Papula Jan, 2005

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
C1M 17. 5/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 17:23,80164.71/18,711
C2M 9. 4/ZSSALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
- - - - 16:45,79118.92/13,48
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
C1M 20. 8/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 17:30,54190.59/22,28
C2M 8. 5/DMPAPULA Jan
ŠMAKAL Petr
2005
2003
3 Litovel
Litovel
- - - - 16:24,5499.42/11,29
C2M    GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
- - - - DNS 0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 10. 3/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel 137.10 2 134.20 0 134.2022.80/20,55
K1M 23. 6/ZSPAPULA Jan 2005 3+ Litovel 130.40 0 127.10 0 127.1015.60/14,017
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
C1M 5. 3/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 11:49,30132.40/23,04
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 10. 4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel 147.90 0 144.70 2 146.7025.10/20,63
K1M 23. 5/ZSPAPULA Jan 2005 3+ Litovel 136.80 0 138.10 2 136.8026.60/24,119
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
C1M 9. 4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel 151.20 2 167.80 2 153.2032.30/26,75
C2M    GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 34. 12/ZSPAPULA Jan 2005 3+ Litovel 143.20 2 147.80 2 145.2050.60/53,519
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
C1M 10. 3/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel 173.90 2 177.90 2 175.9046.40/35,84
C2M    GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 46. 16/ZSPAPULA Jan 2005 3+ Litovel 185.60 56 190.20 2 192.2094.20/96,19
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
C1M 30. 6/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 01:05,5919.30/41,76/0/1
C2M 20. 3/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
- - - - 01:02,1515.07/32,017/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
C1M 29. 5/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel 16:39,00 - 01:03,96 - 33:50,961.53/0,17/0/0
C2M 20. 3/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
01:07,83 - 01:04,31 - 34:36,314.59/0,219/0/0
13.05.2018 Slalom v Ostravě
C1M 6. 3/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel 151.80 4 141.50 0 141.5023.20/19,67
C2M 2. 2/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
153.90 2 150.40 4 154.408.90/6,15
12.05.2018 Slalom v Ostravě
C1M 10. 4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel 134.20 0 135.90 6 134.2017.40/14,94
C2M 2. 2/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
141.50 10 142.80 6 148.802.60/1,85
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
C1M 19. 7/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel 151.30 0 152.10 2 151.3043.80/40,72
C2M 3. 3/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
159.90 12 170.10 58 171.9012.40/7,85
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
C1M 12. 4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel 138.90 2 139.20 0 139.2027.60/24,77
C2M 5. 4/ZSVODÁK Norbert
PAPULA Jan
2004
2005
Litovel
Litovel
170.40 10 160.90 10 170.9031.40/22,51
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
C1M 9. 4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel 141.30 0 141.80 2 141.3025.10/21,68
C2M 4. 3/ZSVODÁK Norbert
PAPULA Jan
2004
2005
Litovel
Litovel
179.00 6 175.20 10 185.0031.00/20,11
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 27. 4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 12:16,91168.18/29,68/0/5
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 32. 4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 12:07,82157.55/27,6-
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 13. 2/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 18:37,70199.20/21,73
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 14. 2/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 21:20,50220.30/20,82
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 13. 2/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 18:51,50199.20/21,44
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 14. 2/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 21:56,20229.70/21,14
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 38. 5/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 156.40 4 149.50 4 153.5052.20/51,50
K1M 47. 3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 121.80 2 138.20 2 123.8032.50/35,630
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 18. 1/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 00:54,02 - 00:00,00 - 00:54,0211.59/27,3-
C2M 18. 1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
00:54,76 - 00:55,85 - 00:54,7613.42/32,5-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 7. 2/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 06:12,2139.52/11,99
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 45. 1/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 01:12,2521.05/41,13/0/2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 3. 1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
- - - - 06:01,6032.77/10,04
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 6. 2/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 80.64 0 67.28 0 01:07.28 10
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 41. 1/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 01:17,1027.63/55,96/0/3
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 3. 1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
66.85 0 68.86 0 01:06.85 5
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 28. 4/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 152.30 0 150.30 0 150.3036.60/32,26
C1M 14. 1/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 160.80 0 163.90 0 160.8040.00/33,11
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 30. 3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 135.20 4 136.00 2 138.0037.30/37,05
C1M 14. 1/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 146.30 2 153.00 0 148.3036.60/32,81
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 17. 2/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 12:44,26144.50/23,340/25/5
C2M 11. 1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
- - - - 12:22,43133.00/21,862/37/5
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 21. 2/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 22:54,56258.49/23,240/17/3
C2M 15. 1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
- - - - 22:35,33261.24/23,957/29/3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 68. 25/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 127.47 2 128.94 2 129.4733.21/34,529
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 8. 2/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 00:45,40 - 00:44,55 - 00:44,556.48/17,06
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 69. 28/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 151.14 4 148.90 6 154.9038.56/33,128
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C2M 8. 2/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
00:47,90 - 00:47,32 - 00:47,329.42/24,90
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 45. 4/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 01:05,65 - 01:09,52 - 01:09,5226.23/60,60/0/4
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M    PAPULA Jan 2005 3 Litovel 01:07,73 - 00:00,00 - DNF 0/0/1
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1M 5. 1/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 01:00,50 - 59:59,99 - 01:00,5011.90/24,53
K1M 13. 4/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 00:53,60 - 59:59,99 - 00:53,6014.30/36,412
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 26. 5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 135.10 4 133.30 2 135.3048.20/55,38
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1M 32. 9/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 151.70 104 153.40 4 157.4055.40/54,33
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1M 35. 10/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 153.00 54 146.80 54 200.80107.40/115,01
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 53. 3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 11:50,86204.53/40,40/0/1
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 51. 3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel 01:29,55 - 01:34,51 - 01:34,5131.60/50,20/0/2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 19. 3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 22:25,20386.80/40,411
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 20. 2/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 18:58,60337.50/42,111
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 21. 3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 21:06,70341.00/36,813
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 24. 3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel - - - - 18:21,60318.90/40,711
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 20.  PAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 18:33,90320.10/40,39
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 24.  PAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 18:30,40329.40/42,25
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    PAPULA Jan 2005 Litovel - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    PAPULA Jan 2005 Litovel - - - - DNS 0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 34. 5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 173.20 2 175.70 0 175.2062.00/54,80
K1M 78. 17/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 152.30 4 157.80 4 156.3060.20/62,65
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 37. 5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 174.80 0 172.90 4 174.8054.70/45,50
K1M 83. 16/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 160.90 12 161.40 4 165.4057.90/53,96
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C1M 10. 4/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 01:15,51 - 01:30,11 - 01:15,5117.27/29,7-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C1M 13. 7/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 11:59,03 - 00:00,00 - 11:59,03328.64/84,2-
K1M 18. 8/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 07:39,99 - 00:00,00 - 07:39,99120.68/35,6-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1M 25. 13/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 01:18,74 - 01:12,01 - 01:12,0122.34/45,0-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 19. 7/ZMPAPULA Jan 2005 0 Litovel 02:13,28 - 01:45,27 - 01:45,2723.47/28,7-
C2M 8. 4/ZMSALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
Litovel
Litovel
01:38,31 - 01:45,09 - 01:38,3117.89/22,2-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1M 77. 34/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 195.80 12 218.34 56 207.80115.47/125,1-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 34. 6/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 145.30 2 146.10 0 146.1047.90/48,80
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 37. 7/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 169.80 56 154.10 0 154.1043.70/39,60
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 33. 5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 128.70 2 130.00 0 130.0032.10/32,87
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 14. 4/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 12:50,70285.50/58,81
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 36. 6/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 139.10 2 139.50 4 141.1039.80/39,33
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 21. 6/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 15:54,74352.91/58,6-
K1M 40. 9/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 12:49,63224.54/41,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 18. 3/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 24:14,99419.46/40,5-
K1M 42. 10/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 21:57,45390.01/42,1-
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 75. 35/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 223.04 106 221.08 110 329.04232.80/241,90
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 76. 34/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 118.98 202 1.00 999 320.98240.18/297,30
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 20. 5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 01:02,3326.32/73,12
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 27. 8/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel 219.70 18 195.20 6 201.20106.30/112,00
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 51. 5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 13:31.42 0/0/2
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 47. 1/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel - - - - 01:39,4733.77/51,40/0/2
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2W    PAPULA Jan
PAPULA Jan
2005
2005
Litovel
Litovel
5.00 0 4.00 999 999.00 0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C2W 10.  PAPULA Jan
PAPULA Jan
2005
2005
Litovel
Litovel
173.40 6 152.50 6 158.5024.70/18,50
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
PW 6. 3/PZMPAPULA Jan 2005 Litovel 170.10 4 171.10 54 174.1044.90/34,80
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
PW 6. 4/PZMPAPULA Jan 2005 Litovel 170.70 12 167.60 8 175.6049.10/38,8-
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 24. 1/PZPAPULA Jan 2005 Litovel 01:01,50 - 01:08,00 - 01:01,5022.50/57,70
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 25. 1/PZPAPULA Jan 2005 Litovel 156.50 64 181.80 16 197.80106.60/116,90
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 08.05.18 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 10.07.17 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Papula JanTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.12.13 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
157.C1M 2/2 8
341.K1M 2/2 36
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 31
4.C2M
Geprt David
5/5 15
14.C2M
Vodák Norbert
2/2 2
90.K1M 2/2 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 3/3 21
24.C2M
Geprt David
2/2 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 5/6 23
30.C2M
Šmakal Petr
1/1 9
33.C2M
Salaj František
1/1 8
 C2M
Geprt David
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/7 18
 C2M
Geprt David
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.C1M 1/1 10
83.C2M
Geprt David
1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
76.C1M 3/3 2
90.K1M 5/8 101
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 4/4 89
21.C2M
Geprt David
2/2 119
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/5 51
24.C2M
Geprt David
3/3 70
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/6 20
23.C2M
Geprt David
3/3 8
56.K1M 5/13 58

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
372.K1M 2/2 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
151.K1M 5/7 11
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
129.K1M 3/3 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
59.K1M 3/3 6

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 1/1 0
 PW 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Papula Jansl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
pořadí10.10.6.
odstup %20,520,60,0
% poražených soupeřů47,140,073,7
pořadí20172018celkem
průměr6.010.08.7
medián61010
modus61010
počet závodů123

Kategorie K1M

Papula Jansl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí23.23.33.36.
odstup %14,024,132,839,3
% poražených soupeřů55,157,747,544,4
pořadí20162018celkem
průměr34.523.028.8
medián332323
modus332323
počet závodů224

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Papula Jansl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí9.10.6.10.19.12.9.38.14.14.34.37.
odstup %26,735,819,614,940,724,721,651,533,132,854,845,5
% poražených soupeřů50,043,866,743,825,050,061,914,023,523,58,35,3
pořadí201620172018celkem
průměr35.522.010.717.7
medián34141012
modus341499
počet závodů23712

Kategorie C2M

Papula Jansl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí2.2.3.5.4.
odstup %6,11,87,822,520,1
% poražených soupeřů83,383,371,442,940,0
pořadí2018celkem
průměr3.23.2
medián33
modus22
počet závodů55

Kategorie K1M

Papula Jansl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 146
01.10.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 45
13.05.15
pořadí34.46.47.28.30.68.69.26.32.35.78.83.34.37.75.76.27.25.
odstup %53,596,135,632,237,034,533,155,354,3115,062,653,948,839,6241,9297,3112,0116,9
% poražených soupeřů44,125,043,925,019,436,835,840,527,922,718,116,310,85,33,92,616,17,7
pořadí2015201620172018celkem
průměr25.058.641.940.047.2
medián2575323435
modus2527263434
počet závodů178218

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Papula Jansl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí30.27.45.41.17.21.
odstup %41,729,641,155,923,323,2
% poražených soupeřů17,123,58,318,444,837,5
pořadí20172018celkem
průměr31.028.530.2
medián212727
modus172717
počet závodů426

Kategorie C2M

Papula Jansl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí20.11.15.
odstup %32,021,823,9
% poražených soupeřů---52,439,1
pořadí20172018celkem
průměr13.020.015.3
medián112015
modus112011
počet závodů213

Kategorie K1M

Papula Jansj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí51.47.
odstup %0,051,4
% poražených soupeřů3,813,2
pořadí2016celkem
průměr49.049.0
medián4747
modus4747
počet závodů22

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Papula Jansl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí17.20.30.27.45.21.18.
odstup %18,722,241,729,641,158,640,5
% poražených soupeřů46,736,717,123,58,34,822,7
pořadí201620172018celkem
průměr19.545.023.525.4
medián18452021
modus18451717
počet závodů2147

Kategorie C2M

Papula Jansl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
pořadí9.8.20.
odstup %13,411,232,0
% poražených soupeřů60,063,2---
pořadí2018celkem
průměr12.312.3
medián99
modus88
počet závodů33

Kategorie K1M

Papula Jansj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí40.42.
odstup %41,242,1
% poražených soupeřů33,931,7
pořadí2016celkem
průměr41.041.0
medián4040
modus4040
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Papula Jansl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.20.5.30.27.7.45.41.17.21.
odstup %18,722,223,041,729,611,941,155,923,323,2
% poražených soupeřů46,736,750,017,123,566,78,318,444,837,5
pořadí20172018celkem
průměr26.219.823.0
medián212020
modus7517
počet závodů5510

Kategorie C2M

Papula Jansl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.8.20.3.11.15.
odstup %13,411,232,010,021,823,9
% poražených soupeřů60,063,2---71,452,439,1
pořadí20172018celkem
průměr9.712.311.0
medián1199
modus383
počet závodů336

Kategorie K1M

Papula Jansj 41
30.04.17
sj 76
25.06.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí53.14.51.47.
odstup %40,458,80,051,4
% poražených soupeřů7,127,83,813,2
pořadí20162017celkem
průměr37.353.041.3
medián475347
modus145314
počet závodů314

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Papula Jansl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí30.27.14.13.14.13.45.41.17.21.
odstup %41,729,620,821,721,121,441,155,923,323,2
% poražených soupeřů17,123,527,833,331,633,38,318,444,837,5
pořadí20172018celkem
průměr31.018.523.5
medián211417
modus171313
počet závodů4610

Kategorie C2M

Papula Jansl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí20.11.15.
odstup %32,021,823,9
% poražených soupeřů---52,439,1
pořadí20172018celkem
průměr13.020.015.3
medián112015
modus112011
počet závodů213

Kategorie K1M

Papula Jansj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí53.20.19.21.24.24.20.20.51.47.
odstup %40,442,140,436,840,742,240,373,10,051,4
% poražených soupeřů7,147,247,150,043,930,336,726,93,813,2
pořadí20162017celkem
průměr39.325.929.9
medián472121
modus202020
počet závodů3710

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Papula Jansl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí29.13.10.
odstup %0,184,229,7
% poražených soupeřů28,214,335,7
pořadí20162018celkem
průměr11.529.017.3
medián102913
modus102910
počet závodů213

Kategorie K1M

Papula Jansj 65
21.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí45.51.18.25.
odstup %60,650,235,645,0
% poražených soupeřů4,32,034,67,7
pořadí20162017celkem
průměr21.548.034.8
medián184525
modus184518
počet závodů224

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Papula Jansl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí29.18.19.
odstup %0,127,328,7
% poražených soupeřů28,245,225,0
pořadí201620172018celkem
průměr19.018.029.022.0
medián19182919
modus19182918
počet závodů1113

Kategorie C2M

Papula Jansl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí20.18.8.
odstup %0,232,522,2
% poražených soupeřů9,515,012,5
pořadí201620172018celkem
průměr8.018.020.015.3
medián8182018
modus818208
počet závodů1113

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Papula Jansj 65
21.05.17
sj 40
29.04.17
pořadí45.51.
odstup %60,650,2
% poražených soupeřů4,32,0
pořadí2017celkem
průměr48.048.0
medián4545
modus4545
počet závodů22

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Papula Jansl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí29.8.5.
odstup %0,117,024,5
% poražených soupeřů28,269,671,4
pořadí20172018celkem
průměr6.529.014.0
medián5298
modus5295
počet závodů213

Kategorie C2M

Papula Jansl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí20.8.
odstup %0,224,9
% poražených soupeřů9,541,7
pořadí20172018celkem
průměr8.020.014.0
medián8208
modus8208
počet závodů112

Kategorie K1M

Papula Jansj 65
21.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 46
13.05.15
pořadí45.13.51.24.
odstup %60,636,450,257,7
% poražených soupeřů4,364,72,014,8
pořadí20152017celkem
průměr24.036.333.3
medián244524
modus241313
počet závodů134