odstup od vítěze %80,045,050,0
průměrné % poražených soupeřů1,818,916,4
počet jízd21214
lepší 1. jízda0
0,0%
4
66,7%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
2
14,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí38.34.
odstup %79,668,1
% poražených soupeřů---10,8
pořadí2017celkem
průměr36.036.0
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %73,873,8
průměrné % poražených soupeřů5,45,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Veselý Ondřejsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí90.102.
odstup %53,597,9
% poražených soupeřů16,04,7
pořadí2017celkem
průměr96.096.0
medián9090
modus9090
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %75,775,7
průměrné % poražených soupeřů10,410,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí21.31.
odstup %28,144,2
% poražených soupeřů31,06,3
pořadí2017celkem
průměr26.026.0
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,236,2
průměrné % poražených soupeřů18,718,7

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí19.14.
odstup %32,822,1
% poražených soupeřů14,343,5
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %27,527,5
průměrné % poražených soupeřů28,928,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí18.19.
odstup %19,021,9
% poražených soupeřů43,340,0
pořadí2018celkem
průměr18.518.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,420,4
průměrné % poražených soupeřů41,741,7

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí10.10.14.15.
odstup %13,917,531,937,0
% poražených soupeřů55,052,618,817,6
pořadí20162018celkem
průměr14.510.012.3
medián141010
modus141010
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %34,515,725,1
průměrné % poražených soupeřů18,253,836,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí8.18.19.4.6.9.6.12.3.21.31.8.6.8.
odstup %24,119,021,922,922,639,540,823,231,728,144,250,543,966,6
% poražených soupeřů46,243,340,062,558,342,964,338,950,031,06,341,737,541,7
pořadí20172018celkem
průměr12.710.011.4
medián888
modus866
počet závodů7714
průměrný odstup od vítěze %41,227,334,2
průměrné % poražených soupeřů35,351,143,2

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 30
19.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sl 78
28.06.15
sj 66
04.06.15
pořadí1.10.10.5.19.14.3.1.3.3.2.6.3.
odstup %0,013,917,522,032,822,149,60,050,550,552,89,660,1
% poražených soupeřů100,055,052,650,014,343,560,0100,050,050,050,0---50,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr4.52.79.36.56.2
medián33353
modus331103
počet závodů234413
průměrný odstup od vítěze %34,851,326,113,429,3
průměrné % poražených soupeřů25,050,054,564,452,0

Kategorie K1M

Veselý Ondřejsj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sl 62
02.06.16
pořadí9.9.9.
odstup %39,2101,970,8
% poražených soupeřů42,933,320,0
pořadí20162017celkem
průměr9.09.09.0
medián999
modus999
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %70,870,670,6
průměrné % poražených soupeřů20,038,132,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí21.31.
odstup %28,144,2
% poražených soupeřů31,06,3
pořadí2017celkem
průměr26.026.0
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,236,2
průměrné % poražených soupeřů18,718,7

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí19.14.
odstup %32,822,1
% poražených soupeřů14,343,5
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %27,527,5
průměrné % poražených soupeřů28,928,9